User Tag List

Sayfa 2/77 İlkİlk 12341252 ... SonSon
1447 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Istanbul trafik "şu rezilliğe bak"

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce kadıköye ulaştım. Köprüden altunizadeye kadar metrobüs trafiği oluşmuş, toplu taşımada işlemiyor.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    500 tl taksitle 60-70 aya varan kredilerle araba satarlarsa böyle olur işte

Adam askeri ücret bile almıyo ama arabası var.

Bide güneşi gören arabayla çıkmış dışarı. Walla gitmem gereken çok yer var ama şirkette oturuyorum. Trafik bitsin öğlenden sonra Avrupadan Anadoluya geçicem 1 saatlik bir toplantı sonra tekrar geri dönücem Kabataşa

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben artik planlarimi yol durumuna gore yapiyorum

Ibb trafikten acip bakiyorum gidilemyecek gibi ise iptal ediyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk sayfada 3. vites demişsiniz o ne demek ? uzun zamandır uğramıyorum o vitese
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

uerbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu trafiktekilerin halini anlayabiliyorum 7 sene dur kalk trafik çilesi çektim, çok şükür ofiside beylikdüzüne taşıdık artık rahatım ama şehir içine girmeye korkar oldum; bi maslağa gideceksem o günü gözden çıkarmam lazım
    TT

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben beylikduzunde oturuyorum buralarda pek trafik olmuyor aksam 6 gibi fena oluyo evin onu sadece. istanbulu yasiyamiyorum resmen su trafik sorunu yuzunden. disari cikmiyorum resmen ya. kanser oluyorum trafikte kalinca. simdi bide yaz geldi insanlar iyice disari cikmaya basladi tam rezillik. alismisiz Adana'da trafiksiz yollara 4 senedir istanbul'dayim bu trafik sorunu yuzunden sevemedim gitti..
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Anlayamazsınız" derler bence, zor Allah yardımcıları olsun.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Oglen saatlerinde kamyon cikmisken varsa sekliniz mahmutbey giselere de bekleriz..

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla istanbulda motorsiklete binmek te çok riskli, sürekli olarak sıkıştırılan, çarpılan motorsikletler gördüğümden dolayı bir türlü cesaret edemiyorum motorsiklete...

olabildiğince toplu taşıma kullanmak lazım, geçen hanımın arabasının kmsine baktım 3 yıl oldu alalı 3 yılda yapılan kmsi 6000. bu sene yazdan sonra tamamen arabasız hayata geçmeyi hedefliyorum arabaları satıp.

kesin çözüm istanbuldan kaçmak, bu şehrin daha toparlanacağı ve yaşanabileeck durumu yok

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla istanbulda motorsiklete binmek te çok riskli, sürekli olarak sıkıştırılan, çarpılan motorsikletler gördüğümden dolayı bir türlü cesaret edemiyorum motorsiklete...

olabildiğince toplu taşıma kullanmak lazım, geçen hanımın arabasının kmsine baktım 3 yıl oldu alalı 3 yılda yapılan kmsi 6000. bu sene yazdan sonra tamamen arabasız hayata geçmeyi hedefliyorum arabaları satıp.

kesin çözüm istanbuldan kaçmak, bu şehrin daha toparlanacağı ve yaşanabileeck durumu yok
    Aaaa lutfen oyle deme secim oncesi devlet BUYUKlerimiz hep trafik sorununu cozuyor sozde

Gidicem almanya da koye yerlesicem monako

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çekmeköy'den yeditepe üniversitesine 1:15 dk da gidiyorum ben resmen.
    Şile yolunda çok anlamsız bir şekilde trafik vardı bir kez daha anladım ki en güzel okul eve yakın okul

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doğup büyüdüğüm semti değiştirdim sırf şu lanet trafikte beklememek için şimdi iş ile evimin arası 15 dk yürüme mesafesi
    tabi ya ...

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anadoluda tarafında motor kolay kolay duraklamaz ama avrupa tarafında yeri geliyor motora bile yer kalmıyor. Bu arada motorsiklet için istanbul riskli diyenleri diğer illeri ziyaret etmelerini tavsiye ederim. İstanbul trafiği bir şekilde motorsiklet diye bir ulaşım aracının varlığını kabul etmiş, aynısını kocaeli için söylemem mümkün değil.

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala insanlar arabada araba diye tutturuyor
    gerçekten nasıl saatlerce trafikte bu işkenceye dayanıyorlar anlayamıyorum
    ben bu sayfayı 10 sene önce kapattım
    #kurtuluş motorsiklette

saat tam 09:05
    12 mayıs 2014

-sarı yollar tın tın ilerleyen
    -kırmızılar neredeyse durmuş, dur kalk yapan
    -koyu kırmızılar ise kilit, böyle sap gibi bekleyen araçlar
    maxi abi çok koyu motosiklet taraftarısın, saygı duyarım, ama istanbulda motorsiklet kullanmak gerçekten büyük cesaret, Allah hepinizi dikkatsiz ve/veya eşşek sürücülerden korusun.

bende çok istiyorum bir maxi scooter alayım, ama cesaret edemiyorum, kendim ne kadar dikkat edersem edeyim, biri gelip çarparak beni ve yolcumu madara edebilir ve düştün mü ölmüyorsunda, resmen sürünüyorsun

en basitinden geçen hafta hemen önümüzde oldu, adam bağdat caddesinde trafiğin en yoğun olduğu zaman diliminde Harley Vrod ile arkasına eşini almış havanın tadını çıkararak, sağdan yavaş yavaş giderken, sağ şeritte trafikte duran kadının biri kapısını şakkadanak diye açtı, ve Vrod kapıya çarpıp direk kenardaki kısa aydınlatmalı bariyerlerin üstüne düştü, çok şanslıydılar adam elindeki kırıkla kurtardı. eşininde ayağı burkulmuştu. O küçük aydınlatmalar vucuduna veya vizörün ordan suratınada gelebilirdi.

yani hiç ummadığın, tehlikenin olmadığı, trafiğin durduğu bir anda bile, yavaş dahi gitsen dışarıdan gelebilecek tehlike sayısı sınırsız resmen.

şimdi böyle olunca (kendi adıma), bu durumda nerden ne gelecekte beni yolumdan edecek diye beklemek trafikte beklemekten daha iyi olduğu söylenemez. ama bu tercih meselesidir, bunu başarabilenler zaten motorsiklet kullanabiliyorlar.
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

ilbeyyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafik için toplu taşımı kullanın diyorlar ya, ona hasta oluyorum. Arkadaşlar şunu anlamadı başımızdakiler veya anlamak istemiyorlar. Otomobil-motorsiklet kullanmak bir haktır, özgürlüktür.

E hadi biz erkeğiz, bi şekilde sıkışır tepişir gideriz ama ya hanımlar kızlar hamileler yaşlılar napsın ?

İçimizden hangimiz karısını kız arkadaşını annesini o balık istifi metrobüslere otobüslere bindirmeye gözü keser ? İç rahatlığıyla uğurlar ? Yapmasınlar etmesinler gavatlığın lüzumu yok tabi ki adam karısının altına arabayı verecek git kaç saat trafik çekersen çek ama güvenli git diyecek koruma içgüdüsüyle.. Kız arkadaşımla tramvaya binecek olsam kara kara düşünüyorum.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulda 2 tekerli hiç bir ulaşım aracı kullanılmaz. Ben arabayla giderken bile kafayı yiorum sıkıştıranı makascısı şerefsiz kaynıyor trafik.

Avrupada yaşasaydım otomobili sadece gazlamak için kullanırdım herhalde. Onun dışında bisiklet-motor- metro mis gibi insanın ömrü uzar.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Caddebostan - Gayrettepe 3 saat...
    1 minibüs hepimiz gösterdi muhtar olamayacak adamların dünyanın en büyük şehirlerinden birinin başında olduğunu...

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ilbeyyagci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik için toplu taşımı kullanın diyorlar ya, ona hasta oluyorum. Arkadaşlar şunu anlamadı başımızdakiler veya anlamak istemiyorlar. Otomobil-motorsiklet kullanmak bir haktır, özgürlüktür.

E hadi biz erkeğiz, bi şekilde sıkışır tepişir gideriz ama ya hanımlar kızlar hamileler yaşlılar napsın ?

İçimizden hangimiz karısını kız arkadaşını annesini o balık istifi metrobüslere otobüslere bindirmeye gözü keser ? İç rahatlığıyla uğurlar ? Yapmasınlar etmesinler gavatlığın lüzumu yok tabi ki adam karısının altına arabayı verecek git kaç saat trafik çekersen çek ama güvenli git diyecek koruma içgüdüsüyle.. Kız arkadaşımla tramvaya binecek olsam kara kara düşünüyorum.
    bunu biri yazmıs teşekürler

kaç kere eski isyerime giderken (florya-şirinevler) 40 45 dk metrobuse binemedigmi bilirim en son tersyöne gidip bos durakların birinden binmiştim yoksacok beklerdim daha

2012 kasımda aldıgı aracı babam 14.700km de.

bana 2013 kasımda arabamı aldım suan 10bin km devirdim

lanet ettim cünkü 2 sene boyunca toplu tasımadan kokan darlayan bunaltan kıcını basını biyere itelemeye calısan fortcusu öküzü bagıranı hepsi ayrı terane

Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulda 2 tekerli hiç bir ulaşım aracı kullanılmaz. Ben arabayla giderken bile kafayı yiorum sıkıştıranı makascısı şerefsiz kaynıyor trafik.

Avrupada yaşasaydım otomobili sadece gazlamak için kullanırdım herhalde. Onun dışında bisiklet-motor- metro mis gibi insanın ömrü uzar.
    1881 - 193

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maxi abi çok koyu motosiklet taraftarısın, saygı duyarım, ama istanbulda motorsiklet kullanmak gerçekten büyük cesaret, Allah hepinizi dikkatsiz ve/veya eşşek sürücülerden korusun.

bende çok istiyorum bir maxi scooter alayım, ama cesaret edemiyorum, kendim ne kadar dikkat edersem edeyim, biri gelip çarparak beni ve yolcumu madara edebilir ve düştün mü ölmüyorsunda, resmen sürünüyorsun

en basitinden geçen hafta hemen önümüzde oldu, adam bağdat caddesinde trafiğin en yoğun olduğu zaman diliminde Harley Vrod ile arkasına eşini almış havanın tadını çıkararak, sağdan yavaş yavaş giderken, sağ şeritte trafikte duran kadının biri kapısını şakkadanak diye açtı, ve Vrod kapıya çarpıp direk kenardaki kısa aydınlatmalı bariyerlerin üstüne düştü, çok şanslıydılar adam elindeki kırıkla kurtardı. eşininde ayağı burkulmuştu. O küçük aydınlatmalar vucuduna veya vizörün ordan suratınada gelebilirdi.

yani hiç ummadığın, tehlikenin olmadığı, trafiğin durduğu bir anda bile, yavaş dahi gitsen dışarıdan gelebilecek tehlike sayısı sınırsız resmen.

şimdi böyle olunca (kendi adıma), bu durumda nerden ne gelecekte beni yolumdan edecek diye beklemek trafikte beklemekten daha iyi olduğu söylenemez. ama bu tercih meselesidir, bunu başarabilenler zaten motorsiklet kullanabiliyorlar.
    haklısın istanbulda motorsiklet risk, hatta türkiyede risk
    fakat her fırsatta söylüyorum
    -otomobil çokmu güvenli? bakınız her akşam haberlerdeki ölü sayısına.
    -tamam motora binmeyelim, ama öbür türlüde ruh sağlığımız bozuluyor?

ben kimseye tavsiyede bulunmayı sevmem
    + kimseye motorsiklet kullan diye diretmedim. soranlar falan oluyor bazen.
    çünkü adam alır 5 metre sonra düşer, döner sana bakar pis pis

ben kendimce trafik sorunumu böyle çözdüm sadece.
    8 senedir motorsiklete biniyorum ve hala amatörüm hiç prof takılmak istemiyorum.
    tek söyleyebileceğim şey: motora binmek istiyorsan önce ÇOK İYİ araba kullanmasını öğren.
    çünkü o dediğin olayları bugüne kadar 1000 kere yaşadım ben
    henüz başıma büyük bir iş gelmedi, tabiki bunun garantisi yok
    ama aptal insanların aptal hareket yapacağını önceden kestirebiliyorsun azda olsa..

eğer hiç otomobil kullanmayı bilmiyor ve tecrüben yokken motora başlarsan
    bence düşmemen imkansızdır istanbulda.

ne demiş atalarımız?
    Düşmemiş motor yoktur, Henüz düşmemiş motor vardır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)