User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: S4-Mega-İphone5

eren_rc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

S4-Mega-İphone5

Merhabalar şuan elimde iphone 5 var 2.el garantili s4 üste 400 tl veriyor sizce böyle bir geçiş yapsammı megada hoşuma gitti sizin fikirlerinizi alabilirmiyim iyi akşamlar.
    DR.ECU

Oto Metin Garage

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    size ne teklif ettiler s4 mü mega mı? s4 se geçiş yapmak mantıklı ancak megaya geçmek için bir sebep yok.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S4 teklif ettiler ama pişman olurmuyum 2g den beri iphone sıktı birazda
    DR.ECU

Oto Metin Garage

SGTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana mantikli geldi.s3 kullanicisiyim ben gayet memnunum.telefonu dusurmeyin yeter.samsunglarik iphone kadar saglam olmadigi asikar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    megayı kullanmadım sadece telefoncuda inceledim bence gereksiz ve çok büyük, ayrıca donanım olarakta kısık bi cihaz mega anca 2 3 model sonra adam olur gibime geliyor, ama değişiklik açısından s4 iyidir üzmez veya note 3 de fena bi arkadaş
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı bakalım ozaman
    DR.ECU

Oto Metin Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende samsung tavsiye ederim. Şahsen s3 kullanıyorum 1 yıl kadar oldu. ilk 1 ay hariç kılıfsız kullandım defalarca düştü.. hopladı zıpladı... ne çatlak ne kırık var? ben çok memnunum sizinde memnun kalacağınızdan eminim. S4 doğru tercih olur
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide kazasız saçmalığı var, ''Aracımızda kaza yok 3 parça değişen 6 parça boya var '' soktugumun arabası zaten 10 parça. keyifnden mi değiştin 3 parçayı ?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mega gereksiz bir telefon hemde donanım olarak daha zayıf

s4 çok mantıklı cihaz donanımı performansı bence iyi bana kalırsa tabiki htc one

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş sana şöyle diyim bende yıllardır iphone kullanırım en son sahtekar turkcell bayısı yuzudnen ıphone 5 ım kapandı bende tatıle gıderken telefonsuz gıtmeyım dıye note 2 aldım gıttım 1 aydır falan kullanıyorum ınanırmısın sovmedıgım gun yok sana şu kadar söyliyim samsung kullanıcılarına acıdım resmen..i phone kullanıp sonra samsunga geçiş diye birşey söz konusu değil bana göre.ı phone kullanmadan belki kullanılır ama sakın öyle bi hata yapma..4 çekirdek değil 14 çekirdek olsun iphone un yarısı olamaz benden sana tavsiye..bende en kısa zamanda tekrar ayfona gecıs yapıcam şu 5s ler bıraz daha yayılsında.
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S4 active al
    suya darbeye dayanıklı çelik kasa
    onun dışında s4 le hemen hemen aynı
    Birde biraz daha büyük
    Everyday I ** çapuling...

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş sana şöyle diyim bende yıllardır iphone kullanırım en son sahtekar turkcell bayısı yuzudnen ıphone 5 ım kapandı bende tatıle gıderken telefonsuz gıtmeyım dıye note 2 aldım gıttım 1 aydır falan kullanıyorum ınanırmısın sovmedıgım gun yok sana şu kadar söyliyim samsung kullanıcılarına acıdım resmen..i phone kullanıp sonra samsunga geçiş diye birşey söz konusu değil bana göre.ı phone kullanmadan belki kullanılır ama sakın öyle bi hata yapma..4 çekirdek değil 14 çekirdek olsun iphone un yarısı olamaz benden sana tavsiye..bende en kısa zamanda tekrar ayfona gecıs yapıcam şu 5s ler bıraz daha yayılsında.
    Ne gibi bir sorun yaşadınız acaba ? İkisinide fazlasıyla kullandımda ,o nedenle soruyorum.
    İkiside gayet güzel sorunsuz telefonlar.Tamamen tercih meselesi.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim arkadaşım da ip4 ünü satıp sıfır s3 aldı. lanet olsun böyle telefona diyor. şimdi tekrar ayfona dönecek. Bende uzun süredir ayfon kullanıyorum, ip2-4-4s-5 diye devam ettim ve bence ip5 fazlasıyla yeterli bir telefon.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla aslına bakarsanız karşılaştırmamak gerek gerek ram gerekse işlemci olarak iphone samsung s4 e yaklaşamaz bile hatta 5s te yaklaşamaz... Karşılaştırılması bile saçma... İphone dan samsunga geçtim bugüne kadar hiç pişman olmadım telefonumda şikayet ettiğim tek nokta var oda rehberin geç açılmasıydı sağolsnlar onuda çözdüm tablet olarak ipad kullanıyorum ama telefonda uzun bir süre daha iphone kullanmam.
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide kazasız saçmalığı var, ''Aracımızda kaza yok 3 parça değişen 6 parça boya var '' soktugumun arabası zaten 10 parça. keyifnden mi değiştin 3 parçayı ?

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar samsunga gecip memnun kalan arkadaslar telefonu akilli telefon degilde daha cok normal telefon olarak kullandigi icindir onun disinda elindem dusurmeyen birisi bence asla memnun kalamaz.her acidan cok kullanissiz bana sorarsaniz.

Akliniza gelen her seyi ayfon daha kolay daha pratik daha hizli yapiyor.s4 belki daha iyidirki ben hic sanmiyorum ama note 2 ip5 in yanindan gecemez.
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

joker58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mega gereksiz bir telefon hemde donanım olarak daha zayıf

s4 çok mantıklı cihaz donanımı performansı bence iyi bana kalırsa tabiki htc one
    Kesinlikle HTC one . kullanıyorum tavsiyede ediyorum .

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar samsunga gecip memnun kalan arkadaslar telefonu akilli telefon degilde daha cok normal telefon olarak kullandigi icindir onun disinda elindem dusurmeyen birisi bence asla memnun kalamaz.her acidan cok kullanissiz bana sorarsaniz.

Akliniza gelen her seyi ayfon daha kolay daha pratik daha hizli yapiyor.s4 belki daha iyidirki ben hic sanmiyorum ama note 2 ip5 in yanindan gecemez.
    Asla diyorsunuz ancak ben varım abi..Telefonunu 24 saat kullanan biri olarak beni memnun ediyor..İki telefonuda yeterince kullandım kalemi için Note 2 ile devam ettim.

Gelgelim ip5'tede bir eksik görmedim oda fazlasıyla memnun etti..Tercih meselesi tamamen.
    Sizin Note'da bir sıkıntı olmuş yada android ters gelmiş olabilir.

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen bende S4 aldım alışamadım sattım Şimdi 5S aldım bayrama izo getiriyo,istiyosan sanada alak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)