User Tag List

Sayfa 18/21 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
385 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: Techturkey bisiklet kullanıcıları?

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk bisiklet olarak Carraro sportive 224 almayı düşünüyorum.Aramizda kullanan var mıdır?

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk bisiklet olarak Carraro sportive 224 almayı düşünüyorum.Aramizda kullanan var mıdır?
    Bende 227 var 1.5 sene oldu, gayet memnunum.

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bir güncel çekelim,

Yeni oyuncağım. 2017 Giant Defy 1 Advanced Disc. Havalar soğudu pek kullanamıyorum ama 110 km yapabildim toplamda. Yaklaşık 3 hafta Ultegra pedalların gelmesini bekledim sezonu iyice kaçırdım.

Bunun dışında jantlardaki stickerları çıkardım, bence baya kötü duruyordu. Bu sefer doğru beden aldım (M/L - 56cm). Diğer bisikletim aluminyum Defy 1'i L (58 cm) alma hatasında bulundum 3 sene önce. Ne kadar oynasam da parça değiştirsem de bir türlü rahat edememiştim.

Şimdi kafamda aluminyum Defy 1'i satıp, daha agresif - yarış amaçlı Caad12 105 ya da Emonda ALR 5 almak var.

Şimdilik soğuk havalarda evde bununla antremana devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sıra sezon kapandı diye kimse girmiyor başlığa sanırım

Bir yandan aluminyum bisikletimi satılığa çıkarırken, diğer yandan yerine gelecek alternatiferi düşünüyorum.

Aramızda CAAD12 kullanmış ya da kullanan var mı? Görüşlerini almak isterim.

Rizzini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sıra sezon kapandı diye kimse girmiyor başlığa sanırım

Bir yandan aluminyum bisikletimi satılığa çıkarırken, diğer yandan yerine gelecek alternatiferi düşünüyorum.

Aramızda CAAD12 kullanmış ya da kullanan var mı? Görüşlerini almak isterim.
    Arkadaşımda CAAD12 ultegra 2017 modeli var. Baharda bebek mevlüdü vardı, evde yer kaplamasın diye hafta sonu bana vermişti. 150km kadar tecrübe edebildim bisikleti.
    Bisikletin üstünde 6800 ultegra grupset, vision trimax 30 jant vardı (üstünde gelen jantları sattı).
    İlk olarak oturuş pozisyonu çok agresif, kullanırken hele eller droplardaysa vücut nerdeyse yere paralel hale geliyor. 2. olarak bisiklet çok net pedala verdiğin gücü tekerleğe olduğu gibi aktarıyor, karbon tecrübem hiç yok ama btwin 520 ve 900 kullanmış ortalama bir kullanıcı olan ben bile farkı hissettim. Bisikletin rijitliği çok iyi, kilitli pedalla beraber sanki bir uzvunmuş gibi oluyor. 3. olarak bisiklet hızını korumada kullandığım diğer bisikletlere göre daha iyi. Muhtemelen kadro geometrisinin yanında profil jant da çok büyük etken. Bisiklete harcayabileceğim 2000€ param olsa profil jantla beraber düşünmeden alırım. Muhtemelen daha iyi bir aluminyum bisiklet yoktur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de corratec xvert var yalan olmasin 1000-1250 euro arasi bir fiyata deltadan yıllar önce almıştık ilgilenen olrsa 2000 tl ye satabilirim hicbir problemi yok zaten senede 3 5 gün kullanıldı son 1 buçuk senedir hiç kullanilmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rizzini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımda CAAD12 ultegra 2017 modeli var. Baharda bebek mevlüdü vardı, evde yer kaplamasın diye hafta sonu bana vermişti. 150km kadar tecrübe edebildim bisikleti.
    Bisikletin üstünde 6800 ultegra grupset, vision trimax 30 jant vardı (üstünde gelen jantları sattı).
    İlk olarak oturuş pozisyonu çok agresif, kullanırken hele eller droplardaysa vücut nerdeyse yere paralel hale geliyor. 2. olarak bisiklet çok net pedala verdiğin gücü tekerleğe olduğu gibi aktarıyor, karbon tecrübem hiç yok ama btwin 520 ve 900 kullanmış ortalama bir kullanıcı olan ben bile farkı hissettim. Bisikletin rijitliği çok iyi, kilitli pedalla beraber sanki bir uzvunmuş gibi oluyor. 3. olarak bisiklet hızını korumada kullandığım diğer bisikletlere göre daha iyi. Muhtemelen kadro geometrisinin yanında profil jant da çok büyük etken. Bisiklete harcayabileceğim 2000€ param olsa profil jantla beraber düşünmeden alırım. Muhtemelen daha iyi bir aluminyum bisiklet yoktur.
    Görüşleriniz için çok teşekkürler

Ben muhtemelen CAAD12 alırsam 105 olur. Son aldığım bisiklet Ultegra grupsetli (Defy Advanced 1), ve 105 (Aluminyum Defy 1 de bunu kullanıyorum) ile aradaki fark gerçekten çok az. 200 gram için 1000+ dolar ekstra vermeye gerek yok, ikiside arkada 11 vites sonuçta. O parayla çok daha iyi jant seti alınır. Hatta olsaydı Tiagralı bile tercih ederdim, son nesil Tiagralar bile gayet başarılı.

Madem fark yok niye Ultegra grupsetli aldın dersen, o uyguna geldi ondan tercih ettim. Stokta olsaydı 105 grupsetli Advanced 2 tercih edecektim.

Oturma pozisyonu çok agresif olması beni biraz endişelendiriyor, pek esnek bir insan sayılmam. O yüzden Emonda ALR (daha az agresif) alternatiflerimin arasında. Tabi deneyip karar vermek lazım.

Bu arada CAAD12 nin 105 li fiyatı bile ciddi pahalı. 2018 model CAAD12 105 ile 2018 TCR Advanced 2 (105 ve full karbon) aynı para. Fakat ikinci bisikleti karbon almak istemiyorum, biri bence (hele ki yarış - daha agresif kullanım için) Alu olmalı ki dağa taşa vurduğunda acaba çöp oldumu diye aklımda kalmasın istiyorum.

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sezon kapandı ama bu mevsimde almak mantıklı mı fiyatlar daha uygun olur mu? Yoksa sezonu mu beklemek gerekir?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulda bisikletlik hava son zamanlarda nadir denk geliyor boş vaktime o yüzden garaja çektim ben

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görüşleriniz için çok teşekkürler

Ben muhtemelen CAAD12 alırsam 105 olur. Son aldığım bisiklet Ultegra grupsetli (Defy Advanced 1), ve 105 (Aluminyum Defy 1 de bunu kullanıyorum) ile aradaki fark gerçekten çok az. 200 gram için 1000+ dolar ekstra vermeye gerek yok, ikiside arkada 11 vites sonuçta. O parayla çok daha iyi jant seti alınır. Hatta olsaydı Tiagralı bile tercih ederdim, son nesil Tiagralar bile gayet başarılı.

Madem fark yok niye Ultegra grupsetli aldın dersen, o uyguna geldi ondan tercih ettim. Stokta olsaydı 105 grupsetli Advanced 2 tercih edecektim.

Oturma pozisyonu çok agresif olması beni biraz endişelendiriyor, pek esnek bir insan sayılmam. O yüzden Emonda ALR (daha az agresif) alternatiflerimin arasında. Tabi deneyip karar vermek lazım.

Bu arada CAAD12 nin 105 li fiyatı bile ciddi pahalı. 2018 model CAAD12 105 ile 2018 TCR Advanced 2 (105 ve full karbon) aynı para. Fakat ikinci bisikleti karbon almak istemiyorum, biri bence (hele ki yarış - daha agresif kullanım için) Alu olmalı ki dağa taşa vurduğunda acaba çöp oldumu diye aklımda kalmasın istiyorum.
    CAAD12 lerde aynakolu da göz önünde bulundurmak lazım. İki bisiklettede si aynakol var ama ultegra olan hallowgram versiyonu. Eğer ilerde powermeter takmak isterseniz hollowgram uyumlu powermetreler var ama diğerine uygun var mı hiç görmedim. Göbek standardından dolayı(BB30A) aynakol bulmak da sıkıntı. O yüzden alırken aynakol işini satıcıya sormakta fayda var. Kendi bisikletimde tiagra4700 set var aşırı memnunum. Tek eksiği 11-28 kaset olmaması. Ya 11-25 takıcan yada 12-28. Gerek fren performansı olsun gerek vites geçişleri olsun tam f/p ürünü
    Eğer deneme şansınız varsa kesinlikle deneyin, ülkemizdeki satıcılardan pek denettiren yok. Cannondale de Trek de Amerikanın en önde iki markası, hangisini alırsanız alın kalitesiyle üzmez sizi diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CAAD12 lerde aynakolu da göz önünde bulundurmak lazım. İki bisiklettede si aynakol var ama ultegra olan hallowgram versiyonu. Eğer ilerde powermeter takmak isterseniz hollowgram uyumlu powermetreler var ama diğerine uygun var mı hiç görmedim. Göbek standardından dolayı(BB30A) aynakol bulmak da sıkıntı. O yüzden alırken aynakol işini satıcıya sormakta fayda var. Kendi bisikletimde tiagra4700 set var aşırı memnunum. Tek eksiği 11-28 kaset olmaması. Ya 11-25 takıcan yada 12-28. Gerek fren performansı olsun gerek vites geçişleri olsun tam f/p ürünü
    Eğer deneme şansınız varsa kesinlikle deneyin, ülkemizdeki satıcılardan pek denettiren yok. Cannondale de Trek de Amerikanın en önde iki markası, hangisini alırsanız alın kalitesiyle üzmez sizi diye düşünüyorum.
    Ben Giant markasını genelde seviyorum çünkü az paraya en çok bisikleti sunan marka. Dünyanın en büyük bisiklet üreticisi adamlar, Trek'in de karbon fiber kadrosu Giant tarafından üretiliyor örneğin.

Birde ben genelde 32 kaset tercih ediyorum yarışlara katılacak kadar pro olmadığım için rampada rahat etmek daha önemli benim için.

Esasında 2016 Specalized Allez DSW SL Comp var $1800 den $1299'a düşmüş fiyatı elde kaldığı için, bana cazip geldi. Frenler, aynakol 105 değil ama bendeki aluminyum Defy'den söküp buna takabilirim (sonradan FSA aynakol ve frenleri söküp 105 yapmıştım orjinal parçaları duruyor). Kısaca bunu da elimdekilerle full 105 set haline getirebilirim.

Kıyaslamak için diğerlerinin fiyatlarını da söyleyeyim. 2017 Caad12 105 $1799 (normal fiyatı $2100, 2017 diye indirimde), 2018 Trek Emonda ALR 4 $1500, ALR 5 $2000. Açıkçası 1800 ün üzerine çıkmak istemiyorum Trek olursa mecbur Tiagra grupset olacak (çok takmıyorum gerçi kafaya ama diğer seçenekler 105 ile geliyor).

Bilemedim ya Allez'in fiyatı baya baya iyi geldi, aradaki farka değer mi sence CAAD ya da Emonda için?

Tekrardan teşekkürler cevabın için.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CAAD12 güzel bir seçim olmuş hele ki ultegralı olması ekstra güzel 2000€ a gerek yok 900 $ a jantı bitirebiliyorsun veya 1100 € Zipp alarak işe son veriyorsun. Kadro geometrisi kesinlikle çok çok önemli. Tırmanış kadrosu ve Aero kadrolar arasında çok ciddi farklar var. Granfondo Marmara' da arkadaşta Canyon Aeroad vardı, çocuk önümde süzülüyor, ben can çekişiyordum Istanbul içinde Aero kadro oldukça iş görür. Sahil hattında hele ki uhh.. Bu eksikleri bitirdikten sonra, bir tane disk frenli alacağım, hedefte olanlar bunlar.
    Benim de şu an aklımda bir kaç parça var ama hangisini önce alsam çok kararsızım.
    Garmin Vector 2S
    Profil Jant / Prime rp 50 veya Zipp 302
    Kask Infinity
    105 set var bende, işimi çok rahat görüyor. Belki Ultegra DI2 veya Dura Ace mekanik' e geçebilirim.
    Bunları da tamamladıktan sonra sırada ne olacak bende meraklar içerisindeyim
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar Giant Mtb mı satmayı dusnuyorum ılgılenen olursa yardımcı olurum

Komple Deore
    hıdrolık dısk
    rock shocx amortıstor
    rıtchey

ve bı dolu extrası yedeklerı ıle bırlıkte

Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Giant markasını genelde seviyorum çünkü az paraya en çok bisikleti sunan marka. Dünyanın en büyük bisiklet üreticisi adamlar, Trek'in de karbon fiber kadrosu Giant tarafından üretiliyor örneğin.

Birde ben genelde 32 kaset tercih ediyorum yarışlara katılacak kadar pro olmadığım için rampada rahat etmek daha önemli benim için.

Esasında 2016 Specalized Allez DSW SL Comp var $1800 den $1299'a düşmüş fiyatı elde kaldığı için, bana cazip geldi. Frenler, aynakol 105 değil ama bendeki aluminyum Defy'den söküp buna takabilirim (sonradan FSA aynakol ve frenleri söküp 105 yapmıştım orjinal parçaları duruyor). Kısaca bunu da elimdekilerle full 105 set haline getirebilirim.

Kıyaslamak için diğerlerinin fiyatlarını da söyleyeyim. 2017 Caad12 105 $1799 (normal fiyatı $2100, 2017 diye indirimde), 2018 Trek Emonda ALR 4 $1500, ALR 5 $2000. Açıkçası 1800 ün üzerine çıkmak istemiyorum Trek olursa mecbur Tiagra grupset olacak (çok takmıyorum gerçi kafaya ama diğer seçenekler 105 ile geliyor).

Bilemedim ya Allez'in fiyatı baya baya iyi geldi, aradaki farka değer mi sence CAAD ya da Emonda için?

Tekrardan teşekkürler cevabın için.
    Eğer kadro rengi ve tasarımı hoşunuza gittiyse Allez daha mantıklı, %30 indirimli geliyor size. Aynakolu değiştirirseniz praxis te uygun orta göbekler var. Yalnız fiyatlar genel olarak biraz fazla geldi. Bike24 te emonda alr4 2018 1400 dolara geliyor, vergiler dahil. Amerika sitelerini bilmiyorum ama araştırılırsa daha uygun fiyatlar muhakkak bulunur. Allez alıp kalan parayla güzel bir smart trainer alabilirsiniz. Bende elit supercrono force var, zwift uyumlu olmadığı için sürekli duvarı seyretmek biyerden sonra sıkıyor. Biraz para biriktirip elit direto almayı düşünüyorum. Zwift sayesinde bütün kış eğlenceli geçer.
    Bu arada eğer elinizde yoksa Joe Friel'in The Cyclist's Training Bible kitabını muhakkak edinin. Çok kapsamlı ve ayrıntılı bir kitap. Bisikleti spor olarak yapan biri için olmazsa olmaz bi eser.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CAAD12 güzel bir seçim olmuş hele ki ultegralı olması ekstra güzel 2000€ a gerek yok 900 $ a jantı bitirebiliyorsun veya 1100 € Zipp alarak işe son veriyorsun. Kadro geometrisi kesinlikle çok çok önemli. Tırmanış kadrosu ve Aero kadrolar arasında çok ciddi farklar var. Granfondo Marmara' da arkadaşta Canyon Aeroad vardı, çocuk önümde süzülüyor, ben can çekişiyordum Istanbul içinde Aero kadro oldukça iş görür. Sahil hattında hele ki uhh.. Bu eksikleri bitirdikten sonra, bir tane disk frenli alacağım, hedefte olanlar bunlar.
    Benim de şu an aklımda bir kaç parça var ama hangisini önce alsam çok kararsızım.
    Garmin Vector 2S
    Profil Jant / Prime rp 50 veya Zipp 302
    Kask Infinity
    105 set var bende, işimi çok rahat görüyor. Belki Ultegra DI2 veya Dura Ace mekanik' e geçebilirim.
    Bunları da tamamladıktan sonra sırada ne olacak bende meraklar içerisindeyim
    2000€ yu bisiklet ve jant için toplam olarak söyledim, yoksa tek jant için çok fazla bir para
    Garmin vector 2s'i bisikletforumda kullanan var, orada sorarsanız yardımcı olur. Ama yabancı forumlarda okuduğum pedal yerine aynakoldan gücü ölçenlerin daha sağlıklı sonuçlar verdiği yönünde.
    Prime CNC'nin kendi markası. Tam f/p ürünler. Dediğiniz jantı Canyon üstünde kullanan biri var forumda. Karbon jant alırken 2 kere düşünmek lazım ***** yollarımız kötü, geçen sene Çeşme granfondo yarışında karbon jant kıranlar oldu. Bide 50mm profil fazla gelebilir, bende 35mm var inişlerde hele yandan rüzgar yedimi tedirgin ediyor kontrol ciddi zorlaşıyor.
    Kask biraz zevk işi, zaten no-name bi ürün değilse hepsinin güvenlik sertifikası aynı. Parasını hafiflik ve aero oluşu belirliyor. Bende Bell tracker var memnunum.
    Elektronik grupsetlere bi türlü ısınamadım, biraz geri kafalıyım o konuda bisikletin ruhuna ters geliyor. Yeni R8000 ultegra ile ilgili yorumlar çok güzel. Pro-continental seviye takımlardan kullananlar bile var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer kadro rengi ve tasarımı hoşunuza gittiyse Allez daha mantıklı, %30 indirimli geliyor size. Aynakolu değiştirirseniz praxis te uygun orta göbekler var. Yalnız fiyatlar genel olarak biraz fazla geldi. Bike24 te emonda alr4 2018 1400 dolara geliyor, vergiler dahil. Amerika sitelerini bilmiyorum ama araştırılırsa daha uygun fiyatlar muhakkak bulunur. Allez alıp kalan parayla güzel bir smart trainer alabilirsiniz. Bende elit supercrono force var, zwift uyumlu olmadığı için sürekli duvarı seyretmek biyerden sonra sıkıyor. Biraz para biriktirip elit direto almayı düşünüyorum. Zwift sayesinde bütün kış eğlenceli geçer.
    Bu arada eğer elinizde yoksa Joe Friel'in The Cyclist's Training Bible kitabını muhakkak edinin. Çok kapsamlı ve ayrıntılı bir kitap. Bisikleti spor olarak yapan biri için olmazsa olmaz bi eser.
    Fiyatlar CAD ondan farkli USD ye gore

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000€ yu bisiklet ve jant için toplam olarak söyledim, yoksa tek jant için çok fazla bir para
    Garmin vector 2s'i bisikletforumda kullanan var, orada sorarsanız yardımcı olur. Ama yabancı forumlarda okuduğum pedal yerine aynakoldan gücü ölçenlerin daha sağlıklı sonuçlar verdiği yönünde.
    Prime CNC'nin kendi markası. Tam f/p ürünler. Dediğiniz jantı Canyon üstünde kullanan biri var forumda. Karbon jant alırken 2 kere düşünmek lazım ***** yollarımız kötü, geçen sene Çeşme granfondo yarışında karbon jant kıranlar oldu. Bide 50mm profil fazla gelebilir, bende 35mm var inişlerde hele yandan rüzgar yedimi tedirgin ediyor kontrol ciddi zorlaşıyor.
    Kask biraz zevk işi, zaten no-name bi ürün değilse hepsinin güvenlik sertifikası aynı. Parasını hafiflik ve aero oluşu belirliyor. Bende Bell tracker var memnunum.
    Elektronik grupsetlere bi türlü ısınamadım, biraz geri kafalıyım o konuda bisikletin ruhuna ters geliyor. Yeni R8000 ultegra ile ilgili yorumlar çok güzel. Pro-continental seviye takımlardan kullananlar bile var.
    Canyon kullanan dediğin arkadaş, yakın arkadaşım Cnc' nin değil de wiggle' ın diye biliyorum bende Prime. Karbon jant alıyorsanız eğer bir tane de alu jant olacak. Büyük kazaya karışmanız lazım karbon jantı kırmak için.. Granfondo Marmara' da sayamadığım kadar kaza oldu. Edirne de de büyük kazalar olmuş, pelotonun bir arkasında ki grupta olduğum için görmedim hiç.. Benim idealim 45mm fakat her marka da yok maalesef. Zipp 302 var onda da çok kararsız kalıyorum. BF bisiklet ile alakası olmayan bir site Orada sadece Bahadır Gürel' in konularını takip ederim. Vector s2 den ziyada Quark ' ın aynakol veya Krank olanlar var fakat, pedala göre fiyatı %30-40 daha fazla. Bakalım, zaman her şeyi gösterecek. 2000€ Canyon alabilirsin CF SL8. Almanya' dan kendin de alırsan, vergisini iade alırsın mis gibi. Sakın gidip, Tr sınırları içerisinde bisiklet alma
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Giant Mtb mı satmayı dusnuyorum ılgılenen olursa yardımcı olurum

Komple Deore
    hıdrolık dısk
    rock shocx amortıstor
    rıtchey

ve bı dolu extrası yedeklerı ıle bırlıkte

[]https://i.hizliresim.com/yzzPJN.jpg[/]
    fiyat nedir

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat nedir
    2000 tl ye verecegım
    extra yol lastıgı shımano jantları ve dısklerı rublesı de uzerınde

ılgılenırsenız detaylı fotoları yollayabılırım
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)