User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 207 outdoor hakkında bilgi

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

207 outdoor hakkında bilgi

arkadaşlar bu 207 outdoor 1.6hdi premium hakkında bilgisi olan varmıdır nasıl araçdır.. sw dan farkı nedir.. ourdoor olmasından dolayı yürüyeninde bir farklılık varmıdır yani hafifden cross kullanımına göremi yapılmış.. cevaplar için şimdiden teşşekkürler..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu biraz hortlıcak ama baslık acmak istemedim. araç hakkında bilgisi olan var mı? genel bir değerlendirme yapılırsa sevinirim...

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peder beyde hdi 307 var. Onu satıp almayı düşündüğüm bir araç. Bence görüntüsü bir çok araçtan daha güzel, motor zaten 1.6 hdi 90hp PSA motor. Hatta şu araca baktım fiyatı ıyi gibi tanımam etmem. Sonuç olarak bu rakamlara alınabilecek en mantıklı araç bana göre ama 2.el ilanlarda çok az olması da düşündürücü.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)