User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
86 sonuçtan 77 ile 86 arası

Konu: Kafamda deli sorular ???

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş 35 liraya benzinli araba alacagına git eyüp duygun'un sattıgı dizel ibizayı al. 290 hp araçla kmde 25-30 kuruş arası mazot yakınca bu mesajın degerini anlarsın. en kral rocco bazı m3ler falan da dahil olmak üzere o bütün üzmek istedigin adamları da üzersin emin ol buna

Cans1993
    Misafir
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş 35 liraya benzinli araba alacagına git eyüp duygun'un sattıgı dizel ibizayı al. 290 hp araçla kmde 25-30 kuruş arası mazot yakınca bu mesajın degerini anlarsın. en kral rocco bazı m3ler falan da dahil olmak üzere o bütün üzmek istedigin adamları da üzersin emin ol buna
    Hangi dizel ibiza bi link alabilir miyim ?

Cans1993
    Misafir
    Dünden beri saglık sorunları yüzünden foruma giriş yapamadım girmişken bütün mesajları okudum o zaman hepsine toplu bir cevap atayım önce kendimi tanıtayım Adım Can İstanbulda yasıyorum.
    Eski araçlarım 1996 Kasa tek kapı olanlardan Rav4 üm vardı tabi ki motor felan farklıydı
    ondan sonra belli bir süre 2005 model bir bmw 3.20 d kullandım sonra belli bir süre Opel Astra Bertone kullandım (Lanet ettiğim süre zarfı 1 ay bende kaldı 5 sefer sanayilik olduk)
    Üzerine Audi a3 kullandım 2.5 ay kadar ve suan da arabasızım.İstanbulda artık tak etti su 1 haftalık süre zarfında ve araba almaya karar verdim.Nasıl bir araba istiyorsun sorularına sol seritte arkadan hayvan gibi (kimse kusura bakmasın) selektör yaparak gelen arkadasa beni gectikten sonra bende 5 ten 3 e alıp bende ona o essek gibi zenonlar la selektör yapıp egsozumu duyurmak istiyorum sanırım anlayanlar anlamıştır beni.yani asıl amaç yolda iyi tutunup aracın gücünü ortaya koymak istiyorum.Hani söyle şaka makinası diyorlar ya kupon araçlar öyle bir araç aklıma verilen örneklerden Megane geliyor arkadan aile arabası yanıma gecince hadi canım denilecek arac megane geliyor tekliflere halen acıgım diyebilirim.Örnek verecek olan varsa yada yardımcı olacak hatta al kardesim bak bu aracı düşün diyecek ona bile acıgım yani anlayacagınız

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cans1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi dizel ibiza bi link alabilir miyim ?
    http://www.techturkey.com/forum/otom...a-satilik.html
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Cans1993
    Misafir
    Mantıklı araç ama bu bize fazla gelir Bu benim aradıgımın bir tık üstü bir arac

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam sen 207 rc arıyosun

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    millet o kadar RC filan dedi, Le mans'lara bakındımda hoş duruyolar

Connecting site...
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Cans1993
    Misafir
    Meganeların temizlerine deli paralar istiyorlar zaten 45 bin 50 bin tller havada ucusuyor o para o arabalara verilmez sanırım 207 Rc'yi dogru bi dönüş yapıcaz

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cans1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantıklı araç ama bu bize fazla gelir Bu benim aradıgımın bir tık üstü bir arac
    Neden fazla gelsin ? 2500 devirde vites atarak sakın kullanırsın 5.5 litre yakar. Sonra arkadan selektor yaparak gelen bi m3e yol verip arkasına yapışırsın ve ona hayatının şakasını yaparsın aradığın fiyat aralığında bunun kadar mantıklı ve iyi giden bir araç daha yok.

Cans1993
    Misafir
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden fazla gelsin ? 2500 devirde vites atarak sakın kullanırsın 5.5 litre yakar. Sonra arkadan selektor yaparak gelen bi m3e yol verip arkasına yapışırsın ve ona hayatının şakasını yaparsın aradığın fiyat aralığında bunun kadar mantıklı ve iyi giden bir araç daha yok.
    Araç aslında gerçekten şaka makinası yani okuldaki s2000 bmw yada diger pasaoglu ibizaya ceee deniltebilecek bir araç yanlız araç bir sorun cıkartırsa böyle bir aracı tekrar yaptırmak bana fazlası ile mesakatli olucak o yüzden bir tık fazla bir arac dedim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)