User Tag List

Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon
897 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Aracınız hakkında eş dost, aile, komşu yorumları

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MECOO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babaların fix cümlesi - ne gerek var

rahmetli babamda benim aracın intercooler ını büyültüp öne aldığımda bu soba borularını niye bağladın buraya demişti, biraz anlatmaya çalıştım sonrasında fix cümle gelmişti ( ne gerek var )
    ne gerek var etkili bi soru cevabı yok sanane lan dötüm kaşınıyoda diyemiyonki baba var karşında amk
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

ANIL ERCAN
    Misafir
    Valla yorumları okurken vay be dedim demekki herkezin babası aynı Benim babamda ne yaptırsam ne gerek var bu arabaya yaptıgın masrafla şahin alırsın diyip duruyor

Blow off'u ilk taktırdıgımda 200 tl mntaja verdigimi duyunca cıldırdı bi depo mazot parasınımı yatırdın sende hiç kafa yok vs. ama sonra annemden ogrendimki yolda annemle giderlerken blowu acıp cafur cufur gidiyormus peder bey

İlk arabayı bastıgımda ve 17 jant koydugumda kıyameti kopardı alt takımlar gidecek bunu yapan mühendis düsünmüyormu vs. diye sölendi durdu Ama binmektente zevk alıyor kendi arabası var ver biraz gezeyim sunla diyor

Arabaya chip yaptıgımdada kıyameti kopardı vay efendim bunu fabrika bilmiyormu motoru yicez cok masraf cıkıcak vs. simdi arabayı kullanınca aslan bu aslan ne bicim gidiyo biliyomusun diyor bana

Arabanın Ön camında benim Designed by anıl ercan yazıyor o yazıyı sok sok diye kafamı ütülüyor utanıyormus mesela arkadaslarının yanına yada işe gittiginde benim arabayla millet soruyormus bu ne araba piç arabası olmus diye

Aslında babamında hosuna gidiyor ama yaptırdıklarım bakmayın eski kafalıgına b.k sürdürmemek için bıdı bıdı ediyor Annem öyle karısmaz yaptırdıklarıma hatta hosuna gider benle birlikte iner arabayı siler

Gelelim benim çevremin yorumlarına..

Araba yıkarken gelen yorumlar ; Yeter artık sile sile arabanın boyası cıktı, arabayı cürüttün, her hafta 2 kere arabamı yıkanır yeter yeter bunlar baslıca yorumlar..

Yolda giderken durdurup soranlar yada benzinciden benzin alırken yada park halinde bi yerde arabanın basına beklerken gelen yorumlar ; Araban cok guzel maasallah, piyasası ne bunların, Ha bire jant değiştirip duruyorsun para bol galiba (halbuki jantları takasa verip takıyorum)

Bunlar baslıca yorumlar gorusler

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annem cok seviyo leonumu egzoz iptalini anneme denetmistim

Moms Checks Exhaust - YouTube
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

cusse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim pederde 106 aldığımı duyunca çıldırmıştı aslında araç stock'tu ilk aldığımda sonra bir araba laf söyledi kavga gürültü satacaksın o arabayı satmassan eve gelme felan acayip canım sıkıldı arabayı komple söktüm 2-3 ay sanayide yattı tabi bu seviniyor sattı bizimki p*ç arabasını diye bense hırsımdan 7k gömdüm arabaya 1-2 ay sonra bi gördü benim fare yanıyor subaru gibi seste var küfürün bini bin para neyse yanıma geldi durdu ışıkta tsi jettayla bense hala görmemiş numarası yapıyorum doldura doldura bi kalktım ışıkta arkamdan baka kaldı sonra sırf 1-2 ay inadımdan mahallede full kesici gezdim sonara bırakıverdi yakamı....
    Kafama koyduğumu yaparım...

Birde bazen ananemi kontrole felan götürüyordum;
    -''Yavrucum bu senin arabanı çok seviyorum inip binmesi çok rahat diyodu'' basıkya araba kadın ayağını kolayca atabiliyordu çok seviniyordum onun dualarıyla arabaya binerken hiç çevirmeye girmemiştim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    white rsi aldıgımda mahalledeki teyze gelip baktı içi sokuk aa yavrum bu yarım arabayı neden aldınn )
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

ToNy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşyerinde ki abim; Mühendisten daha iyi biliyorsunuz ya...

Babam; Bu arabanın amortisörlerimi patlak neden böyle yere çok yakın...

Annem; Ben tek kapı araba sevmiyorum...

Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye, zaman ki sana hasta oldu. İncelikli haytasın.

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volume81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar para harcadın araba hala 82 model
    Bu iyiymiş

tunceR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne zaman egsozlu araba alsam babam " tam çakal olmuşsun"

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annem ön boş olsa dahi hep arkaya oturur bigün kızdım ya dedim bu arabanın arkası çok rahatsız zıpzıp zıplıyor hiç mi fark etmedin biraz bişeyler fark ettim ama ses etmedim dior

Rizeli olduğumu söylesem babamın söylediklerini az çok herkes tahmin edebilir heralde hahah

EmrahERKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel yorumlar hep aynı ya Oğlum yaşıtların evlendi çocuk sahibi oldu sen hala arabanın orasını mı söksem burasını mı söksem derdindesin. Bir araba parası döktün bu araya yeter artık akıllan mühendisler hiç mi bilmiyor bunu böyle yapmayı vs felan hep aynı laflar

Arkadaşlarım arasındaki yorum ise Zalım ies ten sonra Polo Tdi aldım. Olm bunu bari zalım gibi yapma lan ama ARtık koltuklarını söktüm ve Tamam artık 3 ay takmazsın sen bu arabanın koltuklarını

Jön Türk osman pampam iyi bilir Arkadaşımın biri der ki : Gaz pedalını bitek sana mı takmışlar kardeşş

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Si varken annemde sölerdi tek kapı araba sevmiyorum falan diye , babamda egsoz takınca ya ne gerek var falan der ama arada veririm baya baya gazlar içten içe seviyor aslında ama hazıra konacak illa
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazın müfettişler geldi bankaya ,şube müdürümüzle bankanın garajını gezerken benim arabayı sormuşlar ? ne bu araba markası ne filan diye de
    şube müdürü aynen şöle demiş
    -bu arabayı 5 e aldı 15 harcadı 2 sefer motor yaptı ama sadece tamir için garajdan çıkıyo 1.si
    -2.side bu araba sayesinde çince ve japoncayı ögrendi japonya ve çinden parça ala ala
    PROSTOCK GARAGE

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    reno servisinde usta olan babamın lafları, en son r19 u bastığımızda geldi karşısına geçti; -Heh şimdi tam p1ç arabası gibi olmuş, bu .... mühendisleri düşünemiyormu bunu yaparken yüksek yapıyolar ? -Kasislere gelince dansöz gibi kıvırıyosunuz bi sağa bi sola, - bu arabanın önü top gibi sekiyo

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazın müfettişler geldi bankaya ,şube müdürümüzle bankanın garajını gezerken benim arabayı sormuşlar ? ne bu araba markası ne filan diye de
    şube müdürü aynen şöle demiş
    -bu arabayı 5 e aldı 15 harcadı 2 sefer motor yaptı ama sadece tamir için garajdan çıkıyo 1.si
    -2.side bu araba sayesinde çince ve japoncayı ögrendi japonya ve çinden parça ala ala
    ahahah bu çok iyiymiş güldüm baya müdürde az piç deilmiş

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    babam 56 yaşında,
    sene 2005 o kadar yapma etme dememe rağmen gitti sıfır fabia vrs aldı 2. araç olarak.
    arkasından yazılım,kat iptali, 5lik yay ...
    hafta sonlarıda pınarbaşı draglarda

annemde mb a160 vardı dediği: arabamı çok seviyorum güzel ama gitmiyor diyordu sonra polo 1.6tdi dsg aldı. sonrasında 17 jant ve 5 lik yay var.

bazen arabam yokken annemin aracını alıyorum da çok rahatsız ediyor beni.
    e60 535d & THE A45 AMG

flexamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peder bey bıktım arabandan spor gazetesi diyor ama hadi baba dükkana gidekte şunu yapalım diyince benden önce arabanın yanına gidiyor. egzoz falan yapınca tatile giderken sökcen yoksa kafa mafa kalmaz diyor.

valide : yeter lan evleniyon bırak şu arabayla uğraşmayı diyor

hanım : kovalakmısın oğlum sen diyip gülüyor ( balıkesirli hanım orda kovalak derlermiş )
    Rs Racing Garage
    MK2 Ford Focus Silver Bullet
    BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bizim aile nedense gazcı rahatım o konuda babam ne araba alırsa alsın ilk işi cant takmaktır sonra cam filimiyle yola devam eder bende araba bakıyorum dizel megane coupe annemin dediği laf gitmez bu araba dizel rcz bak sen başka araba gösteririm cantları kötü cant alırız buna diye söyler annem rahatım bu konularda tek sorunum babamın model takıntısı
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski corollama çamurluğa hellaflush yaptırmıştım düzboru egzoz taktırmıştım babam azını açıp bi laf bile etmemişti

bi önceki arabayada çok laf ediyodu binip inerken çok basık diye binilmiyo inilmiyo bu nebiçim araba diye

crazydog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimki laf etmez valla hoşuna gider yıllarca clioyu birlikte kullandık jant yay egzoz falan hatta yarış koltuklarını o kadar seviyorki hala clionun üstündeler 205 e geçirecem geçiremiyorum vermiyor koltuklarımı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)