User Tag List

Sayfa 474/538 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon
10222 sonuçtan 8.988 ile 9.006 arası

Konu: Benzİn zammi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir konu hakkında çok donanımlı bilgi sahibi olmak kadar onu aktarabilmek de mesele gerçekten. Adamın işi bu ve matematiksel olarak da sistemi gayet güzel biliyor ama dediğiniz gibi o üslüp buram buram kibir kokuyor. Ben mesajları okuduğumda "en iyi ben bilirim, siz ne anlarsınız" tarzında bir tat alıyorum her seferinde.

İşin garip tarafı istanbul park da tesadüfen karşılaştık ve tanıştık sohbet ettik, o sohbetteki fikrim tamamen durumun aksiydi, gayet keyifli muhabbet ettik kendisiyle.

Umarım değerli bilgileri aktarırken insanları ötekileştirmekten vazgeçer
    "Yanlış üslup,doğru sözün celladıdır"Sadi Şirazi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir konu hakkında çok donanımlı bilgi sahibi olmak kadar onu aktarabilmek de mesele gerçekten. Adamın işi bu ve matematiksel olarak da sistemi gayet güzel biliyor ama dediğiniz gibi o üslüp buram buram kibir kokuyor. Ben mesajları okuduğumda "en iyi ben bilirim, siz ne anlarsınız" tarzında bir tat alıyorum her seferinde.

İşin garip tarafı istanbul park da tesadüfen karşılaştık ve tanıştık sohbet ettik, o sohbetteki fikrim tamamen durumun aksiydi, gayet keyifli muhabbet ettik kendisiyle.

Umarım değerli bilgileri aktarırken insanları ötekileştirmekten vazgeçer
    Beyefendinin bilgisinden, kendini yetiştirmişliğinden hiç kuşkum yok. Hayata bakışı, gündemi yorumlayışı -ve çok önemli değil ama- siyasi tavırları bence tam olarak dürüst insana yakışacak şekilde. Rahatsız olduğum nokta başkaydı, onu yazdım.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyefendinin bilgisinden, kendini yetiştirmişliğinden hiç kuşkum yok. Hayata bakışı, gündemi yorumlayışı -ve çok önemli değil ama- siyasi tavırları bence tam olarak dürüst insana yakışacak şekilde. Rahatsız olduğum nokta başkaydı, onu yazdım.
    Katılıyorum ben de benzer düşünüyorum, zaten dünya görüşümüz genel olarak benzeşiyor. @M3CSL nin yazdığı söz çok güzelmiş ben daha önce duymamıştım.

Güzel özetlemiş durumu.

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eleştiriler o kadar nazik ve yapıcı ki eminim gelecek yanıt da aynı şekilde olacaktır.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni -ve bence başka arkadaşları da- sözcükleriniz, cümleleriniz rahatsız edici bir üslupta. Daha olgun, laf sokmaktan uzak, ılımlı, insancıl bir tavır bekliyoruz sizden.
    Sizin uzerınızden cevap vereyım;
    Burada ıstasyoncu arkadas da var ama cogu bıreysel kullanıcı. Kımı 20tl yı kar goruyor,kımı sadece psıkolojık olarak alıyor zam ve ındırımlerı.
    Ama bu iş bır taraflardan atarak yada hıssederek olmuyor. O zaman benım yazmama gerek yok. Isteyen ıstedıgı gıbı alsın yada almasın...
    Benım işlerımden bır tanesı akaryakıt,mecbur işin ıcındeyım.Ha sırkette fıyatları yada stokları takıp de etmıyorum ama bılmek zorundayım sadece.
    Ben desem kı;Yarın 30krs zam var,yakıt alın. Sanırım cogu kısı alır ama zam gelmezse ve kısılerı yanıltırsam ve cevabı "ben oyle hıssetmıstım" desem burada yazı yazanlar neler soylerdı,2 sanıye durust olun,yazın...
    Kısaca sadece eletırdıgım kısım bu ve HER KONU da oldugu gıbı "gercege dayanmayan" hıcbırseyı olmus gıbı yaymayalım
    Bakım su corona yada ulkede gelısen bazı olayları spekule edıp kendıne "kendınce" rant saglayan ınsanları goruuryoruz. Kımı bılerek kımı bılmeyerek yada işguzarlıktan,yazmıs olmak vs yapıyor...
    Bu da aynı konu,varsa hesap kıtap yada 1.agızdan bılgı,paylasıp,yazalım "YARDIMCI" olalım. Ama dıger turlusu?
    Gelelım usluba,bana nasıl cevap verıldıyse oyle cevap verdım,en azından sevıyesıne ınmeden dokundurarak. Aslında yokmus gıbı davranmak gerek,dogru....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Yanlış üslup,doğru sözün celladıdır"Sadi Şirazi
    Dogru dogru da,uslup adamına gore. Durup dururken yapılan bırsey degıl.
    Az yada çok kısılıgımi sergıledım yıllardır,hak yedıysem affola.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin uzerınızden cevap vereyım;
    Burada ıstasyoncu arkadas da var ama cogu bıreysel kullanıcı. Kımı 20tl yı kar goruyor,kımı sadece psıkolojık olarak alıyor zam ve ındırımlerı.
    Ama bu iş bır taraflardan atarak yada hıssederek olmuyor. O zaman benım yazmama gerek yok. Isteyen ıstedıgı gıbı alsın yada almasın...
    Benım işlerımden bır tanesı akaryakıt,mecbur işin ıcındeyım.Ha sırkette fıyatları yada stokları takıp de etmıyorum ama bılmek zorundayım sadece.
    Ben desem kı;Yarın 30krs zam var,yakıt alın. Sanırım cogu kısı alır ama zam gelmezse ve kısılerı yanıltırsam ve cevabı "ben oyle hıssetmıstım" desem burada yazı yazanlar neler soylerdı,2 sanıye durust olun,yazın...
    Kısaca sadece eletırdıgım kısım bu ve HER KONU da oldugu gıbı "gercege dayanmayan" hıcbırseyı olmus gıbı yaymayalım
    Bakım su corona yada ulkede gelısen bazı olayları spekule edıp kendıne "kendınce" rant saglayan ınsanları goruuryoruz. Kımı bılerek kımı bılmeyerek yada işguzarlıktan,yazmıs olmak vs yapıyor...
    Bu da aynı konu,varsa hesap kıtap yada 1.agızdan bılgı,paylasıp,yazalım "YARDIMCI" olalım. Ama dıger turlusu?
    Gelelım usluba,bana nasıl cevap verıldıyse oyle cevap verdım,en azından sevıyesıne ınmeden dokundurarak. Aslında yokmus gıbı davranmak gerek,dogru....
    İyi niyetinizden, dürüstlüğünüzden kuşkum yok.Saygılar...

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben zaten kendini konunun sahibi ya da hakemi gibi zanneden seni görmezden gelerek yazıyorum ama sen yine kendince konu hakemliği yaptığın için klasik yok nerden okudun yok nasıl hesapladın vs. vs. yazıp duruyorsun.Sonra seviyeden bahsediyosun..

Uzunca yazayım dedim ama şu kadarını yazmak bile gereksiz..Bu konunun başından beri mesajım 10 u geçmez zaten..Bundan sonra da benim yazdıklarıma alıntı yapma cevap yazma.Lpg litresinin 2.60 Tl de avantajlı olduğunu düşünmeyen varsa o kişi yazsın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın zam var ama pazartesıye bırakılabılır uzun zamandır yaptıkları rıtuel gıbı.
    Ama cok degıl. sımdılık 8krs

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece kı degısım benzın zammını gerı aldı ama mazot zam hattında....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zaten kendini konunun sahibi ya da hakemi gibi zanneden seni görmezden gelerek yazıyorum ama sen yine kendince konu hakemliği yaptığın için klasik yok nerden okudun yok nasıl hesapladın vs. vs. yazıp duruyorsun.Sonra seviyeden bahsediyosun..

Uzunca yazayım dedim ama şu kadarını yazmak bile gereksiz..Bu konunun başından beri mesajım 10 u geçmez zaten..Bundan sonra da benim yazdıklarıma alıntı yapma cevap yazma.Lpg litresinin 2.60 Tl de avantajlı olduğunu düşünmeyen varsa o kişi yazsın..
    Bunu kotaladım cunku PM i kopyalıyamadım. SImdı anlastık,mesajın tesekkur ederım.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu kotaladım cunku PM i kopyalıyamadım. SImdı anlastık,mesajın tesekkur ederım.
    Ben de teşekkür ederim,hesap kitap mevzusunun bu denli ciddiye alınmasının sebebini detaylı şekilde aktardığınız için,kalp kırmanın kötülüğünün farkında olarak;pm lerde bende sizde yakışanı yaptı diye düşünüyorum.Selamlar sevgiler

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakıtlar dusecek daha... Pıyasa cok oynak. Yarın gece zam olur,ergenler üşüşmeden izin alıp depoları dolduralım...
    Yakitlar dusecek demissiniz su 3 krs 5 krs lar harici uzun veya kisa vadede yine ciddi indirimler soz konusu olabilecek mi
    40- 50 krs lar gibi misal ?
    Yoksa yine gunluk 3 asagi 5 yukari devam seklinde mi gider ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olamaz kı. Petrol 0 tl olsa bıle 3.5 tl den asagı dusmez.
    Vergı yuku cok buyuk.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Total demirören ortaklığı gider ayak bp opet shell PO ya milyonlarca lira ceza yazdırıp gitti güzel hareket.

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Total demirören ortaklığı gider ayak bp opet shell PO ya milyonlarca lira ceza yazdırıp gitti güzel hareket.
    cezanın asıl sebebi ne sizce? Yani 4054 sayılı Kanun'un 4. maddesini ihlal ettiklerine dolayısyla adı geçen teşebbüslere aynı Kanun'un 16. maddesi uyarınca idari para cezası verilmesine 'nin açıklamasından ziyade yazdırıp gitti dediniz ya onu merak ettim
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Total demıroren ortaklıgı yok,total sattı bu kokusmus pıyasadan.
    Oyak alır almazda total e ve dıgerlerıne gecırdıler cezayı.
    Bp de cıkıcak ulkemızden. Farkındamısınız,adam akıllı sırketler satıp gıdıyor.
    Hukukun olmadıgı hıc bır yerde adam gıbı ınsan kalmıyor.
    Armutun sapına,uzumun çopune mahkum olduk....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Total demıroren ortaklıgı yok,total sattı bu kokusmus pıyasadan.
    Oyak alır almazda total e ve dıgerlerıne gecırdıler cezayı.
    Bp de cıkıcak ulkemızden. Farkındamısınız,adam akıllı sırketler satıp gıdıyor.
    Hukukun olmadıgı hıc bır yerde adam gıbı ınsan kalmıyor.
    Armutun sapına,uzumun çopune mahkum olduk....
    Haklılar abi gitsinler. Bu sene bir sürü bp bayisi Mülkiyetlerini bp ye kiralamak istiyor. Ben bp ye acenta başvurusu yaptım Aralık ayında çağırdılar ama piyasaya güvenip giremedim. Acenta olmak istiyordum. Vaz geötim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cezanın asıl sebebi ne sizce? Yani 4054 sayılı Kanun'un 4. maddesini ihlal ettiklerine dolayısyla adı geçen teşebbüslere aynı Kanun'un 16. maddesi uyarınca idari para cezası verilmesine 'nin açıklamasından ziyade yazdırıp gitti dediniz ya onu merak ettim
    Bana gelen evrakta total e kesilmiş bir ceza yok. He diğerleri hak etti mi ihlaller yapılmış ettiler. Tüpçü nün temiz çıkması manidar. İlk tüpçü nün şikayet ettiğini herkes biliyor. Arşivimde vardı ama silinmiş. Şikayeti eden oydu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)