User Tag List

Sayfa 297/326 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.625 ile 5.643 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Murat Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vitamin.com suplement alışverişinde güvenilirmi tercih edilirmi
    bir kutu optımum gold BCA aldım kapağı açtıktan sonra jelatin yoktu bca kutusunda bütün optımum gold bca ları mı mı böle kullanayımmı çöpemi atayım çok kararsız kaldım
    kullanın bişey olmaz aynı bcaa yı bende kullanıyorum , jelatin olmaması biraz kötü olsada bi sıkıntı yaratacağını sanmıyorum

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Küçük bir dipnot verelim , 1. olarak beslenmenize dikkat edin yoksa öğün tamamlayamadığınızda 40 kilo protein tozu içsenizde fayda etmez.
    Maddi durumunuz el veriyorsa 2 sini birden yapın. Bir ay günde 300 gram eksik tavuk yiyeyim ama proteinle bcaa alayım derseniz , o ayıda boşa harcarsınız o supplementleride..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam herkese,

geçen günkü ölçümde hocayla beraber değerlendirmemizde vücudumda güzelce bi ödem olduğunu konuştuk

Tuzdan elimden geldiğince kaçınmaya çalışıyorum, yeşil çay ve kiraz sapını kaynatıp içmeninde faydalı olduğunu öğrendim. Başka bi önerisi olan var mıdır ödem atmada etkili.

Nette bir ilaç gördüm ucuz birşey ödem sökücü olarak, ama haplara da başvurmak istemiyorum çok az kullanıcak olsam bile. Sıkıntı falan olabiliyor bazen o yüzden adını yazmıyım buraya.

Kısaca ödem sökücü önerilerinizi bekliyorum atış serbest
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam herkese,

geçen günkü ölçümde hocayla beraber değerlendirmemizde vücudumda güzelce bi ödem olduğunu konuştuk

Tuzdan elimden geldiğince kaçınmaya çalışıyorum, yeşil çay ve kiraz sapını kaynatıp içmeninde faydalı olduğunu öğrendim. Başka bi önerisi olan var mıdır ödem atmada etkili.

Nette bir ilaç gördüm ucuz birşey ödem sökücü olarak, ama haplara da başvurmak istemiyorum çok az kullanıcak olsam bile. Sıkıntı falan olabiliyor bazen o yüzden adını yazmıyım buraya.

Bitki çayları , zencefil denemelisin özellikle aktardan falan al soy kaynat iç. Fazlası muhakkak zararlıdır unutma.

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam herkese,

bolca sebze tüketmeye çalışın özellikle koyu yeşil olanlarından

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Murat Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vitamin.com suplement alışverişinde güvenilirmi tercih edilirmi
    bir kutu optımum gold BCA aldım kapağı açtıktan sonra jelatin yoktu bca kutusunda bütün optımum gold bca ları mı mı böle kullanayımmı çöpemi atayım çok kararsız kaldım
    Vitaminler güvenilir bir site ama kesinlikle iletişime geçin. Bazı supplementlerde jelatinsiz geldiğini görmüştüm. Gümrükte kontrol içinde arada açıp denetliyorlarmış. Ama bunları genelde uygun fiyattan veriyorlar(bazı satıcılar).

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuraya bir before after koyalım.
    Instagram

Çağlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar çok hareket o kadar çok kas kütlesi mantığı kullanmayın. 4*12 pramidi gayet verimlidir.

Her hareket sönümünde çalıştığınız kası sıkın.
    Göğüs her set sonrası hızlı 5 şınav ile pump arttırın.
    biceps çalışırken, kollar vücuda dayalı ve ayrık olarak çalışabileceğiniz hareketler seçin.

Günlük kalorinizin altında kalmayın.
    Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.
    Mustafa Kemâl ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir yerde fitness konusu duyduğumda/gördüğümde aklıma istemsiz bu karikatür geliyor.

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    korhan ballı spor salonu hakkında deneyim sahibi olan varmı?

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nerde bu bodycıler squatta 120 kıloları gorduk
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bacak çalışması sonrası 2 gün yürüyemez oluyorum sürekli bir ağrı oluyor. Isınma ve soğuma hareketlerinide yapıyorum ama faydasız kalıyor. Ne yapsak ?

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı +soner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bacak çalışması sonrası 2 gün yürüyemez oluyorum sürekli bir ağrı oluyor. Isınma ve soğuma hareketlerinide yapıyorum ama faydasız kalıyor. Ne yapsak ?
    Haftada 1 gün bacak çalışmak yerine her ant başında 2 hareket yapın

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BCAA satıyorum uyguna varmı kullanan scivation xtend 1152gr 300 e aldıydım 10 servis falan kullandım max. totalde 90 servis çıkıor çok uyguna vericem elden çıksın
    DR. OWL

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, motivasyon için ne önerirsiniz? Spora yeni başladım 3 haftadır da diyet yapıyorum sabah 1 dilim ekmek dışında hiç ekmek makarna pilav vs yemiyorum. Sadece çorba et salata. Cumartesi günü tahlil yaptırdım sonuçlara göre yine moralim bozuldu. Dünyayı ateşe verip yakasım var . Bir şeyi hemen olsun isteyen sabırsız bir adamım, kendime bu kilo verme sabrını nasıl kazandırabilirim?

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bacak antremanından sonra 15-20 dk bisiklet ekle faydasını görürsün spor sonrası oluşan ağrı kramp azalacaktır.

Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BCAA satıyorum uyguna varmı kullanan scivation xtend 1152gr 300 e aldıydım 10 servis falan kullandım max. totalde 90 servis çıkıor çok uyguna vericem elden çıksın
    Özelden fiyat alabilirmiyim?

Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, motivasyon için ne önerirsiniz? Spora yeni başladım 3 haftadır da diyet yapıyorum sabah 1 dilim ekmek dışında hiç ekmek makarna pilav vs yemiyorum. Sadece çorba et salata. Cumartesi günü tahlil yaptırdım sonuçlara göre yine moralim bozuldu. Dünyayı ateşe verip yakasım var . Bir şeyi hemen olsun isteyen sabırsız bir adamım, kendime bu kilo verme sabrını nasıl kazandırabilirim?
    Sabah menüne yumurtayı mutlaka ekle birde ara öğün olayını atlama günde 6 öğün belirle kendine kahvaltı - ara öğün - öğle yemeği - ara öğün - akşam yemeği - ara öğün akşam yemeğinden sonra yatmadan 2 saat önce yemek yeme olayını kesmen lazım ara öğünlerde yeşil çayı eksik etme yanında 1adet meyve yeşil elma öneririm birde su günlük ortalama 3-4 lt su iç çok acele etme sabır çok önemli iradeli ve sabılrı olman lazın ne kadar hızlı verirsen o kdr sağlıksız olur.
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bacak antremanından sonra 15-20 dk bisiklet ekle faydasını görürsün spor sonrası oluşan ağrı kramp azalacaktır.

Özelden fiyat alabilirmiyim?

Sabah menüne yumurtayı mutlaka ekle birde ara öğün olayını atlama günde 6 öğün belirle kendine kahvaltı - ara öğün - öğle yemeği - ara öğün - akşam yemeği - ara öğün akşam yemeğinden sonra yatmadan 2 saat önce yemek yeme olayını kesmen lazım ara öğünlerde yeşil çayı eksik etme yanında 1adet meyve yeşil elma öneririm birde su günlük ortalama 3-4 lt su iç çok acele etme sabır çok önemli iradeli ve sabılrı olman lazın ne kadar hızlı verirsen o kdr sağlıksız olur.
    Hocanin verdigi listeye uyuyorum isten 7 de geliyorum hemen 2 muz veya elma ve findik ceviz vs yiyiroum spora gidiyorum sonra yemek yiyorum saat 9 gibi 11-12 gibi de uyuyorum, yemek ister istemez aksama kaliyor su iciyorum, sabah haslanmis yumurta yiyorum mutlaka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bol bol pedal cevir etkisini görürsün bacak kaslarının kuvvetsizliginden oluyor diye biliyorum veya cok ağır çalışıyorsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)