User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
58 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: En Kalın Cam Filmi Muayeneden Geçiyor Mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracımın bütün camlarında artık numarasını bilmiyorum ciddi koyu film var hatta ben de sizler gibi gece park ederken camları komple indiriyorum aynayı görebilmek için, gözlerimde de ciddi bi güneş sorunu var güneş gözlüğüyle bile yolda yürüyemiyorum araba kullanamıyorum güneşli havada.şimdi ben özel veya devlet hastanesi vs bi göz doktorundan güneşe karşı alerji vs gibi bi rapor alsam çevirmede böyle böyle desem derdimi anlatsam raporu göstersem ceza yemekten filmleri sökmekten kurtulabilir miyim?

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omR35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracımın bütün camlarında artık numarasını bilmiyorum ciddi koyu film var hatta ben de sizler gibi gece park ederken camları komple indiriyorum aynayı görebilmek için, gözlerimde de ciddi bi güneş sorunu var güneş gözlüğüyle bile yolda yürüyemiyorum araba kullanamıyorum güneşli havada.şimdi ben özel veya devlet hastanesi vs bi göz doktorundan güneşe karşı alerji vs gibi bi rapor alsam çevirmede böyle böyle desem derdimi anlatsam raporu göstersem ceza yemekten filmleri sökmekten kurtulabilir miyim?
    Kagıt üzerinde kurtulursun ama uygulamada sonuc alabilir misin emin degilim. Bu memlekette stock Golf R a egzos var diye ceza yazmaya calısan memurda var, bu olaydan haberi bile olmayan memurda.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gözlük takmak tamamda arabaya film cektirmek göz alerjisinden olmamalı.

ama vucut alerjısı vardır günese cıkmanız yasakdır böyle bi raporla işinizi görme imkanınız daha fazla ama gözümü güneş aldı v.s. cektirdim olayı filme ceza yazıcak polisi bence kesmez.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alakalı oldugu ıcın yenı konu acmamak ıcın burdan sorayım dedım

çatlak cam muayeneden gecer mı?
    TeKS@S

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delta0o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alakalı oldugu ıcın yenı konu acmamak ıcın burdan sorayım dedım

çatlak cam muayeneden gecer mı?
    camları pek detaylı incelediklerini görmedim ben yada bana denk gelmedi . çatlak aşırı büyük diğilse geçer bence . hatta bi stıcker yapıştırı verin üstüne ufak bi şeyse içiniz rahat olur .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kagıt üzerinde kurtulursun ama uygulamada sonuc alabilir misin emin degilim. Bu memlekette stock Golf R a egzos var diye ceza yazmaya calısan memurda var, bu olaydan haberi bile olmayan memurda.
    gece gündüz arabanın içi neredeyse hiçbir şekilde görünmüyor filmlerden dolayı.ben de bu şekilde + güneş gözlüğü takarak sağlıklı bi görüş sağlayabiliyorum müsait bi anımda raporu kovalayacağım bakalım teşekkürler

Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözlük takmak tamamda arabaya film cektirmek göz alerjisinden olmamalı.

ama vucut alerjısı vardır günese cıkmanız yasakdır böyle bi raporla işinizi görme imkanınız daha fazla ama gözümü güneş aldı v.s. cektirdim olayı filme ceza yazıcak polisi bence kesmez.
    gözlerimde de sorun var miyop uzağı net göremiyorum sırf bu güneş sorunu yüzünden numaralı gözlük kullanamıyorum lens + güneş gözlüğü ile dışarı çıkıyorum.güneş gözlüğüyle bile istemsiz bi yüzümü kaşımı gözümü kasıyorum ve bu çok kısa sürede baş ağrısı yapıyor.koyu cam filmi çektirdikten sonra hiç sıkıntım kalmadı hatta güneş gözlüğü bile takmıyorum kısa mesafe de de işte bu cam filmleriyle ciddi etiket arac fazlasıyla dikkat çekiyor bi şekilde göz veya vücut alerjisi raporunu kovalayayım eniyisi ben teşekkürler yardımınız için

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gözlerimde de sorun var miyop uzağı net göremiyorum sırf bu güneş sorunu yüzünden numaralı gözlük kullanamıyorum lens + güneş gözlüğü ile dışarı çıkıyorum.güneş gözlüğüyle bile istemsiz bi yüzümü kaşımı gözümü kasıyorum ve bu çok kısa sürede baş ağrısı yapıyor.koyu cam filmi çektirdikten sonra hiç sıkıntım kalmadı hatta güneş gözlüğü bile takmıyorum kısa mesafe de de işte bu cam filmleriyle ciddi etiket arac fazlasıyla dikkat çekiyor bi şekilde göz veya vücut alerjisi raporunu kovalayayım eniyisi ben teşekkürler yardımınız için
    gözündeki duruma baktır bence, anlattıkların cok miyop nedeniyle olacak durumlar değil.

geçmiş olsun
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözündeki duruma baktır bence, anlattıkların cok miyop nedeniyle olacak durumlar değil.

geçmiş olsun
    teşekkürler miyop ayrı bir de güneşle ilgili sorunları var gözlerimin yıllardır.daha önce bikaç kez göründüm sonuç alamadım güneş gözlüğüyle devam ediyorum da ister istemez güneşte yüzümü kasıyorum elimde olmadan heryer parlıyor falan anında baş ağrısı yapıyor.koyu cam filmi ve güneş gözlüğüyle bu sorunumu ancak çözebiliyorum bu çözümü de memur beyler onaylamayacak korkusu sardı bi çıkış yolu bulmam lazım

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muayene ile polisi karistirmayin cok ayri isler. Polis 1 numarada olsa sokturme ihtimali var. Hicbir kanunun da degistigi yok. Yok avukat cezayi dusurtmus serbest olmus falan yalaaann! Ben goz aliyorum yaptiririm sonra gider sokturur 1 hafta icinde de cezami oder trafikten menimi sildiririm ugrasirim diyen varsa gitsin yaptirsin. Yoksa gelip buraya onde film yok ama ceza yedim. 1 numara film varsi ceza yedim nasil olur diye cok konular acildi.
    Eğer o avukat olayı doğruysa ( ki bende haberlerde benzer şeyler görmüştüm ) emsal karar niteliği taşır. Kanunun falan değişmesine gerek yok yani. Yeni davalarda hakim bu tür kararları emsal olarak kullanır.
    Benim fikrimi sorarsanız polis her türlü cezayı yapıştırır tabi Zaten en çok söyledikleri laf '' Git mahkemeye ver kardeşim haklıysan iptal ederler zaten.''
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön cam dahil film geçer muayneden hafif kusur olarak
    DOHA CAM FILM | Cam Filmi - Kaput Koruma - Araç Kaplama - Sticker

Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2558(eski 35)sokak No:34 | 0554 660 49 11

Instagram / Dohacamfilm

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muayeneden hafif kusur olarak geçiyor , trafikte inatlaşırsanız ceza yeniyor. (Yaşandı)

Muayeneden geçmiş mi bu araç geçmiş ahanda buyrunuz kağıdı burada diye gösterdim , bize ne peki bundan ? Biz kurala bakıyoruz eklentiler yasak, cam filmi de buna dahil , git dava aç iptal ettir cezayı biz yazarız dediler.

En güzeli ılımlı yaklaşıp aracı annem ablam kullanıyor , trafikte rahatsız edilmemeleri açısından , güneş alerjim var güneş açısından vs vs diye alttan alarak yaklaşmak. İnadın sonucu ceza oluyor
    -Fırat

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 Yıldır tüm arabalarımızda film oldu o kadar çevirmeye girdik çok şükür bir polis de çıkıp bir şey demedi
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

TheKaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 2 numara film vardı 3 hafta önce suadiye otoparkının orda ceza yedim mecbur söktük tekrar yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlar 4 ön 2 numara muayeneden geçer mi? polis birşey demedi bugune kadar

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya aq bir yaptırayım dedim pişman oldum en koyusundan ön cam dahil yapıldı. Birde arka cama 2kat en koyu yaptırdım(arkadaki arabadan kabak gibi gözükmeyelim diye)
    Dikiz aynasına bakıyorum orada birisi parkları yakmış geliyor yan aynadan bakıyorum farları yanık geliyor camı açıp bakıyorum selektör yapmış geliyor
    200lira vermemiş olsam söktürücemde 200liraya kıyamıyorum. Azıcık yaz olsun hele ceza yiyene kadar

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muayeneden hafif kusur olarak geçiyor , trafikte inatlaşırsanız ceza yeniyor. (Yaşandı)

Muayeneden geçmiş mi bu araç geçmiş ahanda buyrunuz kağıdı burada diye gösterdim , bize ne peki bundan ? Biz kurala bakıyoruz eklentiler yasak, cam filmi de buna dahil , git dava aç iptal ettir cezayı biz yazarız dediler.

En güzeli ılımlı yaklaşıp aracı annem ablam kullanıyor , trafikte rahatsız edilmemeleri açısından , güneş alerjim var güneş açısından vs vs diye alttan alarak yaklaşmak. İnadın sonucu ceza oluyor
    artık çok inatlaşma ***** yasadan sonra gel kardesim öyle der basar makul süpheli diye götürürse filmin yanında birton tantanayla ugrasırsın
    1881 - 193

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Purmol35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avukatın biri cezayı ödemeyip bir de dava açmıştı kazanmıştı , ondan sonra serbestti diye biliyorum tam araştırmak lazım .
    O iş öyle olmuyor Uğurcum Polis cezayı her türlü yazıyor, sende dava aç sende kazan diyor ardından da
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annemin güneşe çıkmasında problem var ve elinde heyet raporu . Eski otomobilim annemin üzerineydi ve ruhsatta raporun aslı gibidir yazan fotokopisi bulunuyordu. Çevirmede memurun önce film var dedikten sonra raporu gösterince geçmiş olsun diyerek bıraktığı oldu ve hiç ceza yemedim. Diyeceğim şu ki eğer cidden bir rahatsızlığını var ise bu polis bun göz ardı edemiyor. Bahsetttiğim rapor heyet raporu ve kolay kolay alınmıyor.

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel haber : Cam filmi cezas
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)