User Tag List

Sayfa 325/326 İlkİlk ... 225275315323324325326 SonSon
6187 sonuçtan 6.157 ile 6.175 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu spor işinde istikrarlı olmak lazım 86 ya kadar düşmüştüm yine patladı hayvan gibi yiyorum 10 gündür kesin 3 kilo almışımdır Yarın tekrar yürüyüş bisiklet günlerine geri dönücem bi 82 lere atsam kendimi rahatlıcam hatta 80 olsa tadından yenmez
    kendime bir güncel çekiyim corona morona derken spor yalan oldu eve kapandık 91.7 ye kadar çıktım moralim bozuldu tekrar dikkat etmeye ve evde ufak tefek hareketlere başladım bakalım neler yapabilcez 1 ay süre verdim kendime haziran sonu bi güncel daha çekerim

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı xcel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşim spor yapıyor evde ufak ufak. Virüs döneminde hırslandı biraz. Arttırdı tempoyu. Kettlebell, direnç lastikleri falan aldık. Kilo problemi yok. Protein tozu istiyor. İş bana düştü. Güvenilir bir ürün almak istiyorum. Bir çok ürünün Çin menşeli olduğunu duydum. Bir sürüde katkı maddesi var içlerinde. Yeşil marka hammaddeyi Kaanlar'dan aldığını iddia ediyor. Güvenmek istiyorum ama emin olamıyorum.

KAANLAR | Sevgi Dolu Kahvaltılar
    dostum ben uzun uzadıy yazmıyım 05428327574 sorularını cevaplarım
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşim spor yapıyor evde ufak ufak. Virüs döneminde hırslandı biraz. Arttırdı tempoyu. Kettlebell, direnç lastikleri falan aldık. Kilo problemi yok. Protein tozu istiyor. İş bana düştü. Güvenilir bir ürün almak istiyorum. Bir çok ürünün Çin menşeli olduğunu duydum. Bir sürüde katkı maddesi var içlerinde. Yeşil marka hammaddeyi Kaanlar'dan aldığını iddia ediyor. Güvenmek istiyorum ama emin olamıyorum.

Whey proteinlerin bir çoğu peyniraltı suyundan üretilir. protein tozundan beklentiniz nedir bilmiyorum ancak hedefinize göre daha etkili ürünler kullanabilrsiniz. hatta protein tozunun size faydası %1-2 den fazla olmayacaktır. Dengeli ve temiz beslenerek de protein ihtiyacınızı karşılayabilrsiniz.Kısacası Supplement kullanmanıza gerek yok zaten supplementler olarak satılan ürünlerin büyük coğunluğunu vucudunuz üretiyor.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ben yıllardır Supplementler.com - Turkiye'nin Fitness Mağazası u kullanırım, hiç sorun yaşamadım bence şu an en güvenilir site bu... protein tozu istiyorsanız benim kullandığım ve önereceğim ürün budur

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr | Supplementler
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa/Görüklede kurumsal diyebileceğimiz spor salonu zoraki üyeliği devam ettiriyor. Bahaneleri; oluşturdukları sistem..Spordan soğutuyorlar insanı..
    Üyelik dondurma yok,salon ayın 3'ünde açılmasına rağmen ayın 2'sinde otomatik karttan ücret çekimi ve iade yapılmaması.Mart ayından da 15 gün alacaklı tüm üyeler.
    Yani kısacası 1,5 aylık ücretler cepte, ister gelin ister gelmeyin durumu..
    Bu süreçte üyelik dondurma ve iptal için fazlasıyla talep var.Zaruret halinde en azından 1 ay istisna olabilirdi. Bilmiyorum farklı salonlarda durumlar nasıl ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yıllardır Supplementler.com - Turkiye'nin Fitness Mağazası u kullanırım, hiç sorun yaşamadım bence şu an en güvenilir site bu... protein tozu istiyorsanız benim kullandığım ve önereceğim ürün budur

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr | Supplementler
    Katılıyorum en kaliteli markalardan ve en düzgün sitelerden son aldığımda 250 tl idi abi ama 400 olmuş vay canına

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40 tl daha ustune verın weıder alın

Respect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok arkadaş evde her şey oluyorda sırt çalışılmıyor...

Makine ile çekiş ve barfiks şart...

Salon yolları taştan gibi gözüküyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendime bir güncel çekiyim corona morona derken spor yalan oldu eve kapandık 91.7 ye kadar çıktım moralim bozuldu tekrar dikkat etmeye ve evde ufak tefek hareketlere başladım bakalım neler yapabilcez 1 ay süre verdim kendime haziran sonu bi güncel daha çekerim
    bir güncel çekiyim not defteri gibi kullanıyorum kusura bakmayın 85 kiloya kadar düştüm sıcakların etkisi oldu heralde. Zayıfladım ama olan 1 parça kas ımda gitmeye başladı haliyle dün evdeki ufak kilolarda ağırlıklara başladım en azından sıcak kalsın kendimce program yaptım her gün biyerleri çalışcam

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pandemi döneminde 102-103 kg ya kadara çıktım 1.82 boy ile. Sonra biraz dikkat ile 90 kg ya kadar düştüm.

Akşamları evde 5x2 dambell ile hafif çalışarak biraz kol yaptım. Ama son 1 aydır spor yapmayı bıraktım. Kg sabit kaldı inemedim 90kg altına. Ama kollarım hacmini hafif saldı.

Bu akşam tekrar başladım hafif spor a . Hedefim 85 kg ve biraz daha hacimli bir kol.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Respect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan herkesmi obez oldu be bu başlığa en son 2 sene once yazılmış

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Respect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan herkesmi obez oldu be bu başlığa en son 2 sene once yazılmış
    Pandemi başlamadan önce diyetisyen eşliğinde 120 kilodan 84 e düştüm. Tam koruma programına geçelim dedik pandemi çıktı. Şuan 108 kilodayım ve tekrar vermeye çalışıyorum.
    Valla tekrar obez oldum.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski günleri özledim buraya resim çok attık ��
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolestrol derdim olmasa anavar aticam ufaktan da yemiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.5 yıl omuz sakatlandı bırakmak zorunda kaldım
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi bakayım dedim eski mabede
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pandemi öncesi bisikleti bıraktım. Düğün dernek işleri derken vakit olmadı. çok dikkat etmesem de Glutensiz beslenmeye özen gösterirdim. Pandemi öncesi 68 kilo idim. Güncel en son 89 u görünce tekrar glutensiz beslenme moduna girdim.Dükkanda eğilip kalkmak inceden sıkıntı olmaya başladı . Şuan 85 kg'a indim. Yaza doğru başlayabilirsem tekrar bisiklete başlamak istiyorum. Bakalım nasıl olacak.

Spor salonu daha önce denedim. Zevk vermiyor. Gidilmiyor her zaman. Tek antrenman da güzel olmuyor. Evde antrenman yapmaya hem enerjim hemde vaktim olmuyor. Bakalım nasıl olacak Yemegi düzelterek tahmini 75 lere gelirim. Sonrası antrenman ister.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S-works Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pandemi öncesi bisikleti bıraktım. Düğün dernek işleri derken vakit olmadı. çok dikkat etmesem de Glutensiz beslenmeye özen gösterirdim. Pandemi öncesi 68 kilo idim. Güncel en son 89 u görünce tekrar glutensiz beslenme moduna girdim.Dükkanda eğilip kalkmak inceden sıkıntı olmaya başladı . Şuan 85 kg'a indim. Yaza doğru başlayabilirsem tekrar bisiklete başlamak istiyorum. Bakalım nasıl olacak.

Spor salonu daha önce denedim. Zevk vermiyor. Gidilmiyor her zaman. Tek antrenman da güzel olmuyor. Evde antrenman yapmaya hem enerjim hemde vaktim olmuyor. Bakalım nasıl olacak Yemegi düzelterek tahmini 75 lere gelirim. Sonrası antrenman ister.
    Spor salonuna 1 yıldır haftada 1 ile 3 gün arası düzensiz bir periyotta gidiyorum. Ama her hafta en az 1 gün gidiyorum. İşlerimin yoğunluğuna göre haftada 3 e çıkartıyorum.

Spor salonunda 1.5 saat kalabiliyorum, saatlerim ancak uyuyor.

Yemek yeme alışkanlıklarımı hafif değiştirdim.7 kilo verdim 97 den 89-90 a düştüm. Hafif bir kas gelişimi yaptım,

Spor salonunu hayatımdan hiç çıkarmamayı düşünüyorum, haftada 1 de olsa gitmeyi düşünüyorum.

Zinde kalmaya çok etken bir durum bence...

Tabi ben gibi plazada çalışanlar için neredeyse tek çözüm bu spor için.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba arkadaşlar lisede kız takımım var bilek güreşi ğzerine gönüllü olarak çocukları çalıştırıyorum akşamları Türkiye derecesi vs aldık …evinde kullanmadığı fitness aleti olan varsa bize kullanma amaçlı verebilirmi dumbell ,bar ,ağırlık plaka ve sehpa gibi imkanlar zor okulda bir prefabrik içinde yer yaptım orada kullanacagız ödünçte alabiliriz bir süre herkese tesekkur ederim â¤ï¸
    www.honda-tech.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)