User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Trafikten çekme belgesi hk.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Trafikten çekme belgesi hk.

İyi geceler, aracımızla kaza yapmıştık pert olmasına karar verdi sigorta firması. Aracı bir şahısa satacaklarmış bize evrakları yollamışlar. Sağolsunlar cumartesi akşam saatlerinde yolladılar ve yeni yıldan önce bu evrakları doldurup yollayıp aracın satışını yapmazsak mtv ödemek zorunda kalacakmışız. Bende bu durumun önüne geçmek için trafikten çekme işlemini kendim hemen halledebilir miyim diye düşündüm. İnternetten araştırdım ama karşıma hep araç neden çekme belgelidir sorusuna ait cevaplar çıktı. Çekme işlemini nasıl yapabilirim? ya da mtv ödemekten nasıl kaçabilirim, sonuç olarak araca bir kez daha binme durumum bile yok artık.

brkkksln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış biliyorsam düzetin, direk emniyete ruhsatlarla gidip çekme işlemi yapılabiiyor.

wrcsinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trafik şubeye gidiyorsun yanlış hatırlamıyorsam ek1 doldurup çekme belgesi almak istiyorum diyorsun. daha sonra trafik sana bir kağıt veriyor bu kağıtla vergi dairesine gidip aracını sistemden düşürttürüyorsun. trafik randevuyla çalışıyor. sizin bugün halletmeniz gerekyior. çarşambaya kaldımı 1 gün bile olsa mtv ödeyeceksiniz. bence bir muameleci bulun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    plakalar ve ruhsatı yanına alıp emniyete gidiyorsun denizcim orda dilekce ve ek1 doldurtuyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigorta şirketleri bedeli karşılığında kendileri hallediyorlar diye biliyorum. 250 TL gibi bir ücreti vardı en son.

Mikrop_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wrcsinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trafik şubeye gidiyorsun yanlış hatırlamıyorsam ek1 doldurup çekme belgesi almak istiyorum diyorsun. daha sonra trafik sana bir kağıt veriyor bu kağıtla vergi dairesine gidip aracını sistemden düşürttürüyorsun. trafik randevuyla çalışıyor. sizin bugün halletmeniz gerekyior. çarşambaya kaldımı 1 gün bile olsa mtv ödeyeceksiniz. bence bir muameleci bulun
    Aynen bu sekılde yapılıyor ek bılgı olsun aracın plakası 06 ıse ıslemlerı Ankaradan yapıyorsan daha kolay oluyor sehır dışı ise cekme belge ruhsatını fax cekıyorsunuz baglı oldugu ilin vergı daıresıne ordan dusuruyorlar. Sonra satıs yapılabılıyo

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ruhsatla ve plakalarla gittim arada bi de temiz kağıdı gerekti sistem çalışmadığından, vergi dairesine gidip sistemden düşürtmek kaldı bir tek. Mesai bitiminden dolayı yarına kaldı o. onun dışında kolay bir işlemmiş..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)