User Tag List

Sayfa 314/326 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.948 ile 5.966 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürecin zor, cla veya Lcarnitine de pek güvenme Bunlar asıl hedefleri yağ yakmak veya emilimini azaltmak olsada etkileri çok düşük. Kaldı ki senin kısa sürede tartı üstünde zayıflaman gerektiği için yağdan ziyade kaslarıda küçültmen lazım. Bu durumda en etkili yol senin de yaptığın gibi ağır kardiyo antrenmanları ve karbonhidratı olabildiğince düşürmek. Günlük kalorilerini olabildiğince azalt(kalori açığı oluştur). Kendini aç bırak sonrasında aç karnına kardiyo yap. Ağırlık "çalışma" sürekli kardiyo boş kaldıkça yapıştır Süre çok kısıtlı, umarım başarılı olursun kolay gelsin
    teşekkürler öncelikle, üniversite başlarında süre sınırım yoktu amaç edindim 25kg kadar vermiştim sanırım 4 ayda, şu an süre kısıtlı önümde de bir amaç olduğundan mümkün olduğu kadar az ve protein ağırlıklı besleniyorum. dediğiniz gibi kas illaki gidecek, adamlar yağ kas oranı bakmıyor malesef sadece tartı üzerindeki sayı önemli olduğundan bende vücudu hasta etmeden ne yapabilirsem o

1500mt koşu ilk denemem 8:40 çıktı tam sınırdayım yani, bu süreyi 7dk gibi zamanlara indirirsem güzel olucak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kilonu bilmiyorum ama 2 ayda 20kg vermek bayağa ciddi iş tek başına uygulamıyorsundur umarım.

kolay gelsin.
    Serkan abi 190 boy 114 kg idim.2 ay sonunda 94 kg tartıya çıkmıştım. Askerden geldim 110 kg başladım şuan 104 kg gördüm. Evet rakam fazla ama vücudum kilo almaya ve vermeye müsayit ama bir türlü sabit tutamıyorum çünkü yemeyi seviyorum...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan abi 190 boy 114 kg idim.2 ay sonunda 94 kg tartıya çıkmıştım. Askerden geldim 110 kg başladım şuan 104 kg gördüm. Evet rakam fazla ama vücudum kilo almaya ve vermeye müsayit ama bir türlü sabit tutamıyorum çünkü yemeyi seviyorum...
    maşallah.

kontrollü gitmekte yarar var. kilo her hastalığın başı nerdeyse ama kilo veriyim derken diğer organlarını bozmayasın.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube

Bu videoya bakıp, yaş vs önemli olmadan insan iradesi isterse neler yapılabilir görün. Bende kurban bayramı gibi kendi challengema başlıyorum nasipse
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah.

kontrollü gitmekte yarar var. kilo her hastalığın başı nerdeyse ama kilo veriyim derken diğer organlarını bozmayasın.
    Saolasın abi 3 kere bu şekilde zayıfladım artık alıştı bünyem. Besinlerime çok dikkat ediyorum. Çok şükür hiç bir fonksiyon bozulmadı. Acayip dikkat ediyorum kendime.

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YouTube

Bu videoya bakıp, yaş vs önemli olmadan insan iradesi isterse neler yapılabilir görün. Bende kurban bayramı gibi kendi challengema başlıyorum nasipse
    bos gun yok,
    sabah kardiyo gun icinde boks aksam agirlik:
    ve sadece bir defa yemek yeme sansi var,
    yorgunlugu gectim, mental stresi kaldirmak bile Zor...
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir defa yemek şansı vermiyor ama, O öyle yapmış, canımın istediğinide yedim asla diyet yapmadım diyor. Midesi bulandığı ilk 2 hafta salatalıkta yemiş yanında vs.

Sabah cardiosu şart çünkü vucut en fazla sabah aç karınla yağ yakımı gerçekleştirir. Zaten kolay olsa herkes yapabilirdi ama bu vucuda sahip bir adam bile bunlardan vazgeçebiliosa kg vermek isteyenler çok güzel sonuçlar alabilir
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar kisa surede bu kadar kilo vermenin saglikli oldugunu dusunmek bile ne kadar dogru bilemedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kisa surede bu kadar kilo vermenin saglikli oldugunu dusunmek bile ne kadar dogru bilemedim.
    Varmı sağlıklı bu yöntem hatta en sağlıklısı bu diyen?

Birde burada insanlar neler yapılabiliri paylaşıyor. Daha önce yapmış yada bu serüveni yaşamışlardan fikir danışıyor. Mide amelyatı olan insanlar ilk 1 ay yemek dahi yemiyor sadece sıvı beslenmesi sonraki aylarda mama vs derken ilk 4 ay katı beslenmeyen var AMA SONUÇ NASIL? Sağlıksızsa bile neye göre sağlıksız mesela? Amelyatı yapan Uzman prof hekim değilmi? adam amelyattan sonra şeker hastalığı ile kronik tansyondan kurtulmuyormu?

Yani illa böyle spor ile alakalı bir konu olduğunda NE KADAR SAĞLIKLI lafını bir yere kondurmak konuyu bir yere taşımıyor malesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Varmı sağlıklı bu yöntem hatta en sağlıklısı bu diyen?

Birde burada insanlar neler yapılabiliri paylaşıyor. Daha önce yapmış yada bu serüveni yaşamışlardan fikir danışıyor. Mide amelyatı olan insanlar ilk 1 ay yemek dahi yemiyor sadece sıvı beslenmesi sonraki aylarda mama vs derken ilk 4 ay katı beslenmeyen var AMA SONUÇ NASIL? Sağlıksızsa bile neye göre sağlıksız mesela? Amelyatı yapan Uzman prof hekim değilmi? adam amelyattan sonra şeker hastalığı ile kronik tansyondan kurtulmuyormu?

Yani illa böyle spor ile alakalı bir konu olduğunda NE KADAR SAĞLIKLI lafını bir yere kondurmak konuyu bir yere taşımıyor malesef
    konu başlığındaki sağlıklı yaşam bişey ifade etmiyor sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten bende burada bu tarz en sağlıklısı diyen yok yazmışım. Sen okumadın sanırım.

Diğer yandanda spor yapanlar bilirlerki bu "ne kadar sağlıklıki" lafı bir basmakalıptır. İnsanları yapacaklarından alıkoymak en baştan yoldan döndürmek için toplumun uydurduğu güzel bir spot.

Geçmiş sayfalarda millet çığırtkanlıkla Mide küçültme yada bypass amelyatlarınıda eleştirdi yine spotumuz neydi "ne kadar sağlıklıki?" Subarucu Güsel forumumuzdan bugün amelyatın 120. günü biraz önce paylaşım yapmış -46 kg diye. 92 kg ma düşmüş adam. Ben Lisede bile bu kg mı anca gördüm diyor. Kurtulduğu hastalıkları yazıyorum; Akut şeker, Hyper tansiyoni Uyku apnesi... dahada var ben bunları aklımda tutabildim. Şimdi birileri yine çıkar; "abi benim bi eniştem mide amelyatı oldu, öldü" "çok çok sağlıksızmış" der.

Başlıkları güzel okuyalım; KG alma yada verme. Bunlar zaten 2-3 kg verip alacakların bu konuda işi yok. Bakın konuya yazanlar onlarca kg vermeye çalışan, yada yine en az 10 ve üstü kg almaya çalışan kişiler. Buda en başta irade ve harekete geçmek ile olur. Yalnız öyle yürüme bandında yada açık havada 4.5 km ile km lerce elinde sosyal medyaya baktığın telefonla hayallere ulaşmak çooook zaman alır. Hocamında dediği gibi "sporda şu işe yaramıyor, yada bu işe yaramıyor yada bu hareket yanlış diye birşey yoktur, her atılan adımın vucuda faydası vardır" der. Gerçekten öyle, bu işe yaramanın süresini uzatmak yada kısaltmak ise bizim elimizde.

Ben geçen sene en son 96 kg a kadar çıktım. zaten hyper tansyon aileden gelme hastalıktı iyice gün yüzüne çıktı. Üzerine geçen sene şeker hastası olduğumu ve insülin direncimin çokta yüksek olduğunu öğrendim. Tek birgünde hard birşekilde spora başladım 8 ayın sonunda 80 kg a düştüm. yağ oranım %30 ve üzerinden %20 altına sarktı. Tüm hastalıklarımdan kurtuldum.

Peki ben bunu yaparken yine kamu spotu neydi biliyormusunuz " bukadar ağır spor yapma bir yerin incinir, bukadar koşma kalp krizi geçirirsin, yada nekadar sağlıklıki bu yaptığın"

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nos basmadığının kanıtı varmı? sağlam pr yapmış adam
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamda her an spor yapabilcek imkan var. Sabah 7 de kalkıp işe gitsin akşam 7 de gelsin eve sonra spor yapsın bakim aklını kaybeder 2 gün sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube

Buda sevdiğim güzel challengelardan biri mesela. Bu kesinlikle amatör birinin 30 günlük değişimi. Yinede 30 gün boyunca mutlaka spor yapılıyor

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube

Bu adam vucut olarak zaten kasli yapida. Yani gun icinde yaktigi kalori normal bir insanin cok uzerinde. Ustune spor girince daha da artiyor.

Genel olarak 1 ogun beslendigini soyluyor. Tek ogunde 1500 kalori alsa kabaca 3 belki 4 katini gunluk olarak yakmistir. Enerjisinin dusmemesi sasirtici. Bence isin icinde reklam oldugu icin destek maddeler de olabilir.(tabiki her kosulda o tempoyu surdurmek bircok kisinin altina giremeyecegi bir durum)

Mide ameliyatini ornek veriyorsunuz ama yatarak harcadiginiz kalori ile sabahtan aksama kadar calismak tamamen farkli konular(ozellikle de 100kg ustu ve kasli bir insan icin)

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube

su adamin kullandigi ilaclari kullandiktan sonra bunu yapmakta bisey yok zaten. ilac deposuna dönmus adam. ne bulduysa kullanmis. kicindaki igne izleriyle findik boyutundaki tasaklarini da gösterseymis keske

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vieoyu paylaştığımdaki yazıma bir bakın arkadaşlar...

İnsan iradesi istediğinde neler yapılabilir diyorum. Bu uç nokta. Ama adam en azından "bukadar kaslı vucudum var ya kasımdan çok kaybedersem" gibi bir bunalıma bile girmedn bu işi yapmış. Adam ta ınmış biri zaten. Bundan öncede Orkun Işıtmak denilen Türkiyenin en izlenir youtuberı olan çocuğu 1 ayda kaslı hale getiren challenge daki hoca kendisi. Hatta onuda izleyin. Kendisi o challenge çekildikten sonra neden bende bu tip birşey başaramayayım die denemiş ve hedefinden fazlasını başarmış. Tabiki büyük irade. Takviye olarak kg aldırıcı çok var ama kg verdiriciler malesef etkin ürünler değil. Daha uzun süreli çalışmalarda sonuç verecek ürünler. Yoksa l carnitini varille içsen sana bu kg mı verdiremez zaten.

Adama dikkat edersenşz uzun süreli ve çoook tekrarlı hatta ciddi düşük kg lı çalışmalar yapıo hep.

Neyse konu şu. Adam bir şekilde başarmış, başarmak içinde istemek şart. Diğer challengelarada bakın.

Hatta benim challengemda bu pazartesi başlayacak ben bu denli büyük hedef koymuyrum tabi. Benimki hem kg vermek hem gizli yerlerde kalan kasların daha ortaya çıkması ile alakalı. Bakalım olursa olır olmazsa yinefe kendim için yararlı birşey yapmış olucam

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vieoyu paylaştığımdaki yazıma bir bakın arkadaşlar...

İnsan iradesi istediğinde neler yapılabilir diyorum. Bu uç nokta. Ama adam en azından "bukadar kaslı vucudum var ya kasımdan çok kaybedersem" gibi bir bunalıma bile girmedn bu işi yapmış. Adam ta ınmış biri zaten. Bundan öncede Orkun Işıtmak denilen Türkiyenin en izlenir youtuberı olan çocuğu 1 ayda kaslı hale getiren challenge daki hoca kendisi. Hatta onuda izleyin. Kendisi o challenge çekildikten sonra neden bende bu tip birşey başaramayayım die denemiş ve hedefinden fazlasını başarmış. Tabiki büyük irade. Takviye olarak kg aldırıcı çok var ama kg verdiriciler malesef etkin ürünler değil. Daha uzun süreli çalışmalarda sonuç verecek ürünler. Yoksa l carnitini varille içsen sana bu kg mı verdiremez zaten.

Adama dikkat edersenşz uzun süreli ve çoook tekrarlı hatta ciddi düşük kg lı çalışmalar yapıo hep.

Neyse konu şu. Adam bir şekilde başarmış, başarmak içinde istemek şart. Diğer challengelarada bakın.

Hatta benim challengemda bu pazartesi başlayacak ben bu denli büyük hedef koymuyrum tabi. Benimki hem kg vermek hem gizli yerlerde kalan kasların daha ortaya çıkması ile alakalı. Bakalım olursa olır olmazsa yinefe kendim için yararlı birşey yapmış olucam
    Abi sen biraz daha araştır profesyoneller kurumak için neler kullanıyor diye . Oturduğu yerde 3 tişört değiştiren adamlar var
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Barış okan hoca yılların sporcusu , girdiği steroid kürleri buradaki büyüklerimizin birçoğunun yaşının 2 katıdır , kimse naturel bir şekilde bunu denemeye kalkmasın zaten en fazla 1 gün dayanabilirsiniz. Winstrol , trenbolon , deca vb kullandığı onlarca ilacı buraya yazabilrim ama önemi yok. O hayatını bu şekilde kazanıyor tek amacı kanalına abone kazanmak ve tekrardan gündeme gelmekti ve başardı. Lütfen naturel şekilde spor yapan abilerimiz kardeşlerimiz bu insanlarla kendini kıyaslamasın. Sağlıklı bir insanın testesteron referans aralığı 300-600 arasında seyrederken bu ilaçlı abilerimiz (eleştirmiyorum herkesin kendi tercihi saygı duyuyorum) off sezonda bile 1500-2000lerden aşağı değil.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)