User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
157 sonuçtan 153 ile 157 arası

Konu: istinye 106 gti kaza?

ugurcan52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin , başınız sağolsun ...

Bu yazı bizlere çok güzel bir ders ...
    EE 2100 Modus 1.5 dCi -->
    BZ 9640 Fiesta 1.4 TDCİ-->
    DK 9104 Megane 1.5 dCi 105 -->
    D 6222 Megane 1.6 dCi Gt-line Energy

srkn.ylc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nixxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kazanın üzerinden 2.5 yıl geçti. araba erkek kardeşime aitti. arabayı o akşam kullananda ölen 2 kişiden biri de 24 yaşındaki kardeşim ömerdi. bende onun ablasıyım.
    askerden geleli 1 sene bile olmamıştı bu arabayı almak için babamla hergün kavga ettiler. güzel bi şirkette özel şoför olarak işe girdi. 7-8 ay sonra kredi çekti bu arabayı bulmuş aldı. sadece haftasonları kullanıyordu. çok uzağa gitmezdi. zaten evimizde istinyede . kazada 3 km uzakta oldu. gel gelelimki malsefe kardeşimin hız tutkusu vardı 1 kere bu arabaya bindim çok korktum. sürekli uyardık nolur yavaş kullan dikkat et alma bu arabayı sat başka alalım. eceli olacakmış ya! arabayı aldıktan 4 ay sonra kaza yaptı. ctesi aksam arkadaslarıyla gezıyolar. maslak-istinye istikametinde itü önündeki viraja hızla girdiği için yada belki arabanın kusuru belki araba bi arıza çıkardı belki çarpmadan önce motor fırladı . gören bazı kişiler once arabanın yanından bısey fırladı fılan demısler. işin teknik kısmını bılmıyorum. araba o elektrık dıregıne carpıyor arabaının ıcındekı 4 kısıde dısarı fırlıyor. sofor kardesım ve arkadan 1 kişi ölüyor. ön ve arkadaki yolcu yaralı su an cok ıyıler. kardesımın kafası paramparca oldu arkadaslar. butun kemıklerı dişleri kırıldı. ne kadar acı cektıgını tahmın edebılıyomusunuz. orada olmus hastaneye bıle gıdemedı. nişanlıydı evlenecekti. vücudu o kadar kötüymüşki otopsi raporunu okuyunca öğrendim. yüzünü zorla gösterdiler. benim kardeşim melek gibiydi huyu suyu örnekti. ama arkadaş kurbanı oldu. arkadaş grubunun özentisi yüzünden aynı arabaya o da taktı. bu arabaların ne kadar güvensiz oldugunu siz benden daha iyi bilirsiniz. yapmayın etmeyin ananıza babanıza kardeısnıze acıyın. tamam tüm arabalarda aynı tehlike var ama altınıza bu arabayı alınca kendnızı speedy gonzales fılan sanıyosunuz. cesaretınız yukselıyo. bu arabaya lanet edıyorum hergun kaza gununden berı polısın cektıgı otoparkta duruyor. nerde oldugunu bıle bılmıyoruz almadık sahıplenmedik. satın alıp yenılemek ısteyenler oldu kesınlıkle kabul etmedık. kardesıme mezar oldu baskasına olmasın dedık. sımdı biz sürekli kardesımın öldüğü yerden geçiyoruz o direği sürekli görüyoruz. o kaza yeri hep gözümüzün önünde. siz sevdiğiniz birinin gazetelerde internette kanının yerde aktıgını üzerine gazete örtülmüiş halini görmek istermisiniz? bak kac yıl geçmiş ben hala 20 nisan 2014 106 gti yazıyorum google ' a ve bunun gibi konular görüyorum. gencecik evimizin 3 kızkardesın 1 erkegıydı. annem babamın halınden hıc bahsetmıyorum bıle.
    Allah rahmet ve mekanlarını cennet eylesin sizlerede sabırlar versin
    Sana dar gelmiyecek makberi kimler kazsın?
    'Gömelim gel seni tarihe' desem, sığmazsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40 yıllık bildiğimiz tabut,tabut değilmiymiş şimdi?
    Allah mıymış suçlu? Kullanıcılar mıymış?
    Şahin,hakkını veren doğru şoförünü bulamamış en iyi drift arwcı mıymış?

Çöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah Rahmet eylesin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabutcular sizde gömüp durmayin

Ncap sitesine girerseniz 2000 citroen saxo e36 bmw dan biraz daha iyi sonuç almış

Official Citroen Saxo 2000 safety rating

Official BMW 3 Series 1997 safety rating

Bi cogunuza sorulsa e36 tanktir ama kazın ayağı öyle değil işte.

Tabut olmasına tabut ama araba tenekeden olduğu için değil

Kolay ulaşılabilir ve haddinden fazla performanslı bir araç olduğundandır.

Elma ile armut kıyaslaması olmasın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)