User Tag List

Sayfa 317/326 İlkİlk ... 217267307315316317318319 ... SonSon
6187 sonuçtan 6.005 ile 6.023 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    musclechef'in güzel atıştırmalıkları var onlardan bulabilirsen onlardan da tüketebilirsin, onun dışında protein bar'lar da güzel alternatif.
    Teşekkür ederim hocam. Musclechef diye ürün mü satılıyor yoksa videoları izleyerek kendimiz mi yapıyoruz ?

Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şekersiz tatlandırıcılı sakızlar azda olsa şeker ihtiyacını bastırır bir sonraki öğününe kadar idare edebilir.
    Teşekkür ederim hocam deneyeceğim..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam. Musclechef diye ürün mü satılıyor yoksa videoları izleyerek kendimiz mi yapıyoruz ?

Teşekkür ederim hocam deneyeceğim..
    Kendi ürünleri var direk. Vanilyalı kurabiyeleri falan vardı ben alıyordum arada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi ürünleri var direk. Vanilyalı kurabiyeleri falan vardı ben alıyordum arada.
    Nereden temin edebiliriz peki onları ?

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sorum olacak. Öğle yemeklerinden sonra aşırı derecede tatlı ihtiyacı hissediyorum.

Buna engel olamadığım için bisküvi yiyorum kremalı yada çikolatalı bu seferde yaptığım her şey boşa gidiyor.

Bunun için ara öğünler de bana tatlı tavsiyesi olan var mı ?
    evde bol tarçınlı fıstık ezmesi yapıyorum kendim. Spordan 2 saat önce önce tam buğday lavaşın içine fıstık ezmesi yarım muz güzel oluyor. aldığın karbonhidratı da sporda kullanmış oluyorsun. Tatlı ihtiyacı da kalmıyor.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sporu bırakalı aylar oldu,kilo falan almadım ama sporun vermiş olduğu alışkanlıkla az gıda tüketiyorum zaten.

spor yaparken çok az besinlerle saatlerce tokluk hissiyatı yaşıyordum. Sporu bıraktıktan sonra hemen acıkmaya başladım,ekmeği az tüketiyorum ama bu sefer de doymuyorum.

sanırım tekrardan spora başlamam gerekiyor.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nereden temin edebiliriz peki onları ?
    valla benim salonda satıyolardı o ürünlerden ordan alıyodum ben. Kendi sitelerinden de alışveriş yapılıyor sanırım ordan da alabilrsin.

Vanilla Protein Cookies - MuscleCheff

ama yanlış hatırlamıyosam ben 8 yada 10 liraya alıyodum salonda belki zam gelmiştir bayadır almadım
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar,

birkaç hafta önce mülakat için hazırlandığımı belirtmiştim. bununla beraber diyetisyen e gidip profesyonel yardımda alıyorum, malesef kurban bayramı tatilini aslında sonuçlarımın normalde çok iyi olmasına rağmen şu aşamada beni mutlu etmedi. çünkü doktorun dediğine göre sporu abartmamdan dolayı 10 günlük süreçte 3kg kas alıp 2,5kg yağ kaybetmişim. nitekim bu değerler şu an için benim işime yaramıyor.

gelelim fazla spor kısmına salonda 20 dk uzay yürüyüşü + 20 dk koşu bandında yürüyüş + 20 dk bisiklet, spora gitmediğim günlerde ise 10km tempolu yürüyüş yapıyordum aslına bakarsanız ama bu sanırım biraz fazla geldi, doktorun önerisi haftada üç gün salonda yaptığım spor ve diyete devam etmek başarı sağlayacağı yönünde. On günde vücut yaşım 28den 20ye düştü, vücut yağ oranım yüzde 17ye geriledi ama dediğim gibi mülakat için totale baktıklarından bu değerler hiç ilgilendirmiyor onları

sizin öneriniz nedir, kas yapmada kilo vermek adına?

4 ağustostan bugüne toplam 6kg yağ kaybı, total kilo olarakta 103,5kg dan - 99,6kg a gerilemiş.

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar,

birkaç hafta önce mülakat için hazırlandığımı belirtmiştim. bununla beraber diyetisyen e gidip profesyonel yardımda alıyorum, malesef kurban bayramı tatilini aslında sonuçlarımın normalde çok iyi olmasına rağmen şu aşamada beni mutlu etmedi. çünkü doktorun dediğine göre sporu abartmamdan dolayı 10 günlük süreçte 3kg kas alıp 2,5kg yağ kaybetmişim. nitekim bu değerler şu an için benim işime yaramıyor.

gelelim fazla spor kısmına salonda 20 dk uzay yürüyüşü + 20 dk koşu bandında yürüyüş + 20 dk bisiklet, spora gitmediğim günlerde ise 10km tempolu yürüyüş yapıyordum aslına bakarsanız ama bu sanırım biraz fazla geldi, doktorun önerisi haftada üç gün salonda yaptığım spor ve diyete devam etmek başarı sağlayacağı yönünde. On günde vücut yaşım 28den 20ye düştü, vücut yağ oranım yüzde 17ye geriledi ama dediğim gibi mülakat için totale baktıklarından bu değerler hiç ilgilendirmiyor onları

4 ağustostan bugüne toplam 6kg yağ kaybı, total kilo olarakta 103,5kg dan - 99,6kg a gerilemiş.
    hocam 10 günde 3 kilo kas aldığınızı makinede mi hesapladı? 1 günde 300 gr kas yapıyor ki bildiğim kadarıyla bu pek mümkün görünmüyor. Bir yanlışlık olabilir. Aynaya baktığınızda gelişimi görüyorsanız o daha doğru olacaktır. Ben rakamlara bakmayı bıraktım en güzel ölçü ayna.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar,

Doktor dimi arkadaş
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 10 günde 3 kilo kas aldığınızı makinede mi hesapladı? 1 günde 300 gr kas yapıyor ki bildiğim kadarıyla bu pek mümkün görünmüyor. Bir yanlışlık olabilir. Aynaya baktığınızda gelişimi görüyorsanız o daha doğru olacaktır. Ben rakamlara bakmayı bıraktım en güzel ölçü ayna.
    evet hep aynı cihazda tartılıyorum, tanita marka. bencede aynada ki görüntü tabiki önemli ama dediğim gibi mülakatta toplam kiloya bakıyorlar malesef. şirkette foto yükleyemiyorum, akşam atabilirim cihazın verdiği analizi
    dediğiniz gibi bende şaştım kaldım, sadece sıkı yürüyüşle nasıl böyle kas alabilirim diye

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet hep aynı cihazda tartılıyorum, tanita marka. bencede aynada ki görüntü tabiki önemli ama dediğim gibi mülakatta toplam kiloya bakıyorlar malesef. şirkette foto yükleyemiyorum, akşam atabilirim cihazın verdiği analizi
    dediğiniz gibi bende şaştım kaldım, sadece sıkı yürüyüşle nasıl böyle kas alabilirim diye
    İğne ve sağlam programsız imkansız bu kadar kas kazanımı. Alette bi sıkıntı var
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o tür makinalara inanmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla benim salonda satıyolardı o ürünlerden ordan alıyodum ben. Kendi sitelerinden de alışveriş yapılıyor sanırım ordan da alabilrsin.

Vanilla Protein Cookies - MuscleCheff

ama yanlış hatırlamıyosam ben 8 yada 10 liraya alıyodum salonda belki zam gelmiştir bayadır almadım
    Evet baktım şimdi 12 lira olmuş.

Bunların hangileri güzel tavsiye edeceğin bir tat varmı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otto_Skorzeny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende iğne olmadan o kadar kas olacağını sanmıyorum.

Bakıyorum spor yapanlara da streoid olmadan çok zor diyorlar.

Tabi ki bazı yapan arkadaşlar yıllarını vermiş emek harcamıştır onlara saygım sonsuz ama kısa zamanda kas yığını olmak isteyenler kesinlikle iğneli balon gibi şişiyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet baktım şimdi 12 lira olmuş.

Bunların hangileri güzel tavsiye edeceğin bir tat varmı ?
    valla ben vanilyalı yedim sadece o yüzden diğerleri nasıldır bilemicem ama kötü dğeil kesinlikle
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otto_Skorzeny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salonda aynı marka tanita cihaz var onda da gramına kadar aynı değeri verdi, var bir bit yeniği ama çözemedim neyse makinenin kalibrasyonu bozuk olduğunu varsayalım.

asıl önemli konu, kas kaybetmeden ama aynı zamanda kas kütlesi de mümkün olduğu kadar kazanmadan kilo vermek yağ ve ödem kaybetmek için ne tür ve ne sıklıkla kardiyo lazım?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sorum olacak. Öğle yemeklerinden sonra aşırı derecede tatlı ihtiyacı hissediyorum.

Buna engel olamadığım için bisküvi yiyorum kremalı yada çikolatalı bu seferde yaptığım her şey boşa gidiyor.

Bunun için ara öğünler de bana tatlı tavsiyesi olan var mı ?
    Murat arkadaşların önerdikleri şeylerin içinde de zararlı besinler var . Yani çok çok iyi diyemem

benim sana önerim migros'larda gördüğüm ve araştırdığım bir ürün

Migros Sanal Market

çeşitleri mevcut,ben hemen hemen hepsini denedim tadı çok güzel. Tavsiye ederim şeker ihtiyacını karşılıyor
    imzasız..

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 ay falan oldu bende fitness'a başlayalı, tartıldığımda yağ oranım %13.5'ten %11'e düştü 600 gramda bir kas kaybım var. Muhtemelen yeterli beslenemiyorum. Whey protein almayı düşünüyorum kullananlar hangi markaları kullanıyor? Optimum gold ya da hardline 3matrixx arasındayım bütçeme uygun olan bu ikisi var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı b.arica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ay falan oldu bende fitness'a başlayalı, tartıldığımda yağ oranım %13.5'ten %11'e düştü 600 gramda bir kas kaybım var. Muhtemelen yeterli beslenemiyorum. Whey protein almayı düşünüyorum kullananlar hangi markaları kullanıyor? Optimum gold ya da hardline 3matrixx arasındayım bütçeme uygun olan bu ikisi var.
    günlük kilo başı 1,6 gram protein alırsanız kas kütlenizi korur ve kas kütleside kazanırsınız , onun dşında kesinlikle optimum gold whey çikolata tavsiye ederim hardline ürünlerini kullandım fayda göremedim açıkcası

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)