User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
73 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Burak Yıldırım Cinayetinin Mobese Görüntüleri

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 kişi saldırdıysa sebepsiz saldırmaz. He illaki bir sebep mi lazım? Çok mu delikanlısın da 10 kişiyle ilk önce bir yerde tartışmışsın ki onlar da seni kovalamış. Kimse kimseye *** yere saldırmaz kusura bakmasınlar.

Anlatabildim mi?
    moruk burda yanlışın var işte. sebepsiz yere saldıran sebepsiz yere birini bıcaklayan insanlar kaynıyor etrafta. 1998 de abimi bıçaklamışlardı özgürlük parkında. sebepsiz yere
    kaldıki burda zanlı tartışmış olsa yada daha önce den mevzuları olsa arkadaşıyla vedalaşıp rahat rahat yürümez. Fenerli grup kendilerine macera aramak istemişler. görmüşler tek başına biraz tartaklayalım demişler ama zanlı hayatının hatasını yapmış bir cana kıymış

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi kafa bu kafa. Bende videoyu izleyene kadar olayın boyutunu farklı zannediyordum ama şimdi ne değişti. He GS'li haklı öldürdü. 6 ay yatsın çıksın şimdi. Sebep? Can almış can! Daha ötesi mi var?

10 kişi saldırdıysa sebepsiz saldırmaz. He illaki bir sebep mi lazım? Çok mu delikanlısın da 10 kişiyle ilk önce bir yerde tartışmışsın ki onlar da seni kovalamış. Kimse kimseye *** yere saldırmaz kusura bakmasınlar.

Varsayımla konuşacaksak eğer aha ben şimdi burada bilgisayar başında sana yazı yazıyorum. 3 dakika sonram belli değil. Belki priz kopacak elektrik çarpıcak ölecem. Napalım yani?

Anlatabildim mi?

Sen izlemeden mi yorum yapıyorsun.Seninle aynı zihniyette olanlar yüzünden bunlar yaşanıyor zaten. 10 kişi 1 kişiye neden saldırır, o 1 kişi cebinde neden bıçak taşır bunlara millet olarak çözüm bulmamız gerekir.Ölen çocuk o hatayı cahillikten, öldüren çocukta o hatayı cahillikten yapmış.Suç iki taraftada var ama o 10 kişilik grup hangi akla hizmet gs formalı birine saldırıyor? Orda sende olabilirdin bende olabilirdim. İyi izlersen görürsün, katil tahrik edecek hiçbirşey yapmıyor arkadaşıyla vedalaşıp geri dönüyor ve biraz yürüdükten sonra arkasından 10 kişi geliyor. Yani o 10 kişiyi tahrik edecek tek dezavantajı GS FORMASI giymiş olması.

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer 10 kişiye diklenecek kadar delikanlıysam cebimdeki bıçağa güvenmem. 10 kişiye de dalaşmam.

He diyelim ki dalaşma yok. Durduk yere saldırdılar. Senin cebinde o bıçağın ne işi var???

Ağlayan sadece Burağın anası değil. Burağın anası kadar onu öldürenin de anası ağlıyordur. Bundan emin ol.

Kendini savundu diye kimsenin kimseyi öldürme hakkı yoktur bence.
    ben elimde imkan varken ölmem anamıda mezarda ağlatmam kardeş kafa yapımız farklı olabilir..öldüren çocuk ölseydi anası ömür boyu göremiyecekti ama en azından şimdi gider görür koklar..

size burda bıçaklıyan cocuk haksızın kralı gelebılır ama bence saldıranlar 3 katı haksız
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SerkanYazgan. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen izlemeden mi yorum yapıyorsun.Seninle aynı zihniyette olanlar yüzünden bunlar yaşanıyor zaten. 10 kişi 1 kişiye neden saldırır, o 1 kişi cebinde neden bıçak taşır bunlara millet olarak çözüm bulmamız gerekir.Ölen çocuk o hatayı cahillikten, öldüren çocukta o hatayı cahillikten yapmış.Suç iki taraftada var ama o 10 kişilik grup hangi akla hizmet gs formalı birine saldırıyor? Orda sende olabilirdin bende olabilirdim. İyi izlersen görürsün, katil tahrik edecek hiçbirşey yapmıyor arkadaşıyla vedalaşıp geri dönüyor ve biraz yürüdükten sonra arkasından 10 kişi geliyor. Yani o 10 kişiyi tahrik edecek tek dezavantajı GS FORMASI giymiş olması.
    Aynı şeyden bahsediyoruz ki aslında. İki tarafta da suç var. Ben tek taraflı suç demiyorum.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    cebinde silahla gezen adam potansiyel suçludur bir kere bunun başka açıklaması yok ki herifin sabıka kaydı varmış zaten önceden

diğer grubun yaptığı tam yavşaklık zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O geceki fb grubunda çok yakın arkadaşlarım var ve anlatılana göre adamın kafası bir milyonmuş (gs li olanın ) ve bagırıyormus adammısınz kufurler vs bunun üzerine olay patlak veriyor daha dur sus demeden bıçaklanıyor arkadaş ortada linç girişimi vs yok zaten genç yakalanmış ve sağlam bir sabıka dosyası varmış allah sabır versin yazık ki o grubun belkide en masum çocuğuymuş
    BU MESAJIDA POLEMİK OLSUN DİYE DEĞİL BİLMEDEN GÖRMEDEN KÜFÜRLER YADA İTHAMLAR GEÇMESİN DİYE YAZDIM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moruk burda yanlışın var işte. sebepsiz yere saldıran sebepsiz yere birini bıcaklayan insanlar kaynıyor etrafta. 1998 de abimi bıçaklamışlardı özgürlük parkında. sebepsiz yere
    kaldıki burda zanlı tartışmış olsa yada daha önce den mevzuları olsa arkadaşıyla vedalaşıp rahat rahat yürümez. Fenerli grup kendilerine macera aramak istemişler. görmüşler tek başına biraz tartaklayalım demişler ama zanlı hayatının hatasını yapmış bir cana kıymış
    Bana da 1 sigara vermedim diye 2 tinerci saldırmıştı. 4 sene önce Cevahir AVM'nin önünde. Koşa koşa kaçtım ama. Ben niye bıçak taşımıyorum yanımda? Bunu düşünmek lazım bence. Çok delikanlıysa o bıçak sayesinde işte. Hayatı karardı ve hayat kararttı.

He dediğim gibi iki tarafta da hata var. Kimse bilemez ki gerçeği. Bakalım ifade de ne diyecek katil olan çocuk?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav adamda zerre pismanlik yokki yakalandigindaki resmine baksaniza gozunun ici guluyo serefsiz katilin, onun anasi aglasa aglasa nerden dogurdum bu suç makinasi katili diye aglar

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cebinde silahla gezen adam potansiyel suçludur bir kere bunun başka açıklaması yok ki herifin sabıka kaydı varmış zaten önceden

diğer grubun yaptığı tam yavşaklık zaten
    Kısaca o yavşak grup yanlış adama çatmış. Biri nur içinde yatsın, diğerinide Allah kurtarsın demekten başka elimizden birşey gelmiyor malesef.

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana da 1 sigara vermedim diye 2 tinerci saldırmıştı. 4 sene önce Cevahir AVM'nin önünde. Koşa koşa kaçtım ama. Ben niye bıçak taşımıyorum yanımda? Bunu düşünmek lazım bence. Çok delikanlıysa o bıçak sayesinde işte. Hayatı karardı ve hayat kararttı.

He dediğim gibi iki tarafta da hata var. Kimse bilemez ki gerçeği. Bakalım ifade de ne diyecek katil olan çocuk?
    sen öyle bi derbiye gitmiyodun böyle bi derbide forma giyip gidiyosan buyuk olasılık biyerde bi pislik gelecek tedbir olarak almış olabilir ona bişey diyemem..

ki bana sorarsan tedbir olarak almamış vede düşüncesi farklı olan biri olsa bu pozisyonda değilde saldıran tarafta olurdu diye düşünüyorum..bunu bilemeyiz o işin farklı bi boyutu
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

eser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beni yakin taniyan bir cok arkadasim bilir 30 Ekim gecesi cigerimden bicaklandim olumden döndüm,sebebi sadece kavga ayirmak benim sucum neydi?Hastahaneye biraz gec gitsem ölüyordum.

Ayrica ben ustumde bicak tasimiyorum ama arabamda bicakta var sopada var biber gazi da var.Burasi istanbul ne zaman nerde ne olcagi belli degil
    Alıntı diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka fotoyla alakası yok,araba canlı bakınca sıfır gibi.2012 model 106 gti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o katilin can havliyle yaptığını düşünmüyorum,adam daha öncede suç işlemiş ve resmen tecrübeli. direkt kalbine saplamış.savunulacak hiç bir yanı yok.
    OEM+

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu olayda bile herkes kendi takımının adamını savunabiliyor ya artık tiksiniyorum ben bu futboldan da bu zihniyetten de. Kameralarda neyin ne olduğu gayet açık ortada ama millet kalkmış FB li haklı GSli haklı diye tartışıyor hala.

Sosyal medyada işi siyasete döküp bilmem ne gs şöyle gs böyle gs ölmüş adamın demogojisini yapanlar sizin ben futbol aşkınızında fanatizminizinde ak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen öyle bi derbiye gitmiyodun böyle bi derbide forma giyip gidiyosan buyuk olasılık biyerde bi pislik gelecek tedbir olarak almış olabilir ona bişey diyemem..

ki bana sorarsan tedbir olarak almamış vede düşüncesi farklı olan biri olsa bu pozisyonda değilde saldıran tarafta olurdu diye düşünüyorum..bunu bilemeyiz o işin farklı bi boyutu
    İşte o farklı boyutu bilemiyoruz ki. İfadesinde belli olur diyeceğim de önceki sabıkaları kafaları bayağı karıştırıyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu olayda bile herkes kendi takımının adamını savunabiliyor ya artık tiksiniyorum ben bu futboldan da bu zihniyetten de. Kameralarda neyin ne olduğu gayet açık ortada ama millet kalkmış FB li haklı GSli haklı diye tartışıyor hala.
    Sonuna kadar katılıyorum , ne videoyu izledim ne maçı izledim , futbolla uyuşturulmuş bir milletiz...

CGTY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vefat eden rahmetlinin kız arkadaşını haberlerde gören oldu mu ? Perişan halde yerde diz çökmüş nasıl ağlıyordu arkasından. Ailesi de ona keza aynı şekilde. Kim vericek şimdi bunun hesabını? Geride kalanlar ne olucak şimdi? O katile haklı, kendini savunmuş demek bana çok ters. Değdi mi yarım saniyelik bir kararla kalbine saplamasına? Kendini savundu madem, koluna bacağına değil de neden direk kalbine vurdu.. Vadesi yetmiş, orası aynı konu tabi ama yok yere gitti işte.

Allah taksiratını hasenata tebdil etsin. Ailesine, sevgilisine sabır versin.
    Alıntı R-Turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lanet olası sokak yarışçıları...
    dekagrup.sahibinden.com

instagram.com/cagataycora

gokhan035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya valla seslerin ve konuşmaların belli olmadığı bir videodan çözüldü herşey katil de haklı çıktı vay anasını yaa!

Arkadaş adam cebinde bıçak taşıyo bi kere potansiyel tehlike adam, onu geçtik zaten suç dosyası kabarık yani her an herşey beklenir denilen bi tip. Diğerleri merdivenleri koşarak çıktı acaba öncesinde ne oldu bilen var mı? adamlar belki daha öncesinde atıştılar küfürleştiler vs ondan, hadi üstlerine doğru koşturdular ondan sonrası belli değil belki adamlar korkutacaktı sadece ya da kavga olacaksa bile bir iki yumuklaşıp bırakıcaklardı, hemen denmiş ki o öldürmeseydi diğerleri öldürecekti, neeernden biliyosun??? Herif madem kendini savunmuş o zaman bıçağı saplamadan sağa sola sallasaydı uzak tutmaya çalışsaydı kendinden, adam çıkarmış pat diye direk kalbine sokmuş bıçağı ki bu öldürmeye tam teşebbüsdür.

O kadar manyak olsa o grupta arkadaşları bıçaklandıktan sonra diğerleride çıkarır bıçaklarını karşılık verirlerdi adamlar belli ki o niyette değiller zaten.

Neyse ne, adam ölmüş Allah rahmet eylesin, ama bilmeden yorum yapmak da boş muhabbete götürür insanı.

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birimizin kardeşi evladı vs.olsaydı bu ölen arkadaşımız acaba o zamanda adam kendini savunmak için saplamış olabilir diyenler ne derdi çok merak ediyorum.

BilalAkbayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar sabıkası olursa olsun katilde öldürmek istememiştir diye düşünüyorum. Allah rahmet eylesin giden gitti artık. Ama ne kadar saçma salak işlerle uğraşan elemanlar var. Galatasaylı gördün mü dal nedir ya. Hiç mi işin gücün yok. Ne millet olduk arkadaş. Bu arada hiç bıçak vs. taşımadım ama taşımak gerekiyormuş onu anladım. Yoksa bu kadar serseri,çakalla nasıl baş edeceksin ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)