User Tag List

Sayfa 77 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 2767757677
Toplam 1449 adet sonuctan sayfa basi 1,445 ile 1,449 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul trafik "şu rezilliğe bak"

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kız arkadaşım istanbulda, arada gidiyorum yanına. Yeminle trafik yüzünden cesaret edipte avrupayı bi gezelim bile diyemiyoruz. En son üsküdara kadar gittik kanser olduk sahil yolu bile akmıyor, hep bi çalışma var yollarda. Valla helal olsun o trafikte nasıl araba sürüyorsunuz...
    sürmüyoruzki duruyoruz hep zaten

El freni çek dur,mis yorulmuyosunda.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kız arkadaşım istanbulda, arada gidiyorum yanına. Yeminle trafik yüzünden cesaret edipte avrupayı bi gezelim bile diyemiyoruz. En son üsküdara kadar gittik kanser olduk sahil yolu bile akmıyor, hep bi çalışma var yollarda. Valla helal olsun o trafikte nasıl araba sürüyorsunuz...
    ÜSKÜDAR çamlıcada oturuyorum her yere 15 dk genellikle trafiği hiç görmüyoruz .hep dolmuş gibi ara sokaklardayız .Yolları bildimi üsküdar istanbulda en çok kaçışı olan bir yer aslında ama çengelköy kuzguncuk tünel güzergahında bir kaldımı illallah ettiriyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    napalım kardes devlet bu kesmekesi cözemiyor diye ev araba almayalım mı? essek gibi calısıyorum istersem 3 araba alır ücünüde ayrı ayrı gezdiririm. Bu benim degil devletin cözmesi gereken bir sorun. Ver 3. köprü yolunu mahmutbey giselere, cekme agır vasıtaları mesai saatinde yoldan, metro yapacagım diye bütün yolları daralt ondan sonra vatandas araba almasın.
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba almayalım da senden mi kiralayalım )) işler kesat herhalde
    ama düşündüm de haklısın, kimsenin arabası olmasa hiç trafik derdimiz olmazdı)

O anlamda demedim ben. Yani araba bence lüks ihtiyaç. Herkesin ihtiyacı var diye verdiler gazı herkes yemeden içmeden en iyi araba için çalışıyor. Onu dedim. Cevap iyiydi onu belirteyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul kaybedildi onu geri getiremeyiz ama diğer şehirlerimizi de kaybetmeyelim. Yanlış şehirleşmeden dolayı bu trafik oluyor. Geniş yollar için önce geniş şehir merkezleri lazım. Şehir merkezleri tıka basa dolu.

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Patron bolluca'da oturuyor çağlayan'a gelmem 35 dakika sürüyor sabahları akşamlar 45 dakikada gidiyoruz haricinde gidilen toplantılarda vs. mümkün oldukça ara sokaklardan gidiyorum yoksa yetişmeyi es geçtim geç bile kalırız
    Alıntı KGüneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AEM misin OEM mi Replicamı bilmiyorum 8 bucukta buluşma yerinde olmassan matkap gibi delerim seni

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)