User Tag List

Sayfa 263/326 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
6187 sonuçtan 4.979 ile 4.997 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    spor sırasında tuketılecek bcaa urunu tavsıyelerınız nelerdır ? xtend dısında

HKND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyum 180 kilom 96, yaklaşık 35 günüm var polislik mülakatları için bu 35 günde 8-10 kilo verebilir miyim? Ne önerirsiniz?

doncarlo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HKND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyum 180 kilom 96, yaklaşık 35 günüm var polislik mülakatları için bu 35 günde 8-10 kilo verebilir miyim? Ne önerirsiniz?
    Verilebilir ama sağlıklı olmaz günlük kalori ihtiyacını en aza çekip sabah ve akşam birer saat koşarsan hedefe yaklaşırsın.Biraz daha dozu arttırmak istersen gün ortasında mekik şınav barfiks kombinasyonu denemelisin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HKND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben çok verdim öyle 8-10 kilo sonra aynen geri aldım. geri almam da öyle 35 gün falan sürmedi.

ama illa vermen gerekiyorsa, sıfıra yakın karbonhidrat, günde ortalama 6-7 km kardio ile verebilirsin. bir de haftada 2-3 kez saunaya gir, o da su atmana yardımcı olacak. böylece hem sudan, hem yağdan, hem de kastan vermiş olacaksın. sonra da aynı sırayla geri alırsın

omerce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Le10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Multipower bca+ var. Fena değildir
    instagram.com/omersaglm

omerce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Le10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon sanırım intra workout arıyorsun yanlış oldu Ben antrenmanda pek birşey içmem genelde diyet zamanları limon yeşil çay ile idare ederim
    instagram.com/omersaglm

MMMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba. Boyum 1.75 eski kilom 93 şimdiki kilom 80. Yaklaşık 1.5 ayda diyetisyen hafta sonları 6km lik kros ile bu kilolara geldim. Haftanın 4 günü vücut geliştirmeye gidiyorum diyetisyenle birlikte ama bu aralar kim görse çok inceldiğimi söylüyor çocuk gibi olmuşsun diyorlar. Ek takviye ne tavsiye edersiniz. Spor yapan arkadaşlar amino için gaspari protein için weider premium why tavsiye ediyor. Sizin önerileriniz nedir ?

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır düzenli fitness son 1 aydır da haftada 1 kez 1 saat kick box yapıyorum.

Protein tozu ve BCA kullanıyorum , glutamin de alacağım , başka kullanabileceğim takviye var mıdır çok abartmadan tabiki.

aminoasit diye bir şey duydum ama faydası zararı nedir ?

Bu arada yağ oranım %17lerde , bunu en azından %12-13 lere çekmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum iş temposundan dolayı , yağlanmada hep karın bölgemde. Bu yağdan kurtulmanın yolu nedir l-carnitin kullansam küçülürsün diyorlar. Bol cardio tek çözüm müdür ?

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    carnitin kullanırsan küçülür müymüşsün ya bu memleket adamı delirtir ya artık gülmeye vurdum. carnitin bir işe yaramaz. 17 yağ oranı yüksek olmasada yükseğe yakın bir oran. diyet + cardio olmazsa kilo veremez, yağ yakamazsın. iş temposu falan inan bahane. sabah yada önceki gece yemeğini pişirir, güzel kaplara koyarsın. yanında gezdirirsin arabanda vs. kışta geldi kokmaz, bozulmaz. ben kaç sene otobüs dolmuş spora gittim geldim, yanımda yemeğim protein tozum biraz istek lazım.

supplement konusuda şu şekilde aslında çok iyi protein tozlarının içinde bcaa, glutamin zaten var. günlük ihtiyacın kadarı protein tozunun içinde varsa, aslında dışardan almana gerek yok. eksikse dışardan alabilirsin ama. aminoya gelince alabilirsin zararlı birşey değil. vücutta olmayan aminoasitleri, üreitlmeyen aminoasitleri almanı sağlar.

amino asit nedir ? ne işe yarar ? diye google da aratırsan milyon tane açıklama bulursun, çok daha bilimsel.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    carnitin kullanırsan küçülür müymüşsün ya bu memleket adamı delirtir ya artık gülmeye vurdum. carnitin bir işe yaramaz. 17 yağ oranı yüksek olmasada yükseğe yakın bir oran. diyet + cardio olmazsa kilo veremez, yağ yakamazsın. iş temposu falan inan bahane. sabah yada önceki gece yemeğini pişirir, güzel kaplara koyarsın. yanında gezdirirsin arabanda vs. kışta geldi kokmaz, bozulmaz. ben kaç sene otobüs dolmuş spora gittim geldim, yanımda yemeğim protein tozum biraz istek lazım.

supplement konusuda şu şekilde aslında çok iyi protein tozlarının içinde bcaa, glutamin zaten var. günlük ihtiyacın kadarı protein tozunun içinde varsa, aslında dışardan almana gerek yok. eksikse dışardan alabilirsin ama. aminoya gelince alabilirsin zararlı birşey değil. vücutta olmayan aminoasitleri, üreitlmeyen aminoasitleri almanı sağlar.

amino asit nedir ? ne işe yarar ? diye google da aratırsan milyon tane açıklama bulursun, çok daha bilimsel.
    cevap için teşekkür ederim. İnternetten araştırdım zaten amino asit kullanmak bana da mantıklı geldi okuduklarımdan sonra.

Valla yemek işi olmuyor işte zaten spora ancak gidebiliyorum işten çıkıp gece 11-12 yi buluyor gelmem bir de yemek yapayım falan dedim mi hayatım biter

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabah kalkınca yapamaz mısın ? yada iş yerinde sana yapacak birileri ? maddi durum iyiyse ki iyi diye hatırlıyorum, en azından bu beslenme şeklini sağlayan firmalardan yemek siparişi falanda olabilir. çünkü diyetine uygun davranmazsan, boşa kürek çekmiş olursun malesef.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

BurakOzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap için teşekkür ederim. İnternetten araştırdım zaten amino asit kullanmak bana da mantıklı geldi okuduklarımdan sonra.

Valla yemek işi olmuyor işte zaten spora ancak gidebiliyorum işten çıkıp gece 11-12 yi buluyor gelmem bir de yemek yapayım falan dedim mi hayatım biter

amino veya protein tozunu farkı kana karışma süreleri

karın kası zımbırtısı güzel bir diyetle olur dikkat etmen gerek

bence bulk olup devam etmelisin

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kreatin antreman oncesi mi sonrasimi kullanim gerektirir bilgisi olan dozaj , kullanim konusunda bilgi paylasabilirmi

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftada 3 gün kafama göre evde çalışmaya devam. 1 uzun bar 1 z bar 2 kısa bar ve 190kg toplamda ağırlığım var.. spor salonlarında pek rahat edemiyorum hijyen sebebiyle..

103 kg geliyorum. kolum 47cm .

resim yükleme servisi

ferhatcam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bebe aspirini kullanıp faydasını gören varmı ?
    Seatclubturkey - Ibıza Loading...

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kreatin antreman oncesi mi sonrasimi kullanim gerektirir bilgisi olan dozaj , kullanim konusunda bilgi paylasabilirmi
    Ben antrenmandan sonra 5 gr protein tozuma karıştırıp içiyorum.off günlerde sabah uyanır uyanmaz yine aynı şekilde protein tozumla beraber 5 gr alıyorum.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada 3 gün kafama göre evde çalışmaya devam. 1 uzun bar 1 z bar 2 kısa bar ve 190kg toplamda ağırlığım var.. spor salonlarında pek rahat edemiyorum hijyen sebebiyle..

103 kg geliyorum. kolum 47cm .

resim yükleme servisi
    abi başladığında kol kaç cmdi?

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ferhatcam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bebe aspirini kullanıp faydasını gören varmı ?
    Bebe asprini'ini kani civitmak icin kullanirlar. Daha rahat kan pompalansin diye. Arjinin'de kullanabilirsiniz tabi bebe asprin'i daha ucuz. Bazi ilaclar damarlari kalinlastirir kan basincinda sikinti olabilir. Bunun onune gecmek icin kullanilir asprin genelde.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi başladığında kol kaç cmdi?
    Bilmiyorum. 12 yaşımdan 20 yaşıma kadar boks yaptım. hep kalındı işte

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)