User Tag List

Sayfa 324/326 İlkİlk ... 224274314322323324325326 SonSon
6187 sonuçtan 6.138 ile 6.156 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hee arabasız zulüm olur abi o net

Ben yememden çok kısmam o yüzden daha önce söylediğim gibi beldeki simitten kurtulma ve vücutta sıkılaşma şeklinde gelişmeler var. Ben sadece lower focus derslerine gidiyorum göğüs ve kol odaklı çalışmalara katılmadım ancak ister istemez oralar da gelişiyor hareketler esnasında.

İndirim yok, dönemlik kampanyalar oluyor Black Friday, sevgililer günü vs bi bahane buluyorlar
    valla bende yemeden kısmadığım için, diyetle falan olacak iş değil biraz takip ediyim orayı indirim yakalarsam denerim. teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kilo vermek yada vücudu geliştirmek istemiyorum. sadece göbek gitsin, hafif omuz ve göğüs gelişsin yeter.

ne gibi kötülüğü var maltepedeki macfit in ?

Azıcık göbek gitmesi, omuz ve göğüs çıkarması epey zamanını alır 😂

Maltepe macfit aşırı kalabalık, hocalar karı kız peşinde.

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hem kilo vermek hemde vücut geliştirme için crossfiti öneririm.tüm kas gruplarını hedef aldığı ve dengeli çalıştırdığı için bence avantajlı.

ilk zamanlar g.tten solduruyor ama zamanla alışıyorsun.

tabi bu isteklere sadece spor yaparakta ulaşılamaz.bunun yanında en önemlisi beslenme,uyku ve bir düzen kurmanızda lazım.
    TeKS@S

320Si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped kullanan var mı ?
    18' Golf Tsi - 16’ 320i - 06’ 320Si

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kilo vermek yada vücudu geliştirmek istemiyorum. sadece göbek gitsin, hafif omuz ve göğüs gelişsin yeter.

ne gibi kötülüğü var maltepedeki macfit in ?
    kilo vermek istemiyorsun vucut geliştirmek istemiyorsun.sadece göbek gitsin omuz göğüs gelişşsin olur ya ) sen hiç bulaşma yemeye devammm..

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 320Si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped kullanan var mı ?
    Öyle aman aman bi etkisi yok , normal yaptığın antremandan bi tık fazla terletiyo

Abacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    'BB' ve 'VG' nin ne demek ?

Evimin yakınlarında Macfit var. Tavsiye eder misiniz ? Geçenlerde gidip görüştüm, fakat benimle ilgilenen kişi pek bilgi vermeyip, beni oraya kayıt ettirmenin peşindeymiş gibiydi. o yüzden Macfit e karşı biraz olumsuz gibiyim.

Ayrıca dövüş sporlarıyla bu istediğimi yapabilir miyim ? Birde ben kilo vermeden yapmak istiyorum
    Vg vücut geliştirmenin kısaltması bb de ingilizcesinin ikisi de aynı şey benim hatam

hem yağ kaybedip aynı anda kas kazanmak malesef biolojik olarak mümkün değil

dövüş sporlarıyla da yapabilirsiniz yüzmeyle veya koşuyla şöyle düşünün vucut geliştirmek için daha iyi bir spor olsaydı kimse ağırlık kaldırmazdı ama hafif vucut istediğiniz için vg yerine bu sporlara yönelebilirsiniz

hızlı koştuğunuzda nabzınızın hızlandığını hissedersiniz ne kadar yüksek nabız o kadar hızlı yağ yakmak demek sizi nefes nefese bırakan her spor yağ yakmanızı kondisyonunuzu arttırmanızı sağlar

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu spor işinde istikrarlı olmak lazım 86 ya kadar düşmüştüm yine patladı hayvan gibi yiyorum 10 gündür kesin 3 kilo almışımdır Yarın tekrar yürüyüş bisiklet günlerine geri dönücem bi 82 lere atsam kendimi rahatlıcam hatta 80 olsa tadından yenmez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günlük 10 bin adımdan 500 e düştüm bu korona belası yüzünden. Evde bir şey yapayım dedim squat yaparken dizlerde felaket bir kütürtü oldu. Esnemeyi tam yaptım. Harekete hafif hafif devam etsem geçer mi zamanla ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı +soner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük 10 bin adımdan 500 e düştüm bu korona belası yüzünden. Evde bir şey yapayım dedim squat yaparken dizlerde felaket bir kütürtü oldu. Esnemeyi tam yaptım. Harekete hafif hafif devam etsem geçer mi zamanla ?
    herkese söylüyorum ama kimse dinlemiyor evde antreman olmaz en fazla esneme yapabilirsiniz.Üzerine gitme sıcak kompres dene baktın olmuyor soğuk kompres dene..
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese söylüyorum ama kimse dinlemiyor evde antreman olmaz en fazla esneme yapabilirsiniz.Üzerine gitme sıcak kompres dene baktın olmuyor soğuk kompres dene..
    Bence de evde spor verimsiz ama çıkamıyoruz... Sıcak-soğuk kompres derken ? Düzenli olarak mı ? antreman öncesi mi sonrası mı ?

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde spor verimsiz bu doğru, ama olmaz demek yanlış.

Evdeki imkanlar dahilinde ve vücut ağırlığı ile hafif düzeyde yapılabilir.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam abi, müsait bir zamanda şu programı inceler misin rica etsem? Bütün kas gruplarını çalıştırıyor diye biliyorum. Az tekrar yüksek ağırlık girmeyi düşünüyorum, ektomorf bir yapıya sahibim. Seninde görüşünü alabilirsem çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cocukluk arkadasım hayatında 1 gun vg sporu yapmadı salona falan gıtmedı,bısıklet kullanıyor her fırsatta hıc usenmez, ve yazları yuzmeye calısıyor,yurume mesafesı olan yerlere yuruyerek gıtmeye dıkkat edıyor,araba en son care ,gram yag,gobek sımıt vs yok 10 numarada fit vucut,şu yaz dönemi 3-4 ay bunu deneyın sonra hayatınızın bı parcası olucak zaten bu duzen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cocukluk arkadasım hayatında 1 gun vg sporu yapmadı salona falan gıtmedı,bısıklet kullanıyor her fırsatta hıc usenmez, ve yazları yuzmeye calısıyor,yurume mesafesı olan yerlere yuruyerek gıtmeye dıkkat edıyor,araba en son care ,gram yag,gobek sımıt vs yok 10 numarada fit vucut,şu yaz dönemi 3-4 ay bunu deneyın sonra hayatınızın bı parcası olucak zaten bu duzen.
    Buna kesinlikle katılıyorum. Bisikleti hayatımıza katsak o bile yeter.

xcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,
    Konuya hakim arkadaşlarla Yeşil Marka'nın çıkarttığı whey protein ürününü irdeleyebilir miyiz? Ürünlerinin kesinlikle katkısız ve olabilecek en saf halde olduğunu iddia ediyorlar. Bu ürünü beğenmez iseniz tavsiyede bulunabilir misiniz? Teşekkürler.

Doğal Protein Tozu-Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu-Yerli Uretim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı xcel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Konuya hakim arkadaşlarla Yeşil Marka'nın çıkarttığı whey protein ürününü irdeleyebilir miyiz? Ürünlerinin kesinlikle katkısız ve olabilecek en saf halde olduğunu iddia ediyorlar. Bu ürünü beğenmez iseniz tavsiyede bulunabilir misiniz? Teşekkürler.

Doğal Protein Tozu-Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu-Yerli Uretim
    hpsi çinden ham madde geliyor burada kutulanıyor.senin amacın ne kardeşim?
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyleri yazmak için girdim konuya. Hayatım boyunca spor salonuna gittim spor yaparken çok iyi ancak pandemi döneminde her şey alt üst oldu. Salona verdiğim ücret, salona gitmek için harcadığım vakit, beslenme için harcadığım takviye gıda ücretleri bunları düşündüğümde üyeliğimi artık yenilememeye karar verdim. Sabahları 1 saat erken uyanıp köpeği uzun yürütüyorum, yediklerime dikkat etmeye devam ediyorum, haftada 3 gün youtube dan izleyerek egzersiz yapıyorum. Şimdilik 3 haftada 1 kilo verdim ancak amacım sağlıklı bir şekilde devam etmek zaten.

Bir adet kamyonet alıp kamp, bisiklet işlerine de önümüzdeki sene girişebilirsem bu iş tamamdır.
    E90 330i

xcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hpsi çinden ham madde geliyor burada kutulanıyor.senin amacın ne kardeşim?
    Eşim spor yapıyor evde ufak ufak. Virüs döneminde hırslandı biraz. Arttırdı tempoyu. Kettlebell, direnç lastikleri falan aldık. Kilo problemi yok. Protein tozu istiyor. İş bana düştü. Güvenilir bir ürün almak istiyorum. Bir çok ürünün Çin menşeli olduğunu duydum. Bir sürüde katkı maddesi var içlerinde. Yeşil marka hammaddeyi Kaanlar'dan aldığını iddia ediyor. Güvenmek istiyorum ama emin olamıyorum.

KAANLAR | Sevgi Dolu Kahvaltılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)