User Tag List

Sayfa 5/326 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
6187 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onur Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zayiflamak isteyen yuzmeye gitsin. Daha once 1 yil hoca esliginde body calistim beslenmeye dikkat edemedigimden istedigim verimi alamadim simdi yuzmeye gidiyorum haftada 4 gun yoruluyorum cok ama zayiflamaya birebir
    Son 2 yildir 180 boy 75 kiloyum boyum daha uzamaz mi yav yasimiz gecti galiba. Ya da 20 sinden snra uzayan oldu mu hic
    dostum belki 1-2 cm daha uzarsın ama çok ümit bağlama bende uzamak istiyorum ama yavaşladı artık benimde uzamam.. şuan 1.82 yim yaşım 18.5 hedef 1.84-85
    bu arada 1.80 iyidir yaw ki zaten erkeklerin türkiye ortalaması 1.72 falan

ANIL ERCAN
    Misafir
    Bundan 3 Yıl evvet 6 ay spora gittim hatunun yüzünden vucudum ufaktan sekillendi tabiki, baklavalar ve kol kasları cıktı tabiki mutlu ve huzurluydum taaaaki üniversiteye gidene kadar..

Zonguldak'a gittim üniversite okumaya bıraktık tabi sporu 1 ayda o kaslar o baklavalar yag oldu *** gobek cıktı 72 kiloydum 82 e çıktım istanbula ailemin yanına geldigimde herkez şaşırıyordu. Azim ettim 3 hafta boyunca ekmek yemedim her sabah ve aksam 50ser mekik cektim ve 3 haftada 73 kiloya düştüm ve simdide o kilolarda seyrediyorum 3 yıldır. *** gobek gitti cok sükür

pantolon bedenim 32, tişört bedenim M ayakkabı numaram 42

boy : 1.80 Kilo 74 şuan Body'e spora baslıyorsanız kesinlikle bırakmayın *** göbek salıyorsnuz valla.

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kahvalti planim budur gayette tok tutuyor;

• Bir avuç içi kadar ve avucun kalınlığı kadar normal yağlı, az tuzlu beyaz peynir. Az yağlı, light ya da krem peynir olmayacak. Koyun, inek veya keçi sütünden klasik beyaz peynir, eski kaşar, Erzincan deri tulumu, İzmir tulumu, Balıkesir sepet peynir vb. yöresel peynirler olabilir ancak yanında herhangi bir ekmek, poğaça, simit vb. yenmeyecek.
    • Az tuzlu 10 – 12 adet zeytin. Üzerine zeytinyağı, limon, kekik, pul biber ilave edilebilir.
    • 2 Adet haşlanmış veya sahanda yumurta (hakiki tereyağı veya sızma zeytinyağı kullanılabilir) Haşlanarak rafadan veya kayısı kıvamında ya da tavada düşük ısıda saf tereyağında fazla katı olmadan pişirilebilir. Omlet, menemen, çılbır, mıhlama, pastırmalı yumurta yapılabilir. Yumurta çok haşlanırsa gri/yeşil bir renk alır ve bunun sonucunda trans yağlar oluştuğundan yumurta fayda değil zarar getirir.
    • Domates, biber, salatalık, turp, maydanoz, nane, roka. (Doğal ve mevsiminde olmak şartı ile arzu edildiği kadar yenebilir.)
    • Bir ince belli çay bardağı ceviz, fındık, fıstık, badem veya yerfıstığı içi. (Kuruyemişler kavrulmamış ve tuzlanmamış olacak.)
    • Çay, limonlu çay veya süt içilebilir. (Şekersiz ve tatlandırıcısız olacak)
    Yumurta ve tavuk tamamen pişmediği zamanda solmonella riski vardır

Bende çok severim beyazı ve sarısı az pişmiş yemeyi ama bu kuş gribi muhabbetlerinden sonra mümkün olduğunca tam pişirerek yiyorum

Menün harika bu beslenmeyle vucudunun direncini de sağlam tutarsın ceviz badem fıstık bunlar abartılmadığı sürece çok faydalıla ve tabi tuzsuz olan işlenmemiş olanları seçmek lazım
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    disarda oldugunuzda izgara et veya balik, zeytinyagli sebze yemekleri, kurufasulye, nohut bulma imkaniniz olmuyor mu?
    illaki oluyor fakat bi diyetisyene gittiğimde kadının yazdığı menüde neredeyse et yoktu. sadece haftada bi gün kibrit kutusu büyüklüğünde 2 adet yağsız köfte vardı.

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun akşam 7 ye kadar evde veya dışarıda tek olduğum için yediğime dikkat etmemem.
    Misal sabah hiçbişey yemeden yada doaptan ufak bişey atarak aç çıkıyorum , öğlendede uzun süre açlık sonucu biraz abartılı ve sağlıksız beslenme , akşam eşim geldiği için daha sağlıklı zararsız bir öğün.

Sabah için evde i öğlende dışarıda yiyebilecğeim sağlıklı öğün tavsiyesine ihtiyacım var.Sabah sağlıklı bi kahvaltı hazırlayabilirim ama öğlen dışarıda ne yemeliyim?
    protein türevi ve yanında eğer hacimleneceksen yanına karbo ve sebze.

kuruyacaksan, kilo vereceksen de protein yanında çok çok az karbo ve gene sebze.

ürünlerin hepsi yağsız yapılacak.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ANIL ERCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan 3 Yıl evvet 6 ay spora gittim hatunun yüzünden vucudum ufaktan sekillendi tabiki, baklavalar ve kol kasları cıktı tabiki mutlu ve huzurluydum taaaaki üniversiteye gidene kadar..

Zonguldak'a gittim üniversite okumaya bıraktık tabi sporu 1 ayda o kaslar o baklavalar yag oldu *** gobek cıktı 72 kiloydum 82 e çıktım istanbula ailemin yanına geldigimde herkez şaşırıyordu. Azim ettim 3 hafta boyunca ekmek yemedim her sabah ve aksam 50ser mekik cektim ve 3 haftada 73 kiloya düştüm ve simdide o kilolarda seyrediyorum 3 yıldır. *** gobek gitti cok sükür

pantolon bedenim 32, tişört bedenim M ayakkabı numaram 42

boy : 1.80 Kilo 74 şuan Body'e spora baslıyorsanız kesinlikle bırakmayın *** göbek salıyorsnuz valla.
    ne alaka ? öyle birşey yok. sporu bırakıyor olmak değil senin g.tünü göbeğini çıkartan. bıraktıktan sonra beslenmeyi bozuyor olmak bahsettiğiniz faktörleri oluşturan.
    schumi
    dr.46
    iron tyson

merttepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakatlığım geçti tekrar başlıyorum antrenmanlara.

Çok iyi bir protein tozuna ihtiyacım var, önerilerinize deneyimlerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Ne kullanabilirim. Çok fazla ürün türemiş durumda piyasada. Kafam çok karıştı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merttepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakatlığım geçti tekrar başlıyorum antrenmanlara.

Çok iyi bir protein tozuna ihtiyacım var, önerilerinize deneyimlerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Ne kullanabilirim. Çok fazla ürün türemiş durumda piyasada. Kafam çok karıştı.
    ne tarz bir çalışmada kullancan ? temiz mi olsun ? yağ şeker açısından ?
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyun 1.88, kilom 83.5 , Vucudumu kas yapmaya cok elverisli hissediyorum, hergun spor salonuna gidiyorum Fakat ŞU protein tozu ya da amino asit mi diyolar o konuda da destek almak istiyorum. En iyi marka en populeri hangisidir?
    Arabacı Ağır japon..

Hakan Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kilo veremeyenlerdendim. ***** iş güç yoktu bütün gün evde oturmaktan 115 KG'a kadar çıkmıştım.

Sonra işe başladım. Ramazanda araya girmişti kendimi kontrol edicem dedim, az yemek yedim, İftarda bir tabak çorba,
    15 dakika bekledikten sonra salata yarım tabak ana yemek, yoğurt karışımı beslenmem sürdü, sahurda ise sadece bir tabak çorba yetiyordu.
    İftarda ekmekten kaçıyordum, genel olarakta Karbonhidrattan uzaklaştım (Makarna, Pilav v.b.)
    Bu kilo vermeme Midemdeki rahatsızlığımda neden oldu ki, yağlı yiyeceklerden hep uzak durdum. Rahatsız ediyordu.

İftar - Sahur aralığında Bulabildiğim kadar Su - Maden suyu çeşitleri içtim. 12 saat çalışıyordum mesai boyunca 4.5 - 5 Litre su içtim,
    Çalışırken hiç yemek yemedim, evimden işime ve işten evime hızlı tempoda yürüyerek gittim ki o hızlı tempoda evden iş mesafesi 20 dakika sürüyordu.

2 aydır böyle devam ediyorum ve sonuç olarak 100 KG'ya kadar düştüm. Gerçekten insan standart fiziğine dönünce bir öz güven geliyor ki sormayın.
    O kadar fark etti ki, kemerimin kademesini 1 kez daralttım, artık öyle kullanıyorum.

Şu an Fizik ölçülerim 1.90 m Boy, 100 KG Kilo. Biraz daha vermem lazım ancak bu kademeden sonra yaptıklarım pek yarar sağlamıyor.
    İşten vakit bulabilsem Spora gitmeyi çok istiyorum ancak vaktim kısıtlı.

cgnozdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hakan Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kilo veremeyenlerdendim. ***** iş güç yoktu bütün gün evde oturmaktan 115 KG'a kadar çıkmıştım.

Sonra işe başladım. Ramazanda araya girmişti kendimi kontrol edicem dedim, az yemek yedim, İftarda bir tabak çorba,
    15 dakika bekledikten sonra salata yarım tabak ana yemek, yoğurt karışımı beslenmem sürdü, sahurda ise sadece bir tabak çorba yetiyordu.
    İftarda ekmekten kaçıyordum, genel olarakta Karbonhidrattan uzaklaştım (Makarna, Pilav v.b.)
    Bu kilo vermeme Midemdeki rahatsızlığımda neden oldu ki, yağlı yiyeceklerden hep uzak durdum. Rahatsız ediyordu.

İftar - Sahur aralığında Bulabildiğim kadar Su - Maden suyu çeşitleri içtim. 12 saat çalışıyordum mesai boyunca 4.5 - 5 Litre su içtim,
    Çalışırken hiç yemek yemedim, evimden işime ve işten evime hızlı tempoda yürüyerek gittim ki o hızlı tempoda evden iş mesafesi 20 dakika sürüyordu.

2 aydır böyle devam ediyorum ve sonuç olarak 100 KG'ya kadar düştüm. Gerçekten insan standart fiziğine dönünce bir öz güven geliyor ki sormayın.
    O kadar fark etti ki, kemerimin kademesini 1 kez daralttım, artık öyle kullanıyorum.

Şu an Fizik ölçülerim 1.90 m Boy, 100 KG Kilo. Biraz daha vermem lazım ancak bu kademeden sonra yaptıklarım pek yarar sağlamıyor.
    İşten vakit bulabilsem Spora gitmeyi çok istiyorum ancak vaktim kısıtlı.
    işte tam olarak bu kademede bırakmamanız gerekir.Bundan sonra yaptıklarım yarar saglamaz diye bir şey yok her yaptığınız doğru beslenme doğru egzersiz bedeninizi ve ruh sağlığınızı olumlu yönde etkiler.Bence bırakmayın
    What Goes Around,Goes Around

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cgnozdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte tam olarak bu kademede bırakmamanız gerekir.Bundan sonra yaptıklarım yarar saglamaz diye bir şey yok her yaptığınız doğru beslenme doğru egzersiz bedeninizi ve ruh sağlığınızı olumlu yönde etkiler.Bence bırakmayın
    Zaten bırakmam, buna böyle alıştım artık ancak, ben daha fazla bu şekilde kilo veremiyorum, üstüne birşeyler eklemem lazım amacı ile söyledim.

Yoksa halimden çok memnunum şu an. Dünya varmış dedim kendi kendime. Biraz daha kilo versem ne olur sen düşün.

Ama spora başlamak gerçekten şart. Sıkılaşmak gerekli. Yoksa benim halimde olan bir kişinin kilo alma olasılığı çok yüksek.

cgnozdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hakan Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten bırakmam, buna böyle alıştım artık ancak, ben daha fazla bu şekilde kilo veremiyorum, üstüne birşeyler eklemem lazım amacı ile söyledim.

Yoksa halimden çok memnunum şu an. Dünya varmış dedim kendi kendime. Biraz daha kilo versem ne olur sen düşün.

Ama spora başlamak gerçekten şart. Sıkılaşmak gerekli. Yoksa benim halimde olan bir kişinin kilo alma olasılığı çok yüksek.
    İşleriniz ne kadar yoğun inanın bilmiyorum ama gittiğim spor salonunda işi gereği 12 saat ayakta çalışıp iş çıkışı gelip spor yapanlar var.Çevrenizde var mı bilmiyorum fakat bazı spor salonlarının 10 girişlik-20 girişlik üyelikleri var(ne zaman giriş yapacağınız size kalmış) o şekilde yazılıp bir bakın derim iş ile beraber yürüyor mu nasıl hissediyorsunuz?
    What Goes Around,Goes Around

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cgnozdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşleriniz ne kadar yoğun inanın bilmiyorum ama gittiğim spor salonunda işi gereği 12 saat ayakta çalışıp iş çıkışı gelip spor yapanlar var.Çevrenizde var mı bilmiyorum fakat bazı spor salonlarının 10 girişlik-20 girişlik üyelikleri var(ne zaman giriş yapacağınız size kalmış) o şekilde yazılıp bir bakın derim iş ile beraber yürüyor mu nasıl hissediyorsunuz?
    Çevremde öyle spor salonları yok. Bana en yakın spor salonu da iş yeri mesafemde.

Mesafe sorun değil aslında denemek isterim ama eve geldiğimde kendimi yatağa zor atıyorum işim gerçekten yorucu.

Bir terfi olayı var, eğer o olursa imkanım doğacak. Ondan sonra yapmayı planlıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilo alamayanlar spor yaparak kilo almayı denedi mi acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kılo almaktan kolay ne var gece 11-12 de fast food yiyin, uyuyun bak noluyo
    Arabacı Ağır japon..

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kılo almaktan kolay ne var gece 11-12 de fast food yiyin, uyuyun bak noluyo
    döt göbek oluyor ne olacak

Kilo alırken de sağlıklı kilo almak lazım, sırf yağ alırsan bir faydası olmaz o kilonun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence günde 3 öğün saçmalıgı çok fazla. ben her gün sabah 8 kahvaltı, oglen 1 yemek, aksam 8 bi daha yemek yesem, 120 kg olurum.. ben cok cok az yememe ragmen kilomu zor sabit tutuyorum.. spor yapmama ragmen..
    Arabacı Ağır japon..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    döt göbek oluyor ne olacak

Kilo alırken de sağlıklı kilo almak lazım, sırf yağ alırsan bir faydası olmaz o kilonun.
    aynen katılıyorum. insanlar kilo almayı yağlanmak sanıyor ve o şekilde kilo alıyorlar.

lean muscle denen olayı bilmiyorlar. temiz beslen, yağsız büyü. mantık bu.
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)