User Tag List

Sayfa 53/77 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
1447 sonuçtan 989 ile 1.007 arası

Konu: Istanbul trafik "şu rezilliğe bak"

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugünkü ekstrem trafiğin bir sebebi olmalı. Bilen var mı
    hava güzel günlük güneşlik. Bahar geldi. Sonuç budur

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Esenyurt tarafında işim vardı iptal ettim. 2.köprüde intihar vakası nedeniyle trafik resmen durdu. Oradan kaçtım 1.köprüye gideyim dedim baktım orada da polis yolu tutmuş. Bu kadar trafiği sıkıntılı yerde bir yerden bir yere gidebilmek için devletin tüm imkanları elinin altındayken sen bir ordu adamla Mercedes'i tercih ediyorsun, bu kadar adamda sabahın köründen beri seni bekliyor.

Cumartesi günü de değişiklik olsun diye caddeye gitmeye niyetlenmiştik. 2 saatlik dolanma neticesinde (evden çıkış ve caddeye varış ve tekrar eve dönüş dahil toplam 2 saat) başlarım sizin caddenize de diye eve döndük, oğlanı ilk defa yol tuttu midesi bulandı garibimin benim başıma ağrılar saplandı.

Bence şu an trafik iyi durumda, daha beter olması için geri gelen Suriye'li, İran'lı, Irak'lı...vs'lerede ücretsiz otomobil ve yakıt evrsinler onlarında da canı can onlarda trafikte eksik olmasınlar gezinsinler.

Yakında akıl sağlığımı yitirip mad max'deki araçlardan biriyle yola çıkıp çarpa çarpa trafiği açacağım. Yeter ya hakikaten yeter. Canı isteyen ara sokağı trafiğe kapatıyor beton döküyor, yıkım yapıyor. Canı isteyen yol çalışması yapıyor, canı isteyen gidiyor köprüde çiçek ekiyor, canı isteyen sokağın trafik yönünü değiştiriyor, canı isteyen helikopter yerine bir ordu adamla yolu kesip trafiğe çıkıyor, canı isteyen köprüde intihara kalkışıyor, ya birader git evinde intihar et sanki benim derdim tasam yok amk. Aç aygazı daya ağzına evinde intihar et, bu kadar adam senin yüzünden sefil olmak durumunda mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esenyurt tarafında işim vardı iptal ettim. 2.köprüde intihar vakası nedeniyle trafik resmen durdu. Oradan kaçtım 1.köprüye gideyim dedim baktım orada da polis yolu tutmuş. Bu kadar trafiği sıkıntılı yerde bir yerden bir yere gidebilmek için devletin tüm imkanları elinin altındayken sen bir ordu adamla Mercedes'i tercih ediyorsun, bu kadar adamda sabahın köründen beri seni bekliyor.

Cumartesi günü de değişiklik olsun diye caddeye gitmeye niyetlenmiştik. 2 saatlik dolanma neticesinde (evden çıkış ve caddeye varış ve tekrar eve dönüş dahil toplam 2 saat) başlarım sizin caddenize de diye eve döndük, oğlanı ilk defa yol tuttu midesi bulandı garibimin benim başıma ağrılar saplandı.

Bence şu an trafik iyi durumda, daha beter olması için geri gelen Suriye'li, İran'lı, Irak'lı...vs'lerede ücretsiz otomobil ve yakıt evrsinler onlarında da canı can onlarda trafikte eksik olmasınlar gezinsinler.

Yakında akıl sağlığımı yitirip mad max'deki araçlardan biriyle yola çıkıp çarpa çarpa trafiği açacağım. Yeter ya hakikaten yeter. Canı isteyen ara sokağı trafiğe kapatıyor beton döküyor, yıkım yapıyor. Canı isteyen yol çalışması yapıyor, canı isteyen gidiyor köprüde çiçek ekiyor, canı isteyen sokağın trafik yönünü değiştiriyor, canı isteyen helikopter yerine bir ordu adamla yolu kesip trafiğe çıkıyor, canı isteyen köprüde intihara kalkışıyor, ya birader git evinde intihar et sanki benim derdim tasam yok amk. Aç aygazı daya ağzına evinde intihar et, bu kadar adam senin yüzünden sefil olmak durumunda mı?
    En son bi intihar vakasında iki kadın adama "atlıcaksan atla binlerce insan seni bekliyor" diye feryat etiklerinde savunduğum için tepki çekmiştim çevremde. Tabi ki insanların binlerce derdi var intihar etsin ölsün demem hiçbir canlı ölümü hak etmez ama o köprüde ki trafik de ciddi bir hakka tecavüzdür benim gözümde. Sabah saatlerinde oluyor bu 1.köprüde trafik Yenibosna'lara kadar ilerliyor

ozzywan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet burdan duyuralım o zaman, köprüden atıp kendini öldürmek isteyen arkadaşlar lütfen çok beklemeyin korkuluklara çıkınca.
    Miata
    Is
    Always
    The
    Answer ------ https://www.instagram.com/ozanbalta/

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

pazar 14:00 gibi bahçeşehirden çıktım mahmutbey-batışehir vs bomboş, sonra viraja bi geldim ordan maslağa kadar dur kalk 16:00da sahildeydim, Pidebanda kavurmalı Pide yedim 45dk sürdü sonra kalktım geri döndüm.

Nasıl fantezi?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi günü nişanlım yemeğe davet etti kıramadım gelirim dedim, saat 18:00' da yola çıktım Yandex' te 1.30 saat yazıyordu yol, köprüye Beylerbeyinden katıldım ve tam 45 dakika köprüye çıkmam sürdü. totalde 2 saatte Büyükçekmece' ye ulaştım. Köprü trafiği artık çekilmez bir hal aldı, hele birde Beylerbeyinde solda kaynak yapanlar var ki tam tadından yenmiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pazar 14:00 gibi bahçeşehirden çıktım mahmutbey-batışehir vs bomboş, sonra viraja bi geldim ordan maslağa kadar dur kalk 16:00da sahildeydim, Pidebanda kavurmalı Pide yedim 45dk sürdü sonra kalktım geri döndüm.

Nasıl fantezi?
    Pazar günü hafriyat, inşaat...vs çalışması yasak, ayrıca 16:00 ve sonrasında ahım şahım bir trafikte olmuyor. Bahçeşehirden kalkıp caddebostan sahile gelmek yerine Florya sahile de gidebilirdin

Cumartesi günü inşaat çalışmaları tam gaz devam ediyor. Sen aynı fanteziyi haftaya Cumartesi günü dene. Ayrıca ben otobanda frene bile basmadım ki sadece tümseklerden oradan buradan gitmeyeyim diye yolu uzatıp otobana çıkıyorum, yoksa iç yoldan gitsem de aynı sürede Suadiye'ye varabilirdim. Sorun tamamen şehir içinde, heryer kamyon, beton mikseri kaynıyor, hepside aynı anda anlaşmış gibi sokakları kapatmışlardı. Cumartesi dolu riski var diye bende otomobili anahtar istemeyen kapalı otoparklı bir yere park etmek istediğim için o manyaklığı yaşadım. Yoksa ofisin otoparkına atardım oradan da yürümemek için taksiye binerdim iş biterdi. Dolu yağmadı, otomobil elimde patladı, deli gibi stres yaşadım, oğlanın midesi bulandı, hanımla trafik yüzünden birbirimize girdik. Sırf şu dolu riski ve eşimin caddeye gidelim ısrarından bu oldu. Normalde ben haftasonu bu kadar strese girmiyorum hatta hiç girmiyorum. Sabah kahvaltıdan sonra çıkıyoruz bütün yollar bizim.

Özet: Sen kendine eziyet etmişssin, pide yemek için o kadar fantezi yapılmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ozzywan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet burdan duyuralım o zaman, köprüden atıp kendini öldürmek isteyen arkadaşlar lütfen çok beklemeyin korkuluklara çıkınca.
    Bak ben hayatımda iki tane intihar eden tanıdım. İkiside hiç beklemeden hayatlarına son verdiler. Biri köprüyü tercih etti, otomobilinden indiği gibi aşağıya atladı, biri de kendi iş yerinde mesai bitimini tercih etti; herkesi göndermiş, ışıkları ve perdeleri kapatıp kendini asmış. Orada yazdıklarımı anlamamak için enerjini tüketme.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Pazar günü hafriyat, inşaat...vs çalışması yasak, ayrıca 16:00 ve sonrasında ahım şahım bir trafikte olmuyor. Bahçeşehirden kalkıp caddebostan sahile gelmek yerine Florya sahile de gidebilirdin

Cumartesi günü inşaat çalışmaları tam gaz devam ediyor. Sen aynı fanteziyi haftaya Cumartesi günü dene. Ayrıca ben otobanda frene bile basmadım ki sadece tümseklerden oradan buradan gitmeyeyim diye yolu uzatıp otobana çıkıyorum, yoksa iç yoldan gitsem de aynı sürede Suadiye'ye varabilirdim. Sorun tamamen şehir içinde, heryer kamyon, beton mikseri kaynıyor, hepside aynı anda anlaşmış gibi sokakları kapatmışlardı. Cumartesi dolu riski var diye bende otomobili anahtar istemeyen kapalı otoparklı bir yere park etmek istediğim için o manyaklığı yaşadım. Yoksa ofisin otoparkına atardım oradan da yürümemek için taksiye binerdim iş biterdi. Dolu yağmadı, otomobil elimde patladı, deli gibi stres yaşadım, oğlanın midesi bulandı, hanımla trafik yüzünden birbirimize girdik. Sırf şu dolu riski ve eşimin caddeye gidelim ısrarından bu oldu. Normalde ben haftasonu bu kadar strese girmiyorum hatta hiç girmiyorum. Sabah kahvaltıdan sonra çıkıyoruz bütün yollar bizim.

Özet: Sen kendine eziyet etmişssin, pide yemek için o kadar fantezi yapılmaz
    Cumartesi şöle yaptım; 13:00'te Bahçeşehirden çıktım, Halkalı Soyak Olimpiya Kent'e birini bıraktım, ordan Basın Express>TEM>Sarıyer Sahil arkadaşımı aldım, İstinye park'a geçtim, Ordan karşıya Caddebostana gittim Jumbo Burgere sonra caddede arabayı park ettim takıldık geç saate kadar tekrar Sarıyer Acarlar Sitesine yukarı arkadaşı bıraktım, ordan Yeşilköye Thollga nın yanına geldim gece 2'di ordan 3 gibi bahçeşehire döndüm.

Yani: Bahçeşehir>Halkalı>Sarıyer>İstinye>Caddebostan>Sar ıyer>Yeşilköy>Bahçeşehir.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Nasıl fantezi?
    hem buraya gel hem pidaban'a gittiğni yaz duble ayıp
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cumartesi şöle yaptım; 13:00'te Bahçeşehirden çıktım, Halkalı Soyak Olimpiya Kent'e birini bıraktım, ordan Basın Express>TEM>Sarıyer Sahil arkadaşımı aldım, İstinye park'a geçtim, Ordan karşıya Caddebostana gittim Jumbo Burgere sonra caddede arabayı park ettim takıldık geç saate kadar tekrar Sarıyer Acarlar Sitesine yukarı arkadaşı bıraktım, ordan Yeşilköye Thollga nın yanına geldim gece 2'di ordan 3 gibi bahçeşehire döndüm.

Yani: Bahçeşehir>Halkalı>Sarıyer>İstinye>Caddebostan>Sar ıyer>Yeşilköy>Bahçeşehir.

Haftaya gel ailecek bizi caddeye götür Ben sadece gideceğimiz yeri söyleyeceğim sonra hiç karışmayacağım. Saptığın sokağın beton mikseri tarafından kapatılmış olduğunu görünce sakın oflayıp puflama ama, ha birde dakika tutacağım haberin olsun.
    Haftaya cumartesi öğlen 13:00'de hazır oluruz, kapıda ağaç etmeyiz

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    havlayan köpek ısırmaz kafasına koyan adam 50 kere atlardı. yukardaki iki örnekteki gibi. nasıl bir hal aldıysak millet kendini öldürürme cabası icindeyken bile sansasyon peşinde.
    1881 - 193

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazık beyler size. Kafanızda bi yerden bi yere gitmek için bin tane fantazi
    İzmir bornovada oturuyorum ofis alsancakta 10 km mesafe 20 dakikada gidiyorum sabahları, akşamda trafik oluyor yarım saati buluyor.
    Ha buca ve karşıyaka yolunda bazen trafik oluyor yalan olmasın. Yinede 1 saatten fazla vakit geçirmedim izmirde trafikde hiç.
    Everyday I ** çapuling...

ozzywan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak ben hayatımda iki tane intihar eden tanıdım. İkiside hiç beklemeden hayatlarına son verdiler. Biri köprüyü tercih etti, otomobilinden indiği gibi aşağıya atladı, biri de kendi iş yerinde mesai bitimini tercih etti; herkesi göndermiş, ışıkları ve perdeleri kapatıp kendini asmış. Orada yazdıklarımı anlamamak için enerjini tüketme.
    baş üstüne efendim.
    Miata
    Is
    Always
    The
    Answer ------ https://www.instagram.com/ozanbalta/

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta İstanbuldaydım, İstanbulda akşam 8 den sonra trafik olmuyor. Rota Kartal'dan başladı, devamı: Ümraniye-Bayrampaşa-Levent-Ortaköy ordan Sarıyere gitmeye karar verdik, yakıtımızın az olduğunu farkedince, yol üstündede lpg olan benzinlik bulamayınca İstinye'den geri döndük, Büyükçekmeyeceye, gittik, arkadaşı bıraktık, sonra geri Kartala döndük, saat 2-3 civarı Büyükçekmece yolunda kimsecikler yoktu bomboştu. Mesafe bayağı varmış ama hakikaten, Tekirdağ'a mı gittik, B.Çekmeceyemi belli değil.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    köprüye çıkan piçlerde nedende trafiğin en yoğun olduğu saatleri tercih ediolar. Ya sabah ya da akşam trafik saatlerini ve *** korkusundan lan belki sağ kalırızda devlet baba bize bakar diye çıkıolar köprüye. Ölmek istiyorsan çık kardeşim 4. kattaki komşunun balkonuna. Atla orada bitti gitti. Ya da git eczaneye al bi şırınga çek içince sulandırılmış temizlik sıvısını sapla bacağına bas tepeden en fazla 10 dakika sonra huriler baklava tepsisiyle bekliolar seni.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Onamdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir bornovada oturuyorum ofis alsancakta 10 km mesafe 20 dakikada gidiyorum sabahları, akşamda trafik oluyor yarım saati buluyor.
    Ha buca ve karşıyaka yolunda bazen trafik oluyor yalan olmasın. Yinede 1 saatten fazla vakit geçirmedim izmirde trafikde hiç.
    Olm bir karar verin İzmir'de trafik var mı yok mu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onamdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş ölmeyi bayılmak mı sanıonuz lan. Dayaklan döverim valla. Sabah kartal atalardan bostancıya gelmem 1 saat 15 dakika sürdü sahil yolunda.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havlayan köpek ısırmaz kafasına koyan adam 50 kere atlardı. yukardaki iki örnekteki gibi. nasıl bir hal aldıysak millet kendini öldürürme cabası icindeyken bile sansasyon peşinde.
    Ev Düden 8 de demiştim ya sana

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)