User Tag List

Sayfa 312/326 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.910 ile 5.928 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam 1 ayda 18 kilomu verdiniz ?
    5 kasım 10 aralık arası 108.5 ten 89.0 oldu hocam.

Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi selamlar. Hızlı bir başlangıç yapmışsın. 2 ayda 20 kilo vermiş biri olarak bana bile sert geldi. Kalori miktarını arttırabilirsin. Yaptığın yürüyüş miktarını arıttırarak değerlendirebilirsin. Vücudunda daha hızlı değişim istiyorsan spor mutlaka şart çünkü sıkılışman lazım. Klasik makinalarda 4 set 30 tekrar 5 ile 10 kg arası ağırlıkta çalışıyordum ben. Kendini ödüllendirmeyi sakın unutma bu şekildesert dietlerin ömrü kısa oluyor yoksa.
    Şu anki sıkıntı hiç spor yapmadığım için kollar zayıf + göbek bel çevresi fazlaca duruyor.Onun için bişeyler yapmam lazım işte o şekil.Sitede aletler var ama hoca yok.Şöyle hoca denetiminde bişeyler yapabilsem çok iyi olucaktı aslında.Başka bi salona kaydolarak veya burdan fikir alarak bakıcam bi şekilde.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    glutamine yerıne bcaa önerırım
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ben kendi başıma istasyonların hepsine girerek çalışmıştım. Ama daha güzel şekillenmek istiyorsan güzel bir salon ve hoca şart. Verdiğin kilo harika artık spor lazım. Sakın bırakma abi iyi yol katetmişsin. Birde proteinli besin miktarını arttır. Bel çevresi için karın ve bel hareketlerini bol bol yapmalısın, ben sabahları evde bile yapıyordum. Yeşilçay ve limon ile yağ yakımını hızlandırabilirsin.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beylikdüzü çevresinde önerebileceğiniz spor salonu varmıdır?

sky clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş yoğunluğu ve kış aylarından dolayı çok fazla spor yapamıyorum.
    Eve alınabilecek bir kaç alet ile vücudun var olan yapısı korumak ve kış aylarında alınan yağları yakmak için spor yapmak istiyorum.
    Önerebileceğimiz bir program var mı? Eve alınması gerekenleri önerebilir misiniz ? Bahar ve yaz aylarında zaten spor salonuna gidiyorum.
    Bu aylarda işten hem geç dönüyorum hemde eve geldiğim saatlerde hava baya soğuk oluyor.
    Akıllı telefonlar için APP'de olabilir.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sky clio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş yoğunluğu ve kış aylarından dolayı çok fazla spor yapamıyorum.
    Eve alınabilecek bir kaç alet ile vücudun var olan yapısı korumak ve kış aylarında alınan yağları yakmak için spor yapmak istiyorum.
    Önerebileceğimiz bir program var mı? Eve alınması gerekenleri önerebilir misiniz ? Bahar ve yaz aylarında zaten spor salonuna gidiyorum.
    Bu aylarda işten hem geç dönüyorum hemde eve geldiğim saatlerde hava baya soğuk oluyor.
    Akıllı telefonlar için APP'de olabilir.
    Kaç kez denedim evde olmuyor ne yazikki.. şimdi 1 yıldır spor salonuna gidiyorum hiç aksatmadım.. İlla yapıcam dersen P90x öneririm.Torrentlerde bulabilirsin.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

sky clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç kez denedim evde olmuyor ne yazikki.. şimdi 1 yıldır spor salonuna gidiyorum hiç aksatmadım.. İlla yapıcam dersen P90x öneririm.Torrentlerde bulabilirsin.
    Cevap için teşekkürler.
    Bir kaç aydır iş yoğunluğu çok fazla spor salonuna gidecek vaktim kalmıyor. Saat 10 gibi eve geliyorum.
    O saatten sonrada spor salonuna gitmek zor oluyor. En azından evde biraz deneyim dedim.
    Yoksa varolan kiloyu ve vücudu korumak zor oluyor.

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zayıflama olayı biraz yavaşladı arada bi cozuttuğum ve hareket azaldığı için.Ama almadan devam ediyorum.5 kasımdan bu yana 108 den 85 e kadar geldim şimdilik.78 79 larda başlıycam spora.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GÜNCEL !

Arkadaşlar spor yaparken kullandığınız protein tozudur vs enerji veren katkı yapan, şunu al dediğiniz ürün varmıdır ? Ben Carnitine Liquid adlı 1200ml içecek aldım. Daha bugün aldığım için bi artısı eksisi oldumu yazamicam ilerde yazarım ama Supradyn kullanıyorum bi 10gündür, açıkçası öyle afaki bir faydasını görmedim
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    spora başlayalı 2 ay oldu tabi daha önceden gelen altyapı da mevcut 2 aydır hardline creapure + scitec whey protein kullanıyorum gelişimden çok memnunum beklediğimden hızlı geliştim tavsiye ederim kreatini 6 hafta kullanıp 2 hafta ara verdim 2 hafta bitiminde tekrar 6 hafta kullanmaya başlıycam spordan yarım saat 1 saat önce 1 ölçek alıyorum sadece antrenman günleri (yükleme yapmadım) whey i de sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek ve spor günleri antrenmandan hemen sonra 1 ölçek suyla kullanıyorum bunların yanında beslenmede çok önemli her sabah kahvaltıda 3 yumurta yemeklerde bol proteinli ve karbolu beslenmeye çalışıyorum eğer yeni başladıysanız kesinlikle bulk ile başlayın bulk dönemindede gainer kullanmanızı tavsiye ederim

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vücut geliştirme değilde bisiklet sporu için faydalanabileceğimiz bir blog makale veya tecrübesi olan var mı ? günlük 50-60 km civarı yol yapma planım var ortalama 27-30 km hız olarak

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kilolar alıp başını gidince buna bir dur diyerek tekrar spora başladım.
    amaç hızlı bir şekilde kilo verip devamında havaların düzelmesi ile birlikte tenise devam etmek.
    bu nedenle carnitine kullanıyorum, yıllar öncesi pblabs diye bir markanın ürününü kullanmıştım ve şuan maximus diye yerli üretim bir ürün kullanıyorum.
    1 saat koşu bandında cardio yapıyorum, belki ön yargı bilmiyorum ama pblabs ile çok daha fazla terlerdim, maximus o kadar randımanlı değil (etiket değeri 3200mg/porsiyon carnitine içerdiğinde dair). haftada 3-4 gün salona gitmeye çalışıyorum. iş gereği malesef çok düzenli olamayabiliyorum.
    hızlı yağ yakımı konusunda önerilere açığım

yan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 2 senedir yapıyorum genellikle kilo vermeye yonelik bu fotoda 110 dan 87 ye düştüm

sonra bırakmak zorunda kaldım 6 7 ay ne bulduysak yedik saat farkmetmeksizin 96 lara cıktım 1.5 aydır evde bisiklet bindim şimdide salona başladım

6 kg ye verdik ve sıkılaşmaya basladım... nutrend lecartine + sek kahve kullanıyorum ve sabah aç karnına kadrio ve mekik yapıyorum salonda

şimdi bu haldeyim

lecarnetin bitioo ne alayım çokta sevemedim sanki bu lecarnetini sanki extra terletme yapmıooo

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 aydır Vucüt geliştirmeyle ilgileniyorum abiler. Protein tozu kullanımına başlamalı mıyım sizce?

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 aydır Vucüt geliştirmeyle ilgileniyorum abiler. Protein tozu kullanımına başlamalı mıyım sizce?
    günlük protein miktarını besin yoluyla karşılayabiliyosanız önermem protein tozuna başlamanızı. Karşılayabiliyorum derseniz bcaa öneririm protein tozu yerine

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günlük protein miktarını besin yoluyla karşılayabiliyosanız önermem protein tozuna başlamanızı. Karşılayabiliyorum derseniz bcaa öneririm protein tozu yerine
    Sporla beraber diyetisyen desteği de alıyorum. Bu yüzden yeterli besin değerlerini barındıran bir diyet listem var. Ama artık fazlasını yapmak istiyorum gerek ağırlık artışı gerek spor süresini artırmak için. Bcaa, bu değindim konuda bana yardımcı olur mu?

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Creatin ve bcaa kombini işinizi hayli hayli görür.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de hemen hemen seninle aynı süreden itibaren spor yapıyorum. Belki çok ufak bir gelişimim söz konusu ama protein takviyelerine bulaşmadım 3 adet 2 eczacı tanıdığımla görüştüm çok üstüne düştüm bu işin tavsiye eden çıkmadı içlerinden.

22 yaşındasın ne acelen var ? Yavaş yavaş istediğin seviyeye gelirsin. Haftada 3 gün mü gidiyorsun spora 4 mü ? Kırmızı et takviyesi al,balık yeme şansın var ise balık ye. Yoğurt-yulaf yap vs..
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)