User Tag List

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
157 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: istinye 106 gti kaza?

Matchless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah sabır versin,başınız sağolsun.

-PeugeotSport_
    Anıl EDER----

APO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nixxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kazanın üzerinden 2.5 yıl geçti. araba erkek kardeşime aitti. arabayı o akşam kullananda ölen 2 kişiden biri de 24 yaşındaki kardeşim ömerdi. bende onun ablasıyım.
    askerden geleli 1 sene bile olmamıştı bu arabayı almak için babamla hergün kavga ettiler. güzel bi şirkette özel şoför olarak işe girdi. 7-8 ay sonra kredi çekti bu arabayı bulmuş aldı. sadece haftasonları kullanıyordu. çok uzağa gitmezdi. zaten evimizde istinyede . kazada 3 km uzakta oldu. gel gelelimki malsefe kardeşimin hız tutkusu vardı 1 kere bu arabaya bindim çok korktum. sürekli uyardık nolur yavaş kullan dikkat et alma bu arabayı sat başka alalım. eceli olacakmış ya! arabayı aldıktan 4 ay sonra kaza yaptı. ctesi aksam arkadaslarıyla gezıyolar. maslak-istinye istikametinde itü önündeki viraja hızla girdiği için yada belki arabanın kusuru belki araba bi arıza çıkardı belki çarpmadan önce motor fırladı . gören bazı kişiler once arabanın yanından bısey fırladı fılan demısler. işin teknik kısmını bılmıyorum. araba o elektrık dıregıne carpıyor arabaının ıcındekı 4 kısıde dısarı fırlıyor. sofor kardesım ve arkadan 1 kişi ölüyor. ön ve arkadaki yolcu yaralı su an cok ıyıler. kardesımın kafası paramparca oldu arkadaslar. butun kemıklerı dişleri kırıldı. ne kadar acı cektıgını tahmın edebılıyomusunuz. orada olmus hastaneye bıle gıdemedı. nişanlıydı evlenecekti. vücudu o kadar kötüymüşki otopsi raporunu okuyunca öğrendim. yüzünü zorla gösterdiler. benim kardeşim melek gibiydi huyu suyu örnekti. ama arkadaş kurbanı oldu. arkadaş grubunun özentisi yüzünden aynı arabaya o da taktı. bu arabaların ne kadar güvensiz oldugunu siz benden daha iyi bilirsiniz. yapmayın etmeyin ananıza babanıza kardeısnıze acıyın. tamam tüm arabalarda aynı tehlike var ama altınıza bu arabayı alınca kendnızı speedy gonzales fılan sanıyosunuz. cesaretınız yukselıyo. bu arabaya lanet edıyorum hergun kaza gununden berı polısın cektıgı otoparkta duruyor. nerde oldugunu bıle bılmıyoruz almadık sahıplenmedik. satın alıp yenılemek ısteyenler oldu kesınlıkle kabul etmedık. kardesıme mezar oldu baskasına olmasın dedık. sımdı biz sürekli kardesımın öldüğü yerden geçiyoruz o direği sürekli görüyoruz. o kaza yeri hep gözümüzün önünde. siz sevdiğiniz birinin gazetelerde internette kanının yerde aktıgını üzerine gazete örtülmüiş halini görmek istermisiniz? bak kac yıl geçmiş ben hala 20 nisan 2014 106 gti yazıyorum google ' a ve bunun gibi konular görüyorum. gencecik evimizin 3 kızkardesın 1 erkegıydı. annem babamın halınden hıc bahsetmıyorum bıle.
    Allah sabır versin...daha önemlisi bizler için olumlu yönde ibret olsun inşallah...
    tunceR´isimli üyeden Alıntı
    şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı APO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah sabır versin...daha önemlisi bizler için olumlu yönde ibret olsun inşallah...
    bende o sebeple yazdım. en azından allah korusun size bişey olursa aileniz neler yaşayacak ve bu sadece bin de 1 i.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin.

Naçizane bi tavsiye; bu tarz ufak ve hafif arabalarla lütfen aşırı hız yapmayın. Hele ki modlayarak hiç yapmayın. Çok güvensizler.
    Zaten memlekette düzgün yol da yok.

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende o sebeple yazdım. en azından allah korusun size bişey olursa aileniz neler yaşayacak ve bu sadece bin de 1 i.

allah rahmet eylesin,başınız sağ olsun. ciddi anlamda yazacak bir şey bulamadım,Allah sabır versin

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kazanın üzerinden 2.5 yıl geçti. araba erkek kardeşime aitti. arabayı o akşam kullananda ölen 2 kişiden biri de 24 yaşındaki kardeşim ömerdi. bende onun ablasıyım.
    askerden geleli 1 sene bile olmamıştı bu arabayı almak için babamla hergün kavga ettiler. güzel bi şirkette özel şoför olarak işe girdi. 7-8 ay sonra kredi çekti bu arabayı bulmuş aldı. sadece haftasonları kullanıyordu. çok uzağa gitmezdi. zaten evimizde istinyede . kazada 3 km uzakta oldu. gel gelelimki malsefe kardeşimin hız tutkusu vardı 1 kere bu arabaya bindim çok korktum. sürekli uyardık nolur yavaş kullan dikkat et alma bu arabayı sat başka alalım. eceli olacakmış ya! arabayı aldıktan 4 ay sonra kaza yaptı. ctesi aksam arkadaslarıyla gezıyolar. maslak-istinye istikametinde itü önündeki viraja hızla girdiği için yada belki arabanın kusuru belki araba bi arıza çıkardı belki çarpmadan önce motor fırladı . gören bazı kişiler once arabanın yanından bısey fırladı fılan demısler. işin teknik kısmını bılmıyorum. araba o elektrık dıregıne carpıyor arabaının ıcındekı 4 kısıde dısarı fırlıyor. sofor kardesım ve arkadan 1 kişi ölüyor. ön ve arkadaki yolcu yaralı su an cok ıyıler. kardesımın kafası paramparca oldu arkadaslar. butun kemıklerı dişleri kırıldı. ne kadar acı cektıgını tahmın edebılıyomusunuz. orada olmus hastaneye bıle gıdemedı. nişanlıydı evlenecekti. vücudu o kadar kötüymüşki otopsi raporunu okuyunca öğrendim. yüzünü zorla gösterdiler. benim kardeşim melek gibiydi huyu suyu örnekti. ama arkadaş kurbanı oldu. arkadaş grubunun özentisi yüzünden aynı arabaya o da taktı. bu arabaların ne kadar güvensiz oldugunu siz benden daha iyi bilirsiniz. yapmayın etmeyin ananıza babanıza kardeısnıze acıyın. tamam tüm arabalarda aynı tehlike var ama altınıza bu arabayı alınca kendnızı speedy gonzales fılan sanıyosunuz. cesaretınız yukselıyo. bu arabaya lanet edıyorum hergun kaza gununden berı polısın cektıgı otoparkta duruyor. nerde oldugunu bıle bılmıyoruz almadık sahıplenmedik. satın alıp yenılemek ısteyenler oldu kesınlıkle kabul etmedık. kardesıme mezar oldu baskasına olmasın dedık. sımdı biz sürekli kardesımın öldüğü yerden geçiyoruz o direği sürekli görüyoruz. o kaza yeri hep gözümüzün önünde. siz sevdiğiniz birinin gazetelerde internette kanının yerde aktıgını üzerine gazete örtülmüiş halini görmek istermisiniz? bak kac yıl geçmiş ben hala 20 nisan 2014 106 gti yazıyorum google ' a ve bunun gibi konular görüyorum. gencecik evimizin 3 kızkardesın 1 erkegıydı. annem babamın halınden hıc bahsetmıyorum bıle.
    Ablacım tekrar başınız sağolsun, hoş size kim ne dese, kim ne konuşsa o acınız hafiflemeyecek. Benimde en yakın arkadaşım dostum dediğim insan 2009'da şehit düştü, çok iyi biliyorum o yüzden kardeş acısını, Rabb'im size, kardeşlerine, anne ve babasına sabır ve güç versin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19-20 yaşındaki çocuklar bu arabalara hayranlık duyuyor 30-40 yaşındaki adamlar modifiye edip hiç düşünmeden bu çoluk çocuğa satıyor. abileri kullanıyor kardeşleri özeniyor. benim kardeşimin arabası adeta araba değil robot gibi bişeydi kaputunu açtıgında içi hiç te normal arabalara benzemiyordu. kardeşim bide arabasına bişey olmasın diye 2 kişiden fazla bindirmezdi arabasına. o gün 4 kişilermiş ölen diğer çocuk ekstradan çıkmış. aşırı titizdi. arabasına zarar verecek bişey yapmazdı kolay kolay. öyle çok gözü kara da değildi. o çarptığı reklam tabelalarından bile ceza geldi bize bi de üstüne hukuki bi sürü şeyle uğraştık. senin canın gitmiş kime ne tabela parası direk parası o parası şu parası cezayı hiç acımadan yolluyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi de bu arabalarını kullanan insanlara resmen tinerci esrarkeş ayyaş muamelesi yapıyorlar. nerde bu kaza haberinin altındaki yorumları okuduysam içim yandı . iyi olmuş diyenle rmi? haketmiş diyenler mi? üşenmiyorum hepsine tek tek cevap yazıyorum

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @nixxx kardeşinin yaşlarında aynı arabaya bende sahiptim. Hatta o kaza gününden önce aracımı satmıştım. Aynı şeyleri annemde babamda bana söylerdi. Bu arabaya güvenme dikkatli git yavaş git diye. İnan hiç aldırış etmezdim. Sonrasını, olabilecekleri hiç düşünmeden deli gibi gazlardım. Bir gün evleneceğim insan ile ciddi bir kaza atlatınca arabayı sattım. Anladım ki kendi canımın kıymeti bile olmasa başkasına zarar verebilirdim. Şimdi senin bu mesajlarını okuyunca o günlere gittim tekrar üzüntü duydum. O dönem bu araca sahip olanlar buluşurdu. kardeşinle de aynı ortamda bulunmuştum. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Basiniz sagolsun oncelikle..

Oncede yazmistim, simdide yaziyorum. Hangi araci kullanirsaniz kullanin, emniyet kemerinizi mutlaka takin.
    Bu yaziyi kemer taktigim icin yazabiliyorum, usenmeyin takın..

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19-20 yaşındaki çocuklar bu arabalara hayranlık duyuyor 30-40 yaşındaki adamlar modifiye edip hiç düşünmeden bu çoluk çocuğa satıyor. abileri kullanıyor kardeşleri özeniyor. benim kardeşimin arabası adeta araba değil robot gibi bişeydi kaputunu açtıgında içi hiç te normal arabalara benzemiyordu. kardeşim bide arabasına bişey olmasın diye 2 kişiden fazla bindirmezdi arabasına. o gün 4 kişilermiş ölen diğer çocuk ekstradan çıkmış. aşırı titizdi. arabasına zarar verecek bişey yapmazdı kolay kolay. öyle çok gözü kara da değildi. o çarptığı reklam tabelalarından bile ceza geldi bize bi de üstüne hukuki bi sürü şeyle uğraştık. senin canın gitmiş kime ne tabela parası direk parası o parası şu parası cezayı hiç acımadan yolluyorlar.
    bi de bu arabalarını kullanan insanlara resmen tinerci esrarkeş ayyaş muamelesi yapıyorlar. nerde bu kaza haberinin altındaki yorumları okuduysam içim yandı . iyi olmuş diyenle rmi? haketmiş diyenler mi? üşenmiyorum hepsine tek tek cevap yazıyorum

2002 yılından 2017 yılına kadar Hayatımın bır kosesınde 106 gti hep oldu

su an da 106 gti kullanıyorum

ama nedense bana kımse TİNERCİ gozu ıle bakmıyor ?

Nedense belırlı bır ortamda ne guzel araba satarmısın dıyen cok kısı oluyor..

Bende ÖLUM ALLAH ın emrı Ecel geldinmi buna kımse karşı koyamaz

Bugun varız belkı 1 saat sonra yokuz bunu kımse bılemez
    bunu ne araba ıle nede baska bır nesne ıle yargılamak yanlıs oldugunu dusunuyorum..

Benı yanlıs anlamayın lutfen

ecel geldınmı ne 106 nede Mercedes s500 fark etmez

Tekrardan ALLAH RAHMET eylesin mekanı cennet olsun
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MeRtCaN abi malesef internette 106 için yürüyen tabut, otoban faresi vs gibi terimler kullanılıyor. Ama yolda arabayla ne zaman çıksam satar mısın diye yanaşıyorlardı arabaya. hatta aracın satışını vermeye giderken altunizade de 30 lu yaşlarda bi abi yanaşıp "gel hemen satın alim ne kadar istiyorsun " diye cümle sarfetti. Ama babam bile binme şu arabaya ne olur diye bana ricada bulunmuştu 106 için. Ki babam hayatında hiç bir zaman rica etmemiştir herhalde. Dışarıdan bu arabayı bilmeyen biri için ölüm tehlikesi olarak adlandırılıyor.

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başınız sağolsun sabırlar diliyorum
    instagram : _RAVENDARK_

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hızın sonu yok. Allah sabır versin. Taksiratini affetsin.
    SWAT

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah rahmet eylesin,allah sabır versin

TurboM3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mekanı cennet olsun, Allah rahmetler eylesin.
    Subhanallah, Elhamdulillah, Estağfurullah, Alllahuekber, Lailaheillallah

BıD-Clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar dann basınız sagolsun . Bende yakın zaman ıcınde cok sevdıgım bır abımı trafık kazasında kaybettım zor yanı Allah sabır versın ..

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bende yakın zamanda çok sevdiğim neşe dolu abimi kaybettim trafik kazasında ama zaman geldimi geliyormuş bunu öğrendim hep hızlı kullanırdı arabasını ilk defa kavşakta frene basmış yavaşlamış ama minibüs hızlı olduğu için çarpıp hayattan kopardı abimi eğer fren sıkmasaydı şimdi her zamanki gülüp eğleniyor olucaktık Ne yazıkki bu olayların hızla pek bir ilgisi yok (
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin. Bu işlerin kaderi bu bilincsizce gazlayan onlarca insan var. O direksiyona gecince mevzu cok degisiyor. Bazen kendime de kızıyorum eve geldiğimde..106,honda grubu vs. Daha sıkıntılı....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)