User Tag List

Sayfa 323/326 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon
6187 sonuçtan 6.119 ile 6.137 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten döngü şöyle işliyor;
    *karbonhidratlı yiyecekleri sindirirken son yemekten sonra 7 saat civarı insülün salgılanıyor
    *insülin salgılanması yağ yakan hormon lepitemin salgılanmasını engelliyor
    *lepitem salgılanamayınca yağ yakımı duruyor
    benim dediğim beslenme biçiminde vücut yaklaşık 17 saat karbonhidrat almadığı için otomatikmen 7. saatten sonra kalan 10 saat lepitem salgılamaya devam ediyor ve enerjisini yağdan karşılıyor
    ve evet kahvaltı saçma sapan gereksiz absürt bir öğün
    kimse uyandığında aç uyanmıyor alışkanlıklarınızı değiştirmeyi deneyin derim
    Evet çok doğru insülin hakkında yazılanlar. Geçen hafta perşembeden beri bende gece çalışmıyorsam çok zorladığı halde akşam saat 7'den sonra bir şey yememeye gayret ediyorum. Biraz iradeye sahip çıkabilirsem hallolur bu iş.
    Bunun yanında aşırı derecede çikolata tüketme gereksinimi duyuyorum, onuda yukarıda yazılan gibi ufak tefek kuruyemiş takviyesiyle kurtarıyorum şimdilik.
    .

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam akşam 7 de akşam yemeğini ye
    sonra bir daha ertesi gün öğlene kadar hiç bir şey yeme
    karbonhidratı azalt protein ağırlıklı beslen
    inan yağlardan kurtulman için spor yapmana gerek yok 2 ay bunu yap sonra tekrar konuşalım
    çünkü forumun çoğunluğu yeni fikirlere açık değil denemeden itiraz edecekler falan olacak
    ama sen 2 ay bu dediğimi yap sonra tekrar yaz bakalım göbek yağların ne olmuş
    mekikle desteklersen tabi 10 numara olur o ayrı
    kesinlikle deneyecem bunu... ama kafama takılan tek şey acaba aç kalmak sinir yapar mı ? Hani böyle çok aç kalınca başımız ağrır millete sararız ya , öyle birşey olur mu acaba bende... Yoksa bu işin heralde tamamen anafikri bişey yememekten geçiyor.. (göbeğin gitmesi için)
    Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fasterhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle deneyecem bunu... ama kafama takılan tek şey acaba aç kalmak sinir yapar mı ? Hani böyle çok aç kalınca başımız ağrır millete sararız ya , öyle birşey olur mu acaba bende... Yoksa bu işin heralde tamamen anafikri bişey yememekten geçiyor.. (göbeğin gitmesi için)
    aç bırakma hocam kendini, herhangi bir kalori sınırlaması yapma ama kaliteli beslenmeye çalış aburcuburu kes
    10 gün içinde alışıyorsun ztn kahvaltı ihtiyacı duymuyor vücudun
    canın tatlı istiyorsa yemekten sonra ye, öğlen yemeğinden sonra ye sıkma kendini
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilo vermek için mide balonu kullanan yada tanıdıgı olan varmı aramızda ?
    Efsane kilo alıyorum duramıyorum, spora yazıldım gidemiyorum vs o yüzden balon mantıklı gibi geldi

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÖmerF.Bayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kilo vermek için mide balonu kullanan yada tanıdıgı olan varmı aramızda ?
    Efsane kilo alıyorum duramıyorum, spora yazıldım gidemiyorum vs o yüzden balon mantıklı gibi geldi
    balon komplike bir islem, öncelik olarak mide botoksunu arastirmalisiniz
    Experience is what you get when you don't get what you want.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim boy 1.76 kilo 78. sadece göbeği eritip, biraz omuz ve göğüs yapmak istiyorum ama öyle çok bişey değil. biraz fit olsun yeter. bunun için ne yapmam lazım ?

Abacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim boy 1.76 kilo 78. sadece göbeği eritip, biraz omuz ve göğüs yapmak istiyorum ama öyle çok bişey değil. biraz fit olsun yeter. bunun için ne yapmam lazım ?
    Crossfit yapabilirsiniz yüksek kalori harcarsınız kondisyonunuz artar vucudunuzda istediğiniz türde gelişir.Yok ben bb ile devam etmek istiyorum diyorsanız ilk önce kardio yapıp yağlarınızı eritin sonra vg ye başlarsınız istediğiniz forma ulaşınca onu korumak için düşük kg yüksek tekrar yaparak güç antremanlarıyla korumaya yardımcı olabilirsiniz bir yandan da güç kazanmış olursunuz

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boy, kilo, yaş olarak aynıyız. Aynı beklentilerden dolayı spora başladım, şu an 1 yıl oldu ilk 3 ayda sıkı bir çalışmayla hedefime ulaştım hatta farklılığın en hızlı ve en hissedilir olduğu süreydi ama yetmedi devam ettim hayatım değişti diyebilirim. Artık spor günlük hayatımın bir parçası oldu. Ütopik hedeflerim yok middleweight clean bulk şeklinde devam ediyorum.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Abacus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Crossfit yapabilirsiniz yüksek kalori harcarsınız kondisyonunuz artar vucudunuzda istediğiniz türde gelişir.Yok ben bb ile devam etmek istiyorum diyorsanız ilk önce kardio yapıp yağlarınızı eritin sonra vg ye başlarsınız istediğiniz forma ulaşınca onu korumak için düşük kg yüksek tekrar yaparak güç antremanlarıyla korumaya yardımcı olabilirsiniz bir yandan da güç kazanmış olursunuz
    Aynen benim de 1.73 - 76 specler. Hem eğlenelim hem kısa sürede maksimum verim alalım derken Studio Camp diye bir yere başladım ben, genelde düzenli haftada 2 gitmeye çalışıyorum ama abonelik yok, pistten seans alır gibi ders aldıkça ödüyorsunuz veya paket halinde alıp diledikçe rez yaparak bitiriyorsunuz dersleri

Studio Camp - Spor Salonu, Grup Bootcamp Dersi -
    www.studiocamp.com - Anasayfa

İnceleyebilirsiniz. Yeri uygun değilse de Maslak'a açacaklar bu aralar yeni şube, veya bu konseptte başka bir salon bakabilirsiniz.

Akıllı saatinden takip edenlerden gördüğüm kadarıyla 1 saatlik aktivitede 1000 kaloriyi bulup hatta geçenler var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Abacus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'BB' ve 'VG' nin ne demek ?

Evimin yakınlarında Macfit var. Tavsiye eder misiniz ? Geçenlerde gidip görüştüm, fakat benimle ilgilenen kişi pek bilgi vermeyip, beni oraya kayıt ettirmenin peşindeymiş gibiydi. o yüzden Macfit e karşı biraz olumsuz gibiyim.

Ayrıca dövüş sporlarıyla bu istediğimi yapabilir miyim ? Birde ben kilo vermeden yapmak istiyorum

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    'BB' ve 'VG' nin ne demek ?

Evimin yakınlarında Macfit var. Tavsiye eder misiniz ? Geçenlerde gidip görüştüm, fakat benimle ilgilenen kişi pek bilgi vermeyip, beni oraya kayıt ettirmenin peşindeymiş gibiydi. o yüzden Macfit e karşı biraz olumsuz gibiyim.

Ayrıca dövüş sporlarıyla bu istediğimi yapabilir miyim ? Birde ben kilo vermeden yapmak istiyorum
    hangi macfit

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi macfit
    İstanbul Maltepe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer kilo vermek veya vucud geliştirmek istiyorsanız mutlaka profesyonel destek alın. Yoksa bir süre sonra bi *** olmuyor diyip umudunuzu kaybediyorsunuz.
    Eğer sağlam bir geçmişiniz yoksa3-6 ayda evrim geçirmeyi beklemeyin.

Bu arada Maltepe macfit cok kötü gitmeyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Akizilkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer kilo vermek veya vucud geliştirmek istiyorsanız mutlaka profesyonel destek alın. Yoksa bir süre sonra bi *** olmuyor diyip umudunuzu kaybediyorsunuz.
    Eğer sağlam bir geçmişiniz yoksa3-6 ayda evrim geçirmeyi beklemeyin.

Bu arada Maltepe macfit cok kötü gitmeyin
    Ben kilo vermek yada vücudu geliştirmek istemiyorum. sadece göbek gitsin, hafif omuz ve göğüs gelişsin yeter.

ne gibi kötülüğü var maltepedeki macfit in ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kilo vermek yada vücudu geliştirmek istemiyorum. sadece göbek gitsin, hafif omuz ve göğüs gelişsin yeter.

ne gibi kötülüğü var maltepedeki macfit in ?
    studiocamp app'ini indir bak ordan derslere ilk ders ücretsiz zaten, gel bir gör bu akşam 18:00'e gideceğim muhtemelen, olmadı perşembe 20:00. beklerim

Küçükyalı'dan işten çıkışta gidiyorum ben de, sana da çok uzak sayılmaz. arada kampanya denk getirince epey indirimli paket de alınabiliyor. ilkinde 10 dersi tanesi 33 liraya şimdiki 14 dersimi tanesi 40'a aldım ben

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    studiocamp app'ini indir bak ordan derslere ilk ders ücretsiz zaten, gel bir gör bu akşam 18:00'e gideceğim muhtemelen, olmadı perşembe 20:00. beklerim

Küçükyalı'dan işten çıkışta gidiyorum ben de, sana da çok uzak sayılmaz. arada kampanya denk getirince epey indirimli paket de alınabiliyor. ilkinde 10 dersi tanesi 33 liraya şimdiki 14 dersimi tanesi 40'a aldım ben
    bu studio camp zayıflama odaklı anladığım kadarıyla. yoksa ben mi yanlış anladım ? pm'den bana nasıl olduğunu anlatabilir misin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu studio camp zayıflama odaklı anladığım kadarıyla. yoksa ben mi yanlış anladım ? pm'den bana nasıl olduğunu anlatabilir misin?
    Web sitesini inceleyip instagram hesabını takip etmenizi tavsiye ederim. Zayıflama değil güçlenme vaadediyor

İlk dersimle 10 ders sonrası arası kondisyonumda çok fark görüyorum. Artık 3-4 hafta ara verip dönsem de pert olmuyorum. İlk ders yerlerde sürünmek garanti.

Ben de seninle aynı amaçla gidiyorum, faydasını gördüm o yüzden tavsiye ediyorum. Beldeki simit gitsin, vücudum, oturuşum, duruşum düzelsin diye.

Reklam gibi algılanmasın bu konseptte bildiğim tek yer bu, aynı mantıkta daha uygun fiyatlı yer varsa o da faydalı olur muhakkak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    web sitesini incelediğim için bana zayıflama odaklı gelmişti

siz ne kadar süredir gidiyorsunuz ve ne kadar bir değişim oldu vücudunuzda ?

yeri aslında iş yerime yakın. küçükbakkalköyde çalışıyorum bende. ama işten sonra çıkıp ordanda eve toplu taşımayla dönmek zulüm olur gibi

ayrıca şuan tek ders 60 tl. 5 ders 290 tl. acaba indirim yapıyorlar mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    web sitesini incelediğim için bana zayıflama odaklı gelmişti

siz ne kadar süredir gidiyorsunuz ve ne kadar bir değişim oldu vücudunuzda ?

yeri aslında iş yerime yakın. küçükbakkalköyde çalışıyorum bende. ama işten sonra çıkıp ordanda eve toplu taşımayla dönmek zulüm olur gibi

ayrıca şuan tek ders 60 tl. 5 ders 290 tl. acaba indirim yapıyorlar mı ?
    Hee arabasız zulüm olur abi o net

Ben yememden çok kısmam o yüzden daha önce söylediğim gibi beldeki simitten kurtulma ve vücutta sıkılaşma şeklinde gelişmeler var. Ben sadece lower focus derslerine gidiyorum göğüs ve kol odaklı çalışmalara katılmadım ancak ister istemez oralar da gelişiyor hareketler esnasında.

İndirim yok, dönemlik kampanyalar oluyor Black Friday, sevgililer günü vs bi bahane buluyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)