User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 39 ile 53 arası

Konu: Ranthor'dan Focus İncelemesi

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cuma akşamı döndüm istanbula, ama iki haftaya gene Ankara dayım.
    Demek ki iki haftaya yeni bir inceleme ile karşı karşıya olacağız. Jetta TDI-Accent Blue olabilir
    Yeni Ford'ların ön konsolu sürücüye ve önde ki yolcunun üstüne doğru geliyor olması biraz rahatsız edici bence.
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Limitör aslında 2 tuşluk bir iş, istediğiniz hıza çıkıp limit veya cruise tuşuna basıp sonra onların üstündeki tuşa basıyorsunuz ayarlanıyor. Gazı kökleyince limitör devre dışı kalıyor.
    Kaç zamandır kullanıyorum ön konsolun Transformers ile bağlantısını kuramamıştım da hak verdim gerçekten şimdi
    ESP hiç bir zaman tamamen kapanmıyor, TCS, anti patinaj sistemi, menüden kapanabiliyor.
    Ön cam rezizstansı özellikle kar ve buz durumlarında aşırı işe yarıyor. Çalıştırıyorsunuz 1-2 dakika sonra silecekler yeterli oluyor.

Daha dolularında sesle kontrol gibi ekstra zımbırtılar var, radyoyu ses komutuyla açabiliyor, telefon numaralarını filan sesinizle arayabiliyorsunuz. Olmazsa olmaz değil de basıp konuşarak istediğiniz radyo istasyonunu açınca çok ilginç karşılaşıyor insanlar

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    bir dahaki incelemem 2007 picanto olacak.

Kisa zamanda da accent blue inceleyecegim.
    Built to fall....

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir dahaki incelemem 2007 picanto olacak.

Kisa zamanda da accent blue inceleyecegim.
    Patron , fiat bravo testide bekliyoruz senden
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bugün Budget bana dolu bir Focus dizel verdi. İzmir'den Aliağa'ya gittim dönüşte biraz şehir içinde de gezerek akşam üstü havaalanına aracı bıraktım.

Üzerinde hız sınırlandırıcısı ve sabitleyicisi vardı, valla o hız sınırlandırıcı resmen hayat kurtarıyor. Hoş yol boyu hiç radar yoktu sadece tünellerdeki kameralar vardı. Ama tabelalar ne gösteriyorsa o hıza göre limitörü ayarlarak kullandım, sistemin kullanımı inanılmaz kolay ve zevkli, gaz pedalına abanmadıkça limitör devre dışı kalmıyor.

5 sene önce bir kaç günlüğüne C4 sedan kullanmıştım, onda da bu sistemden vardı ama aracın düğme manyağı sabit göbekli direksiyonu yüzünden alışana kadar neredeydi lan bu hız sınırlayıcının düğmesi diye düğme grubuna bakıp duruyordum.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    2farklı kişi aynı araç aynı hız sabitleyicisi 2 farklı yorum

Ranthor
    Yalnız hız limiti fonksiyonun kullanmak çok meşakatli, bir sürü tuş var, belli sırayla basacaksın filan. Olmamış, gidin daha basitini yapın. 90 km/h ye sabitlicem diye sinir hastası yapacaktı beni.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paşam, dashboard'un çok yer kaplamasından hiç bahsetmemişsin. Ön sağ koltukta uzun boylu biri oturduğunda, üstüne üstüne gelen dashboard yüzünden, koltuğu geriye çekmek durumunda kalıyor, haliyle arka koltukta oturacaklar için diz mesafesi diye birşey kalmıyor.
    İç mekanı oldukça klostrofobik bir otomobil.
    Ayrıca, traction control'ü kapatmak için de menüye girmek gerektiğinden de bahsetmemişsin.
    Keşke yağmur yağmış olsaydı da, yağmur nedeniyle yan camların ne kadar rezalet kıvama geldiğinide görmüş olurdun.

Biraz daha uzun ve detaylı yazarsan daha keyifli olacak

p.S : Focus'tan inip C3'e bin, klostrofobi anlamında ne demek istediğimi anlayacaksın. Gerçi, klostrofobi konusunda benim için 1.sırada Linea var, shinkansen gibi başı, kıçı aynı ve uzun otomobil yap, içini dar tut, nereye gitti o hacim...
    + olarak arkada otururken de (boy = 191) tavan ciddi dar kalıyor sınıfına göre ve araç içi çok basık, karanlık, kısaca klostrofobik durumda.

ön konsolu ise hiç söylemeyeceğim ben de, konsol kucakta hissiyatı çok çok kötü bir durum ve iç hacimden de ciddi derecede çalıyor.

yol sesi alıyor, yol tutuşu sınıf ortalamasına göre ciddi iyi ancak bir focus1 değil yine de

Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patron , fiat bravo testide bekliyoruz senden
    hacı 225/45R17 lastik ebatı + spor süspansiyonu olupta en yol tutmayan C sınıfı arabadır benim gözümde Bravo, satışta görevli olan yanımızda gelen kız sinir krizi geçirmişti. Ayrıca döşeme (koltuk) kalitesi ciddi kötü, testimi bitirip arkadaşa verirken arkaya geçtim, ayağım sürücü koltuğuna sürtüp döşeme dikişlerini attırdı / yırttı resmen, bunu yapan spor ayakkabı..

performans olarak konuşmuyorum bile 1.6 120hp mjet 2500 devirde kafayı kaldırıp 3500 devirde indiriyordu, acayip zevksiz gelmişti o zaman.. 14.4.2008 tam tarihi
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski kasa daha iyidi
    İNSANLAR VERDİĞİNİZ DEĞER KADAR DEĞERLİDİR FAZLASI DEĞİL

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

225/45R17 lastik ebatı + spor süspansiyonu olupta en yol tutmayan C sınıfı arabadır benim gözümde Bravo, satışta görevli olan yanımızda gelen kız sinir krizi geçirmişti. Ayrıca döşeme (koltuk) kalitesi ciddi kötü, testimi bitirip arkadaşa verirken arkaya geçtim, ayağım sürücü koltuğuna sürtüp döşeme dikişlerini attırdı / yırttı resmen, bunu yapan spor ayakkabı..

performans olarak konuşmuyorum bile 1.6 120hp mjet 2500 devirde kafayı kaldırıp 3500 devirde indiriyordu, acayip zevksiz gelmişti o zaman.. 14.4.2008 tam tarihi
    bisey kacirdim sanirim;
    neden sinir krizi gecirdi, doseme yirtildi diyemi?
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlatım tarzınız ve paylaşımınız için teşkkürler Ozan Bey...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

DeNNis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bisey kacirdim sanirim;
    neden sinir krizi gecirdi, doseme yirtildi diyemi?
    üstün sürüş kabiliyetine dayanamamıştır belki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

halbuki diğer dizeller öyle mi ya? 2500 de kafayı kaldırıp 8000 e kadar soluksuz devirlenebiliyor di mi?

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan abi C4 'ün hız sabitleyici daha kolay diğerlerine göre hiç değilse sabit bir yerde bekliyor direksiyonla sağa sola dönmüyor
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hacı 225/45R17 lastik ebatı + spor süspansiyonu olupta en yol tutmayan C sınıfı arabadır benim gözümde Bravo, satışta görevli olan yanımızda gelen kız sinir krizi geçirmişti. Ayrıca döşeme (koltuk) kalitesi ciddi kötü, testimi bitirip arkadaşa verirken arkaya geçtim, ayağım sürücü koltuğuna sürtüp döşeme dikişlerini attırdı / yırttı resmen, bunu yapan spor ayakkabı..

Levent bende kullandım bayağı bravo yu arkadaşım da vardı bence gayet zevkli bi araç yol tutuşu da tatminkardı. Ama arkası gerçekten dar hele ben kullanırken kimse oturamıyordu

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yiğidi öldür ama hakkını yeme tamam fiat markasından dolayı önyargılar olabilir ama gerek yol tutuşu gerek sport kırmızı nubuk koltuklarıyla oldukça yeterli bir araç bravo c sınıfı için.Arka koltuk konusunda haklısın , insan cidden daralıyor arkada otururken.Haa performans olarak mı , 1.6 dizeller arasında nefes keser
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)