User Tag List

Sayfa 287/326 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.435 ile 5.453 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler konu güncelken tekrar yazayım. Hardline 3 matrıx midir nedir o illeti aldım .1 ay bile kullanmadan heryerim sivilce doldu . Bende yan etki yapmıştır belki dedim kuzene verdim ondada aynı sıkıntı oldu . Almayın aldırmayın .

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler konu güncelken tekrar yazayım. Hardline 3 matrıx midir nedir o illeti aldım .1 ay bile kullanmadan heryerim sivilce doldu . Bende yan etki yapmıştır belki dedim kuzene verdim ondada aynı sıkıntı oldu . Almayın aldırmayın .
    Reis beni yanlış anlama bilmediğimden soruyorum.
    Bu tarz herhangi bir ürünü kullanmadan vücut Geliştirilemiyormu?
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demekki beslenme şart.
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reis beni yanlış anlama bilmediğimden soruyorum.
    Bu tarz herhangi bir ürünü kullanmadan vücut Geliştirilemiyormu?
    Kardeşim ben çok bilgili digilim burda daha tecrübeli abilerimiz kardeşlerimiz var . Genede bildiğim kadariyla cevaplıyım . Bu spor la ugraşıyosan yaklaşık kilonun iki katı günlük protein alman gerekiyo . Ben bunu doğal olarak alamıyodum ve takviye olarak önerildiği miktarda bu besinden alıyodum ama durum dediğim gibi oldu .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim ben çok bilgili digilim burda daha tecrübeli abilerimiz kardeşlerimiz var . Genede bildiğim kadariyla cevaplıyım . Bu spor la ugraşıyosan yaklaşık kilonun iki katı günlük protein alman gerekiyo . Ben bunu doğal olarak alamıyodum ve takviye olarak önerildiği miktarda bu besinden alıyodum ama durum dediğim gibi oldu .
    Anladım reis, muhtemelen sizde yan etki vs. bişey yaptı.
    Geçmiş olsun diyelim.

efef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hardline genel anlamda iyi bi marka değil ama sivilce ve gaz çoğu markada yapıyor, ayrıca sizin üründe pek etkili olduğunu sanmıyorum bi sure kullanmıştım.Bu ürünler kullanmadan da olur yalnız bu beslenme olayı kafayı yedirtir çok düzenli olmak lazım

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar -5 -8 arası havalarda dışarda koşmanın bir tehlikesi var mı?
    doğru düzgün ısınıp koşarsan bir sıkıntı olmaz..ben yürüyüşleri genelde soğuk havada yapıyorum bu güne kadar hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım..
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağ yakımı için terminolojik yağ yakıcı deneyimleyen var mı acaba? Tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
    ben sıvı carnitin denedim şu küçük tüpte olanlardan..antreman öncesi inanılmaz bir enerji veriyor tişörtü sırılsıklam ediyorsunuz antremanda ve yorulduğunuzu hissetmiyorsunuz..

acı bir kahve ilede aynı etkiyi sağlayabilirsiniz..kullanımı faydalı ama şart değil..
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok fazla proteine abanırsan normaldir olması karacigeri zorluyorsun..bol su içerek düzelirsin belki..bendede oluyordu göğüs ve sırtta sivilce 3 4 gün sonra geçiyor kullanımı bırakıp bol su içince..
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aramızda amway ürünleri satan kimse var mı ? erkeklerde olamzsa eşi sevgilisi annesi filan üye olan satan vardır illaki..CLA almam lazım en etkili üründe amway ın kiydi..varsa bizden birinden alayım kargolasın..

yada bildiğiniz CLA markası / kullandığınız ürün var mı ?
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim senin ilk postunda gördüm gerçektende öyle imiş bende Hardline 3d matrix çilek kullanıyordum bıraktım cidden sivilce yapıyor çok sivilcesi çıkan biride degilim sanırım ikinci aldığım kutunun yarısından fazlasını arkadaşıma verdim bakalım onda nasıl olacak
    başka ürünlere bakıyorum varmı önerin bu arada

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gainer den mi bahsediyorsun ? protein tozundan mi ? zaten sivilce kacinilmaz birsey ki . Yolla bana 5 olcek deniyeyim.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cla - L carnitin yag yaktirmaz beyler. Eger yag yaktirsaydi millet dnp kullanmazdi. clenbuterolde yag yaktirmaz su atar. Diyet yapmaktan baska careniz yok dogal iseniz.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,

ciddi anlamda kilo aldırabilecek tam yağlı sütle tüketebileceğim tam very alabileceğim bir karbonhidrat arıyorum arkadaşlar ne önerirsiniz. 4-5 kilo olanlardan olabilr. sonrasında protein-amino-bcaa vs güzel bir set alacağım. 55 ten 70 lere geldim ama şekil yok, şimdide üstüne koyamıyorum, takviye olarak karbonhidrata başlayacağım artık.
    55ten 70e geldin şekil nasıl yok yahu?Ha 70in üstüne çıkamıyorum dersen ben gainer önermem muscletech premium mass gainer kullandım 5.5kg 3kg anca aldım parasına değmiyor o yüzden bende saf karbonhidrat ürünlere gözümü diktim. Ayrıca o kiloda antreman sonrası whey alman şart 15kg kütle kazanmışsın bunu koruman için bcaa ve whey öneririn sonrası bolca yemek oda yetmezse karbonhidrat supplementleri tercih et ama gainer tavsiye etmem.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok fazla proteine abanırsan normaldir olması karacigeri zorluyorsun..bol su içerek düzelirsin belki..bendede oluyordu göğüs ve sırtta sivilce 3 4 gün sonra geçiyor kullanımı bırakıp bol su içince..
    Abi ben baya oldu bırakalı ama geçmedi sivilceler . Su yu normaldede çok tüketirim bende böyle bi etki oldu . Hani bi kaç sivilce olur eyvallahta boynumun altında baya baya oldu . Daha önce protein bar falan kullanıyodum ama böyle bi etki olmamıştı .

Alıntı Murat Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim senin ilk postunda gördüm gerçektende öyle imiş bende Hardline 3d matrix çilek kullanıyordum bıraktım cidden sivilce yapıyor çok sivilcesi çıkan biride degilim sanırım ikinci aldığım kutunun yarısından fazlasını arkadaşıma verdim bakalım onda nasıl olacak
    başka ürünlere bakıyorum varmı önerin bu arada
    Valla önerim yok kardeşim çok bilgili değilim bu konuda . Benimkide çilekliydi . Ama bi sıkıntı var bu üründe sendede olmuş bak .
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gainer den mi bahsediyorsun ? protein tozundan mi ? zaten sivilce kacinilmaz birsey ki . Yolla bana 5 olcek deniyeyim.
    Sadık whey 3 matrix adı protein ayrıca kratein var içinde . Sivilce olmasına lafım yok ta çok fazla yaptı kardeşim boynumun alt kısmını görsen hal verirsin herkez alerji mi oldun diyo . Pirinçe giderken bulgurdan olduk cildiyeye gittim her gün krem çalıyom bide gecsin diye .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KALİTELİ MALTODEKSTRİN nerden bulabilirim abiler avrupa üretimi varmış sanırım netten baktım çin var genelde. Optimum wheyle kullanacağım için tat protein sorununu ortadan kaldırmış olacağım.
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cla - L carnitin yag yaktirmaz beyler. Eger yag yaktirsaydi millet dnp kullanmazdi. clenbuterolde yag yaktirmaz su atar. Diyet yapmaktan baska careniz yok dogal iseniz.
    yağ yaktırmıyor kardeşim..enerji veriyor antremanda yorulmuyorsun..yorulmadığın için antremanlarını daha uzun ve doğru yapabiliyorsun..buda vücudunda değişikliğe yol açıyor yani..
    2000 A3 8L

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    55ten 70e geldin şekil nasıl yok yahu?Ha 70in üstüne çıkamıyorum dersen ben gainer önermem muscletech premium mass gainer kullandım 5.5kg 3kg anca aldım parasına değmiyor o yüzden bende saf karbonhidrat ürünlere gözümü diktim. Ayrıca o kiloda antreman sonrası whey alman şart 15kg kütle kazanmışsın bunu koruman için bcaa ve whey öneririn sonrası bolca yemek oda yetmezse karbonhidrat supplementleri tercih et ama gainer tavsiye etmem.

2 sene öncesinde 6 ay spor yaptım sadece beslenerek 55 ten 72 lere geldim bir sure ara verip tekrar yaptım 4-5 ay gibi, gainer kullandım ama su ile aldığım için hiçbir faydasını görmedim yine 72 lerde kaldım. 1 sene bıraktım şimdi tekrar 1 ayı az biraz geçti oldu başlayalı 67 den 70 e geldim şuan. maddi durumum şuan kısıtlı ocak başı sağlam bir karbonhidrat yüklemesi yapmak istiyorum süt ile, hem ciddi beslenip hem karbonhidrat alıcam. 1 ay sonrasında da protein-bcaa-amino set yapıcam 3 lüde değişiklikler olabilir tam karar vermedim.

tabi hacim var ciddi fark var 15 kilo ama artık şekillenmek istiyorum, şimdi önümüzdeki 3 ay içerisinde hedefim 75 leri geçmek, onun için sağlam bi karbo yüklemesi yapmak istiyorum ve hiç süt ile denemedim yanlış yaptım belki faydasını görürüm. boyum 1.78 70 kilo hala zayıfım kendimce. amacım daha da hacimlenmek sonrasında zaten zevkli kısıma geçilir.
    masalla masalla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene öncesinde 6 ay spor yaptım sadece beslenerek 55 ten 72 lere geldim bir sure ara verip tekrar yaptım 4-5 ay gibi, gainer kullandım ama su ile aldığım için hiçbir faydasını görmedim yine 72 lerde kaldım. 1 sene bıraktım şimdi tekrar 1 ayı az biraz geçti oldu başlayalı 67 den 70 e geldim şuan. maddi durumum şuan kısıtlı ocak başı sağlam bir karbonhidrat yüklemesi yapmak istiyorum süt ile, hem ciddi beslenip hem karbonhidrat alıcam. 1 ay sonrasında da protein-bcaa-amino set yapıcam 3 lüde değişiklikler olabilir tam karar vermedim.

tabi hacim var ciddi fark var 15 kilo ama artık şekillenmek istiyorum, şimdi önümüzdeki 3 ay içerisinde hedefim 75 leri geçmek, onun için sağlam bi karbo yüklemesi yapmak istiyorum ve hiç süt ile denemedim yanlış yaptım belki faydasını görürüm. boyum 1.78 70 kilo hala zayıfım kendimce. amacım daha da hacimlenmek sonrasında zaten zevkli kısıma geçilir.
    Süt ile gainer içilmiyor çok çok tatlı oluyor. Güzel bir beslenme proğramı yap kendine sonra gainer düşün gainerı en son seçenek olarak gör ve gainer kullanırken 100gr tüket kullanma kılavuzunda ki gibi 250 300gr tüketme bence.
    AC/DC Back In Black

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)