User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
76 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Yarışan araçlara hapis yolu gözüktü

Abdullah.S
    Misafir
    sahilyolunda yenikapıya hafriyat taşıyan kamyonlarada el atılması lazım

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14 yasindaki kiza tecavuz eden 46 yasindaki O.Ç. serbest dolasmaya devam etsin.
    Vatanina milletine hayrsizlik yapan dagdan insin ayakta alkislanarak karsilansin
    Kadina siddet uygulayan bir kac saat ifade verip odadan ayrilsin ertesi gun karisini bicaklasin
    Hadi herkese hayrli gunler...

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gürültü ve kirlilik manyağı minibüsleri yollardan çekmezler, gecenin bir vakti yatağımdan sıçratan cinste egzoz ile dolaşana birşey demezler, çevreyi kirleten otobüslere, minibüslere birşey demezler, 50km/h ile otobanda sol şeritten giden idiot için birşey demezler, hırlısı, hırsızı ortada dolaşır... ölüsü, dirisi bitti, yarışanların peşinemi düştüler, iyi hayırlı olsun ne diyeyim.

Yanlış anlaşılmasın, ben yarışanları savunmuyorum, trafiği tehlikeye atanı savunmuyorum ama bu yarışıyor lafı çok can sıkar demedi demeyin. Herifin biri sol şeride inatla oturmuştur, 50km/h üstünede çıkmaz, yol isteyene yol vermez, şimdi bu idiot'un mecbur sağından geçersin herifde sana kıl olur, seni şikayet eder, hadi ayıkla pirincin taşını; Türkiye zaten hepten bir acaip memleket oldu, .ok at üstünde kalsın, bırak pislenen düşünsün mantığını güdenler çoğaldı.

Tabi birde şu var, Türk milletinin %90'nında built in radar vardır, sen 80km/h'la da gitsen o built in radarlı vatandaş seni yaya olarak gördüğünde veya senden daha düşük hızda gittiğinde seni Makinen veya Hakinen sanabilir, hatta işi daha da ileri taşıyarak seni Polis'e şikayet edip, memur bey, memur bey az önce yanımdan şu plakalı araç çok hızlı geçti der; der de der anasını satıyım.

h22ek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varex piyasasi yükselir.

Baskada birsey olmaz.

One plakani app siz yaptin varex li aracı kimse kolay kolay baglamaz.

Ama caddede apacilik yapanlar varsa onlar cezaevine girebilir sikinti yok
    Varex ile ilgili şöyle bir alıntı yapıarih yım..

Tarih çok yakın.. 4 Temmuz 2013.. Sabah otoparktan çıkarken baktım tampon altım yere sürtüyo.. Bi indim arabadan sağ ön tekerlek patlamış.. Neyse ofise geç kalmanın verdiği sinir stresle sıvadım kolları taktım stepneyi.. Kan ter içinde kaldım üstüm başım mahvoldu.. Çoğumuzun olduğu gibi benim arabanın altına da kriko girmiyo tabi Neyse çıktım yola 4.leventten Kozyatağına doğru.. Sağ koltuğun önünde lastik elim ayağım leş gibi kirli o sinirle hiç yapmam emniyet kemerimi takmamışım.. Neyse 2. köprü gişelerinde çevirme vardı.. Memurlar çevirdi, haklı olarak kemerden cezamı yazdı. Ona hiç lafım yok. Uymuıyorsam kurallara kesinlikle kesecekler.. Net...

Gelelim varex kısmına... Cezamı aldım, imzalarımı attım.. İşlemleri 40 yaşlarında bir memur yaptı... Ve gerçekten son zamanlarda karşılaştığım cidden en nazik, işini ciddiyetle yapan trafik ekipleriydi.. Arabanın etrafıda gezerken bir memur (ki yaşı oldukça gençti) işlemi yapan memura

"Amirim arabada abartı egzoz var bekleyin lütfen!" Amir gayet sakin bir şekilde "Egzoz değil o egzoz ucu birşey olmaz" diye yapıştırdı cevabı.. Ama asıl şoku bundan sonra yaşadım.. Genç arkadaş "VANALI VAREXTİR BELKİ" diyim yattı arabanın altına...

Diyeceğim o ki memur arkadaşlarda artık cahil değiller... Vanaymış, cut-out muş büyük kısmının haberi var.. Pek kaçış olacağını sanmıyorum

Sonuç: Kimse alınmasın, gücenmesin ama benim, eşimin, dostumun, kısacası trafikte giden masum insanların canına kastedecek biçimde araç kullanlara keseceksin cezayı, 3. tekrarında gözünün önünde presleyeceksin araçlarını...
    ## Parental Advisory Excessive VTEC Power ##

Emre Akçay
    Misafir
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Savcılar direk kamu davası açma yetkisine sahip. Onlara işin gitmesi kötü olmuş.
    Savcı polise tut getir diyecek, nöbetçi mahkeme yargılayacak, sabahı hapistesin
    Mahkemenin o kadar çok işi var ki bu işlerle uğraşmayacaktır. Tutuklama yerine adli kontrol uygularlar en fazla. Biz öyle yapıyoruz.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen hafta keşke yapaydık denemeyi ,şimdi hepten yalan oldu
    PROSTOCK GARAGE

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aliburma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hepsi bitti de bu mu kaldı yani!

Hırsızları, arsızları temizlemek için bundan daha azimli olsalar keşke...
    şu yorumada gıcık oluyorum , hırsıza yasa çıkarsalar hırsız da çıkıp diyecek ki banka hortumcusunu kendi hırsızlığınızı bitirdiniz de biz mi kaldık ? Bu mantıkla bunu demeli.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Mikrop_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamamını okumadım ama devlet güzel para kazanıyor trafik cezalarından vs bu hapis cezasıda belki para cezasına cevriliyodur. geçenlerde haberlerde 2012 yılında kesilen para cezasının tutarını acıkladılar 2 trılyon cıvarıydı sanırım..

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrexc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi dumana boğar mutluluklar dileriz polis amcaları.
    polis zabıt tutup verir savcıya ; duman atarak trafiği tehlikeye soktu.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı h22ek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tarih çok yakın.. 4 Temmuz 2013.. Sabah otoparktan çıkarken baktım tampon altım yere sürtüyo.. Bi indim arabadan sağ ön tekerlek patlamış.. Neyse ofise geç kalmanın verdiği sinir stresle sıvadım kolları taktım stepneyi.. Kan ter içinde kaldım üstüm başım mahvoldu.. Çoğumuzun olduğu gibi benim arabanın altına da kriko girmiyo tabi Neyse çıktım yola 4.leventten Kozyatağına doğru.. Sağ koltuğun önünde lastik elim ayağım leş gibi kirli o sinirle hiç yapmam emniyet kemerimi takmamışım.. Neyse 2. köprü gişelerinde çevirme vardı.. Memurlar çevirdi, haklı olarak kemerden cezamı yazdı. Ona hiç lafım yok. Uymuıyorsam kurallara kesinlikle kesecekler.. Net...

Gelelim varex kısmına... Cezamı aldım, imzalarımı attım.. İşlemleri 40 yaşlarında bir memur yaptı... Ve gerçekten son zamanlarda karşılaştığım cidden en nazik, işini ciddiyetle yapan trafik ekipleriydi.. Arabanın etrafıda gezerken bir memur (ki yaşı oldukça gençti) işlemi yapan memura

"Amirim arabada abartı egzoz var bekleyin lütfen!" Amir gayet sakin bir şekilde "Egzoz değil o egzoz ucu birşey olmaz" diye yapıştırdı cevabı.. Ama asıl şoku bundan sonra yaşadım.. Genç arkadaş "VANALI VAREXTİR BELKİ" diyim yattı arabanın altına...

Diyeceğim o ki memur arkadaşlarda artık cahil değiller... Vanaymış, cut-out muş büyük kısmının haberi var.. Pek kaçış olacağını sanmıyorum

Sonuç: Kimse alınmasın, gücenmesin ama benim, eşimin, dostumun, kısacası trafikte giden masum insanların canına kastedecek biçimde araç kullanlara keseceksin cezayı, 3. tekrarında gözünün önünde presleyeceksin araçlarını...
    yok artık

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı legion90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahkemenin o kadar çok işi var ki bu işlerle uğraşmayacaktır. Tutuklama yerine adli kontrol uygularlar en fazla. Biz öyle yapıyoruz.
    Başbakan tencere çalan komşunu mahkemeye şikayet edeceksin dedi di mi ?
    Demek ki savcılar mesai yapacak. Durum onu gösteriyor.

h22ek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok artık
    Aynen öyle... Üşenmedi yattı arabanın altına... Egzozda Honda amblemini görünce kalktı tabi
    ## Parental Advisory Excessive VTEC Power ##

Emre Akçay
    Misafir
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başbakan tencere çalan komşunu mahkemeye şikayet edeceksin dedi di mi ?
    Demek ki savcılar mesai yapacak. Durum onu gösteriyor.
    Yok öyle şikayetler de yok. Genel anlamda kavga, tehdit, yaralama suçları olduğu için bu meseler basit olaylar. O anlamda söylüyorum.

angry28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hapise atılması gereken o kadar yav.şak varken sıra yarışan araçlara mı gelmiş
    TÜRK MİLLETİ SENSİZ ASLA !

aliburma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu yorumada gıcık oluyorum , hırsıza yasa çıkarsalar hırsız da çıkıp diyecek ki banka hortumcusunu kendi hırsızlığınızı bitirdiniz de biz mi kaldık ? Bu mantıkla bunu demeli.
    Hepimizin mantığı aynı. senin/benim için sıkıntı olan asalak türlerini buraya yazsam sabaha kadar okursun. o yüzden hırsız-arsız dedim.bir önceki sayfadaki mesajları incelemeni de tavsiye ediyorum.
    HONDA; KONFOR DA O'NDA ...

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her şeyimiz tam bu eksik

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yapsalar aslında her şehre dümdüz 1-2 km lik 3-4 şeritli kapalı kör yol olur biter..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

B.Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı h22ek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunlara kesin ders diye verdikleri şeyde geçiyor bu "abartı egzoz" müfredatta yeri var yani hepsi aynı şeyi biliyor olamaz

bond777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    butce acigi kuculecek demekki...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)