User Tag List

Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
281 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Fast 200sx mağduriyeti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konularda her zaman aklıma bu video gelir...

BORKED

Bulut Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen Beni Alicakli Gibi Gunde 100 Bin Kere Ariyip Beni Mesgul Edip Sinirlendirsen Bende

Sana Donmem Bu Kadar Basit.

bu hiç hoş bir yaklaşiım değil

Firat.M3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı s2kfreak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    once senle baslıyalım sen pıslıksın herkesı pıslık goruyorsun bu 1 .

Simdi Sana Senin Seviyende Cevaplar Veriyim Hani Sen Solesin Bolesin Ya Kisacasi

Sekilsinya O Sahip Oldugun BMW ler varya bir daha kosifler oto servisine sokamassin bile insallah Sokmuyosundurda

Yani Bundan Sora Kime Ne Yazicagini İyi Sec Sen Benim Yanimda Bi Hicsin.

ben onu, "adam pisliğin teki çıktı rıza baba" espirisine itafen yazmıştım da anlaşılmamış demekki. tanımadığım birine hakaret edecek küçülmedim. arkadaş da kusura bakmasın.

Koşifler otoya hayatımda gitmedim, gitmeyi de düşünmüyordum. ama ilk fırsatta gidecem..
    M. The most powerful letter in the world.

y.güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ay önce techturkey vasıtasıyla bi konu açıldı invidia eksoz bi sevdiğim arkadaşım al lazım olur dedi bnde ona söz verdim sırf sözümü yememek için tamam dedim aradık mert beyi yurt dışındayım kardeşimle buluşup alabilirsin dedi tamam dedim ortak noktada buluştuk geldi biri parayı verdim eksoza bakmadım bile çıktı gtti ordaki dğer abilere kim b u mert dedim parayı verdiğin çocuk mertti dedi vay anasını dedim akşam eve geldm teche grdim meğerse fiyatı sabah düşürmüş güncl çekmiş konuya aradım açmadı whatsaptan yazdım ayıp değilmi fiyatı düşürdüğünü sölemiyosun dedim tamam abi skıntı yok hesap numarası yolla yatırim dedi ve 6 ay oldu hala yatıcak karşıda bi mekana peşpeşe girdik ortak biarkadaşımza selam verdk dönüp demediki kusura bakma müsait değildim yatıramadım diye canı sağolsun ona belki BABASI PARA VERİYO ama biz çalışıp kazanıyoruz yine kazanırız ALLH c.c güç kuvvet verdikce para önemli dğil ama adamında zoruna gdiyo beee
    34 S 5524 rocco
    61 KE 451 rocco
    34 ZNR 51 s2k
    34 NVG 46 s2k
    34 VB 8343 s2k
    34 JN 5261 s2k

YASİN GÜNER !!

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyüklerim,kardeşlerim yzılacak şeylerı yazmıs

Demek istediğim şu; kendı aralarındaki sorun onları ılgılendırır bır sekılde hallederler
    Mert arkadaşının yazdığı kelıme yanlıs olabılır ama ınsallah o da bır anlık sınırle yazmıstır ve hatasını anlar

ofli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bmwstyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben onu, "adam pisliğin teki çıktı rıza baba" espirisine itafen yazmıştım da anlaşılmamış demekki. tanımadığım birine hakaret edecek küçülmedim. arkadaş da kusura bakmasın.

Koşifler otoya hayatımda gitmedim, gitmeyi de düşünmüyordum. ama ilk fırsatta gidecem..
    aaa Fırat gitme depona şeker döker sonra
    On3R
    R-Turbo

drahte1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caesar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu mesajı almancaya çevirip print screen ile birlikte Bavyera ya akabinde de kosiflere ve Borusan oto ya Mert Kosif olduğunu belirterek atıyorum.
    Almanylarda seni bekliyordu, yarin kepenkler kapaniyor Kosifler'in buyuksun...

Bakalım özellikle almanyadan ne cevap verecekler.
    Ben soylim, Herr Hausen die Beine diyecekler...

Şeklinde göndertiyorum hadi gazamız mubarek olsun
    Neyiniz ?

GazaMIZ ?

Neden kendini yanliz hissediyorsun Caesar? Neden kamuoyu yaratip insanlari bu kisiye karsi kiskirtip "GazaNIZA" cagiriyorsun ?

Peki Almanya, Kosifler yada Borusan'dan gelen cevap sonrasi bu arkanda senin icin savasan koylulerin seni sirta almasini bekleyecekmisin 3-5 sayfa sonra ?

Ortada milleti babasindan dukkanindan kovan biri var ama kendini de baskalarinindan ustun gorurken onlarin destegine ihtiyac duyan, ordular yoneten ve Kosifler ile savasan tezat dolu biri var...

Sırf canım sıkıldığım için yapiyorum ha, neden mi? Hıyarın teki geliyor bizim sayemizde para kazanan Kosifler oto yu (her ay şu arabamız var diye mail atar, kampanyalardan haberdar eder, servise davet eder, vs) sanki biz onun sayesinde para kazanıyormuşuz gibi; sokmam, etmem, kapıdan kovarlar şeklinde nitelendirmesi.
    Insan gerekemese nefes almaz Caesar, sirf cani sikiliyor diyede bir paragraf yaziyi tercume edip, print screenler alip oraya buraya mail gondermez, ozelliklede "Kosifler otonun surekli aradigi, servise davet ettigi adam" gibi onemli biri bunu yapiyorsa bir sebebi olmali degil mi ?

Keza, su davranisini aciklamak zorunda hissetmen, once "canim sikiliyor diye yapiyorum diyip" daha sonra 1 paragraf sebep dosemen, kendini hakli gosterip aciklamak zorunda hissetmen dahi burada ki gizli garezin hakkinda bilgi veriyor...

Hakli adam hakkini savunur, kendini ve yaptiklarini baskalarinin gozunde aklamaya calismaz...

Ki yazindanda anlasildigi uzere, burada bir adet Caesar'in bos vakti olmasi durumundan fazlasi mevcut, canini gercekte sikan nedir bilemem ama derin ve tramvatik oldugu belli...

Belki ailen varlikli olmadigi yada cok daha varlikli olmasina ragmen dukkana gelene gulsen bile babadan azar isitecegin icin Mert'e uyuzsundur, belki sahip oldugun BMW'lerin bazilarini paralel ithalat oldugu icin distributorlere uyuzsundur belki de en ufak hatanda sozel yada fiziksel siddet gordugun bir ortamda yetistin yada yasiyorsun bilemiyorum ama birseye uyuz oldugun kesin...

Ne olursa olsun, burada ki mutlak amacin kisisel tatmin, bir sekilde bu yaptiklarin ile kendini tatmin ediyorsun, bunu yaparkende bir kisiyi tehtid ediyor ve toplum nezlinde kucuk dusuruyorsun, hakli olsanda haksizsin bu yuzden gozumde...

Ve yukarida Ceaser icin yazdiklarim, bu konusa mesaji bulunan bir cok icin gecerli, kendinizi tatmin etmek icin baskalarini ezmeye, kucuk durumeye calismak bana gore yanlis, bence biraz daha yapici olmak lazim...

Bu ulkede, her kurum, "Baskalari" sayesinde para kazaniyor, kendi kendine mal satip para kazanma diye diye birsey soz konusu degil, e bu adamda bu ulkede dukkanindan adam kovan ilk adam degil keza hakli sebepleri bile var ama kendisi "birde beni dinleyin" derken kendisi karsisinda kini dinlemiyor...

--------------------------------------

Bizim cigerimizi cikardin, sen neden bunu yapiyorsun ?

Toplumsal linc sevmiyorum, burada 3 kisi hata yapmis, bu yazilari okuyanlar sabah kalktiklarindan beri hata yapiyor, kimse sucsuz degil ama insanlar kendi hatalarini gormezden gelip karsisindakine bu sekilde yuklenmesini sevmedigim icin yaziyorum...

"Ilk tasi gunahsiz olan atsin"

Herkez hata yapar, onemli olan telafi etmek ama baskalarinin hatasi ustunden masturbasyon yapmak, baska insanlarin ayaklarinin takildigini gorup buna gulmek, bu hatalari gereksiz yere uzatip insanin yuzune vurmak bana sacma, yanlis ve ilkel geliyor...

Yapici olunmak isteniyorsa, Mert'e, Aliciya ve Pislik Diyen sahisa hatalarini anlatmaya calisirsiniz, o sizi tehtid etti diye sizde onu tehtid etmezsiniz, buyukluk boyle olur diye dusunuyorum...

Foruma;

Sanki sizin dugununuzu babaniz aileniz yapmadi, yataga bile babanin parasi ile giriyorsun bu ulkede ama nedir ?

Mutevazi olamayan birilerini gorunce herkez sosyalist kesiliyor, "Hepimiz esitiz", degilsin, sende degilsin, kimse degil, herkez gotunde ki donuna kadar ailesine - babasina borclu...

Ipek donu giyerken, hastanede tanidik ile one gecerken, belediyede is "ayarlarken" sikinti yok ama rakamlar buyudukce sikinti cikiyor hep...

Ailesinin birikimini ve nufusunu reddetmeyen "baba parasi'ndan" gocunmuyordur...

Ki, adam durduk yere bunlari dememis, adama ortada fol yok yumurta yokken direk "Pislik" diyen biri var...

Biride demiyor ki, Bir kisi bu ithami neden kullanir ? Belki espiri mayetinde kullanildi o bile belli degil...

Ortada hatali 3 kisi var, herkez kendi frekansinda birilerine giydirerek sadece kendini tatmin ediyor ? Olan nedir ? 14. Geneleksel toplu masturbasyon bulusmasi....

RCkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin de geri kalandan farkin kalmadi bu yaziyi yazarak
    Sen de kendini tatmin ettin buyuk ihtimalle
    USPerformance by UtkuSelamoğlu
    https://www.facebook.com/Thresholdoftimingadvance

100-200 km/h 5.761sec

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BORKED

Umarım aranızdakı durumu cozersınız

eger bız soz verılıp tutulmuyorsa o kişi sucludur
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    drahte bana kısa cevap verirsen sevinirim uzun yazma yazacaksan bana

sen niye yazıyorsun kendinimi tatmin ediyorsun ?
    körler sağırlar

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aga konuya bak nereye geldi...

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklınız sıra sizde kendinizi tatmin ettiniz.
    Bu kadar kişi sırf tatmin olmak için yazdı ve siz bunu anladınız, sayfaları tekrardan gözden geçirin bence.

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merti tanırım, kolay kolay paranızın malınızın kalacağı bir insan değildir. Belliki sinirle birşeyler yazmış, gerçi banada pislik yazılsa bende yazardım.
    .

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahahaha mazeretlere bak ya benı cok aradı bende açmadım dıyo vallaha kahkaha attım. adama beyan ettgın parçalar arabada yok ve hala bu adamı savunanlar var cıdden cok ılgınc.

bu arada bundan sonra herkes benle duzgun konuşsun beyaz peynır işi yapıyorum benle ters duşen beyaz peynır yiyemez ona gore
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

Burak E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ayıp olmazsa imza yapıyorum.
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bas bas platin meme yapmış olabilir, bizim mahmut abinin başına gelmişti bi yarım saat 1-2-3 kesicide gittik düzeldi.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merak ediyorum drahte ile s2kfreak yüzyüze tanışıyorlar mı ?
    Kuralları çoğunluğun koyması, çoğunluğun haklı olduğu anlamına gelmez. Bu sadece çoğunluğun kolay aldandığı anlamına gelir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tehlikenin farkındamısınız Drathe 14 dakikadır cevap yazıyor

drahte1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    drahte bana kısa cevap verirsen sevinirim uzun yazma yazacaksan bana

sen niye yazıyorsun kendinimi tatmin ediyorsun ?
    Farkinda iseniz, ben uzun zamandir foruma yazmiyorum, yazdigim yazida sayilidir bunun sebebi kendimi forumun fikir ve ahlak yapisi ile uyusmayan bir yapim var. Kendimi ifade edemedigim bu ortamda kendimi ifade etmeyi biraktim...

Bu yaziyi yazmamin sebebi, insanlarin kendi hatalarini gormezden gelip, baskalarina hatalari sebebi ile yuklenmesinin toplum icin zararli oldugunu dusunmem...

"Dur lafi koyucam" diye yada kendimi tatmin etmek icin yaziyor olsam cok daha farkli bir uslup ve daha farkli birinin mesajini secerdim...

Ceaser'a yazmamin sebebi yazimi anlayabilecegini dusunmem...

Techturkey'de sadece bu konuda degil, bir cok konuda; asalak lincler goruluyor...

Oyle sacma, hic bir amaca hizmet etmeyen, konuya gelen ilk iki mesajin kimin tarafindan ve hangi taraf icin yazilmasinin konunun gidisatini, konudan bagimsiz olarak degistirdigi, muhakemeden uzak, topluluk icinde yer edinmek adina bir biri ardina atilan mesajlar...

Su konunun ilk iki mesaji farkli kisiler tarafindan, saticiyi kollayacak sekilde atilmis olsa idi konunun cok daha farkli bir yere gidecegini dusunuyorum...

Herkez birbirine celme takmaya calisiyor, hatta kendini ifade etmekten korkan ve birilerine yaranmak adina hareket edenler sayesinde olusan bir karambol sonrasinda altta kalanin cani ciksin...

Burada Satici, kendi mesaji ile kendi ayagina celme takmasa, haksiz olsada bir sekilde uste ciksa bu sefer altta kalan alici olacakti diye dusunuyorum...

Ve bu yapilanin kimseye faydasi yok...

Bu degisirse, farkli fikirlerinde temsil edilebildigi, daha akli basinda, daha anlayisli bir Techturkey olursa ben forumu daha yakindan takip edebilirim, "tatmin" degil ama bu mesajdan cikarim ise Techturkey'in benimde kullanabilecegim bir hale gelmesi olabilir...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)