User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: Kia Rio'yu Nasıl Bilirsiniz ?

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim ofiste 2-3 tane alındı zamanında.Kia rio çok kuvvetli bir araç.Hızlanması çok iyi.Tork çok iyi.Ankara istanbul arasında az jetta focus fluenca ifadesini almadım.Yanlız araba duramıyor.Tek sorunu frenleri.
    Seat IBIZA FR

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    premium 207 dizel al huzura erersin
    #eksikpazar

TuGaY_TaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilbeyyagci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 senesinden beri Cerato 1.5 CRDI kullanıyoruz. Kia'nın parçası konusunda içiniz rahat olsun motor aksamı zaten hyundai ile nerdeyse aynı yedek parça kutularının üstünde bile accent-rio yazar.

Biz alırken Rio'ya da bakmıştık. Biraz dar gelmişti aileye ve babam Cerato almıştı. Duruşu gidişi konforu ve sessizliği çok daha iyidir Orhan Bey'in dediği gibi.

Motorumuz şu an 120k'da. Tık demedi yağından suyundan başka. Turbolar biraz hassas, çalıştırdıktan sonra 1 dk turbo'nun hazır olup yağlanmasını bekliyoruz. (yağlama kavramı doğru mu bilmiyorum usta dedi). Uzun kullanımdan sonra da 1 dk soğumasını bekliyoruz

Bg gücü bizde 102 hp. Makyajlı kasalarda 1.6 crdi var sanırım. Onlara baksanız daha iyi gibi.
    Tesekkur ederım bakalım hakkımızda hayırlısı dıyelım
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki olumlu bi yorum olmayacak ama yilbasinda 2013 rio benim aracim bmw e60 520ye carpti
    Sonuc benimkinin camurluk kaput ve airbagler acilmasina ragmen rio motor on duzene oturmus, on lastikler, on gogus ve on direkler geriye gelmisti
    Benim hizim 15-20km iken onunki 60-70 arasi olmasina ragmen geri seken arac oydu...
    Araci kullanan basayardan mudurdu ve sok oldu boyle birseyin nasil olduguna

Diyecegim o ki bence riodan vazgecip poloya yonelmeniz
    Evet kroser konusunda kalıte malesef dusuk kıa hyundaı marka aracların.zaten donanım olarak sınıfındakı bazı araclardan her ne kadar yuksek olsada kroser kalıtesınden kaybedıyor,bence pıyasa fıyatındakı fıyat uygunluguda bu yuzden.
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sedan için konuşuyorum.

1 ay önce rent a car a aldım 1 tane, kiralık araç koşturuyo şuan. 1.4 trend modeli. Adanadan aldım aracı sakaryaya kadar 800 km 170 lira lpg yaktı, hiç 120 nin altına düşmedim 1 defa durdum gaz aldım ve sürekli dipgaz geldim. ankaradan sonra full 170 180... Gidişi yol tutuşu kia için beklentimin çok üstünde çıktı. yaklaşık 1 aydır hiç durmadı araç tek bir sıkıntısı yok. Ben belden aşağı boyalı hasar kayıtsız değişensizini 16500 e aldım

Connecting site...

Bu araç için yardımcı olabilirim . Tabi eğer isterseniz sedan.
    Alıntı Kutluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf 4-5, Polo 9n-9n2 vs. bakın 26.500'e rahat bulursunuz.
    Alıntı ömerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarı ile getz ile aynı şaseyi kullanıyorlar.Parça / bakım hiç yormaz.
    Şehir içi kullanımı için çok ideal araç,2.eli belki biraz yavaş olabilir.
    evet 2. eli bıraz yavas
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    golf 5 alırdım şahsen o paraya bide lpg mis
    Bende ısterım golf 5 ama yok oyle uc kurusa 5 kofte ıyı araba ıyı para edıyor bu devırde,keske ımkanım el verse
    Alıntı silwerhooks53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben benım meganela kıa rioya arkadadan carptım arka koltuguna kadar gırdım tavan kastı benım megane nın tampon dusmemesıne rağmen airbag açtı çok güvenilir bir araba değil bence
    Guvenlık konusunda zayıf bır arac katılıyorum sızlere

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim ofiste 2-3 tane alındı zamanında.Kia rio çok kuvvetli bir araç.Hızlanması çok iyi.Tork çok iyi.Ankara istanbul arasında az jetta focus fluenca ifadesini almadım.Yanlız araba duramıyor.Tek sorunu frenleri.
    fren konusunda genıs ebatta ıyı marka lastık balata ve dısclerın yılda bı kere degısımı bı nebzede olsa frenleme mesafesını dusurebılır dıye dusunuyorum
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    premium 207 dizel al huzura erersin
    207 kasa olarak hosuma gıdıyor yanlız yasıdıgımız yerde yolların %80 ı parke yol ana harteller asfalt sadece o yuzden alt takım konusunda peugeot buralarda pek dayanmıyo. ama ıstedıgım temızlıkde bır 207 bulursam dusunebılırım.

Bu arada yorum yazan herkeze tsk ederım. Forumdan bır abımızın aracı ıcın ırtıbat halındeyız bakalım hakkımızda hayırlısı ıse bır alısverıs yapmayı dusunuyorum

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    carpan araçta daha cok hasar olursur herzaman carpılan degil zaten(ki biri 5 biri rio sınıf farkı boyut farkı herşey var)
    buyuzden karoser olarak sıkıntı olmaz asla merak etme eski hyundai kia yok getz-era-sephia aklınıza negelirse bunlar degisti artık.

4-5 sene once 0 kia alırmısın deseler s.ktirin gidin lan derdim kia neymiş diye.biraz kullanıp inceleyip arastırınca anlasılıyor neyin noldugu
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yenı cıkan hyundaı-kıa larda ıc mekan kokpıt cok kullanıslı gelıyor bana ve goze de hıtap edıyor.Bı accent blue nın kokpıtı yenı kasa bır jetta da yada gercı volvo hep klasık konsol cıkarır ama 2012 model volvo da da yok.ama volvo dakı jetta da kı konfor yol tutus kroser guvenlıgı tabıkı hyundaı - kıa dan kat ve kat ustundur. Ama aradıgım arac yuksek model dusuk km olunca kıa hep bı adım one cıkıyor gozumde

thedevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iyi biliriz hakkımız helal olsun ( dayanamadım özür )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baslıgı yazarken boyle bı yorum beklıyordum oda ılk sızden geldı

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 den 2 ye atarken bile sıfır lastikle sarıyodu biz 2006 da sıfır almıştık. güzel araba ama full depoyla ş.içi 800 km yapıyordu
    SENSİN.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilkarakas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 den 2 ye atarken bile sıfır lastikle sarıyodu biz 2006 da sıfır almıştık. güzel araba ama full depoyla ş.içi 800 km yapıyordu

40 litre bildiğim kadarıyla deposu. 5lt/100 km yapıyor. Şehiriçi için gayet güzel bi değer. Neden ama dediniz acaba?
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 den 2 atarken sıfır lastıkle sarıyosa 800 km menzıl ıyıdır o zaman

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)