User Tag List

Sayfa 225/538 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
10222 sonuçtan 4.257 ile 4.275 arası

Konu: Benzİn zammi

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok kardo ben tartışma çıkması için yazmadım , olumlu hiçbir şey olmayacak 2050 yılında bile o yüzden sen yes bas kardo canın sağolsun takılıyorum
    Hayirlisi diyelim takilmamak lazim zaten dusunce ozgurlugu var da forumda pek yok neyse.
    En sevmedigim kisilerdensin ama mesajin hosuma gitti seninde canin sagolsun

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emir91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabasına da sevdasına da deyip 1.5 dizel fluence alıcam sonunda yakıt dayanmıyor arabaya bu benzin fiyatıyla..
    Bizim Fluence de 30 kuruştan aşağı yakmıyor bu fiyatlarda O da ekonomik bir çözüm değil en iyisi bisiklet

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi diyelim takilmamak lazim zaten dusunce ozgurlugu var da forumda pek yok neyse.
    En sevmedigim kisilerdensin ama mesajin hosuma gitti seninde canin sagolsun
    Bu forumda Turkıye'nın suan kı halınden daha cok dusunce ozgurlugu var.... Acık ara.
    Hayır yada Evet partı oylaması degıl,rejım oylamasıdır. Mhp akp yada chp sı yok bu ısın,donusu hıc yok...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda Turkıye'nın suan kı halınden daha cok dusunce ozgurlugu var.... Acık ara.
    Hayır yada Evet partı oylaması degıl,rejım oylamasıdır. Mhp akp yada chp sı yok bu ısın,donusu hıc yok...
    keşke katılabilseydim sana. geçen günkü banlanma sebebim yeterince araştırmadığımdan dolayı üstüme gelindi sonrada siyasi kışkırtma dendi. çok gülünç geldi bana. çünkü hükümete yönelik aşırı eleştiriler var ama tam tersi eleştiriler kabul görmüyor burada. bunu herkes biliyor. bir çok konuda insanlara tröl denilip ban lanılıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elımıze Hayır yazan A3 kagıt alıp,taksıme yada konya,yozgat vs gezelım mı?

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke katılabilseydim sana. geçen günkü banlanma sebebim yeterince araştırmadığımdan dolayı üstüme gelindi sonrada siyasi kışkırtma dendi. çok gülünç geldi bana. çünkü hükümete yönelik aşırı eleştiriler var ama tam tersi eleştiriler kabul görmüyor burada. bunu herkes biliyor. bir çok konuda insanlara tröl denilip ban lanılıyor
    tam tersi eleştiri derken? CHP nin de MHP nin de HDP nin de taaaaaa ....!!!!!! hepsinin lideri vatan hainidir, hiçbiri bu ülkeyi düşünmüyor!!! şimdi kim beni banlayacak?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hükümeti eleştirenlere ve hayır diyecek olanlara terörist diyorsunuz. Dışarıdaki hayata bakınca forum gerçekten çok demokratik

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neye katılmıyorsun mesela? oylanan şeyin rejim değişikliği olmadığına mı ya da hayır diyenleri terörist ilan etmelerine mi merak ettim. Hayır hepsinin videosu var sizin gibileri inandırmak için daha ne olması gerekiyor merak ediyorum bu memlekette

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neye katılmıyorsun mesela? oylanan şeyin rejim değişikliği olmadığına mı ya da hayır diyenleri terörist ilan etmelerine mi merak ettim. Hayır hepsinin videosu var sizin gibileri inandırmak için daha ne olması gerekiyor merak ediyorum bu memlekette
    evet buna katılmıyorum mesela rejim değişmiyor sistem değişiyor. ben bunu burada savunsam ben kötü olacağım akp yi savunsam kötü oluyorum. ama akpye atıp tutan iyi oluyor mesela? akp yi sevmeyen çok seviliyor. hataları vs olabilir de bukadar karalama yapmak hoş değilki. sizin akp lilerin üstüne geldiğiniz kadar onlar bukadar üzerinize gelip dert etmiyor.
    chp hdp nin yıllardır çizgisi aynı teröristle yatıp teröristle kalkmak. mhp yi 15 temmuza kadar burada destekleyenler şimdi başkanlığa evet diyor diye küfür ediyorsunuz. birde güzel tarafından bakın. başkanlık yıllardır savunulan bir şey başkanlık gelsin sonra akp yi değilde mhp liderini seçin 2019 'da olmaz mı? yada başka partiyi. ben yasaları araştırdım. tek adam vs diyorlar hiç bir kanunda öyle bir şey yazmıyor bütün yetkiler başkanda da değil mecliste de gayet yetki var. bundan dolayı hayır diyenlere sorunca neye hayır dediklerini bilmiyorlar.özellikle avrupa nedense hayır çıkması için bir taraflarını yırtıyor. bu zamana kadar bize bukadar karışmazlardı şimdi ne olduda böyle karışıyorlar engel oluyorlar. biri bana anlatsın bilmek istiyorum. başkanlık gelince onlardan dahamı güçlü olacağız? değilse neden karışılıyor? ben evet-hayır konusunda kararsızdım ama bunları görünce bu saatten sonra hayır diyemem yani.
    bilmediğimiz ne varki burada hayır bu kadar savunuluyor.
    ayrıca her sokakta hayır şarkılı arabalar rahatça dolaşıyor. sizde biliyorsunuz ki bazen çok uç düşünen insanlar ortalığı karıştırıyor. ramazanda oruç tutmayanlara saldırmak gibi bunlar her yerde olmuyor.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu forumu bu yüzden seviyorum

Hz. Ali nin adaletini misyon edinmiş

Tebrikler çizginizin hastasıyım
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazıya bakın,klasık beynı yıkanmıs akp lı cevapları...
    Aman allahım,neresıne cevap vereyım bunun.Cok uzgunum cok.Etrafda bu adam gıbı dusunen mılyonlar var...
    Sıstem dedıgın rejım be cahıl kardesım.Rejım desek,sızın guruhda dusunme yetısı olanlar hemen zıplayacak,oyuzden sızınkıler kelıme oyunuyla,sıstem dıyor...
    Yahu bu kadar olumsuz sey yasadık,kımı elestrıp senın deyımınle "karalıyalım" sayın kardesım?Fatıh Uregı mı? Nasreddın hocayı mı yoksa pempe panter'ı mı?
    Akp lıler bızım uzerımıze nasıl gelebılır,hangı hakla?Yahu 15 yıl,15 yıl!Ulkeyı yoneten kısıler sorumluluk duymuyorsa,hala neyın hesabı?
    Terorıstle yatıp kalkan kım bılıyormusun?Pkk ıle aynı yataga gıren,sayısız hak verı,TC yı kaldıran,eylem yapmasına,sılah depolamasına goz yuman,Oslo'da gızlı pazarlık yapıp,gorusen serefsızdır dıyen!Ustune her *** ortaya dokulunce,ben gorusturdum ne var dıyen... 29 ekım gunu YPG yı Kobanı ye gecıren,2011 de davulla zurnayla karsılayan kımse,TERORISTLE YATAN KALKAN SEREFSIZ ODUR sevgılı kardesım.Ha bır sey daha,BUNLARI destekleyende "SEREFSIZDIR"
    Sen ne yı arastırdın,soylesene bana,hadı? Zır cahıl nedır bılıyorsun,"yarım bılen"... Sen o sun malesef. Buraya vıdeo falan koymayı beceremıyorum,en salak adamın anlatıcagı sekılde gosteren vıdeolar var.Ama sen senın gıbılerı etkılemek ıcın yayınlanan vıdeoları seyredersen ne ogrenırsın kı....
    Avrupa nıye hayır dıyor bılıyormusun ey avanak kardesım;bu halde bıle ıstıkrarlı davranmayıp,turlu yanlıs yapan,agresıf tavırlarıyla guvenlıgı etkıleyecek,1 kabul ettıgını yarın kabul etmeyen,şizofrenık tavırlarla ınsanları korkutan adamın,sınırsız yetkılerle komsu bır ulkenın basına gecmesını ıstemıyorlar.Onlar ıcın savasa tampon bolgeyız,eger bızde Esad-Kaddafı yada bu tıp ulkeler gıbı tek adamda toplanan yetkıler ıle yonetılırsek ve bu adam tayyıp ıse,akıllı her adam HAYIR der...
    Bu secım degıldır,akp mhp chp vs meselesı degıldır. Bu nasıl yonetılcegını belırlıyecegın bır secımdır,hemde DONUSU OLMAYAN... Ataturk dahı toprak dogup gelse vermıyecegım yetkılerle...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kusura bakmayın,daha uzun yazardım ama zor durdurdum kendımı. Sıyaset amacım degıl ama bu tıplerı gorunce tutamadım kendımı. Ozur dılerım...
    Konuya donelım ınsallah...

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet buna katılmıyorum mesela rejim değişmiyor sistem değişiyor. ben bunu burada savunsam ben kötü olacağım akp yi savunsam kötü oluyorum. ama akpye atıp tutan iyi oluyor mesela? akp yi sevmeyen çok seviliyor. hataları vs olabilir de bukadar karalama yapmak hoş değilki. sizin akp lilerin üstüne geldiğiniz kadar onlar bukadar üzerinize gelip dert etmiyor.
    chp hdp nin yıllardır çizgisi aynı teröristle yatıp teröristle kalkmak. mhp yi 15 temmuza kadar burada destekleyenler şimdi başkanlığa evet diyor diye küfür ediyorsunuz. birde güzel tarafından bakın. başkanlık yıllardır savunulan bir şey başkanlık gelsin sonra akp yi değilde mhp liderini seçin 2019 'da olmaz mı? yada başka partiyi. ben yasaları araştırdım. tek adam vs diyorlar hiç bir kanunda öyle bir şey yazmıyor bütün yetkiler başkanda da değil mecliste de gayet yetki var. bundan dolayı hayır diyenlere sorunca neye hayır dediklerini bilmiyorlar.özellikle avrupa nedense hayır çıkması için bir taraflarını yırtıyor. bu zamana kadar bize bukadar karışmazlardı şimdi ne olduda böyle karışıyorlar engel oluyorlar. biri bana anlatsın bilmek istiyorum. başkanlık gelince onlardan dahamı güçlü olacağız? değilse neden karışılıyor? ben evet-hayır konusunda kararsızdım ama bunları görünce bu saatten sonra hayır diyemem yani.
    bilmediğimiz ne varki burada hayır bu kadar savunuluyor.
    ayrıca her sokakta hayır şarkılı arabalar rahatça dolaşıyor. sizde biliyorsunuz ki bazen çok uç düşünen insanlar ortalığı karıştırıyor. ramazanda oruç tutmayanlara saldırmak gibi bunlar her yerde olmuyor.

normalde sizin gibi düşünen insanlarla dialoğa girip bir şeyler anlatmaya çalışmıyorum ama burası bir forum ve bu yazıları okuyup etkilenebilecek insanlar olduğundan bir kaç şeyi yazayım.

1- Rejim-sistem değişikliği ile igili olarak @997TT isimli kullanıcı gerekli açıklamaları yapmış, bence okuyun aydınlatıcı olur. Şu an yaşanan tam olarak rejim değişikliğidir, kelimenin milyonları ürküteceğinden sistem deniyor, hatta sırf insanların tepkisini azaltmak için önce başkanlık, sonra türk tipi başkanlık, en son cumhurbaşkanlığı sistemi diyerek yumuşatmaya çalıştılar. Buna algı operasyonu deniyor genelde.

2- Chp terörsitle yatıp kalkıyor diyorsunuz, sizin oy verdiğiniz şu anki Cumhurbaşkanı olan kişi televizyonlarda açıklama yaptı çözüm sürecinde pkklı teröristlerin şehirlerde yaptıklarına göz yumduk, valilere talimat gönderdik bir şey yapmayın diye. Bu laflardan sonra ülkeyi yöneten parti chpymiş gibi chpye laf edeceğinize bence valilere pkklıların yaptıklarına göz yumun diyenlere tepki göstermenizde fayda var. Bakın şu fotoğraflar çekilirken ülkeyi chp yönetmiy

3- Başkanlık gelsin başkasını seçin kadar basit değil hayat, apartmanda yönetici seçmiyoruz, bir sürü dinamiği olan dev bir makine gibi düşünebileceğiniz bir ülkeden bahsediliyor burda. Yasaları okumuşsunuz ama anlamamışsınız, bir iki basit örnekle anlatayım

a) Seçilmiş olan cumhurbaşkanı herhangi bir sebeple yurtdışına çıktığında ya da herhangi bir nedenle görevini yapamaz hale geldiğinde de yardımcısı, Cumhurbaşkanı’nın bütün yetkilerini kullanabiliyor. Bu yardımcıları kim seçiyor dersiniz? Halk mı? Hayır cumhurbaşkanı kendi atıyor. Yani ülkeyi halkın hiç bir şekilde seçmediği, seçmeyi düşünmediği kişiler yönetiyor olacaklar. Bunun yaratacağı durumları görmek için Azerbeycan örneğine bakabilirsiniz.

b) Partili Cumhurbaşkanı’nın seçtiği bakanlar, Meclis tarafından denetlenemeyecek. Meclis, hiçbir bakana hesap soramayacak. Meclis’in denetim yetkisinin kaldırıldığı bir düzende, halkın iradesinin her şeye hâkim olmasından söz edilebilir mi?

c)Partili Cumhurbaşkanı, Anayasa Mahkemesi üyelerini ve HSK üyelerini seçecek. Partili Cumhurbaşkanı’nın seçtiği HSK üyeleri de partili yüksek yargıçları tayin edecek. Danıştay, Yargıtay partinin emrine girecek.

d)Partili Cumhurbaşkanı, ülkeyi Meclis’in çıkardığı kanunlara gerek duymadan kararnameler ile yönetecek. Olağanüstü hal ilan ettiğinde ki şu anda 1 yıldır var, kararnamelerle kişisel haklarımızı ve özgürlüklerimizi de askıya alabilecek.

Bir kişiye bu kadar çok yetki verilir mi? Meclis’i neden seçiyoruz o zaman?

Son olarak avrupa bize neden bu kadar karışıyor biliyor musunuz, sürekli avrupaya gidip gelen ve bir çok insanla iş yapan bir kişi olarak söyleyeyim korkuyorlar, ama korkmalarının sebebi bizim ekonomik olarak onları bitirecek olmamız, adamların 50 yıl önce yaptığı ve konuyu kapattığı köprülerimiz ya da çılgın projelerimiz metrolarımız değil.

Korkmalarının sebebi ülkenin son 10 yılda sürekli geri gitmesi, demokratik modern bir ülke olmaktan uzaklaşım, tutucu, demokratik olmayan, insan haklarını umursamayan, islami teröre destek olan, sınırını korumayıp terörist geçişlerine izin veren bir ülke konumuna gelmesi. Korkuyorlar çünkü bu ülkenin yöneticileri zamanında işide öfkeli bir kaç genç dedi, avrupada yaşanan terör olaylarından sonra demek ki orda güvenlik zaafiyeti varmış diyip kendi ülkesinde her ay bomba patlayan yöneticilerin bizde güvenlik zaafı yok demelerinden korkuyorlar.

Ha bu korkularının sebebi doğrudur yanlıştır o ayrı bir konu, ama avrupanın bizden korkmasının sebebi bu, sen kalkıp nazilerden binlerce insanını kaybetmiş korkunç acılar çekmiş bir ülkeye nazi artıkları dersen o ülkenin senin dostun olmasını mı beklersin?

Son olarak sokakta hayır şarkılı arabalar rahatça dolaşıyor diye yazabilmeniz aslında bilinçaltınızda buna şaşırdığınızın, bunun böyle olmamasını beklediğinizin ifadesi. Hayır propogandalarının kolay yapıldığını sanıyorsanız hızlı bir google aramasıyla iptal edilen konuşmaları, geri alınan salonları, izin verilmeyen mitingleri öğrenebilirsiniz.

Ha diz yine de evet diyebilirsiniz, belki bu yazıyı okuyup aydınlanan birileri olur da çoluğumuzun çocuğumuzun modern bir hayat yaşamasını engelleyecek sizin gibi kararlar almasına engel olmuş olurum.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bu kadar karaktersiz insanlar topluluğu görmedim. halâ chp ye pkk yandaşı muamelesi yapıyorlar. akpnin pkk düşmanı olupta chp nin pkk yandaşı olduğunu düşünen beyni yıkanmışlar kusura bakmayın.

açılımda sizden çıktı, davulla zurnayla terorist karşılamakta sizden çıktı. chpye o kadar laf ediyorsunuz da, chpnin eski başkanı Deniz baykal şerefsizlik yapmasaydı bizi satmasaydı, sizin o asrın lideriniz muhtar bile olamıyordu, nasıl olduysa kaç milyon dolarsa artık bir şekilde satın aldılar ve yahudi lobisi liderinizi başımıza çıkardı.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu Benjamin Franklin.. Namı diğer, Benjamin.. Çok kötü çok..

İnsanları zıvanadan da çıkarır, hiç yapılmaması gereken şeyleri de yaptırır, sidik yarıştırttırır, karakterini de sattırır, karaktersiz kadınların kocalarının başlarının etini yedirtir, çocukların geleceğini de sattırır, manevi değerleri ve minnet duygularını sildirir, gerekirse taş üstünde taş bırakmaz.. O kadar yani..

Hepsi şu sıcak sıcak yeşil benjaminlerin yüzünden..

exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarın geceden geçerli motorinde 7 krş indirim bekleniyormuş

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stok zararı yaptık maalesef

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada Turkpetrol tekrar sahaya dönüyor 2 sene içinde dönüşüm tamamdir

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Turkpetrol tekrar sahaya dönüyor 2 sene içinde dönüşüm tamamdir

Hollandalı vitol iptalmi oldu, yoksa sahnede TP, kasada vitol şeklimi?
    group b ___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)