User Tag List

Sayfa 316/326 İlkİlk ... 216266306314315316317318 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.986 ile 6.004 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaDCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir yazıyorsunuz ki oldukça komik yok fındık kadar yok bezelye kadar sağdan soldan duyduğunuz şeyler ile beraber kompleks yapmışsınız. Bu spora senelerimi verdim aynı şekilde 20 yılını veren profesyonel nac, ifbb card a sahip olan insanlar ile beraber antrenman yaptım. Steroidleri gözünüzde öyle bir noktaya getirmişsiniz ki kullansanız mr.olympia ilk 5e girersiniz. Herşeyi bu kadar kolay oluyor sanmayın. Hiç bir ilaç sizi oturduğunuz yerde kaslı veya define yapmaz.

Ek olarak dünyada hiç bir profesyonel vücutcu dahil dnp kullanmıyor çünkü gerek yok kilo vermek ve define olmak için. Bununla birlikte senelerce steroid kullanan vücutçuların hepsinin çocukları vardır. Bilmiyorum hiç pct diye birşey duydunuz mu ?
    Zaten pct yi bilmeyen bu işe girerse geçmiş olsun. Bu arada pct ile demek istenen vücuttaki testo oranını o kadar yükseltiyorsunuz ki vücut üretmiyor. Kür bittikten bir süre sonra pct yaparak yeniden vücudun üretmesini tetiklemek gerekiyor.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç almak istiyorsan sabah yürüyüşüne çevirebilirsin. En fazla kalori harcaması, buna bağlı aslında yağ yakımı sabah cardioları ile yapılır
    işim sebebiyle çok zor.
    birde eşimle beraber çıkıyoruz.oda aynı durumda.

bugün çalıştığı şirkette yağ ölçümü yaptırmış.3 hafta öncesine göre 1kilo yağdan verip,1 kilo kastan almış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yürüyüş yapma. yani göbek eritmek amacı için değil.
    Six Pack in 30 Days - Abs Workout - Apps on Google Play

orta programı seç. mümkünse ingilizce kullan. türkçe biraz saçmalıyor komik oluyor.

programa riayet eder ekmeği tamamen kesersen 1 ay sürmez senin göbeği yok etmen.

programın başlığı tabi ki abartı, alt yapı yoksa 1 ayda kimsede sixpackler çıkmaz. ancak 10 günde benden 4 kilo aldı ekmeği kesip bu programa riayet edince. 1 ayı tamamlaya bilirsem 2nci ay hard versiyona geçeceğim. yorumlar bana abartı geliyordu ama gerçekten insanı teşvik konusunda faydalı.

veya aşağıdaki nike kullanabilirsin. nike uzun vadeli kullanım için tüm dünyada tutuluyor.

Nike Training Club - Workouts & Fitness Plans - Apps on Google Play

decathlondan hoplama hareketlerini absorbe etmek için 2 tane yere sermelik zımbırtı başka alete bile gerek yok. fitness salonlarında ben ev sporu kadar kilo veremiyordum.
    evde barfiks ve ağırlık setim var.kafama göre çalışırım.belli bir programım yok yani

kasarak 1 hafta full çalışsam acayip toparlar vücudum.ama göbek hariç işte.

çevremdekilerde unu kes sana yeter diyorlar.

sabah domates-salatalık-zeytin -beyaz peynir-harşlanmış yumurta-çeyreğin yarısı ekmek yiyorum.
    öğlen elma-75gr.tadım festival-1 tabakta kurufasülye veya ıspanak türü şeyler yemeğe çalışıyorum.
    akşam sadece su

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evde barfiks ve ağırlık setim var.kafama göre çalışırım.belli bir programım yok yani

kasarak 1 hafta full çalışsam acayip toparlar vücudum.ama göbek hariç işte.

çevremdekilerde unu kes sana yeter diyorlar.

sabah domates-salatalık-zeytin -beyaz peynir-harşlanmış yumurta-çeyreğin yarısı ekmek yiyorum.
    öğlen elma-75gr.tadım festival-1 tabakta kurufasülye veya ıspanak türü şeyler yemeğe çalışıyorum.
    akşam sadece su
    abi ben 110 kiloya kadar çıktım. şuan 104 e düştüm 1 ayda 6 kilo gayet iyi. bunun 20 günü sadece ekmeği kestim. tabi sadece ekmek değil içinde dediğin gibi un içeren herşeyi kestim. 10gündür de hergün evde bu programa uyuyorum ve dehşet terletiyor ki moskovada sonbahar havası var gece pencere açık yatarsan üşürsün.

herkesin kimyası farklı tabi. yaş ilerledikçe sporu belki sertleştirmek gerekiyor. şu yazdıklarınla besleniyor olsam ben şimdiye 80lere inerdim
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben 110 kiloya kadar çıktım. şuan 104 e düştüm 1 ayda 6 kilo gayet iyi. bunun 20 günü sadece ekmeği kestim. tabi sadece ekmek değil içinde dediğin gibi un içeren herşeyi kestim. 10gündür de hergün evde bu programa uyuyorum ve dehşet terletiyor ki moskovada sonbahar havası var gece pencere açık yatarsan üşürsün.

herkesin kimyası farklı tabi. yaş ilerledikçe sporu belki sertleştirmek gerekiyor. şu yazdıklarınla besleniyor olsam ben şimdiye 80lere inerdim
    ramazanda sahurda su içer yatarım.tek öğün iftar yaparım.onda bile 1 ayda 5kg verdim.önceki senelerde 7-8 verdiğimde olmuştur.

şimdilerde makarna aşeriyorum.pilavı unuttum zaten

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genetik her şey ben bunu anladım 80 kiloyum yağ %12 hala zayıfım 90 olsam 8 kilo kas 2 kilo yağ koysam yine büyük görünmücem 100+ olmak lazım oda nossuz kaç yılımızı alır görücez
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler yazın idman yapamayan bir ben miyim ? 1 senedir hiç kaçırmadan idmanlarımı aksatmadım.En az 3 gün haftada.. Ama şu sıcaklar bastıgından beri gidesim yok hiç salona.. Hele öyle günde 4-5 yumurta ye , protein tozu iç , aksam 400 gram hindi/tavuk ye düşününce bile midem bulanıyor.Soğuk sandviç ile yaşıyorum yazın valla baska birşey yiyemiyorum bu sıcakta hele salona git ağırlık kaldır terle vs öff.. Haftada 1 kesin gidiyorum ama hamlamayayım diye.. Havalar serinlese biraz yine düzene girsem..
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler yazın idman yapamayan bir ben miyim ? 1 senedir hiç kaçırmadan idmanlarımı aksatmadım.En az 3 gün haftada.. Ama şu sıcaklar bastıgından beri gidesim yok hiç salona.. Hele öyle günde 4-5 yumurta ye , protein tozu iç , aksam 400 gram hindi/tavuk ye düşününce bile midem bulanıyor.Soğuk sandviç ile yaşıyorum yazın valla baska birşey yiyemiyorum bu sıcakta hele salona git ağırlık kaldır terle vs öff.. Haftada 1 kesin gidiyorum ama hamlamayayım diye.. Havalar serinlese biraz yine düzene girsem..
    Bende yazın hiç çalışamazdım Bir çok insanın aksine kışın kilo verip yazın alıyordum.

Bu sene yaşadığım yer çok daha sıcak 38-40+. Evden çıkıp herhangi bir aktiviteye katılmak istemiyorum Salon da eve 5 dk yürüme mesafesinde. Enteresan bir şekilde haftada 5-6 gün gidiyorum. Salonun serin olmasınında etkisi var. Beslenme konusunda sebze ve kırmızı et ağırlıklı gidiyorum. Sıcakta baharatlı şeyler yemek zor oluyor. Olabildiğince düz gıdalarla takılıyorum

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yazın hiç çalışamazdım Bir çok insanın aksine kışın kilo verip yazın alıyordum.

Bu sene yaşadığım yer çok daha sıcak 38-40+. Evden çıkıp herhangi bir aktiviteye katılmak istemiyorum Salon da eve 5 dk yürüme mesafesinde. Enteresan bir şekilde haftada 5-6 gün gidiyorum. Salonun serin olmasınında etkisi var. Beslenme konusunda sebze ve kırmızı et ağırlıklı gidiyorum. Sıcakta baharatlı şeyler yemek zor oluyor. Olabildiğince düz gıdalarla takılıyorum
    sabah 7 de gittim şimdi döndüm eve baya serin idi o saatler.. Sabahları erken kalkabilirsem en güzel saat. Şimdi klimayı açtım serin serin oturuyorum.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

OmeR-FE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5-6 sene body sporundan sonra yaklasik 3 - 3.5 sene aranin ardindan 2 gun once idmanlara basladim tekrar bende. Suan isin en zor donemindeyim adaptasyon heryerim aciyor
    Merdo'm Seni Unutmayacağız...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isınmadan yaptığım antrenman yüzünden omuz kol bölgemde dairesel hareket yaptığımda (direksiyonu çevirirken) eklemlerden ses geliyor. Ortapedi doktoruna görünmeme gerek var mı yoksa bir süre antrenmana ara versem düzelir mi ?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 2 3 senedir hep yapıyorum spor ama gelişme çok az oluyor. Kesinlikle genetik olduğunu düşünüyorum. Adamlar neler yiyiyor içiyor göbek yapmıyorlar biz 2 3 kere bisküvi yiyelim hemen göbek çıkıyor baklavalar kayboluyor ne manyak birşeydir bu ya :s
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isınmadan yaptığım antrenman yüzünden omuz kol bölgemde dairesel hareket yaptığımda (direksiyonu çevirirken) eklemlerden ses geliyor. Ortapedi doktoruna görünmeme gerek var mı yoksa bir süre antrenmana ara versem düzelir mi ?
    Ağrı varmı o bölgede ? Ağrı varsa 3 veya 4 gün içinde azalma olmazsa görünebilirsin. Uyumadan önce 1 kase yoğurt yiyebilirsen iyi gelir.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağrı varmı o bölgede ? Ağrı varsa 3 veya 4 gün içinde azalma olmazsa görünebilirsin. Uyumadan önce 1 kase yoğurt yiyebilirsen iyi gelir.
    SAbit durunca ağrı yok da kol hareketi yaptığımda sızlama oluyor. Tak tuk eklemlerden ses geliyor bi rot balans gerekiyor herhalde. Yoğurt yerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sorum olacak. Öğle yemeklerinden sonra aşırı derecede tatlı ihtiyacı hissediyorum.

Buna engel olamadığım için bisküvi yiyorum kremalı yada çikolatalı bu seferde yaptığım her şey boşa gidiyor.

Bunun için ara öğünler de bana tatlı tavsiyesi olan var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olacak. Öğle yemeklerinden sonra aşırı derecede tatlı ihtiyacı hissediyorum.

Buna engel olamadığım için bisküvi yiyorum kremalı yada çikolatalı bu seferde yaptığım her şey boşa gidiyor.

evde kendin protein, fıstık&fındık ezmesi ile kurabiye vb bişeyler hazırlayıp öğlen atıştırabilirsin
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evde kendin protein, fıstık&fındık ezmesi ile kurabiye vb bişeyler hazırlayıp öğlen atıştırabilirsin
    Geçen bir karışım yaparak atıştırdım güzel oldu.

Belki daha güzel bir şeyler tavsiye edenler olursa diye buradan sormak istedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen bir karışım yaparak atıştırdım güzel oldu.

Belki daha güzel bir şeyler tavsiye edenler olursa diye buradan sormak istedim.
    musclechef'in güzel atıştırmalıkları var onlardan bulabilirsen onlardan da tüketebilirsin, onun dışında protein bar'lar da güzel alternatif.
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şekersiz tatlandırıcılı sakızlar azda olsa şeker ihtiyacını bastırır bir sonraki öğününe kadar idare edebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)