User Tag List

Sayfa 223/326 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
6187 sonuçtan 4.219 ile 4.237 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

batu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    89 kilodan 3 ayda 73 kiloya düştüm akşamları yürüyüş + kendimce egzersiz yapıyorum şınav mekik vs sıkıntım karın kısmımda kaslar gözükür şekilde çıkmaya başladı fakat göbeği eritemiyorum nasıl bir Yöntem izlemeliyim şeker ekmek çok Yağlı yemek yemiyorum

Type-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batu35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    89 kilodan 3 ayda 73 kiloya düştüm akşamları yürüyüş + kendimce egzersiz yapıyorum şınav mekik vs sıkıntım karın kısmımda kaslar gözükür şekilde çıkmaya başladı fakat göbeği eritemiyorum nasıl bir Yöntem izlemeliyim şeker ekmek çok Yağlı yemek yemiyorum
    neler yiyip içtin kardeşim? kilo vermeyle ilgili biraz daha bilgi verirmisin.
    Haddini bilmez gülüşlerim vardır benim... Dosta keyif, düşmana acı verir...

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 ayi tamamladim bu gunlerde aktif olarak bu sporda gecen sure olarak lakin son zamanlarda 4. 5. Aylarda dumbell curl da girdigim agirliklarda suanda fazlasiyla zorlaniyorum agirlik dusurmek zorunda kaliyorum buna ragmen diger hareketlerimdeki agirlik artisim tahmin ettigimdende guzel ilerliyor ama bu durum bi kac haftadir canimi sıkmaya basladi. Herhangi bir ek besin geregi duymuyorum, kullanmiyorumda.
    TR - B13

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Milleti yanlis yonlerdirmeyin cok bilmis arada cikan hic bir halti bilmeyen isin derinini afastirmayan arkadaslar saglikla oynuyorsunuz farkinda degilsiniz adam ilk ayim veya 3. Ayim diyor yok bsn progein yok amino yok bu doktormu oldunuz , karaciger enzimi sagliki degerlerini ne zararlar verip kalici olani olmayanini biliyormusuz , vr ole salonda ilk ayi almis en pahalisinda protein shakerini sallaya salllaya aynada kabara kabara sabaha tamam bu is dr gibi iciyor , sonra sirtimda sivilce var karaciger disa vjrmus anla yapma diye ama anlayan yok soylersin yok abi alerji oldum , cigerin gidiyor habri yok kamil , bide habrr vermeyen sikintisini icine atan ciger varki gorurrm gotunu , derler karaciger duzelr evet fakag sen farkedip hatadan kisa zamanda donersen yokse gorurum gotunu , 1 haftada 1 ayda 1 kutuda olmedim diye zanntmeyin bise olmicak sonradan yillar sonra bile cikar acisi .
    Bu isin kurali duzenli ve geregi kadaf yakicagin vucudunun alicagi spor tecrubene bagli beslenmek ve saglam uyku ki yedigin besinin fazlasi ya sicmaya ya yag olarak gereksiz bir gelisime yok acar yumurtanin bile fazlasi ne kadar zararli
    Agirliga gelince hiiii olmadi hiiii tuh be hiii aha altima kacirdim boyle kasilan fis diye yanimda sonen cok tip var

Spora baslicak veya yeni baslayan arkadaslar bnce altini ciziyorum yine bence ama sende arasgir bencesini sencesini oncasini gir nete kilona boyuna yab oranina gore belirle 3 asagi 5 yikari protein karbonhidrat ihgiyacini yuzlerce prof site var , millete inanma zaten ilk aylar cm atican guzel buyucen sonra yavasliyor isler o ilk ayinda cm atip gereksiz ve sagliksiz yere suplement alan kekolar zannediyorki o aldigi sonra bilmeden isedigi ve cigerine herseyine zarar verdigi ilac yapti onu hasssigomez diyorum baska biseh demiyorum ..... uyu kardesim duzenli saatli beslen varsa imkanin kirmizi et sebze gibisi hok yoksa ta uk balik bakliyat veya karma , duzenli saglam gununda antreman 4-5 ay gecir sonra yiyemedigin fakat spordan dolayi fazla ihtiyacini ek besinden al , 3 5 haraket yaptin kosu bandinda 15 dk kostun diye o proteinle sisicem sanma zararini isptlar yuzune vurur utandiririm .

Cok bilmislerde kendine baksin saklasin bildigini gunahina girmeyin milletin hevesle alip zarara ugratmayin , o bilmislr bir test yaptirsin a ip aynada sirtina kizarikliklarinn baksin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 ayi tamamladim bu gunlerde aktif olarak bu sporda gecen sure olarak lakin son zamanlarda 4. 5. Aylarda dumbell curl da girdigim agirliklarda suanda fazlasiyla zorlaniyorum agirlik dusurmek zorunda kaliyorum buna ragmen diger hareketlerimdeki agirlik artisim tahmin ettigimdende guzel ilerliyor ama bu durum bi kac haftadir canimi sıkmaya basladi. Herhangi bir ek besin geregi duymuyorum, kullanmiyorumda.
    Jelibon degilde sigir jelatini varr ek besin olarak nette dolu suplement sigir jelatinj yaz cikiyor fakat arastirmk doktara danistindan sonra haraket etmkte fayda var ki o jelatinin eczanede olanida var verirse doktor verir belirtirsiniz jelibon gereksiz olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hizli kilo vermissin yagdan az kilodan cok kaybetmissin 3 ayda fazla kilo kaybi diyet kardiyo devam yag vs urunleri kes yag yaktirici antremana devam kardiyo ve 3 ayda daha yeni bir sure ama belirginlesmesi bile cok iyi bnce zmana ihtiyacin var kardesim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Type-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neler yiyip içtin kardeşim? kilo vermeyle ilgili biraz daha bilgi verirmisin.
    sabahları cornfleks akşamları normal yemek ekmeksiz vede spor bu şekilde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hizli kilo vermissin yagdan az kilodan cok kaybetmissin 3 ayda fazla kilo kaybi diyet kardiyo devam yag vs urunleri kes yag yaktirici antremana devam kardiyo ve 3 ayda daha yeni bir sure ama belirginlesmesi bile cok iyi bnce zmana ihtiyacin var kardesim
    teşekkür ederim abi peki yağ yaktırıcı bir antrenman nasıl olmalı ne önerirsiniz

yan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederim abi peki yağ yaktırıcı bir antrenman nasıl olmalı ne önerirsiniz
    kardio en iyi yağ yakma için... binebiliyorsan 1 saaat bisiklete bin en azından yarım saat bisiklet yarım saat bant

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardio en iyi yağ yakma için... binebiliyorsan 1 saaat bisiklete bin en azından yarım saat bisiklet yarım saat bant
    o zaman hemen bir bisiklet alıyorum kendime çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizi pis ilaç kullanan tipler, nefret ediyorum. Bırakın direk sönersiniz.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haber vermeyen sıkıntısını içine atan ciğer varki.. kısmında bastım kahkahayı aman sporcu arkadaşlar o ciğere dikkat

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alp1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cakmisim aminoasiti tas gibiyim...
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Göki,ZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor mu verdi size Göki bey? Bırakırsan sönersin ayrıca organlarınıza yazık. Ve hala nefret duygum kabarık.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Protein tozum bitti arkadaşlar 1 yıldır spor yapıyorum düzenli. Şimdi amino asit almak istiyorum BCAA olarak doğru bir kararmı sizce

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canan Karatay hocanın dediği gibi doğal Tereyağ alıyorum belden 1 cm gitti 78 den 77 oldu bakalım Yarin kac gelecek

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Göki,ZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı alp1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil gotunle guluyon dimi bunlara ozelden bi sey atcam sana 10 kilo.garantin Var
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ers10weys91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canan Karatay hocanın dediği gibi doğal Tereyağ alıyorum belden 1 cm gitti 78 den 77 oldu bakalım Yarin kac gelecek
    Lahmacun yiyin diyodu enson.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil gotunle guluyon dimi bunlara ozelden bi sey atcam sana 10 kilo.garantin Var
    Hani gelmedi Cem bey, bizi kandırmayın lütfen.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)