User Tag List

Sayfa 313/326 İlkİlk ... 213263303311312313314315323 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.929 ile 5.947 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit: 3 adet doktor 2 eczacı olacaktı.
    imzasız..

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Creatin ve bcaa kombini işinizi hayli hayli görür.
    Araştıracağım hocam, teşekkürler.

Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de hemen hemen seninle aynı süreden itibaren spor yapıyorum. Belki çok ufak bir gelişimim söz konusu ama protein takviyelerine bulaşmadım 3 adet 2 eczacı tanıdığımla görüştüm çok üstüne düştüm bu işin tavsiye eden çıkmadı içlerinden.

22 yaşındasın ne acelen var ? Yavaş yavaş istediğin seviyeye gelirsin. Haftada 3 gün mü gidiyorsun spora 4 mü ? Kırmızı et takviyesi al,balık yeme şansın var ise balık ye. Yoğurt-yulaf yap vs..
    2 gün spor 1 gün dinlenme şeklinde haftanın 5 günü salonda spor yapıyorum. Her sabah 6-7 km kadar da yürüyüş yapıyorum. Bu vakte kadar dediğiniz gibi beslendim, öğrenci evinde yaşadığım için problem olmuyor kendime özel yemek yapabiliyorum. Tamamen hacim kazanmak adına ama bende sizin gibi araştırıyorum. Bile bile lades olmayacağım tabii ki de. Düşüncenizi yazdığınız için teşekkür ederim.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 aydır Vucüt geliştirmeyle ilgileniyorum abiler. Protein tozu kullanımına başlamalı mıyım sizce?
    Güvenilir yerden kaliteli protein tozu alırsan sorun olmaz.Eğer bu sporu yapmak istiyorsan yaşın normal eskiden millet senin yaşında mr. olimpia kazanıyordu Geç bile yani ha diyorsan ben çok şişmicem normal kaslı vucudum olsun o zaman da vucut geliştirmeyle zaman harcamana gerek yok Gfx gibi antremanlar yaparsın.Yok ben şişicem diyorsan supplement kullanman allahın emri.

Öncelikle ben güvenerek supplementler.com dan alışveriş yapıyorum daha hiç orjinallikte veya tazelikte sorun yaşamadım.Benim sana önerim

Optimum Gold Standart Whey (çilekli)
    Scitec BCAA+Glutamine Xpress (limon)
    Hardline Thermo L-Karnitin (karpuz)

Ek olarak glutamine ve kreatin de alabilirsin.Bunları güvenilir yerden aldıgın süre hiçbir sorun yaşamazsın.Ben zararın olduguna inanmıyorum hani vardır da nasıl vardır proteinde değil içindeki koruyucu madde de falan vardır.Oda zaten her yediğimiz şeyde var.Şişmek istiyorsan bunlar şart.Ha ben ronnie coleman gibi 2 kg yağsız pişmiş kuru kuru tavugu yanımda taşırım , spordan hemen sonra spor salonundan çıkmadan o tavugu yerim , öğlen yine neredeysem o tavugu yerim aksam tavuk yerim bunun yanında karbonhidrat için 1 kg da pirinç yerim vs diyorsan olur ihtiyacın olmaz protein tozuna Ama işte protein tozu günlük alacagının %50 sini karşılıyor.. Ve çok rahatlıyor.. Bana sorarsan bende et den gelecek proteinden yanayım eğer paran zamanın vs varsa eti yiyecek.Keşke bende hergün et yapsam kullanmasam protein tozu
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kilo vermek için kardiyo programı mı yoksa ağırlık mı ?

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orkuteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kilo vermek için kardiyo programı mı yoksa ağırlık mı ?
    ikiside gerekli.

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvenilir yerden kaliteli protein tozu alırsan sorun olmaz.Eğer bu sporu yapmak istiyorsan yaşın normal eskiden millet senin yaşında mr. olimpia kazanıyordu Geç bile yani ha diyorsan ben çok şişmicem normal kaslı vucudum olsun o zaman da vucut geliştirmeyle zaman harcamana gerek yok Gfx gibi antremanlar yaparsın.Yok ben şişicem diyorsan supplement kullanman allahın emri.

Öncelikle ben güvenerek supplementler.com dan alışveriş yapıyorum daha hiç orjinallikte veya tazelikte sorun yaşamadım.Benim sana önerim

Optimum Gold Standart Whey (çilekli)
    Scitec BCAA+Glutamine Xpress (limon)
    Hardline Thermo L-Karnitin (karpuz)

Ek olarak glutamine ve kreatin de alabilirsin.Bunları güvenilir yerden aldıgın süre hiçbir sorun yaşamazsın.Ben zararın olduguna inanmıyorum hani vardır da nasıl vardır proteinde değil içindeki koruyucu madde de falan vardır.Oda zaten her yediğimiz şeyde var.Şişmek istiyorsan bunlar şart.Ha ben ronnie coleman gibi 2 kg yağsız pişmiş kuru kuru tavugu yanımda taşırım , spordan hemen sonra spor salonundan çıkmadan o tavugu yerim , öğlen yine neredeysem o tavugu yerim aksam tavuk yerim bunun yanında karbonhidrat için 1 kg da pirinç yerim vs diyorsan olur ihtiyacın olmaz protein tozuna Ama işte protein tozu günlük alacagının %50 sini karşılıyor.. Ve çok rahatlıyor.. Bana sorarsan bende et den gelecek proteinden yanayım eğer paran zamanın vs varsa eti yiyecek.Keşke bende hergün et yapsam kullanmasam protein tozu
    Aslında tek derdim hacim kazanmak sizinde dediğiniz gibi nereye baksan bunu gördüm suplementsiz olmayacak gibi şimdilik sadece protein tozunu almayı düşünüyorum. Kaydedeceğim ilerlemeye göre yeniden değerlendirme yaparım. Çok teşekkür ettim

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ay a yakın bcaa glutamin kreatin protein kullandım sonra bıraktım hiç bi sağlık sorunum şikayetim olmadı güzel hacim de aldım düzgünde beslendim. şimdi tekrar başlıyorum kullanıyorum marka olarak olimp tercih ediyorum.
    -_-_-_-

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çoban çökerten otunu netten bır araştırın ,gunde 1 bardak demleyıp için 20 gun sonra ara verın,doğal steroid

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoban çökerten otunu netten bır araştırın ,gunde 1 bardak demleyıp için 20 gun sonra ara verın,doğal steroid
    Denedinizmi

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslan pençesi mi öyle bişey de varmış galiba. İmam arkadaşın saçı dökülüyordu çayını içti onun dediği şey her gün duşa girer oldum olmuştu Sanırsam faydası gelir güç kuvvet kazanmada bilgisi olan varsa aydınlatsın
    -_-_-_-

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denedinizmi
    denıyoruz su an ıcın ara verdık,enerjı olayı doğru,guc artısı hıssedıyorsun ama placebo mu yoksa bundan dolayımı ondan emın degılım agırlık arttırımı degısıyor antremanda karbonhıdrad alımına gore, yan etkı gormedım su an ama tansıyon hastaları kullanmasın demıslerdı,1 hafta sonra devam edıcem,banada ant hocası soyledı bunu bıtkı oldugu ıcın denemekte zarar gormedım bakalım 2 ay sonunda daha detaylı yazırm

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denıyoruz su an ıcın ara verdık,enerjı olayı doğru,guc artısı hıssedıyorsun ama placebo mu yoksa bundan dolayımı ondan emın degılım agırlık arttırımı degısıyor antremanda karbonhıdrad alımına gore, yan etkı gormedım su an ama tansıyon hastaları kullanmasın demıslerdı,1 hafta sonra devam edıcem,banada ant hocası soyledı bunu bıtkı oldugu ıcın denemekte zarar gormedım bakalım 2 ay sonunda daha detaylı yazırm
    Sonuçları merakla bekliyorum iyi çalışmalar

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar, min. 40 gün gibi bir süre sonra sınav için 1500mt koşu ve diğer şınav mekik gibi bir mülakatım olacak. birde boy/kilo orantısında 1.86cm/90kg olmam gerekirken ben 105kg yum. aslında normalde spor yapıyodum/yapıyorum, fazla kilom var ama hantal değildim anlayacağınız.

benim sormak istediğim yukarıda dediğim gibi min. 40 günlük bir sürede en etkili şekilde ne önerirsiniz? supplement ve diyet anlamında. klasik şeyleri zaten bıraktım beyaz gıdalar,asitli içecek vs. alkol zaten yok. bunların dışında her türlü supplement ve diyet önerisine açığım.
    daha önceden karnitin kullandım ama kış mevsimiydi, şu anda zaten kuru yerim kalmıyor bu sebepten sadece CLA sipariş ettim ek önerilere de açığım.

spor olarak, 1 saat sadece kardiyo haftada min. 3 gün spor salonu, diğer günler ise sahilde 1 saat tempolu yürüyüş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar, min. 40 gün gibi bir süre sonra sınav için 1500mt koşu ve diğer şınav mekik gibi bir mülakatım olacak. birde boy/kilo orantısında 1.86cm/90kg olmam gerekirken ben 105kg yum. aslında normalde spor yapıyodum/yapıyorum, fazla kilom var ama hantal değildim anlayacağınız.

benim sormak istediğim yukarıda dediğim gibi min. 40 günlük bir sürede en etkili şekilde ne önerirsiniz? supplement ve diyet anlamında. klasik şeyleri zaten bıraktım beyaz gıdalar,asitli içecek vs. alkol zaten yok. bunların dışında her türlü supplement ve diyet önerisine açığım.
    daha önceden karnitin kullandım ama kış mevsimiydi, şu anda zaten kuru yerim kalmıyor bu sebepten sadece CLA sipariş ettim ek önerilere de açığım.

spor olarak, 1 saat sadece kardiyo haftada min. 3 gün spor salonu, diğer günler ise sahilde 1 saat tempolu yürüyüş.
    Abi sen 30 gün boyunca düşük karbonhidrat yani 0 karbonhidrat alarak 10 kilo rahat verirsin , birazda su attın mı işler tamam su atmak içinde bir çok seçenek var ödem atıcılar yazarak evde hazırlayacağın basit tariflerle bu durumu çözersin , bu süreçte vücut enerji kaynağı bulamayacağı için yağlara saldıracaktır kas kaybı yaşamamak adına günlük kilo başı en az 1 gram protein alarak bu durumu çözebilirsin bununla beraber bcaa(çift zincirli aminoasitler) ve b6 b12 vitaminlerini kullanmanı tavsiye ederim , bu süreçte ağırlık antrenmanı yerine kondisyona yönelik koşu ve mekik şınav üzerine bir antrenman sistemi oluşturursan senin adına faydalı olacaktır son olarak 92-93 kiloda senin vücut kitle indeksini kurtaracaktır. Allah gönlüne göre versin mülakat heyecanını çok iyi bilirim 6 kere girdi bu kardeşinde bu yaşına kadar

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen 30 gün boyunca düşük karbonhidrat yani 0 karbonhidrat alarak 10 kilo rahat verirsin , birazda su attın mı işler tamam su atmak içinde bir çok seçenek var ödem atıcılar yazarak evde hazırlayacağın basit tariflerle bu durumu çözersin , bu süreçte vücut enerji kaynağı bulamayacağı için yağlara saldıracaktır kas kaybı yaşamamak adına günlük kilo başı en az 1 gram protein alarak bu durumu çözebilirsin bununla beraber bcaa(çift zincirli aminoasitler) ve b6 b12 vitaminlerini kullanmanı tavsiye ederim , bu süreçte ağırlık antrenmanı yerine kondisyona yönelik koşu ve mekik şınav üzerine bir antrenman sistemi oluşturursan senin adına faydalı olacaktır son olarak 92-93 kiloda senin vücut kitle indeksini kurtaracaktır. Allah gönlüne göre versin mülakat heyecanını çok iyi bilirim 6 kere girdi bu kardeşinde bu yaşına kadar

soruyu sorduğum günden beri 3kg gitti bile CLA aldım yemeklerden önce içiyorum, onun dışında aç kalmadan ama yağlı sağlıksız herşeyi tamamen keserek ilerliyorum. salona gittiğimde 1 saat sadece cardio ve şınav ve bel hareketleri yapıyorum. ertesi gün ise 1500mt aralıksız koşu ve çok tempolu yürüyüşle 10-11km yi tamamlıyorum. sağolasın iyi dileklerin ve önerilerin için dostum

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soruyu sorduğum günden beri 3kg gitti bile CLA aldım yemeklerden önce içiyorum, onun dışında aç kalmadan ama yağlı sağlıksız herşeyi tamamen keserek ilerliyorum. salona gittiğimde 1 saat sadece cardio ve şınav ve bel hareketleri yapıyorum. ertesi gün ise 1500mt aralıksız koşu ve çok tempolu yürüyüşle 10-11km yi tamamlıyorum. sağolasın iyi dileklerin ve önerilerin için dostum
    Sürecin zor, cla veya Lcarnitine de pek güvenme Bunlar asıl hedefleri yağ yakmak veya emilimini azaltmak olsada etkileri çok düşük. Kaldı ki senin kısa sürede tartı üstünde zayıflaman gerektiği için yağdan ziyade kaslarıda küçültmen lazım. Bu durumda en etkili yol senin de yaptığın gibi ağır kardiyo antrenmanları ve karbonhidratı olabildiğince düşürmek. Günlük kalorilerini olabildiğince azalt(kalori açığı oluştur). Kendini aç bırak sonrasında aç karnına kardiyo yap. Ağırlık "çalışma" sürekli kardiyo boş kaldıkça yapıştır Süre çok kısıtlı, umarım başarılı olursun kolay gelsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mülakat için 2 ayda 20 kilo vermiş birisi olarak çok iyi bilirim o durumu Ben hafta da 5 gün cardio ve süt yoğurt salata çorba ızgara tavuk haşlanmış yumurta ile yaptım bu işi. Bol su, yeşil çay ve kahvede tükettim. Şuan yine başladım 10 gün oldu 5 kilo gitti.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mülakat için 2 ayda 20 kilo vermiş birisi olarak çok iyi bilirim o durumu Ben hafta da 5 gün cardio ve süt yoğurt salata çorba ızgara tavuk haşlanmış yumurta ile yaptım bu işi. Bol su, yeşil çay ve kahvede tükettim. Şuan yine başladım 10 gün oldu 5 kilo gitti.
    kilonu bilmiyorum ama 2 ayda 20kg vermek bayağa ciddi iş tek başına uygulamıyorsundur umarım.

kolay gelsin.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hala aynı soruların sorulması hiç okumayan bir toplum olduğumuzu gösteriyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)