User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
91 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Her arabanın içinde 1 kişi var :)

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gta 5 te buna benzer bi görev var o geldı aklıma
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş adam kadın farketmez at gibi kokuyo

toplu taşıma diyolar insanlar binince tutunmaya bile gerek kalmıyo bn sna dokunmak zorundamıyım seyahat ederken ? hyr o yüzden öderim vergimi alırım arabamı 1 kişi binerim

trafikmiş önce hesaplayıp nüfusa göre yol haddini ona göre şehirleşsinler sonra tekmi binerim çift mi binerim keyfim bilir onu başkası değil

hala istanbulun köşesine bucağına istanbul bilmem ne kent diye (ki istanbul bile değil haritada istanbul ama normalde değil) konutlar dikiyolar hala buraya insan taşıyıp ne hikmetse anadoluyu buraya taşıyolar

köyde traktör kullanan burda taksici oluyo ne şerit bilir ne saygı sonra 1 işi binin arabaya oluyo

kimene amk spor gazetesi önce düzgün adam seçmeyi öğreninde başımıza sonra 1 kişi dersin

önce bozğu düzeltte sonra bn arabama adam alırmıyım almazmıyım kendim karar veririm
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hollanda'da olduğum sürece de heryere trenle gidilebiliyordu.. Böyle bir tren ağı yok.. Mesela amsterdama vardığımda 20 ye yakın peron var.. Metro görünmüyor çok fazla, çünkü kazıyorsun su çıkıyor onu geçtim, tramvay da o kadar çok geçiyor ki bazen sıkışıyorlar

mesela haritadan bakabilirsiniz, ben zwolle den amsterdama 1 saatte gidiyordum.. bisikletimle evimden güvenli bir şekilde istasyona, orada kilitliyordum trene biniyordum bazen 1-2 aktarma oluyor her zaman değil, hop amsterdamdayım, iniyorm tramway a biniyorm istediğim yerdeyim.. havayı 1 gram kirletmedim, yemin ederim nefes alamıyorum bu ülkede..
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı doush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hollanda'da olduğum sürece de heryere trenle gidilebiliyordu.. Böyle bir tren ağı yok.. Mesela amsterdama vardığımda 20 ye yakın peron var.. Metro görünmüyor çok fazla, çünkü kazıyorsun su çıkıyor onu geçtim, tramvay da o kadar çok geçiyor ki bazen sıkışıyorlar

mesela haritadan bakabilirsiniz, ben zwolle den amsterdama 1 saatte gidiyordum.. bisikletimle evimden güvenli bir şekilde istasyona, orada kilitliyordum trene biniyordum bazen 1-2 aktarma oluyor her zaman değil, hop amsterdamdayım, iniyorm tramway a biniyorm istediğim yerdeyim.. havayı 1 gram kirletmedim, yemin ederim nefes alamıyorum bu ülkede..
    burda metrobüsten (uzun çayırdan) metroya 2 km yürüyosun

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurdestan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben konusu geçen düşünceye katılıyorum bu şekilde hiçbir zaman gerçek medeniyete ulaşılamaz benim 3 arabam var hafta içi her gün işe metro minibüs kullanarak gidiyorum yurtdışındada yaşadım amerikada corvette porschesi olan adamlar metroyla işe gidip geliyorlar bizde corvette porsche sahibi taksiye bindiğinde bile sürünüyorum der şahidim o adam metroyla gidiyo diye hakkım binerim demiyor bu düşünce sadece bizde var. kimseninde böyle düşünüyorum diye bana kızma hakkı yok bence doğrusu budur

not: evi metro metrobüs vs toplu ulaşıma uzak olanlara asla lafım yok benim evim 15dk yürüyorum her sabah spor oluyor.
    İş saatlerinde metrobüse bindiniz mi ?

s2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emir_b16a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda metrobüsten (uzun çayırdan) metroya 2 km yürüyosun
    O planlı bir proje.

Obezite için hareket et

Ulan yatıp kalkıp bizi düşünüyorlar yemin ederim

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O planlı bir proje.

Obezite için hareket et

Ulan yatıp kalkıp bizi düşünüyorlar yemin ederim
    Bizi düşünmeseler kabak sana patlar doktor abi
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

onurdestan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Er34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş saatlerinde metrobüse bindiniz mi ?
    pazartesinden cumaya hergün iki defa biniyorum en yoğun saatlerde sabah 9 akşam 6-7 arası kalabalıksa kalabalık 25 milyonluk ''şehir'' de yaşıyosan bunlar normal

s2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizi düşünmeseler kabak sana patlar doktor abi
    Benim kendime hayrım yok kaçın kendinizi kurtarın

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kendime hayrım yok kaçın kendinizi kurtarın
    Abowww doktor bize bakmiyi
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metro yaptık, metrobüs yaptık diyorlar, iyi güzelde birader ben o metroya yada metrobüse binebilmek için yine kendi aracımı alıyorum gidip bir yere park ediyorum Ne anladım ben o işten.

Tokyo, Osaka, Berlin, Amsterdam, Viyana, Paris, Londra, Moskova ve St. Petersburg'da bir kere bile otomobil ihtiyacı hissetmedim, istediğim her yere metro ile gidebildim.

Metro yapacaksan o saydığım şehirlerdeki gibi yapacaksın. Yokuşları bahane ediyorsan, Paris'te Sacra Coure kilisesine bile metro var ki kilise anasının nikahında bir tepede.
    Üsküdar'dan bir yere metro, Kadıköy'den Kartal'a metro, iyide arada bağlantı yok. Elin Japonu aynı yerden üst üste 3 hat geçiriyor, elli yere link veriyor, taaa ebesinin örekesine bir tane araç değiştirmeden gidiyorsun. Bizde yüzme, koşu, bisiklet, tırmanma, sürünme, sürttürme, sıyrılma, kopma...vs hareketleri ile metroya veya metrobüse ulaşıyorsun hatta işe gidiş veya çıkış saatlerine de denk gelirsen astronot gibi seyahat edebiliyorsun, hanım bak metroda yer çekimi yok

Tabi bide bizdeki metro tam 14-22 yaş aralığı için yapılmış; Haldun Taner'in oradan metroya bineyim diye magmaya inişe geçiyorsun, yürüyorsun, yürüyorsun sonunda bir bakıyorsun natilius'un altındasın

Metrobüs gitsin diye trafiği sağdan sola al, birde e-5'i daralt, otobüs gitsin diye bir tane şeridi feda et, geriye 1 şerit kalsın, sonrada Allah Allah neden trafik oluyor diyorsun.

Her otomobilde 1 kişi var diyeceğine, otoparksız imarlaşmaya izin verme, adam ev alıyor, otomobilini sokağa park ediyor. Ama rant peşinde olunca o işde yaş oluyor.

Kaldırımları halay çekecek kadar genişletme, ama hacı o zaman kaldırım yapan yandaşlar nasıl para kazanacak, sende haklısın hacı.
    Yıkıldımmm ahahahahah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pazartesinden cumaya hergün iki defa biniyorum en yoğun saatlerde sabah 9 akşam 6-7 arası kalabalıksa kalabalık 25 milyonluk ''şehir'' de yaşıyosan bunlar normal
    25 milyonluk şehirde yönetici olduğunun farkında olmayanların hiç kabahati yok yani. 25 milyonuz diye tüm şehir koyun koyuna gidelim o zaman...
    Metrobüse insani bir seyahat şeklidir diyenin insanlığından şüphe ederim.
    Kurbanlık hayvanlar şehre gelmeye başladı. Aynı onlar gibi naklediliyoruz metrobüsle...

Bak bakalım metrobüsle bunun arasında fark var mı?

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 6 ay önceye kadar hergün işe arabayla tek gittim, belki ekonomik değildi ama sigaramız v.s. yok bi araba ile işe gitmekde bizim kötü huyumuz olsun dedim,trafik ters istikametti genellikle beni cok etkilemedi. güzergah üstünde saati uyan bi kaç arkadaşıda toplu taşımadan kurtardım.

şuan işe metro+vapur+otobus yaparak gidiyorum. inanın aracla gitmekden rahatım hemde ekonomik 50krş+40krş+35 kruş olarak akbil basıyorum.
    arabamla cıktıgımda en az 30-40 dk erken cıkmam lazım normal saatimden. olduda cıkamadım bu 3 vasıta ile ulaştgım süreden daha uzun sürüyor anadoludan avrupa yakasına geçmek. k.yalı-bakırköy arası. ama bigün k.yalıdan altunizade yapıyım dedim iş saati uzuncayırda in metrobuse yürü ordaki kalabalığı ve metrobusu gözüm kesmedi... arabayla cıktım aralardan kaçarak ulaştım daha rahat ulaştım.

arabayla tek gidip trafikden şikayet edenler bana ilginc geliyor. tek gidebilrsn ama malesef trafikden şu eldeki şartlarla şikayet etmeyin cünki herkes siz gibi düşünüyor kendince geçerli sebebi var arabasını cıkarıyor tek biniyor v.s.

bu sebepden kimse tek cıkana laf etmesn tek cıkıp trafik cekende başkasına laf etmesn
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ontheair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 milyonluk şehirde yönetici olduğunun farkında olmayanların hiç kabahati yok yani. 25 milyonuz diye tüm şehir koyun koyuna gidelim o zaman...
    Kurbanlık hayvanlar şehre gelmeye başladı. Aynı onlar gibi naklediliyoruz metrobüsle...

Bu postun aynısı yazıcaktım. Saygılar

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ontheair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok fark var!

Bunlar en azından hava alabiliyor, ulen geçen klimayı da kapatmışlar içeride pişik oldu millet.
    Hazır yeri gelmişken, zincirlikuyu söğütlüçeşme aktarım yerinde millet neden metrobüslerin kullandığı yolu işgal ediyor. Kaldırımda boş boş bekliyoruz bunların yüzünden...
    men dakka dukka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben konusu geçen düşünceye katılıyorum bu şekilde hiçbir zaman gerçek medeniyete ulaşılamaz benim 3 arabam var hafta içi her gün işe metro minibüs kullanarak gidiyorum yurtdışındada yaşadım amerikada corvette porschesi olan adamlar metroyla işe gidip geliyorlar bizde corvette porsche sahibi taksiye bindiğinde bile sürünüyorum der şahidim o adam metroyla gidiyo diye hakkım binerim demiyor bu düşünce sadece bizde var. kimseninde böyle düşünüyorum diye bana kızma hakkı yok bence doğrusu budur

not: evi metro metrobüs vs toplu ulaşıma uzak olanlara asla lafım yok benim evim 15dk yürüyorum her sabah spor oluyor.
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 6 ay önceye kadar hergün işe arabayla tek gittim, belki ekonomik değildi ama sigaramız v.s. yok bi araba ile işe gitmekde bizim kötü huyumuz olsun dedim,trafik ters istikametti genellikle beni cok etkilemedi. güzergah üstünde saati uyan bi kaç arkadaşıda toplu taşımadan kurtardım.

şuan işe metro+vapur+otobus yaparak gidiyorum. inanın aracla gitmekden rahatım hemde ekonomik 50krş+40krş+35 kruş olarak akbil basıyorum.
    arabamla cıktıgımda en az 30-40 dk erken cıkmam lazım normal saatimden. olduda cıkamadım bu 3 vasıta ile ulaştgım süreden daha uzun sürüyor anadoludan avrupa yakasına geçmek. k.yalı-bakırköy arası. ama bigün k.yalıdan altunizade yapıyım dedim iş saati uzuncayırda in metrobuse yürü ordaki kalabalığı ve metrobusu gözüm kesmedi... arabayla cıktım aralardan kaçarak ulaştım daha rahat ulaştım.

arabayla tek gidip trafikden şikayet edenler bana ilginc geliyor. tek gidebilrsn ama malesef trafikden şu eldeki şartlarla şikayet etmeyin cünki herkes siz gibi düşünüyor kendince geçerli sebebi var arabasını cıkarıyor tek biniyor v.s.

bu sebepden kimse tek cıkana laf etmesn tek cıkıp trafik cekende başkasına laf etmesn
    2 gorusede katiliyorum

Bizim gibi kendini dusunen milletlerde boyle sorunlar oluyor maalesef, bana dokunmayin ne halt olursa olsun. rahatim bozulmasin.

Trafikte o kadar saat araba kullanip sinir stres olmadan kullananlarida tebrik etmek lazim. yok AMA arabayla ise gidince fiyakalimi oluyor oyle bise
    (Evinin hicbirsekilde toplu tasimayla alakasi olmayanlara lafim yok)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde devlet belediye kotu tamam, sonucta elimizdeki bu, bir sekilde sacma sapanda olsa birseyler yapilmaya calisiyor. sonucta japonya degiliz buna gore bizde kendi elimizden geleni yapmamiz lazim.

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    12 den sonra otobüs yok ankarada hatta çoğu yere 11.. konforlu gitmeyi geçtim gidemiyosun.. ayyaş taşıyamazmış beyefendiler.. ayyaş vatandaşın değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    25 milyonluk şehirde yaşıyosun normal diyosun bide burası neden 25 milyon neden devlet hala insanları buraya topluyo demiyo kimse neden demiyosunuz ? diyosanda lafım sana değil demeyenler hele bi yazsın

ne güzel koyunuzya 25 milyonluk şehir yaşa amk işte

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)