User Tag List

Sayfa 322 Toplam 322 Sayfadan BirinciBirinci ... 222272312320321322
Toplam 6107 adet sonuctan sayfa basi 6,100 ile 6,107 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ramazanda 5kg verdim(sadece iftarda yiyordum).2hafta sonra 3kg geri aldım.

haftada 1-2 gece yürüş , koşu ,dambıl çalıştım.biraz daha toparlamıştım.2 haftadır onuda bıraktım göbek yine geri geldi.uyuz oluyorum bu duruma.

şu kahvaltı işini beceremedim.esnaf olmak ciddi zor(bakkalım)
    arkadaşım araç alım-satım yapıyor.vakti bol, 2 senedir salonada gidiyor bady yapıyor.vücudu gelişsede,kilo versede adamın göbek duruyor kesip atasım geliyor şu göbeği
    vengaR
    cebiR- ist.park 3:11,65
    süpeR8

https://www.youtube.com/watch?v=UJnFj5jriVE

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ramazanda 5kg verdim(sadece iftarda yiyordum).2hafta sonra 3kg geri aldım.

haftada 1-2 gece yürüş , koşu ,dambıl çalıştım.biraz daha toparlamıştım.2 haftadır onuda bıraktım göbek yine geri geldi.uyuz oluyorum bu duruma.

şu kahvaltı işini beceremedim.esnaf olmak ciddi zor(bakkalım)
    arkadaşım araç alım-satım yapıyor.vakti bol, 2 senedir salonada gidiyor bady yapıyor.vücudu gelişsede,kilo versede adamın göbek duruyor kesip atasım geliyor şu göbeği
    Abi göbek işi pis sıkıntı takviye almadan tamamen gitmesi çok zor. Ben göbeği hep bira dan sanıyordum askere gittim 78 kiloya kadar düştüm ama göbek hala duruyordu he askerdede içtik haftada 1 2 haftada 1 ama o o kadar etkilemez

Sonra geldik askerden 80 kilo 3 ay sonra baktım 94 olmuşum aman tanrım dedim
    Spora başladım ağırlık arada cardio 91 e düştüm anca 80 lere düşmek istiyorum geri ama zor görünüyor yaz bitmeden zayıfladım zayıfladım kışa böyle girersem 100 kilo çıkarım diye korkuyorum

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi göbek işi pis sıkıntı takviye almadan tamamen gitmesi çok zor. Ben göbeği hep bira dan sanıyordum askere gittim 78 kiloya kadar düştüm ama göbek hala duruyordu he askerdede içtik haftada 1 2 haftada 1 ama o o kadar etkilemez

Sonra geldik askerden 80 kilo 3 ay sonra baktım 94 olmuşum aman tanrım dedim
    Spora başladım ağırlık arada cardio 91 e düştüm anca 80 lere düşmek istiyorum geri ama zor görünüyor yaz bitmeden zayıfladım zayıfladım kışa böyle girersem 100 kilo çıkarım diye korkuyorum
    ok alkol etkiliyor olabilir ama haftada 2 biradanda bişey olmaz bence.

geçen sene badye başlıyan bir kardeşim,öküz gibi beslenip 65ten 90na çıktı.şimdi kilo vermeye uğraşıyor.benim vücut yapma derdimde yok,şu göbek gitse yeter bana.sigaraya başla diyen bile var ))))
    vengaR
    cebiR- ist.park 3:11,65
    süpeR8

https://www.youtube.com/watch?v=UJnFj5jriVE

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar konuyu bir kaç soru ile güncel çekelim.

Fitness yapıyorum fakat bir türlü tatlı ihtiyacına dur diyemiyorum bununda çözümünü burada uzun yıllardır spor yapan arkadaşlara sormak istedim.

Tatlı dediğim gün arasında muhakak çayın yanına bisküvi ihtiyacı hissediyorum kremalı fıstık ezmeli olanları bilirsiniz onları yemeden bir eksiklik hissediyorum vücudumda.

Geceleri de yemekten sonra illa ki bir şeyler atıştırmak istiyorum meyve suyu yanında tv izlerken vs vs bunlardan nasıl uzaklaşabilirim.

Çok tarifler denedim ama sonuca varamıyorum benim bisküvi ye altarnatif bir şeyler bulmam lazım önerileriniz nedir ne yapmam gerekiyor ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fitness yapıyorum fakat bir türlü tatlı ihtiyacına dur diyemiyorum bununda çözümünü burada uzun yıllardır spor yapan arkadaşlara sormak istedim.

Tatlı dediğim gün arasında muhakak çayın yanına bisküvi ihtiyacı hissediyorum kremalı fıstık ezmeli olanları bilirsiniz onları yemeden bir eksiklik hissediyorum vücudumda.

Geceleri de yemekten sonra illa ki bir şeyler atıştırmak istiyorum meyve suyu yanında tv izlerken vs vs bunlardan nasıl uzaklaşabilirim.

Çok tarifler denedim ama sonuca varamıyorum benim bisküvi ye altarnatif bir şeyler bulmam lazım önerileriniz nedir ne yapmam gerekiyor ?
    şekerine baktır eğer hemen yemekten sonra oluyorsa hemen baktır.Eğer bir sıkıntı yoksa şekerinde iradeni güçlendir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Normalde hiç tatlı aramam ama ne zaman rejim yapsam canım aşırı tatlı çekiyor benimde ama 1 hafta dişimi sıkarsam atlatıyorum bu durumu 94 kiloya kadar çıkmıştım geçen hafta rejime başladım bende bakalım ne olucak

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şekerine baktır eğer hemen yemekten sonra oluyorsa hemen baktır.Eğer bir sıkıntı yoksa şekerinde iradeni güçlendir.
    Önerin için teşekkür ederim ağabey, gereken tahlilleri yaptıracağım umarım tek sorun irademle alakalı çıkar..

Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde hiç tatlı aramam ama ne zaman rejim yapsam canım aşırı tatlı çekiyor benimde ama 1 hafta dişimi sıkarsam atlatıyorum bu durumu 94 kiloya kadar çıkmıştım geçen hafta rejime başladım bende bakalım ne olucak
    Deneyerek görelim hocam
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Deneyerek görelim hocam
    Az önce tartıldım 89.9 olmuşum mutlu oldum valla Aklıma gelmişken beyaz leblebiye sardım akşamları karnım acıkınca bir avuç leblebi sade nescafe üstüne bide sigara yakıyorum 2 saat atıyor beni uyumaya yakında zorluyorum kendimi çok dayanamazsam bikaç leblebi atıyorum yine işine yarar belki söylemek istedim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)