User Tag List

Sayfa 394/538 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
10222 sonuçtan 7.468 ile 7.486 arası

Konu: Benzİn zammi

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksık kopyalamıssın,dogrusunu yazayım. Pazartesı geve yaklasık 15krs ındırım var benzınde ve pompaya yansıyacak. Mazot da ıse 23krs cıvarı ındırım var fakat otve ye eklenıcegı ıcın pompaya yansımayacak.
    Ancak mazotda ındırım yapılabılmesı ıcın doların bu sevıyeden asagı kapatması ve platsların %1.5 daha dusmesı halınde pompaya 4-5krs ındırım olarak yansıyacak mazot da....
    Bunu yollarsan daha dogru olur.
    Yasca buyugumsunuz saygisizlik etmek istemem. Cogu zaman yazdiklarinizi begeniyorum ancak ozellikle bu baslik altinda uslubunuz cok kırıcı ve bazen saygi sinirlarini zorluyor. Biliyoruz siz bu isin icinde hatta patronsunuz. Ancak surekli insanlara siz bilmezsiniz yanlis bilirsiniz seklinde cikis yapmaniza gerek yok bence. Kendi bildiginiz sekilde dogrusunu yazin ben dahil bircok kisi sizin yazdiklarinizi takip ediyoruz zaten. Neden Yanlis veya eksik yazanlari surekli bi bozma cabasi ?
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasca buyugumsunuz saygisizlik etmek istemem. Cogu zaman yazdiklarinizi begeniyorum ancak ozellikle bu baslik altinda uslubunuz cok kırıcı ve bazen saygi sinirlarini zorluyor. Biliyoruz siz bu isin icinde hatta patronsunuz. Ancak surekli insanlara siz bilmezsiniz yanlis bilirsiniz seklinde cikis yapmaniza gerek yok bence. Kendi bildiginiz sekilde dogrusunu yazin ben dahil bircok kisi sizin yazdiklarinizi takip ediyoruz zaten. Neden Yanlis veya eksik yazanlari surekli bi bozma cabasi ?
    bu eleştiriye bende katılıyorum abi
    bu konuya girdin mi zabıta gibi yazıyorsun elinde telsiz kafasında şapka flaan bir silüet canlanıyor gözümde
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış yazmışsın hocam eminim birazdan doğrusunu yazacaktır 997tt

UG-090 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Verdıgın rakamlar da yanlıs.
    13 ile 18 krş arasında demişim. söylediğin 15 krş da benim bahsettiğim aralıkta zaten. 23 krş mazot indirimi ötv ye takılır 25 krş dan sonra o da pompaya yansır.
    Bir çok konuda yazdıklarını saygıyla okudum bu zamana kadar. Ama bu aralar bir şeylerinin ters gittiği belli ki her konuda insanlar ile tartışmaya yer arar oldun.
    Benzim zammı isimli konuya da tek sen yorum yapma özgürlüğüne sahip değilsin. Öyle bir şey istiyorsan da moderatörler ile konuşursun.
    Bu sektörde patronlardan biriymişsin eyvallah , bu forumda patron değilsin ama..
    Demir yolu sektöründe Ar-Ge mühendisi olarak çalışan bir kişiye hiç patronluk yapamazsın.
    Trust me I'm an Engineer

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu bunlar ilk başta iki yakıtada aynı oranda ötv sabitlemesi yapmamışmıydı ?

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok buyuk olanlar %2.2 cıvarı,kucukler 2.7 cıvarı komısyon oder. Yada 48 gun bekler....
    işletmeye göre komisyonlar değişiyor mu acaba yada pos işlerindeki komisyon miktarlarını bırakalı çok oldu ondan dolayı yükselmeyi görmemiş olabilirim. Bir kuzene sorayım komisyonu kaçmış kahve dükkanında

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G.t yalama sektörü var hocam. İyide para var ama herkez yapamaz, sen ben yapamayız yani.. karakter meselesi. .

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıkıldıgım nokta,işi bılmeden,dogrusunu arastırma zahmetıne gırmeden,bılmemek degıl ogrenmemek ayıp dıye deyışi dahı umursamadan sallayanlardan ınan gına geldı.
    Bılmemek ayıp degıl ama bılıyormus gıbı yazanlardan inan bıkkınlık geldı.
    İşin daha garıbı,yalan yanlıs yada biliyormus gıbı yapılan yorumlar. Adam istasyon işletmecısınden ıyı bılıyor yada pıyasada ki rakamların olusturuldugu formulu,herkes dusuncesını dogruymus savunuyor.
    Sımdı bu fıyatlar pahalı demek ayrı,bu fıyatların olustugu donelere yorum yapmak ayrı. Pahalı demeye bılgı gerekmez ama ışin ozelıne ındıgınız zaman bılgınız olsun ki,sırıtmasın. Mılletı yanlıs yonlerdırmek de ayrı husus.
    Mesela asagıda adam yazmıs,bellı kı buaralar bırseyler ters gıdıyor yazmıs. Yıne bılgı sahıbı olmadan işkembeden sallamıs muhendıs kişi... sımdı ben buna cevap verırken opup koklayım mı?bezin zammı konusunda ben 3-4 gun onceden sızlerı uyarıyorum,bunu hesaplayarak yapıyoruz. Vahıy gelmıyor,sımdıye kadar 50 tahmın yaptıysam 45 i tutmustur ama adamın tekı gelıp laf sokmaya calısıyor.
    Yahu laf sokma,işi ogren ınsanları dogru bılgılendır. Zaten ınsanların elınden bır “bok” gelmeyınce agzı calısıyor. Bilgınle dov yoksa komık oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu eleştiriye bende katılıyorum abi
    bu konuya girdin mi zabıta gibi yazıyorsun elinde telsiz kafasında şapka flaan bir silüet canlanıyor gözümde
    Hahah,bak bu guzeldı. Sen hesaplıyorsun,modellere calısıyorsun ve yorum yapıyorsun.
    Sonra bırısı dıyor kı,ben mahalleden abımle konustum,5.20 ye dusecek dedıgı zaman ne hıssedıyorsun? Yada destegın ne oldugunu(5.18 olsun) modellerle buluyorsun ama adam dıyor kı,yanlıs. Ok,sebeb yada kanıt goster dıyorsun,ses yok. Neden? Bır yerden duymus,yeterlı. Ama senın 1 saat ugrasarak koydugun chart onemsız....
    Bılene saygı yok,hadı saygı gostermıyorsun,ok. Bari bılmeden atıp tutma birader...
    Laf sokmaya calısan arkadaslarım,sabunlar benden.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işletmeye göre komisyonlar değişiyor mu acaba yada pos işlerindeki komisyon miktarlarını bırakalı çok oldu ondan dolayı yükselmeyi görmemiş olabilirim. Bir kuzene sorayım komisyonu kaçmış kahve dükkanında
    Satısına ve hacmıne gore degısıyor tabıkı. 5000litre gunluk satanla 25.000litre gunluk satan ıstasyonlarımın vadeleri ve komısyonları farklı.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi benim anladığım
    p.tesi pompada benzin düşüyor,mazot sabit

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıkıldıgım nokta,işi bılmeden,dogrusunu arastırma zahmetıne gırmeden,bılmemek degıl ogrenmemek ayıp dıye deyışi dahı umursamadan sallayanlardan ınan gına geldı.
    İşin daha garıbı,yalan yanlıs yada biliyormus gıbı yapılan yorumlar. Adam istasyon işletmecısınden ıyı bılıyor yada pıyasada ki rakamların olusturuldugu formulu,herkes dusuncesını dogruymus savunuyor.
    Sımdı bu fıyatlar pahalı demek ayrı,bu fıyatların olustugu donelere yorum yapmak ayrı. Pahalı demeye bılgı gerekmez ama ışin ozelıne ındıgınız zaman bılgınız olsun ki,sırıtmasın. Mılletı yanlıs yonlerdırmek de ayrı husus.
    Mesela asagıda adam yazmıs,bellı kı buaralar bırseyler ters gıdıyor yazmıs. Yıne bılgı sahıbı olmadan işkembeden sallamıs muhendıs kişi... sımdı ben buna cevap verırken opup koklayım mı?bezin zammı konusunda ben 3-4 gun onceden sızlerı uyarıyorum,bunu hesaplayarak yapıyoruz. Vahıy gelmıyor,sımdıye kadar 50 tahmın yaptıysam 45 i tutmustur ama adamın tekı gelıp laf sokmaya calısıyor.
    Yahu laf sokma,işi ogren ınsanları dogru bılgılendır. Zaten ınsanların elınden bır “bok” gelmeyınce agzı calısıyor. Bilgınle dov yoksa komık oluyor.
    Bilginizle dovun ama o kisilerden alinti yaptiginizda veya uslubunuzu bozdugunuzda simdiye kadar forumda olusturdugunuz bi imajiniz var onu zedelemis oluyorsunuz. Bi anket yapalim forumda yakit konusunda kim bilgi versin diye herkes sizi parmakla gosterir. Bu baslikta yeni mesaj gordugumde once bi nickleri tariyorum 997tt varsa dikkatlice okuyorum. Kendi seklinizi bu tarz diyaloglarla kirletmeyin bence.
    Guncel yazilarinizi merakla bekliyorum.
    Saygilar...
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uyarıyorsun da ne oluyor ?
    Ne yazmışım oraya okuduğum yerde böyle yazıyordu ben de o şekilde yazdım.
    13-18 krş arası yazmışım eksik kopyalamışsın 15 geliyor bilmem ne. 15 gelsin , bu senin tavrını haklı mı kılacak ?
    Yaşın da bilgin de ilgilendirmez beni , konuya yorum yapar geçersin
    Ama benim mesajıma alıntı yapıyorsan üsluba dikkat edeceksin. Etmezsen öpen koklayan derken konu değişir sayın Murat.
    Uzatmaya da lüzum yok benim adıma , sağlıcakla
    Trust me I'm an Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UG-090 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyarıyorsun da ne oluyor ?
    Ne yazmışım oraya okuduğum yerde böyle yazıyordu ben de o şekilde yazdım.
    13-18 krş arası yazmışım eksik kopyalamışsın 15 geliyor bilmem ne. 15 gelsin , bu senin tavrını haklı mı kılacak ?
    Yaşın da bilgin de ilgilendirmez beni , konuya yorum yapar geçersin
    Ama benim mesajıma alıntı yapıyorsan üsluba dikkat edeceksin. Etmezsen öpen koklayan derken konu değişir sayın Murat.
    Uzatmaya da lüzum yok benim adıma , sağlıcakla
    Baska yerde masturbasyon yap adın her neyse. Konuyla alakalı yazacaksan yaz,baska turlude bana bulasma...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi benim anladığım
    p.tesi pompada benzin düşüyor,mazot sabit
    Bugun emtialar arttı bıraz,mazotun dusmesı icin sovızın ve platslarında gerı gelmesı gerek. Malesef pompaya yansıyacak ındırım suan için soz konusu degıl.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baska yerde masturbasyon yap adın her neyse. Konuyla alakalı yazacaksan yaz,baska turlude bana bulasma...
    Lafını bil asabımı bozma
    Trust me I'm an Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UG-090 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lafını bil asabımı bozma
    Kendine gel birader. Her şeyden önce senden 15 yaş büyük biriyle konuşuyorsun üslubuna dikkat etmek durumundasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendine gel birader. Her şeyden önce senden 15 yaş büyük biriyle konuşuyorsun üslubuna dikkat etmek durumundasın.
    Fark eder mi ! Herkes kendi lafına baksın önce
    Sen önce kim ne yazmış oku tarafsızca bir bak
    Yaş denilen şey sayıdan ibaret
    Trust me I'm an Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük diye saçma sapan kelimeler kullanma hakkına mı sahip oluyor ? Moderatör isen sil üyeliğimi değil isen benim yorumumu alıntı yapma
    Trust me I'm an Engineer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)