User Tag List

Sayfa 3/51 İlkİlk 1234513 ... SonSon
957 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Fırsat gördüğünü paylaş

YsnErhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu açan arkadaşı tebrık etmek lazım öncelıkle. Konu fantazıye donmez cok fazlada gereksız yorumlar yapılmazsa forum ıcın cok hayırlı olur bu konu.

Focus4171 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim araç ilanlardaki en iyi model/fiyat/donanım performansına sahip gibi ) Biraz arttırmam mı gerekiyor sanki ?

Connecting site...
    eleştiri gizli hayranlıktır.

m. ali öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben birkaç bin TL ile yetişemiyorum başkasına nasiptir belki

Connecting site...

1 haftadır araç ararken favorilerim araç doluydu malesef 2-3 güne hepsi satılıyor. Satılmayanları elimden geldiğince paylaşırım güzel konu olmuş.

Diğer temiz (boya/değişen) ve uygun gördüklerim ;

Connecting site...

Connecting site...

Connecting site...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nedense şu mazda 6 hep aklımı çeliyor. Araştırmak lazım hasar var demiş sahibi, donanımına göre fiyatı çok çok makul.

Connecting site...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım çook öncesinde açtığım "Kıskanma favorilerini paylaş" konum tamamen ütobik istekleride barındırdığından. Piyasasının altında yer alan, yada hak ettiği paranın altında yer aldığını düşündüğünüz araç ilanları yada bilgilerini artık burada paylaşmanızı istiyorum. Bentley veya Ferrari.paylaşacak arkadaşlar gerçektwn ederinin çok altımdaysa paylaşılsın lütfen. konu sayesinde kendi aracınızı de yayınlayabilirsiniz. ana kriter çabuk satılması
    sık sık şu yazdığını o konuda sık sık hatırlattım arkadaşlara.. ama nafile bir sayfa sonra gene betleyler ferrariler lambo lar havalarda uçuşmaya başladı.. aslında konunun ve fikrin çıkış noktası harika.. heleki şu günlerde bom boş araçları 60-70 bin tl lere satıyorlar daha bu sabah diğer konuda buna benzer ibr mesaj atmışdım 10 bin tl ye kadar alına bilicek araçlarki bazılarının donanımları bugün 60-70 bin tl ye satılan araçların donanımından iki üç misli fazla..

bu konunun özü bence az paraya cebinizdeki paraya göre paranızın fazla fazla hakkını vericek araçlar olmalı..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu açtım benim aracım ve fatihin araç satıldı bile. 2Side fırsat aracıydı gerçekten. Keşke sahibindeni herkes biz gibi takip etse
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaç ay olmuş konu açılalı 3. Sayfadayız.. Bu konu tutmaz bizim millet bencil kendine saklar bulduğunu çoğunluk

FATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğer konu sadece beğenilerimizi ön plana çıkaran bi konu ama bu konu gerçekten faydalı.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ben şöyle düşünüyorum bu gün a firması satıyor bomboş donanımlı paketini 50 bin tl ye cücük kadarda motor kouyor 1.2 falan onun bir orta paket ve orta motorlusu 60-70 bin tl arasında oluyor en dolusu ve dizel motorlusu işde elegance yada highline denilen türde paketler 70-80 lere kadar çıkıyor..

fırsat nedir benimde kafam şöyle çalışıyor bir araca bu kadar paralar vermekdense 20 bin tl ye zamanın premium yada premium olmasada gayet gırtlak dolu full+full araçları var D yada E segmenti Hatta biraz aşırıda olsa F segmenti ... hadi git bir kaporta boyaya sok komple sıfır motor yaptır hadi sırıf deri yaptır güzel ibr meguirasa sok tutsun 10 bin tl gelsin araç 30 bin tl ye.. zaten benzinliyse lpg lidir yakışı fiksdir.. nerden baksan cebinde sıfıra oranla 40-50 bin tl paran kalır gene.. araç sıfır alıcağın araçdan 2 litre fazla yaksın yıllık farkı ne olucak 40-50 bin tl ye vurdunmu..

bu açıdan gerçekden ikinci elde fırsat araçlar var.. elektrikli ısıtmalı koltukdan ,abs,esp,airbagler,sunroof ,elektrikli aynalar,klima,hız sabitleyici v.b en fazla bir xenon yokdur takılır bir park sensörü yokdur takılır güzel multimedia lı navili bluetoothlu bir teyp takılır günümüz araçların standart donanımlarınında üstüne çıkar..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok cok iyi bi konu olmuş
    bizim millet lokmayı kendine saklar her zaman
    bencillik yapılmaz burada paylaşılırsa çok insan arac sahibi olur
    konuyu açan için hayrat olmuş resmen

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diğer konuya yazdım burayada yazayım. Muadillerinini yaptığının fazlasını yapıp onların yarı fiyatından da az olan android olan en ince telefonunu açıklıyorum.
    Android Versiyonu : Android 4.2 Jelly Bean
    OTA (Over the Air) Desteği

Ekran Tipi : 4.7” HD - IPS Geniş Görüntü (178o), Kapasitif Dokunmatik Ekran
    Ekran Çözünürlüğü : 1280 x 720 – 312 PPI
    Renk Sayısı : 16,7 Milyon Renk

İşlemci: 1.2 GHz Quad Core
    Dahili Hafıza: 4 GB
    RAM: 1 GB
    Harici Kart Desteği : Micro SD ile 32GB'a kadar

Kamera : 8 MP Arka Kamera – Oto Fokus ve Flash ile , 2 MP Ön Kamera
    Geo-Tagging, Dokun-Odakla, Görüntü Sabitleme, Yüz ve Gülücük Yakalama,HDR

Çok hızlı ve menüler de ve en sıkı oyunlarda bile süper akıcı.
    Ve sadece 599 tl + 12 taksit.

General Mobile Discovery

Açıkcası araştırmalarım sonucu 1200-1300 tl lik telefonlara eş değer ve yarı fiyatına. Şuan bildiğim stok yok telpa bukadar ilgi beklemiyordu ama yeniden stok gelecekmiş. Telefon düşünenler bence incelemeye alabilir. Ben daha bi kusurunu göremedim. Gerek kalite, gerek şarz süresi olsun.

FcX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fırsat nedir benimde kafam şöyle çalışıyor bir araca bu kadar paralar vermekdense 20 bin tl ye zamanın premium yada premium olmasada gayet gırtlak dolu full+full araçları var D yada E segmenti Hatta biraz aşırıda olsa F segmenti ... hadi git bir kaporta boyaya sok komple sıfır motor yaptır hadi sırıf deri yaptır güzel ibr meguirasa sok tutsun 10 bin tl gelsin araç 30 bin tl ye.. zaten benzinliyse lpg lidir yakışı fiksdir.. nerden baksan cebinde sıfıra oranla 40-50 bin tl paran kalır gene.. araç sıfır alıcağın araçdan 2 litre fazla yaksın yıllık farkı ne olucak 40-50 bin tl ye vurdunmu..
    Aynı fikirdeyim abi. Mesela;

Connecting site...

Ne lazımsa fazlası var. Önü elektrikli ısıtmalı deri koltuk, çift bölge klima, cruise control, xenon, sunroof, sensörler, soğutmalı torpido vs. vs. Motor 2.0 HDi, çiple kolayca 170 hp'lere dayanıyor ve klasik Fransız dizeli, çok az yakıyor(muş, bkz OnurK). 26,500. Bu paraya sıfır anca boş+boş Dacia veriyorlar.

Bir de işin şu boyutu var, bugün 508'in en dolusu 1.6 dizel 90 bin, 2.0 dizel 114 bin. Aradaki model vs. farklar için bu kadar para vermeye değer mi? Bence değmez.

Başka bir olay da Punto - Corsa D arasında mesela. Aynı şasi, birebir aynı motor, donanım seviyeleri neredeyse aynı (Hatta Punto'da ilaveten çift bölgeli dijital klima var). Ama aynı donanımda Corsa 29 binlerden kapı açarken, Punto 22 binlere bulunabiliyor.

Opel Corsa 1.3 CDTI Sport 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden.com'da

Fiat Punto 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden.com'da

Bir de tam senin anlattığın mevzu var.

Connecting site...

Elektrikli koltuk, klima, sunroof, cruise control, deri koltuk, vs. Aynı senenin boş Civic'i parasına.

Gavurların dediği gibi, "Az paraya çok araba."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    geçen gün favori araçlarınız konusunda 10 bin tl ye kadar alına bilicek eli ayağı düzgün ve dolu araçları dizmişdim.. zaten motorsiklet parasına full dolu araba alıyorsun hala şu elinde kalır satamassın parçası olmaz muhabbetinide anlamış değilim.. Bu gün 250cc lik sıfır motorsiklet almaya kalksan japon italyan yada kore malı orta kalite bir şey 10 bin tl den bile fazla..

70 yaşına dayanmış hayatı sanayide geçmiş bir abimin dediği laf var türkiye yedek parçada dünyanın en büyük hurda çöplüklerinden biri bulamıycağın yedek parça azdır her tür aracın yedek parçasını bulursun..

o konudan bir kaç alıntı araç koyıyım..

Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Darkmun diger konuda ozletme kendini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Darkmun diger konuda ozletme kendini
    radikal araçları orda paylaşırız mantıklı fırsat oalbilicek araçları burda paylaşırız

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    radikal araçları orda paylaşırız mantıklı fırsat oalbilicek araçları burda paylaşırız
    Abi rica etsem 10.000 tl kadar spor araçlar paylaşmıştın denk geldıkce paylaşırmısın öncelikle rover vi ler çok hoşuma gıttı donanım olarak full nerdeyse 8 .000 tl kadar düzgün alınıp bınılırmı

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Connecting site...

kesin kazası belası vardır ama bana rakam cok uygun geldı
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2001 model gümüş gri renk full paket marea 1.6 aracı tek fiyat 10.000 liraya veriyorum, aracın lpgsi var günlük kullanılıyor, fotoğrafını felan çekemedim henüz düşünen varsa ankarada gelsin baksın götürsün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı cutefire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi rica etsem 10.000 tl kadar spor araçlar paylaşmıştın denk geldıkce paylaşırmısın öncelikle rover vi ler çok hoşuma gıttı donanım olarak full nerdeyse 8 .000 tl kadar düzgün alınıp bınılırmı
    rover konusu uzmanlık alanım değil ama 10 bin tl ye 145 beygirlik abs,airbagli,klimalı,çoğu sunrooflu,elektrikli aynalı arka kelebek camları bile açılan bir araba varsa bence alınır şahsi fikrim. üstündeki motorda honda motoru üstünde roverın modifikasyon yapdığı vvc motor denilen bir motor değişken sübabp teknolojisi idi yanlış hatırlamıyorsam.. bende o kasaların streetwise larına bayılıyorum.. yollarda çok görüyorum streetwise ama satılıkda az var herhalde memnunlar kullananlarki satmıyorlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)