User Tag List

Sayfa 299/326 İlkİlk ... 199249289297298299300301309 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.663 ile 5.681 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar iyi günler.

Şu anda boyum 180 kilom 103

Düzenli olarak koşu yapmayı düşünüyorum.Kas istemiyorum göbeğim gitsin kilom 80 e düşsün yeter koşarken bana faydalı olacak ürün tavsiye eden olursa çok sevinirim.

yoksa linkteki ürünü almayı düşünüyorum.

Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 Mg 20 Ampul | Supplementler

Bunun yerine şunu al diyeceğiniz birşey varsa yardımcı olursa sevinirim.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    l carnitin sana yeter bence. kilo verme amaçlı spor yaparken ben sadece lcarnitin kullanıyordum. 2 ayda 10 kilo civarıda vermiştim günlük 1,5 saatlik sporla.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    l carnitin sana yeter bence. kilo verme amaçlı spor yaparken ben sadece lcarnitin kullanıyordum. 2 ayda 10 kilo civarıda vermiştim günlük 1,5 saatlik sporla.
    abi daha önce kullandım bende günlük 1 saat sporla güzel kilo vermiştim ama 3 yıl oldu bu olayın üzerine acaba dedim bundan daha güzel bi ürün varsa onu alayım yoksa bunu alacağım.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi daha önce kullandım bende günlük 1 saat sporla güzel kilo vermiştim ama 3 yıl oldu bu olayın üzerine acaba dedim bundan daha güzel bi ürün varsa onu alayım yoksa bunu alacağım.
    L-carnitine para verme daha etkilisi spordan yarım saat önce sade kahve iç daha çok yağ yakarsın
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    L-carnitine para verme daha etkilisi spordan yarım saat önce sade kahve iç daha çok yağ yakarsın
    Abi ankamall en üst kata açılmış supplementler.com o sırada oradan geçiyordum aldım

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden para vermesin kardeşim oldukça etkilidir l carnitine güzel bir beslenmeyle oldukça etkilidir

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    L-carnitine 2014 de evlelik dolayısı ile kilo verme durumumdan dolayı kullandım

spordan 30 dk önce içiyordum böyle bir ter atma yok yağ yakımıda cabası

zararı elbet vardır ama ben sadece 1 kutu kullandım vücut zaten alışıyor eğer hergün 1 saat spor yapıyorsan

ben kardiyo çalışmıştım bir ayda 8 kg vermiştim.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden para vermesin kardeşim oldukça etkilidir l carnitine güzel bir beslenmeyle oldukça etkilidir
    Bende kullandım çok araştırdım ama inan para tuzağından öteye giden birşey değilmiş onu öğrendim. Şuan sade kahve ile yapıyorum tüm kardio antremanlarımı definasyon dönemindeyim yağ yakıcı olarak sade kahve ile destek alıyorum.

•06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kullandım çok araştırdım ama inan para tuzağından öteye giden birşey değilmiş onu öğrendim. Şuan sade kahve ile yapıyorum tüm kardio antremanlarımı definasyon dönemindeyim yağ yakıcı olarak sade kahve ile destek alıyorum.

her yazana inanma kardeşim mg olayı ayrı bir olay lcarnitine güzel bir takviyedir o yazan arkaşa bir sorsana 200 mg lcarnitine almak için ne kadar besin alması lazım bu kadar kafaya takmayın lcarnitin güzel metobolizmayı hızlandırır .bide bunu deneyin kahve lcarnitin aspirin antremandan önce..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide murat yazmış şimdi gördüm hayatım boyunca lcarnitin kullanmadım kullanmazsın tabi diüretik ilacın ve steroidin dibini vurmuş olup adam tenezzülmü eder yanına git abi ilaç lazım de bakalım gençlerin sağlığına öneme veren adam nasıl çatır çatır ilaç satıyor sana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide murat yazmış şimdi gördüm hayatım boyunca lcarnitin kullanmadım kullanmazsın tabi diüretik ilacın ve steroidin dibini vurmuş olup adam tenezzülmü eder yanına git abi ilaç lazım de bakalım gençlerin sağlığına öneme veren adam nasıl çatır çatır ilaç satıyor sana
    face'ten ekleyip takip edebilirsin paylaşımlarını ve yaptıklarını ne kadar ne kullanmış ne kullanmamış daha iyi anlarsın benim anlatmam olmaz kendin görüp karar ver benimki sadece tavsiye isteyen istediğini kullansın isterse 10 kür steroid vursun sonuçta vücut kendi vücudu benimki nacizane tavsiye. Kimse kullanmasın aman sakın ölürsün tayfasından değilim sadece gereksiz yere para verilmesinden yada değilim dediğim gibi isteyen istediğini kullanır kimse karışamaz ona her zaman ilk doğal olanı tercih etmeye özen gösteririm. (Bu arada protein tozu - amino asit - bcaa - creatin - Lcarnitin hepsini kullandım)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel kardeşim muratın ne kullanıp kullanmadığını açıkçası hiç merak etmiyorum doğal olmayan adamın lcarnitine zararlı demesi komik .Senin hepsini kullanmış olman bir şeyi değiştirmez sonuca bakarım Adam akıllı beslenmeyle oldukça etkilidir lcarnitine he 3000 mg yazar içinde 2000 vardır ona gelene kadar yediklerimizde neler var..

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Steroid kullanmayın Supplement kullanın.

L-Carnitine evet oral yoldan emilim oranı düşüktür ancak besinlerden alınan l-carnitine miktarıda oldukça az.

L-Carnitine'in gerçekten etkili olması için subq enjeksiyona ihtiyacı vardır ve insanda bu kullanılmaz oldukça sancılıdır.

Spor bilim ile vardır. Hayatında kitap açmamış kulaktan dolma bilgilere sahip insanlara itibar etmeyin, sahip olunan vücut bilgiyi her zaman temsil etmez.

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.78 boy 87-88 arası kilo ile spora başladım göbeğim acayip yağlandı yağ yakıcam diye ama ben 2 kilo aldım
    Sürekli kepekli pirinç salata beyaz ve kırmızı et yiyorum henüz 2 hafta oldu tabi şekeride komple bıraktım.
    Benim sormak istediğim şöyle bir şey var günlük aldığım kalori miktarını bilmiyorum fakat bisiklet ile antrenman sonu kardiyo yapıyorum 180 200 arası yakıyorum 30 dk'da aldığım kalori zaten 1000'e yakındır tahminimce kalori açığı nasıl oluşturabilirim ?
    Ağırlıktan çok kardiyoyamı yönelmem lazım
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilekten nabız ölçen saat kullananlar var mıdır aramızda? Yavaştan bahar geldi idman yapmadığım akşamlar koşuya çıkacağım. Çok fazla marka var, gönül Garmin ister ama ekonomik gücüm yok şuanda alacak. Var mıdır marka tavsiyesi olan.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilekten nabız ölçen saat kullananlar var mıdır aramızda? Yavaştan bahar geldi idman yapmadığım akşamlar koşuya çıkacağım. Çok fazla marka var, gönül Garmin ister ama ekonomik gücüm yok şuanda alacak. Var mıdır marka tavsiyesi olan.
    defactoda var iş görür 50-60 tl arası fiyatı vardı sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    defactoda var iş görür 50-60 tl arası fiyatı vardı sanırım
    decatlon olacak özür kafa gitti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.78 boy 87-88 arası kilo ile spora başladım göbeğim acayip yağlandı yağ yakıcam diye ama ben 2 kilo aldım
    Sürekli kepekli pirinç salata beyaz ve kırmızı et yiyorum henüz 2 hafta oldu tabi şekeride komple bıraktım.
    Benim sormak istediğim şöyle bir şey var günlük aldığım kalori miktarını bilmiyorum fakat bisiklet ile antrenman sonu kardiyo yapıyorum 180 200 arası yakıyorum 30 dk'da aldığım kalori zaten 1000'e yakındır tahminimce kalori açığı nasıl oluşturabilirim ?
    Ağırlıktan çok kardiyoyamı yönelmem lazım
    her ağırlık antremanı sonuna en az 20-25dk kardio ekle of günlerinde 20-30 dk'lık hit kardio yap sadece ağırlık antreman sürenide fazla uzatmamaya özen göster salonda 1saate antreaman bitmiş olsun. Kalori açığını hesaplayarak yaparsan daha kesin sonuç alabilirsin birde su içmeyi ihmal etme günlük ortalama 4 lt su içmen lazım antreaman hariç.

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mi band 2 tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)