User Tag List

Sayfa 1/20 12311 ... SonSon
368 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hayatım Zehir Oldu...

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hayatım Zehir Oldu...

Öncelikle böyle bir konunun bu forumda ne işi var diye soranınız olabilir. Günümün
    büyük bir bölümünü burada geçiriyorum. Araba konusu olmasa da bir çok konunun
    burada çözümlendiği, çözümlenmese bile en azından sonuca ulaşmak için işin
    içinde olan kişilerin fikirleri, bildikleri, bilgileri doğrultusunda bir şeyler öğrenildiğini
    biliyorum.

Bu yüzden özellikle polis, avukat, ya da başına öncesinde böyle bir iş gelmiş, buna
    benzer bir sorunu yaşamış olanların fikirlerini çözüme ulaşmak adına benim için çok önemli.

Şu an bu yazıyı yazarken psikolojim o kadar bozuk ki elim ayağım titriyor sinirden.

Konuyu belki bilenleriniz var. Konu üst kat komşusunun kasıtlı yaptığı gürültü. Yaklaşık
    1 senedir takışığız bu komşuyla... Dün pazardı saat sabah 10'da başladı eşya çekme sürtme
    sesleri. Hadi dedim pazar pazar moralimiz bozulmasın sinir stres yapmayalım çıktık evden
    dönüşümüz 21:00 ama aynı gürüldü anlama veremediğimiz bu topukları yere vura vura,
    topuklu terlik yada ayakkabı ile dolaşmalar saat 00:30'a kadar sürdü. Dayanamadık artık
    güvenliği çağırdık. güvenlik gelene kadar ses kesildi ve güvenlik üst kata çıktığında pijamalarla
    kapıyı açıp "Biz yatıyoruz, ne gürültüsü" diyerek savmışlar güvenliği.

Üst katta oldukça kilolu anne kız yaşamakta. Gündüz 10:00 gibi işlerine gidiyorlar akşam
    19,00-19,30 gibi gelirler altta hayvan mı var insan mı var dikkat etmeden yaşayan
    insan tipi bunlar. Benim 5 yaşımdaki oğlumun sesine istinaden özellikle yaptıklarını
    söylemişler sağda solda. Ben altta yaşıyorum benim oğlumdan rahatsız oluyorlarmış
    düşünebiliyormusunuz ? Bina tünel kalıp olduğu için küçücük bir para düşürseniz evde
    yankılanıyor o kadar yani. Bu arada birde evde köpek var bütün gün evde kalıyor. Bunlar
    işten eve geldiklerinde hayvacağız sevinçten bir o yana bir bu yana koşturmakta ve halısız
    zeminde o tırnak sesleri beynimin içinde çizilmekte... Bu saatten sonra polis gelir mi ?
    gelse ne yapabilir ?

Geçen günü bacaklarımda lekeler çıktı doktora gittim egzama dedi ve sıkıntıdan artık
    bacaklarıma vurmuş ve bunun tek sebebi psikolojik rahatsızlıklar dedi. Psikologa sevketti.
    O derece yani düşünün. Adım gibi eminim benim çıkıp kapılarına hır çıkartmamı istiyorlar
    ama biliyorum ki suçlu duruma düşürmek için bunu yapıyorlar. Karşınızda muhatap alacağınız
    bir erkek yok cazgır bir kadın o kadar sivri dilli ki inanın şimdiye kadar siz olsanız 100 kere
    gırtlaklardınız.

Site güvenliği bir şey yapamıyor... Bir kere karakola gittim her iki tarafında mülk sahibi olduğu için
    olaya karı koca arasındaki kavga gibi baktı. Belediye başkanına gittim o da aynı şekilde
    barıştırma taraftarı ama gelin görün ki bu insanlarla oturup aynı sofrada yemek yemeği
    aynı kaba sıçamazsınız. Aile yapınıza ters eve kimin girip çıktığı belli değil 1 aydır. Acayip
    acayip erkek sesleri filan geliyor zaman zaman. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunsam
    ispatlamam gerekiyor. Yeni kanunda kolluk kuvvetleri sadece uyarı yapıp gidiyormuş.
    Ev yalıtımı için araştırdım, izmir'de seskes diye bir malzeme buldum salon ve yatakodası
    yalıtımı için sadece bu malzeme 5000TL tutuyor. %50 kesilir garantisi veriyor. Soru şiareti yani ?

Allah rızası için bana yardımcı olun... Elim kolum bağlı. Yasal olarak bi şey yapamıyorum...
    Katil olmak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun. eğer imkanın varsa, evi sat kurtul..

despe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi bi ses sistemi al daya tavana bi hafta tatile çık, aletide açık bırak, git ağzını burnunu kır desem sen şuçlu olacaksın.
    MTM-PROSTOCK GARAGE
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı
    oynama olm arabayla oyuncak gibi turbo yap dedik garip garip ecu lar bağlıosun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. eğer imkanın varsa, evi sat kurtul..
    Ya kanka evin tapu yok şu an harçlar yatıyor vs vs vs. Bugün ederi 150 bin TL filan,
    Tapu çıktığında ki bu min 1.5-2 sene yerel seçimi bekliyor ağalar... 200-250TL
    Neden 50-100 zarar edeyim. Üstelik oturduğumuz sitye ve evimi seviyorum.

Hayır neden ben haklıyken çekip gideyim ki ?

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi Em-re nikli üyeye mesaj at o evine komsusu yüzünden izolasykn yaptırdı şimdi hiç sıkıntı çekmiyor..
    Mevzuya gelince benimde üst komsu topuklu ile sabah 6 da geziyo alarm gibi mk
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pislik insan onlar ya gözümün önüne geliyorlarda aynı dert bendede var kısmı olarak alt kattaki kadın her gece anası dadası ile web cam yapıyor anıra anıra her gece kızına hayvan muamelei yapar ödevlerini yaptırırken her ses evde, üst katta yeni evli bi çift var odalar arası bağırarak konuşurlar kazara geç yat bildiğin xxx tv lerdeki sesler, yaz geldimi çimlerde çocuklar top oynar gece saat 12'ye kadar bıktım yani bide han yapı sözde depreme dayanıklı binalar diye reklam yapmışlardı adam yan dairede çişini yapıyor ses benim banyomda.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır neden ben haklıyken çekip gideyim ki ?
    Haklıyken 1-2 sene daha bekleyip haksız duruma düşmemek için
    Kerem abi benim fikrim şu gayet açık bir teklif sana
    Biz evi mütaahhite verdik sende sat evini gel bizim burdan bir daire alalım sana biraz geçte olsa alışırsın bizim buralara hem aracında bana emanet olmuş olur
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı despe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bi ses sistemi al daya tavana bi hafta tatile çık, aletide açık bırak, git ağzını burnunu kır desem sen şuçlu olacaksın.
    Aklıma bunun gibi 1000 tane dahiyane süper fikirler geldi ama sonuç odaklı değil.
    Ben 1 yapsam karşılığında 2 alacağım bunu biliyorum.

Bana kesin bi çözüm yolu lazım. Haksızlığa uğrayan benim, mağdur olan benim ve ben
    bunu hiç bir yasal yol ile ispatlayamıyorum çözümünü bulamıyorum. Bu nasıl iştir ya ?
    Elim kolun bağlı insanın zoruna gidende bu zaten...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadın dövülmez ama böyle kadın dövülür! Geçmiş olsun gerçekten. Evi satın kurtulun dicem

belki de o evi çok severek isteyerek aldınız bilemediğim için bişey de diyemiyorum.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sıkıntılı bir durum , aynı sorun bizdede vardı konuşunca anlamıyorlardı biraz daha sert konuşunca sağolsun anladılar..

Sadece 2 bayan olması daha sıkıntılı olmuş..

şaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi evinizi kiraya verin sizde istediğiniz yerde otursanız olmazmı, benimde alt katta 3 tane çocuk var dicem ama neyse ağzımı bozmayım şimdi apartmandayım bende gece 10 da balkonda top oynuyorlar hergün uyarmaktan gına geldi bağırmalar çağırmalar allah belasını versin bunların, veya onlardan daha beter birine kiraya verin onlar uğraşsın

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi iyi güzel de evi satıp kurtulmak varda bir de düzeni bozmak var. Çocuğun okulu, arkadaşlar, akrabalar belki tüm çevre aynı mühitte ve yıllardır orada o yüzden ya bunların huyuna gidip yalvar yakar sesi kestirmek lazım veya gerçekten bıktırıncaya kadar onları taciz etmek gerek sizin tarafınızdan değil başka tanımayan kişiler tarafından. 4 gece uyumasınlar biraz olsun kendilerine gelirler belki.
    Eğer gerçekten sağlığınıza da yansımaya başladıysa hiç birşey sen ve ailenden önemli değil aynı semtte veya sitenin farklı dairesini aramaya başla.

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tapu çıkmadan oluyor mu bilmiyorum ama imkan varsa ev kiraya verilip, başka bir daireye kiraya çıkılabilir..

Umarım bir çözüme kavuşursunuz, apartmanda gürültü ses vs. olabilecek şeyler insanlık halidir tabi ama, sizin komşu tam görgüsüz terbiyesiz biri belli ki.
    Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma bunun gibi 1000 tane dahiyane süper fikirler geldi ama sonuç odaklı değil.
    Ben 1 yapsam karşılığında 2 alacağım bunu biliyorum.

Bana kesin bi çözüm yolu lazım. Haksızlığa uğrayan benim, mağdur olan benim ve ben
    bunu hiç bir yasal yol ile ispatlayamıyorum çözümünü bulamıyorum. Bu nasıl iştir ya ?
    Elim kolun bağlı insanın zoruna gidende bu zaten...
    Senin sadece ses mevzusu değilki balkon mevzusuda var i.neliğine yapıyorlar sana domuzlar.

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    asma tavan + ses yalıtımı yapın tavana bence

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi senin iki üstünde daire varmı

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi kendini bu kadar strese sokacak bir şey yok,biliyorsun bende konu açmıştım yan komşu ile ilgili gece uykudan uyanıp muhabbetlerini dinliyordum.Ses izolasyonu evime yapıldı sana yemin ediyorum çıt ses gelmiyor şimdide benim psikolojim bozuldu ulan evde yoklar mı bunlar acaba diyip geçen gün otoparka inip arabalarına baktım evdeler mi diye..İnanılmaz şekilde ses kesildi.Benim şanslı olduğum kısım sadece 2 duvar yan tarafa bakıyordu maliyet olarak dediğin rakamlara çıkmadı ama izolasyonu gerçekten tavsiye ederim.Evin ısınmasına da faydası oldu o 2 oda diğer odalara nazaran şu anda daha sıcak gerçi bir 10 cm kaybım oldu 2 odada ama değer..
    Tavandan gelen sesi kesmesi zor ama otu boku duymassın en azından..

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu gibi durumlarla polis ilgileniyor abi güvenlik uyarısını 1 yapar 2 yapar geçer güvenlik polisi arayıp sürekli bu daireden şikayet var gibisinden derse polis ilk uyarır 2.snde yasal işlem başlatır abi

gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla arkadaş allah yardımcın olsun.her binada oluyor böle insan kılığındaki yaratıklar. aynı dert bende de var.dün akşam bende sıkıntı yaşadım alt katta oturan insancıklar yüzünden ruhları sakat ya beyinleri sakat insanların.hatta bu sabah gelip google amcaya ilk sorduğum soru adam dövmenin cezası nedir oldu. burun kırmak daha bir dertli.

sen kendine hakim ol suçlu duruma düşme. elbet bir gün g.tü düşer sana.
    az insan, çok huzur...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)