User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
86 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kafamda deli sorular ???

Cans1993
    Misafir
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana tavsiyem de bu forumda min. Dolu dolu 1 yil gecirmeden bu tarz araba alma. Ilk gordugun arabaya atlama. Bunlar lafls olmuyor tabi ki, ilerde anlayacaksin malesef.
    Özel mesaj yolu ile ne demek istediginizi anlatabilir misniiz acaba ? sonucta dogru bilgiyi ögrenmek isterim bende

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamiyle şahsi görüşüm, yanlış anlamazsın umarım. Olaya başka bir boyut katayım.
    Bence bu araçlar şuan için biraz fazla. Büyük ihtimal ilk araban olacaktır, o yüzden böyle agresif araçlar giriş seviyesi için pek mantıklı gelmiyor bana. Hangi birini alsan orasını burasını kurcalayacaksın illa ki, e yaş 20 üniversite ortamı kan deli gibi akıyor. Allah göstermesin ne bir yerde patlayıp hastanelerde sürünme, ne de sanayilerde servislerde gezip de gençliğini heba etme. Madem illa biraz dolu bir şey bakıyorsun ben senin yerinde olsam iki tercihim olurdu;
    -Ya gider 2006-2007 kasa mavi renk manuel vites Subaru İmpreza 2.0 R alırım, hem giderim olur hem görüntüm olur.
    -Ya da Civic Type-S bakarım. -Honda damarım kurusun. -

Sen 2.0 Megane RS alırsın, gelir biri 'Babamda da Megane var dizel, jantların güzelmiş.' der, üzülürsün.
    -Örnekti bu sadece, hem standart hem performans modelinin aynı kasaya sahip olduğu araç manasında.-

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cans1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim gözlerde mi bir sorun var yoksa ilan mı yanlış yere açılmış ???

"Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra Otomobil" aramanızda 23 ilan bulundu.

Araç burada açık ilan olarak tabiki de leon cupra değil onu bende ayırabiliyorum ben sadece cupra oldugunu dile getirdim
    sitedeki konuya bakarsan zaten 1.4 tdi diyo ayrıca aracın ustunde cupra body kitte yok cihan abi haklı

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdan EMRE KAAN adlı arkadaşımızın 06 KUK 36 Plakalı araç örnek kafama yatarsa neden olmasın diye o aracı en basa yazmıstım öyle bir durumda 2-3 bin tl daha eklenebilir kredi cekip
    O araba Cupra diil yalniz, dizel coupe. Fuar araciydi bildigim kadariyla hatta zamaninda.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim gözlerde mi bir sorun var yoksa ilan mı yanlış yere açılmış ???

"Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra Otomobil" aramanızda 23 ilan bulundu.

Araç burada açık ilan olarak tabiki de leon cupra değil onu bende ayırabiliyorum ben sadece cupra oldugunu dile getirdim
    ilanı isterse audi bölümünden açsın araba " ibiza tdi " , cupra falan değil ama sen cupra diye ısrar ediyosan , emre kaanın aracı satılık şuan gidip onu cupra diye alabilirsin

Cans1993
    Misafir
    Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilanı isterse audi bölümünden açsın araba " ibiza tdi " , cupra falan değil ama sen cupra diye ısrar ediyosan , emre kaanın aracı satılık şuan gidip onu cupra diye alabilirsin
    Tamam dediğiniz gibi olsun arac fuar aracı biliyorum onu peki simdi rc lemans a mı yonelelim öyle mi dersiniz ?

Cans1993
    Misafir
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamiyle şahsi görüşüm, yanlış anlamazsın umarım. Olaya başka bir boyut katayım.
    Bence bu araçlar şuan için biraz fazla. Büyük ihtimal ilk araban olacaktır, o yüzden böyle agresif araçlar giriş seviyesi için pek mantıklı gelmiyor bana. Hangi birini alsan orasını burasını kurcalayacaksın illa ki, e yaş 20 üniversite ortamı kan deli gibi akıyor. Allah göstermesin ne bir yerde patlayıp hastanelerde sürünme, ne de sanayilerde servislerde gezip de gençliğini heba etme. Madem illa biraz dolu bir şey bakıyorsun ben senin yerinde olsam iki tercihim olurdu;
    -Ya gider 2006-2007 kasa mavi renk manuel vites Subaru İmpreza 2.0 R alırım, hem giderim olur hem görüntüm olur.

Sen 2.0 Megane RS alırsın, gelir biri 'Babamda da Megane var dizel, jantların güzelmiş.' der, üzülürsün.
    -Örnekti bu sadece, hem standart hem performans modelinin aynı kasaya sahip olduğu araç manasında.-
    İlk aracım değil alacagım araç sadece üniversiteye gecince sekil değişikliği yapalım dedik arazi araclarından normal bir binek arac daha alalım diye düşündük o yüzden böyle bir arac arayısına girdim 2.0 subarıda düşünülebilir baska örnekler varsa tekliflere acıgım

Cans1993
    Misafir

Çözüldü

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

en doğru ve en mantıklı cevap ++++

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam İbiza alırdım. Ama söylediğin rakamlara cupra veya bocanegra bulman çok zor.

Mümkün oldukça km si düşük bakımlı bir araç alırsan Sanayiye uzak olursun. Yakıtları seni üzmez.

350 hp honda yapman mümkün ancak turbo = sorun .

Cans1993
    Misafir
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en doğru ve en mantıklı cevap ++++
    Arkadaş çok mantıklı konuşmuş aslında simdi inceliyince içime sinen araçlar var bakıyorum da su araçlara bakılabilir tanıdık falan mı acaba forumdan sahipleri ?

Connecting site...

Connecting site...

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam dediğiniz gibi olsun arac fuar aracı biliyorum onu peki simdi rc lemans a mı yonelelim öyle mi dersiniz ?
    listede dediğin koşullarda modelli , alınabilecek 3 araba var ibiza cupra , megane rs , 207 rc , ama 35 bin tl ye ibiza cupra alamadıgın için onu eledik.

megane rs ve 207 rc arasında benim tercihim 207rc olurdu neden diye sorarsan , megane daha güçlü fakat çok daha fazla yakıyor ve 207 ye göre eski , ve 207 nin iç dizaynını ve koltuklarını daha çok beğeniyorum megane a göre , 207 rc alırdım ben olsam

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim, kim hangi araba dese olabilir uyar diyosun, fikrin yok henüz. Kısacası şunu diyorum, aklın karışık, tecrübesizsin, para cebinde, işi bilmiyosun (ben de bilmiyorum yanlış anlama). Normalden fazla heyecanlısın. Ben sadece şunu söylüyorum, "alcağın araba senin istediğin araba olmayabilir, işi de bilmediğinden cebindeki parayı verip patlak bi araç alabilirsin." işin özeti bu. Önce bi sakin ol, sürüş tarzını düşün ve kendine ona göre bir araç seç. Sonra o araçla ilgili açılmış konuları bol bol oku. Bilgi sahibi ol, oldukça fazla video izle.. Bunları yapmazsan ne paran kalır, ne gençliğin ne araba sevgin soğuturlar.. Bu piyasa biraz g...tür.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende takipteyim konuyu öümüzdeki ay düşünüyorum Allah nasip ederse. Cupra lara taktım bende ama kararsızım kimi fabrika verilerinde var yağ eksiltir diyor, kimi aracım asla yağ eksiltmez diyor, kimi ilanda 15000de motor değişiyor servisten filan, dsg sorunu var bide. Genelde şansızım bu tür elektronk eşya vs durumlarda yani kendime göre bi ton para verip bide servise gidip gelmek te istemem

Cans1993
    Misafir
    Şimdi son durumumda elimizde kalan araçlar

1.Renault MEGANE 2.0 TURBO RS (2005)
    2.Peugeot 207 1.6 THP RC Le Mans (2009)
    3.Subaru 2.0 R ACTİVE (2006)

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani meggy rs diyolar, uyabilir diyosun (ön çeker hb turbo), impreza 2.0 r diyolar (yanlış bilmiyosam 4wd, boxer atmosferik ve sedan). E ne alaka? Hangisi sensin?

ErT_ThM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı kardesimm ama hem hızlı olup hem masrafsız araba yoktur inş. İstediğin gibi bişey alırsn
    Powered and Map by PowerTune
    D-16 TuRBo
    34 ZZ 5235

Cans1993
    Misafir
    Ya olayı söyle özet geçelim benim istediğim ben böyle har har her gün istanbula caddeye iniyip gazlayacak bir tip değilim sadece amacım okulda böyle 1-2 tane bmw amblemine ve roccosuna güvenen arkadaşlar var (bmw ciler alınmasın sakın ! ) amac onlara ceee yapıp el sallayıp geçmek bunu neyle yaparım diye düşündüm ve bu 3 araç kaldı ortada hee söyle bişi var impreza olur mu olur neden olmasın hemde baya iyi olur biraz düzeltme ile sanırım 200 hp alırız gibi duruyor buda zaten bana yeterli suan bu konuda sizden yardım bekliyorum eski aracımı satınca simdide yürüyerek beni görünce gülüyorlar bende bu işten rahatsız olmaya başladım

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukaridakilere katiliyorum, bende ogrenciyim halinden anlarim ama ben senin yerinde olsam alirim bi vtec2 cak lpgyi bin. % 0 sorun % 100 ekonomi. Disini da kendi zevkine gore yaparsin
    "Korkmadık, savaştık"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)