User Tag List

Sayfa 59/77 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
1447 sonuçtan 1.103 ile 1.121 arası

Konu: Istanbul trafik "şu rezilliğe bak"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motosiklet alın

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B.C'de hafriyat kamponunun işi ne
    İşte ne olsun, heryerde yıkım ve yenileme var muhtemelen ondandır yoksa hafriyat kamyonu ile caddeden hatun götürecek değil

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi günü saat 15:00' da Çamlıca' dan Büyükçekmece' ye fren basmadan 1 saat 45 dakikada gittim. İBB Cep Trafik' te %70 trafik vardı, Yandex sağolsun beni üçüncü köprü yolundan götürdü, trafiğe hiç takılmadım ve 160-170 gittim. Hatta bir noktada radar vardı kullanıcılardan biri uyarı eklemişti radara da düşmedim Yandex candır Bu arada telefonda rota çizili olduğu için fotoğraf çekemedim ama ne yollar yapmış adamlar helal olsun dedim.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çok güzel dile getirmiş

http://m.hthayat.com/yazarlar/damla-...e-hasta-ediyor

Trafiği içinden çıkılamaz hale getiren ikinci sorun görgü sorunu. Herkes bir diğerinin hakkını gasp etme konusunda o kadar fütursuz ki bu da hepimizin donup kalmasına yol açıyor. Herkesin şeridinden gittiği, ötekinin önüne kırmadığı, aradaki mesafeyi koruduğu, kendisinin daha önemli olduğuna inanıp emniyet şeridini kullanarak zaten daralacak olan yola ek şerit yaratmadığı bir düzen düşünün! İmkansız mı? Ben şeridimden giderken sen emniyet şeridinden gelip benim önüme geçmeye çalışan sürücü; seni o kadar şiddetle kınıyorum, senden o kadar çok nefret ediyorum ki sırf bu öfke yüzünden arabamı yan çevirip bana vurmana razı olacak kadar gözüm dönüyor...

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hakan'a yazmış bu kısmı

Diğer bir sorun inşaat ve plansız büyümenin devamı sorunu. Kentsel dönüşümün mahvettiği Kadıköy’de artık ilçe içinde bile bir yerden bir yere varamıyoruz. Her sokağı bir betonyer parsellemiş, her caddenin ortasında hafriyat kamyonları birikmiş. Sabah, akşam, hafta içi, hafta sonu fark etmeden geri kalan insanları oldukları yere çiviliyorlar. Biz Kadıköy’lüler, insan olarak mobilitemizi kaybetmiş, ruh sağlığımızı da onun yanına paketlemiş durumdayız artık. Şimdi bir de 3 katlı apartmanların yerini 30 katlılara bıraktığı bir Fikirtepe dönüşümünün arifesindeyiz. Oranın 10 olan nüfusu 1000’e çıktığında Kadıköy’lünün yaşamı daha da çekilmez hale gelecek.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    cCc Hepimiz Kadıköyüz cCc
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kere trafik yokmus bi cikiyim diyemicekmiyim ben pazar pazar bu nedir ya

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e6 yine çomolokko olmuş
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadıköy demişken; 5 aydır işim gereği Kadıköy'deyim. Ben hayatımda böyle boktan bir semt görmedim. Mecazi değil '***'tan resmen. Metrobüs son durakta iniyorsunuz resmen *** kokuyor semt. Ayrılık Çeşmesi'ne geldiniz diyelim Marmaray ile, *** kokan yoldan Rıhtım'a gitmeniz gerek. Yani semtin kuzeyi güneyi doğusu batısı *** kokuyor. 2.ci toplu ulaşım. Otobüs, dolmuş, sarı dolmuşa ek olarak taksiler heryerde, ek olarak Havaş arabaları ek olarak Hareme-Dudulluya giden şehirlerarası otobüsler tüm ticari araçlar bir caddedeler aynı anda. Dolmuşçular zaten ayrı kafa, yolun ortasında durup yiyecek, sigara, içecek vs. alıyorlar, birbirlerine sövüyorlar. Eğlenmeye çıktınız diyelim, balıkçılar çarşısı dediğiniz yer pislik içinde. Neyse konu trafikten çıkmasın, böyle *** kokulu her saat kilit bir trafiği var bu belediyenin. Umarım yakında belediyecilikten anlayan birilerinin eline geçer de biz de rahat nefes alırız. *** kokusuz nefes.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadıköy demişken; 5 aydır işim gereği Kadıköy'deyim. Ben hayatımda böyle boktan bir semt görmedim. Mecazi değil '***'tan resmen. Metrobüs son durakta iniyorsunuz resmen *** kokuyor semt. Ayrılık Çeşmesi'ne geldiniz diyelim Marmaray ile, *** kokan yoldan Rıhtım'a gitmeniz gerek. Yani semtin kuzeyi güneyi doğusu batısı *** kokuyor. 2.ci toplu ulaşım. Otobüs, dolmuş, sarı dolmuşa ek olarak taksiler heryerde, ek olarak Havaş arabaları ek olarak Hareme-Dudulluya giden şehirlerarası otobüsler tüm ticari araçlar bir caddedeler aynı anda. Dolmuşçular zaten ayrı kafa, yolun ortasında durup yiyecek, sigara, içecek vs. alıyorlar, birbirlerine sövüyorlar. Eğlenmeye çıktınız diyelim, balıkçılar çarşısı dediğiniz yer pislik içinde. Neyse konu trafikten çıkmasın, böyle *** kokulu her saat kilit bir trafiği var bu belediyenin. Umarım yakında belediyecilikten anlayan birilerinin eline geçer de biz de rahat nefes alırız. *** kokusuz nefes.
    Gördüğüm en büyük trollsun abi haha.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O koltuğa dünyanın en namuslu en iyi adamını da oturtsan da değişen birşey olmaz. Nereden rant varsa o adama o işi onaylatırlar ve yaptırırlar. Git 4.levent'te Finansbank'ın yanındaki açık otopark resmen sidik kokuyor. Bilgi Üni.'nin Haliç kenarındaki kampüsüne git, nehirde yüzen 3 gözlü balıkla bile karşılaşırsın (ki Haliç'i temizledik diyorlardı, neresini temziledilerse artık.)

Neyse, konumuza dönelim. Pazar günü satranç oynar gibi hamleler yaptım ve gram trafiğe takılmadan anne ziyaretlerini tamamlayıp eve döndük. Üstüne vakit kaldı, otomobili bile yıkadım
    Belediyenin uygulamasına artık kesinlikle bakmıyorum. Yandex zaman zaman çuvallasada Belediye'nin uygulamasından daha doğru sonuçları veriyor.

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belediyenin uygulamasına artık kesinlikle bakmıyorum. Yandex zaman zaman çuvallasada Belediye'nin uygulamasından daha doğru sonuçları veriyor.
    Bendede sürekli Yandex çuvallıyor yada bana denk geliyor bu yüzden İBBCepTrafik uygulamasını kullanıyorum

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün saat 13.30 dan bağcılardan çıktım, yandexte 1. ve 2. köprü yolları komple kırmızı gözüküyordu. zeytinburnundan feribota kaçayım dedim. tam 4.30 saat sonra feribota bindim. haremde indim,e5 den devam ederken göztepe trafiğine takıldım. yarım saatte bostancıya ulaştım. bi 15 dk. da küçükyalıya geldim. baktım trafik kilit. sahil yoluna kaçıyım dedim. bi indim ki çocuk maratonu varmış. tam 2 saatte sahilyolundan kendimi zar zor maltepeye attım. tuzlaya, eve vardığımda maçın başlamasına 15 dakika vardı. ben böyle şehrinde,böyle trafiğinde bilmediğim küfürlerim varmış bunu keşfettim.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün protokol vardı çekmeköye gidecekti oyüzden büyük ihtimal köprü anadoluya geçiş rahatlasın diye haliçe gelmeden sol şeritte çekici vardı

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Google Maps kullanabilirsiniz İstanbul'da. Ben geçen hafta Ankara'ya gittiğimde de kullandım, trafik durumu güncel görünüyor ve verdiği varış zamanları da tutuyordu.

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takaşi havalar güzel biliyorsun yazlıkçı trafiği mod.on yolunda en trafikli bölümü ***** 2 şerit 5000hp olsanda basamayacan oyüzden imkan varsa 5-5.30 al enazından 6 daki gereksiz mahmutbey trafiğini atlarsın.
    Bilgi olarak yazayım bulunsun lazım olursa sonrasında. O gün erken çıkmayı başaramadık en son Yenibosna'da metrobüsün orda yanyolda bir Opet var oradan çıkarken saat 19:10 falandı. Google Maps'ten açtım Geyikli İskele'yi, o ne derse ordan gittim. Dönüşte farkettim ki zaten Edirne-Keşan yoluna hiç girmemişiz, Tekirdağ'dan çıkar çıkmaz sola bir köye saptırdı beni, kiralık Transit olmasa geri dönüp anayoldan gideceğim yerlerden tapagaz gittim her yere. Baya bir kısaldı yol. 22:00 Eceabat-Çanakkale feribotuna yetiştim(yolda 5 dk bir çiş molası harici durma yok), ordan çıktım Çanakkale'nin içinde ters yönler karşı şeritler falan derken en son WRC modunda bir toprak etap daha geip 23:00'da Geyikli iskeleye girdik ama 15 saat araba kullanmış gibi hissediyordum kendimi, öyle diyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hakan abi hafriyat kamyonu almış işe gidip gelmek için varmıdır doğruluğu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi hafriyat kamyonu almış işe gidip gelmek için varmıdır doğruluğu?
    Excavator aldım; trafik sıkışınca kaza kaza kendime yol açacağım.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çarşamba geceden Rize' ye gideceğim. Millet tatili birleştirip İstanbul dışına akın edermi? Kaç saatte Rize' ye giderim. Kafamda deli sorular.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Excavator aldım; trafik sıkışınca kaza kaza kendime yol açacağım.
    Çok yakar abi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)