User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: İNGİLİZCE Şehir,Ülke veya Kişi Sunumu

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İNGİLİZCE Şehir,Ülke veya Kişi Sunumu

Arkadaşlar ingilizce okuyorum ve hoca herkese proje ödevi verdi.Herhangi bir il,şehir,ülke yada bir kişi vb. ingilizce olarak sunum seklinde yada direk kağıttan ingilizce olarak tanıtmam gerekiyor.İngilizcem idare eder ama aklıma bir şey gelmiyor.Aramızda eminim ki bu ödevi daha önce yapmış yada bu konuda yardımcı olabilicek, yol gösterebilicek abilerim kardeşlerim vardır.Cuma gününe bitirmem gerekiyor bu ödevi yardımlarınızı bekliyorum.Herkese şimdiden çok çok teşekkür ederim...

Buradan ulaşırsanız size her sekilde ulaşabilirim
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Google da bulamama ihtimalin olduğunu sanmıyorum . ancak plagiarism kontrolu yapıyorlarsa başın belaya girer adam gibi oturup yaz en temizi...
    Everyday I ** Çapulling!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı facia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google da bulamama ihtimalin olduğunu sanmıyorum . ancak plagiarism kontrolu yapıyorlarsa başın belaya girer adam gibi oturup yaz en temizi...
    googlede var ama onlar bilindik şeyler.Öyle bir kontrol olmaz sadece ders arası kalkıp anlatıcam hocaya hani belki aramızda yapan varsa yada yapmış olan yardımcı olursa iyi olur.Nettekilerin hepsi bilindik ki hocalarda bunları eminim ki biliyordur onlar etiket.O yuzden nete düşmemiş daha once yapılmıs vb vardır diye umaraktan konu açtım.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

onurars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Upload & Share PowerPoint presentations and documents bu siteden birçok şey bulabilirsiniz.
    - AOS-

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimsenin hazır ödevini kullanma. Kendin hazırlamaya çalış, iyi veya kötü olsun ama senin olsun. Kimseden de talep etme.

Arkadaşlar siz de elinizde varsa hazır ödev vs lütfen vermeyin. iyilik yapmış olmayacaksınız.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Upload & Share PowerPoint presentations and documents bu siteden birçok şey bulabilirsiniz.
    teşekkür ettim incelicem bunu

Hz.Ali

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimsenin hazır ödevini kullanma. Kendin hazırlamaya çalış, iyi veya kötü olsun ama senin olsun. Kimseden de talep etme.

Arkadaşlar siz de elinizde varsa hazır ödev vs lütfen vermeyin. iyilik yapmış olmayacaksınız.
    ne alakası var arkadaşım yaptııgmız şey sene sonu proje veya bitirme ödevi değil.Zaten yalandan yere istemeyerekten okutuyorlar bu hafta 3 sınava girip birde bunun gibi gereksiz seyle uğraşmamak için buraya konu açtım.Önemli bişey olsaydı benim ve öğrenimimim için emin ol burada bu konu olmazdı.

Hz.Ali

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)