User Tag List

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021
385 sonuçtan 381 ile 385 arası

Konu: Techturkey bisiklet kullanıcıları?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum ki ben bir tek bu var sanıyorum cadde de kullanabileceğim O elcikleri yamuk olanları hep yarış için düşündüm pek de sevmem o tarz ama düz olanlarıda varmış...

hibrit şu sanırsam

Hibrit Bisiklet - Kırmızı / Gri...

yol bisikletide şu

You have been blocked

Hibrit daha mantıklı sanırsam. Kaldırımlar bozuk yollarıda sayarsak... Varmı önereceğin bir marka model 1000-3000 tl arası
    Sıfır takıntınız yoksa şu bisikleti 2500 e alın çok memnun kalırsınız.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...12868943/detay

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum ki ben bir tek bu var sanıyorum cadde de kullanabileceğim O elcikleri yamuk olanları hep yarış için düşündüm pek de sevmem o tarz ama düz olanlarıda varmış...

hibrit şu sanırsam

Hibrit Bisiklet - Kırmızı / Gri...

yol bisikletide şu

You have been blocked

Hibrit daha mantıklı sanırsam. Kaldırımlar bozuk yollarıda sayarsak... Varmı önereceğin bir marka model 1000-3000 tl arası
    ikinci el düşünürseniz güzel bisikletler karşınıza çıkabiliyor.. 0 olarak ise mosso, carraro, sedona, bianchi, decathlon arasından üzerindeki grup set iyi olana yatırım yapın.. süspansiyon gereksiz ağırlık yapar ve enerjini emer işleyişi doğasıyla konforu arttırır ama bozuk yollarda sabit maşalar da çok zorlamaz şehir yolunda..

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...91399224/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...72915685/detay

eğer bu bisikletler temizse ve kadro boyu size uyuyorsa pazarlık yapıp gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. specialized bu sektörün ferrarisidir ömürlük bir kadroya sahip olmuş olursunuz ve ileride grup seti yenileyeceğinizde orta veya orta-üst segment komponentlerle yenilerseniz inanılmaz atik ve sağlam bir bisikletiniz olmuş olacaktır..
    hatta sabit maşalı olanın maşası karbonmuş.. karbon titreşim ve darbe sönümlüyor üstelik de oldukça rijit olmasını sağlıyor bisikletin kadro boyu uyuyorsa kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim..
    Alıntı orkuteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Decatlohn ilanı yaramaz tek dişli aynakol var. Carraro ilanıda isteklerinizi karşılar ama bence çok para. Ama herşeyin fiyatı arttığı gibi bisiklet fiyatlarıda uçtu gitti.
    tek dişli aynakol olunca ne oluyor? herkes deli gibi tırmanış yapacak değil. ayrıca sahil şeridinde sürüleceğini belirtmiş tek yaprak aynakol gayet yeterli hatta ekstra ağırlık olmamış oluyor bisiklette..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya güzelde 2. el pek sıcak bakmıyorum, virüs davasından değil oda var da bisiklet ne bilm sıfır almak daha hoş geliyor. Birde taksit olayı var sıfır da... Ne tırmanışı yaw bisiklete binip caddebostana geçicem kulaklıklarımı takıp sahilde turlicam. En zor yapacağım olay göztepe minübüs yolundan kadıköy boğaya kadar gitmek olur herhalde. Asfalt ve kaldırımca sürücem o kadar. Tabi yine de incecik lastikli birşey olmasın 175 90 kg adamım.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok kalın tabanlı lastikte de tekerler ezilir düşük basınç basabileceğiniz için. Gördüğünüz ince tekerli birçok bisiklete 90-100 kg insanlar biniyor problemsiz olarak. Kendimden örnek vereyim 100 kg+ iken Corratec Dolomiti yol bisikleti kullanıyordum sorunsuz olarak. Şu anda 94 kiloyum ve 29' jantlı 2.40 taban lastikli dağ bisikletimde maksimum 55 psi basabildiğim için arka teker kilomun altında eziliyor ve bisikletin akıcılığını bozuyor net bir şekilde. İlana koydum satıp yol bisikletine geçmeyi planlamıştım ama salgından dolayı biraz uzun sürecek gibi satmam. Dağ bisikleti almam kullanım tarzıma göre hataymış onu tekrar anladım. Sizin tarzınıza göre ise en ideali şehir bisikleti veya hibrit bisiklet olarak geçen ince lastikli modeller. Hayırlı olsun şimdiden.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ocak başı letgodan ikinci el tertemiz bir decathlon riverside 500 almıştım. önceki sahibi çamurluk, portbagaj, ayna suluk falan takmış. sportif görünüş ölmüş tabi ama 5 yaşındaki kızım arada arkama binip geziyor, sökemedim. velhasılı ben 1050 ye aldım o zaman 1900 dü sıfırı, şimdi 1850tl. antalyada evden konyaaltı limana gidip geldim 20km etti. yokuşta bile ilk acemiliğe rağmen hiç zorlamadı. tek aynakol olması başarısız değil. şu pandemi günlerinde bile işe gidip geliyorum. bisiklet bana çok iyi geldi. kendime aldığım en iyi şeylerden biri..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)