User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
65 sonuçtan 58 ile 65 arası

Konu: Arıza Konuları ve İstatistikleri Abartılıyor mu? Sizlerin Düşünceleri ve Tecrübeleri?

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Japonlar boş denilmiş dikkatimi çektide.dünyanın en sağlam arabası camry? dolalık oranı ? nissan maxima? honda legend? bunlarda gayet dolu arabalar. arıza oranları çok düşük.bütün ortadoğu donanımlı lüx japonlar kullanıyor.yada mercedes bmw.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çin üretimi 2009 Model DFM 1.1 Kamyonet 60.000 km de motoruna anahtar değmedi henüz.
    bizde de bir tane vur eşşeğe günlük sağa sola chery alia var 1.6 120 hp.var 55 bin oldu sıkıştıra sıkıştıra kullandığım da oluyor. hiçbir sorun çıkarmadı.vites topuzu deri olduğu için erime oldu değişti. yan çıtalarda atma oldu fabrika hatası pardon dediler ücretsiz değiştirdiler.başka da sorun yok.270.000 de taksi gördüm daha anahtar değmedi kaba kullanımda bazı ufak tefek şeyler elimde kalıyor dedi adam.kapı açma kolları cam açma düğmeleri vs gibi ayrıntılar.lpg de yok 100 liraya 300 km oldu klimalı gazlamalı..daha ışık yanmadı.kaldıki olmayan özelliği yok hiçbiri de bozulmadı.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

arifba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 fd6 civic bir kez akü değişti. 0 sıkıntı.

Geçen; bujiler 60 binde değişiyomuş değiştirelim dedim. Yok abi sıkıntı çıkarmayınca onu 120 bine çektiler dedi servis..

F.Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    99 senesinde sıfır km corolla aldık 1.3 terra..

babam servisle kavga ederdi. yola çıkmak için aracı servise götürürdü her seferinde 0 masraf eve dönerdi ne buji ne filtre ne yağı km si gelmedikçe değişmedi. 200.000 km bir anahtar vurmadan bindik. Akrabamıza sattık 2007 de. suan 350 bin civarında, kaza yaptığı için radyatör vs değişti sadece

japonların almanlardan daha sorunsuz oldugunu düşünüyorum.
    "Ve her millet, icraatına tahammül ettiği yönetimin mesuliyetine ortaktır."

eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    13 adet Toyota kullanmış bir aile ferdi olarak.Ne bir kere yolda kaldık ne bir kere bakım harici servise gidildi.2006 da sıfır aldığımız toyotamızın 2009 da (110k km) akü bitmişti o gün sıfırını almıştık onuda 130 binde satmıştık yine hiç bir sorun çıkartmamıştı.Toyota listede hakettiği yerde değil bence

ygtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor haricinde bana bir parça söyle
    bitakım iç döşemeler birebir aynı knk tabi dediğin gibi motor yürür dışında tamamen farklı araçalr

Onur Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    97 mondeo 6 ay içinde ;
    şarj ve marş dinamosu
    ön teker bilyası
    baskı balata 140 bin km
    iç plastik tuttuğum yer elimde kırılıyordu
    sunrof problemi (kıçını yukarı kaldırınca inmezdi)
    maf sensörü rolanti dalgalanır dururdu.
    ufak tefek bi kaç şey daha beni forddan soğutan arabadır

şimdi ki toledo aldğımın 2. günü cam moturunun teli koptu 20 liraya değiştirdim başkada bişeyi yok maşallah

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ford transit 2009 140 lık kamyonet 32.000 km dir sadece müşürde mi ne sorun çıktı geri vites lambası yanmıyodu başka en küçük bi sıkıntısı yok 4 ton yük attığımızı bilirim pek yumuşak ta kullanmıyorum hani yanladığım bile oluyo allaha şükür sıkıntısı yok..
    ford connect 20.000 km kullandık bakım harici sıkıntı çıkarmadı.
    2007 cıvıc premıum otomatik;0 aldık 70000 km kullandık 0 masraf sadece bakıma gitti
    2010 cıvıc premıum otomatik ;16000 de aldık 32000 de sattık 0 masraf sadece bakıma gitti..

fd cıvıc te sıkıntı mı desem bilemedim bazen yüksek hızda frene basınca uğultu gibi ses geliyodu lakin sorun teşkil etmedi hiç gayet normal tutuyodu fren.. o yüzden arkasına düşmedim bende . meğer kronik bi ses miş o

şimdide caddy kullanıyoruz 2012 manuel allaha şükür bi sıkıntısı yok 12000 km dir..

eski araçlarımızın sorunları var mıydı yokmuydu pek hatırlamıyorum yukarıdakiler hatırladıklarım..

sonuç olarak ben sorunsuzluğun kullanımla çok alakalı olduğunu düşünüyorum transit hariç yukarıdaki bütün araçlarımıza gözümüz gibi baktık 1-2 dk çalıştırmadan yürümedim 30 sn bekelemeden stop etmedim vs vs

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)