User Tag List

Sayfa 29/48 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
897 sonuçtan 533 ile 551 arası

Konu: Aracınız hakkında eş dost, aile, komşu yorumları

MCC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    #524 Efsane olur

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heryerde tanıdık olduğu için en ufak bişeyimde babama haber gider yok gazladı yok ses açtı yok oyle böyle. Bizimki bişey demez ama yeri gelince lafınıda esirgemez

bigün gece Elazıgda e90 la gidiyoruz, ben sagdayım hastayım halim yok bitik bi vaziyette. Orda da bi sokak arasında öyle güzel bi viraj var ki tam böyle yanlamalık boş geçmedigim bi yer. Bi baktım babam yamuluyo başladım kahkaha atmaya ordan çıktık kavşakta dönmeye başladı bi hareketler filan

Baba naabıyon sen şaşırdın mı dedim Hep sen mi yapcan ibn* biz yapınca bişey mi oluyo dedi hahah o gün bu gündür ikimiz yalnız olunca önce göz göze geliriz kim sürüyosa bi iki yamuluruz pederle
    Allah nazar degdirmesin hep imrendigim biseydir
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

suprolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bitmeyen turbo işi yüzünden herkes dalga geçer oldu yakıcam arabayı az kaldı

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    annem bugün e5 de giderken dediki arabaya yoğurt koysan yarım saat sonra yayık ayran olur

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün cuprayla yazlıktan dönüyoruz babamla, cepte şöför değiştik, babam geçti direksiyona. Babamda normalde 90-100 den fazla basmaz, ben basınca da laf eder ne basıyorsun diye. Böyle arabayı napcan falan der hep zaten, al bi dizel yavaş yavaş git der. Ceppten yola tam çıkarken arkadan selektör çaktı birisi, babam bi kökledi gazı, başladı saydırmaya, lan ne selektör çakıyorsun yetiş bakalım şimdi, hadi gel falan diyor sonra döndü bana, bak aynadan nokta oldu arkada dedi Zehiri ona da saldık

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi geldi aklıma 17 krom parlak 40 yanaklı düz borulu dip basık kırmızı peugeot 308 le ben bunla camiye gitcem diyordu . Etme diyordum bak 50 yaşına geldin adam arkadaşlarını alıp egzoz dinletiyordu . Zaten polis ne dicek adam hacı

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benım hıkaye bıtmez ***** bodrumda yasıyoruz kucuk yer, pederın mustang le cıktım bır gece sagolsun verır sıkıntı yapmadan, gece cıktık gezıyoruz turgutreısten bodruma mekana gıdıcez yolda son ses muzık acık arkadaslar ıcıyo arabada ben ıcmıyorum eglenıyoruz oyle ertesı gun, babamla benım ortak ustamız gıttım muhabbet edıp arada aracları kurcalamayı sevıyorum usta dedı ooo hızlı cocuk naber dedı dedım hayırdır usta ne hızlısı ee oglum mustang le hem ıcıp hem seslı muzık dınleyıp hemde gazlıyomusun gormusler senı dıye her gordugunde anlatır.

clıo rs ıcınde babam eskı otomobıl yarıscısı oldugu ıcın allaha bın sukur hıcbırzaman sıkıntım olmadı sadece sesınden cok sıkayetcıydı gıt bunu sesssız hale getır derdı hep bıde cevreden gelen muhabbetlere arardı napıyosun oglum gene hızlı kullanıyomusun akıllı ol derdı

2 ay once babamın kontrolu ıcın bodrumdan ızmıre gıdıyoruz mercedes r serisi var ben kullanıyorum babam ve babamın esı var arabada, donus yolunda porsche carrera cıktı karsımıza dedı babam bu adam vıraj alamıyo bak zorlama adamı bosuna dedı kı hakkaten de oyleydı ort 170 e baglayıp vırajda olsa duzde olsa oyle gıdıyodum vırajda barız gotune gelıyodum adamın kendısınde de ford var ahh dedı sımdı bıde ford olucaktı sadece 2mız olucaktık senle ne dalga gecerdık dedı bırbırımıze bakıp gulduk

en sonda clıo yu sattıktan sonra araba bakıyorum vtec buldum bıtane forumdan bır arkadas satıyodu mavı renklı o ne lan dedı yarıs arabası mı alıcan arada bızde bınıyoruz seslı meslı olmuyo oglum dıyo kendısı bınınce farklı kullanıyo sankı

rs ı almadan once ablamda hayırlı olsun falan araba alıcakmısın muhabbetı ee ne alıcan dedı dedım clıo rs hee ıımıs hayırlı olsun dedı kapattı telefonu 10 dkka sonra gerı aradı arkadaslarıyla konusmus ne o oyle hız arabası 180 hp araba mı alınır napıyosun sonuc alındı tabı arac

sahın turbo yu aldıgım zaman butun aıle karsı cıkıyodu kı o zaman pederle de tartısmıstık tekrardan ankaraya tasınmıstım... ılk aldım arabayı dolasıyorum falan ankaraya kar yagmıstı eve dondum evın otoparkına gırerken kardan on lıp kırıldı teyzemlerde aracın sesını duyunca hemen balkona cıkar bakardı on lıp kırılınca aha cocugun arabası dagıldı dıye kahkaha atmaya baslamıstı hıc unutmam o gunu
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir keresinde de gene otelden ciktik eve donuyoruz arkali onlu, onden o gitti ben arkadan geliyorum bende ford focus 180 lik var o merco r la gidiyo torba kavsagindan sola donucem onumde beyaz 5 serisi 528 di sanirim yeni kasa 1.2.3 yaptik gectim ilerde babamlarida solladim dikiz aynasindan bmw yi kesiyorum geliyo mu diye baktim geliyo bodrum yokusbasina kadar gazladik bmw ile sonra eve geldik aykkabilari cikartiyoruz giriste dedi bmw seni mi takip ediyodu he dedim bi sikistirmya calisti bastim gectim dedim ii ii afferin diyo sirittik 2mizde

Babamin esinin yeni kasa range i var sag kapi bozuldu acilmiyo bodrumda borusan a verdik kiralik arac verdiler babamla onlu arkali donuyoruz bende bmw yi deniyorum 320d heryerde esp kapatiyorum eve geldik oo afferin heryeri yan dondun gordum dedii sonra ayni aracla beraber bir yere gittik sollama yapmak icin hafif gaz verdim kici atti hafiften dondu bana oha ne bu boyle iyi tork varmis bunda dedi
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dursun81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yaşındaki kızım;bizim çuf arabamızın kanadı var o yüzden uçuyormuş gibi gidiyor dimi babacım
    heuheuehduehuhfu
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c.tesi günü körfez pistine doğru yola çıktım yanık kokusu gibi bir koku duyunca emin olamayıp yolun sağına çektim kontrol için tam kaputu açacakken bir araç yanaştı içindeki eleman bi arka tampona bakıyor bi bana bakıyor hayırdır bir sorun mu var dedim aldığım cevaba tüm gün güldüm.

"Bilader maşallah, gözümüz yok ama bundaki *** var ya Kim kardishan da bile yok haa"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim 75 e genelde herkes hasta,hele mahalledeki çocuklar,bende biraz rahatsızım canım sıkıldıkça evin önünde kaput açar sağını solunu kurcalarım,peder bey 80 yaşında emekli,geçen hanıma ,kocana söyle 3-5 bende veriyimde sağlam bi araba alsın,sürekli bozuluyo heralde hep onla uğraşıyor demiş.ama en ayar olduğumda konu komşu geçerken arabayla uğraşıyosam gne napıyon,amma uğraştın bu arabayla,ne masraf ettin be falan diyolar ya.halbuki 2 senedir kuruş masraf etmedim keyfi işler hariç.en son birine dayanamadım patladım.bilader dedim para seninmi,yoookk .peki zaman seninmii, cevap yine yoook.siktir git lan o zaman dedim..1 aydır konuşmuyoz ibneyle.
    delilikten muzdarip değilim,her anının tadını çıkarıyorum...

SedatAdanurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumlar gerçekten süper
    Benim pederde de klasiktir önce ne gerek var der sonra alışır bişey demez.En son egzoz taktırdık kardeşimle gizli gizli başta çok kızdı sonra alıştı hatta bi keresinde gaza getirdim egzozcunun önünden geçerken bi öttürsene diye bi bakış attı sonra 1-2 dedim yeter bu ladar sakin ol Abt karlık taktım bunu söktür altını kollayamam dedi 1 ay sonra her kasise çapraz girmeye başladı Hatta bana çok kızdığı olurdu yavaş gitsene altı sürtecek diye.
    61 AN 589/Volkswagen Caravelle 2.5 TDI Comfortline

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peder,abim ve benden daha deli doludur.Sever bu hız, modifiye işlerini 3'ümüz oturur konuşurduk.İşte jantın rengi şöyle mi olsa gibi.Peder bizden daha çok uğraşır arabalarla komşular görünce yeter bırak artık oğlanlara şu işleri derler.Ama vazgeçmez yinede bir arıza olsun ilk kendi yapmaya kalkar ve yaparda küçük arızaları.Demek istediğim o bizden değil biz ondan söyleniyoruz

Birde konuyla alakalı değil ama paylaşmak istedim.2 sene önce kırmızı vti vardı ailemizde.Yaşımı çok küçük gösterirdim yüzüm minyondur.15 16 yaşlarında gösteriyordum o zaman ve ben arabayı kullanırken insanların şaşkın bakışlarını hiç unutmam.Egomu tatmin ediyordu bu kesin.
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam 100-200 ölçerken yanlışlıkla 260 yaptı

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "eşşek kadar adam oldun hâlâ nelerle uğraşıyosun git düzgün bi araba al"
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

TEQUILA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annem araba düşük olduğu için inemez spontane söylenir bidaha binmem der, babam ise her arabadan inişinde "senin boka sürecek aklın yok der". Şaşmaz...
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

alpbodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1998corsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir keresinde de gene otelden ciktik eve donuyoruz arkali onlu, onden o gitti ben arkadan geliyorum bende ford focus 180 lik var o merco r la gidiyo torba kavsagindan sola donucem onumde beyaz 5 serisi 528 di sanirim yeni kasa 1.2.3 yaptik gectim ilerde babamlarida solladim dikiz aynasindan bmw yi kesiyorum geliyo mu diye baktim geliyo bodrum yokusbasina kadar gazladik bmw ile sonra eve geldik aykkabilari cikartiyoruz giriste dedi bmw seni mi takip ediyodu he dedim bi sikistirmya calisti bastim gectim dedim ii ii afferin diyo sirittik 2mizde

Babamin esinin yeni kasa range i var sag kapi bozuldu acilmiyo bodrumda borusan a verdik kiralik arac verdiler babamla onlu arkali donuyoruz bende bmw yi deniyorum 320d heryerde esp kapatiyorum eve geldik oo afferin heryeri yan dondun gordum dedii sonra ayni aracla beraber bir yere gittik sollama yapmak icin hafif gaz verdim kici atti hafiften dondu bana oha ne bu boyle iyi tork varmis bunda dedi
    Vay arkadaş ne babalar var Maşallah allah uzun ömürler versin böyle babalara. Babamı görmediğim için böyle şeyler yaşayamadık tabi. Bodrumda nerdesiniz ? Araç nedir tanışıyormuyuz. Bende Fn2 Typer var.

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peder bugün kü yorumu " aracı eski yüksekliğine getir hiç hoş durmuyor tamam jant spoiler falan iyide kaldır şunu artık " yükselme vakti yaaklaşıyor sanırım

emre106gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok yakin bir abimin lafi " yine it arabasiyla gelmissin" ))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpbodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş ne babalar var Maşallah allah uzun ömürler versin böyle babalara. Babamı görmediğim için böyle şeyler yaşayamadık tabi. Bodrumda nerdesiniz ? Araç nedir tanışıyormuyuz. Bende Fn2 Typer var.
    kusura bakmayın geç cevap yazıyorum, peder eski otomobil yarışçısı olduğu için sıkıntı yok o konuda
    bodrumda merkezde oturuyoruz ama torba da otelimiz var çoğunlukla otelde oluyorum. araç eskiden clio rs 182 vardı gri belki görmüşünüzdür 48vu288 di plakası 1 senedir yurt dışında yaşıyorum okul için o yüzden sattım aracı, bodruma döndüğüm zamanlarda pederin ford focus u var kırmızı 2011 1.6 turbo onu kullanıyorum. 3 ekim de gelicem 10 gunlugune musayit olursanız gorusuruz. hayırlı gunler dılerım

Ecupro Bodrum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)