User Tag List

Sayfa 379/538 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
10222 sonuçtan 7.183 ile 7.201 arası

Konu: Benzİn zammi

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben daha kendi kazancımın veya altımdaki arabaların en az 4 katı kapısının önünde durmayan istasyon sahibi görmedim. Gören bilen varsa sölesin.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ucuz satan Class Göztepe'nin sahibinin Ford f650'si var çıkmaya kalksam araca çıkamam. Bir de sürekli orada durmuyor Pamukçu tarafındaki class'ta da duruyordu.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha kendi kazancımın veya altımdaki arabaların en az 4 katı kapısının önünde durmayan istasyon sahibi görmedim. Gören bilen varsa sölesin.
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ucuz satan Class Göztepe'nin sahibinin Ford f650'si var çıkmaya kalksam araca çıkamam. Bir de sürekli orada durmuyor Pamukçu tarafındaki class'ta da duruyordu.
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet biraz da akaryakıt dağıtıcıları için ÖTV den indirim yapsın mesela, oransal değil de tutarsal bir kar marjı belirlesin neden yapmıyor ?

Bir de bu kadar düşük karlar ile o akaryakıt istasyonları nasıl ayakta kalıyor? Çoğu istasyonda lüks arabalar tankerler vs park halinde oluyor hep, kazanmıyorsa neden yapıyorlar bu işi o kısmı tam çözemedim. (eleştiri değil)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    derdimiz bitti çok şükür; memurlar ogrencıler ogretmenler ıssızler ıscıler olarak, bugün de pompalayanlara üzülüyoruz hep beraber.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük resmi göstermeye çalışıyor değerli abim. İstasyon sahipleri olan küşük esnafları , çalışanları , pompacısını marketcisini düşünüyor.

Kar etsinler ki işçi çıkartmasınlar adamlar sonra konuşuyorsunuz eleman çıkartıyor diye.

Tüm forum yakıt almayı bıraksak Kıymetli abimin işi %1 etkilenmez.

Siz kendinize ağlayın

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suan 1200 den fazla istasyon satilik. Satmayanlarida goruyoruz,nasil sahtekarlik ile para kazandiklarini.
    Bana class gibi hirsizin ve yalakanin onde gideni sirketi ornek vermeyin,yukarda ki yazi isini durust yapan icin!
    Ayrica istanbul daki HICBIR istasyon zor durumda degil,en azindan ana hatdakiler. Türkiye istanbul degil. Anadolu da binlerce bayi gar. Ortalama 6-7000litre satisi olan. Bu yazi onlar icin. 40.000litre satan zaten masrafini cikarip belli bir jara geciyor. Onunde ferrari yi de ceker.
    Tebrik ediyorum guzel dusunceleriniz icin ama bu kadar sığ bakmaniz hatta onyargiyla hoyratça bakmaniz sasirtti beni.
    Bankalarin suan uyguladigi pos komislari karin yarisi zaten.
    Adam subat ayinda 1 tanker mali 87 bin liraya alirken suan 149bin liraya aliyir6. Bu adam bu kadar kar etmedi ki cebinden bu kadar işletme sermayesi koysun?
    Ayrica ben dagitim sirketi sahibiyim,bayi falan değilim. Illa sizler gibi dusunuceksem buyrun,benim tuzum kuru! Isi bozuk olan binlerce bayi adina yazilmis bir yazidir...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam subat ayinda 1 tanker mali 87 bin liraya alirken suan 149bin liraya aliyir6. Bu adam bu kadar kar etmedi ki cebinden bu kadar işletme sermayesi koysun?
    Ayrica ben dagitim sirketi sahibiyim,bayi falan değilim. Illa sizler gibi dusunuceksem buyrun,benim tuzum kuru! Isi bozuk olan binlerce bayi adina yazilmis bir yazidir...
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük resmi göstermeye çalışıyor değerli abim. İstasyon sahipleri olan küşük esnafları , çalışanları , pompacısını marketcisini düşünüyor.

Kar etsinler ki işçi çıkartmasınlar adamlar sonra konuşuyorsunuz eleman çıkartıyor diye.

Tüm forum yakıt almayı bıraksak Kıymetli abimin işi %1 etkilenmez.

Siz kendinize ağlayın

87.000 den yüzde 1 kazanan bir sanayici 870 kazanırken 149 binde 1490 kazanır siz kendinizi kurtarın .

Anlamazlar abi vizyonsuzlar yorma kendini boşver.

Allah seni başımızdan eksik etmesin buraya yazman bile mütevaziliğinin bir nişanesi.

İyi ki aramızdasın.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @997TT
    daha öncedende konusu olmuştu.şu pompa kalibrasyonları konusunda.
    sanki son zamanlarda bu kalibrasyon işleride bize kazıklar yönde gibi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @997TT
    daha öncedende konusu olmuştu.şu pompa kalibrasyonları konusunda.
    sanki son zamanlarda bu kalibrasyon işleride bize kazıklar yönde gibi...
    Hayatta almayan araba (1.5 Daihatsu Terios 105 HP ) yaklaşık 29 litre gaz aldı 140 KİLOMETRE YOL YAPMASINA RAĞMEN.. Ankara Gölbaşı'nda bir akaryakıt istasyonu hem de bilindik.. Kendi aracım ( 2004 1.6 110 HP Civic ) PO'dan aldığımda 47-50 kuruş Milangaz'dan aldığımda 27-32 kuruş arası yakıyor. Rakamlar afaki değil fişli faturalı rakamlardır. Terios gibi bir aracın 100 km'de 20 litre yakması da insan mantığına sığmaz kimse kusura bakmasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her turlu sahtekarligi zorlayacaklardir.
    Yada caresizlikten yada baska bir sey hırsızlık yapicaklar...
    Iyide,calmanin bahanesi olamaz!
    Gerci basimizda ki neler yapiyor,milletde su kadar goturmusum cok mu diyor.
    Sistem resmen batmis durumda,durust calisan da sahtekarida...
    Nasil bir hale geldik,yazik...

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna ağlasammı gülsemmi bilemedim.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istasyonların cogu akp li olsaydı emınım bunları yazmazdım....

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suan 1200 den fazla istasyon satilik. Satmayanlarida goruyoruz,nasil sahtekarlik ile para kazandiklarini.
    Bana class gibi hirsizin ve yalakanin onde gideni sirketi ornek vermeyin,yukarda ki yazi isini durust yapan icin!
    Ayrica istanbul daki HICBIR istasyon zor durumda degil,en azindan ana hatdakiler. Türkiye istanbul degil. Anadolu da binlerce bayi gar. Ortalama 6-7000litre satisi olan. Bu yazi onlar icin. 40.000litre satan zaten masrafini cikarip belli bir jara geciyor. Onunde ferrari yi de ceker.
    Tebrik ediyorum guzel dusunceleriniz icin ama bu kadar sığ bakmaniz hatta onyargiyla hoyratça bakmaniz sasirtti beni.
    Bankalarin suan uyguladigi pos komislari karin yarisi zaten.
    İyi güzel diyosunuzda anadoluda a lejant almak büyük şehire göre daha kolay,yerel yönetimlerle aran iyiyse zaten problem değil.Bunun sonucunda potansiyeli olan olmayan heryere istasyon açma derdinde millet.300-500 intifa parası indirir ondan sonra kendi yağımızda kavruluruz hesabındalar.Evdeki hesap çarşıya uymuyor tabi çoğu zaman.Bile bile lades.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aklıma amcam geldi devredene kadar ağlamaya devam etti, devredince de şu iş kolu da çıkmış buna girseydik ihya olmuştuk filan derdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatta almayan araba (1.5 Daihatsu Terios 105 HP ) yaklaşık 29 litre gaz aldı 140 KİLOMETRE YOL YAPMASINA RAĞMEN.. Ankara Gölbaşı'nda bir akaryakıt istasyonu hem de bilindik.. Kendi aracım ( 2004 1.6 110 HP Civic ) PO'dan aldığımda 47-50 kuruş Milangaz'dan aldığımda 27-32 kuruş arası yakıyor. Rakamlar afaki değil fişli faturalı rakamlardır. Terios gibi bir aracın 100 km'de 20 litre yakması da insan mantığına sığmaz kimse kusura bakmasın.
    2.5 senedir 6lt üzerini yakmıyan aracım.göstergede yine 5.5-6lt lerde takılsada pompada 7-7,5lt lere denk gelmeye başladı.

özellikle bayram tatilinde şehirler arası yollarda(opet-shell-bp den aldım) acayip geçiriyorlar.ama şehir içindede bu yola baş vuruyorlarsa benim için sıkıntı büyük.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.5 senedir 6lt üzerini yakmıyan aracım.göstergede yine 5.5-6lt lerde takılsada pompada 7-7,5lt lere denk gelmeye başladı.

özellikle bayram tatilinde şehirler arası yollarda(opet-shell-bp den aldım) acayip geçiriyorlar.ama şehir içindede bu yola baş vuruyorlarsa benim için sıkıntı büyük.
    arızi durumlar dışında hep aynı yerden alıyorum o his bende de olmaya başladı, detaylı bir ölçüm yapıp netleştireceğim.

ekranı ve lt yi kontrol ediyorum sürekli ama görmediğimiz bir hinlik varsa bilemem tabi.

ulas79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizel araç kullanmama karşın dayanamayıp dün 50cc scooter aldım ,bi araç keyfim vardı onun da içine ettiler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pompa'da oynama olduğuna inananlardanım bende. Yol bilgisayarı genelde tutuyor, bazen farklı bir yerden alınca şaşıyor. Haram zıkkım olsun ne yapabiliriz ki. Direk şirkete ait istasyonları kullanmaya çalışıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ulas79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizel araç kullanmama karşın dayanamayıp dün 50cc scooter aldım ,bi araç keyfim vardı onun da içine ettiler
    kuru havada scooter candır...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)