User Tag List

Sayfa 42/54 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
1015 sonuçtan 780 ile 798 arası

Konu: Dizi Tavsiyeleri / Sezon Yorumları

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ömrüm boyunca torrent kullanan biris olarak katılmıyorum. Netflix e verilen para boşuna değildir. İnsanlar katıldıkça içeriğin kalitesi artacaktır. Korsana yöneldikçe düşecektir. Netflix şu an sinema ve dizi izleyenler için (gerçek sinema severler için) bir lütuf... Ha sende varmı dersen bende de yok henüz ama bende ki tv de arayüzü çok yavaş eski yarım akıllı bir tv , 3-5 ay içinde yeni v alır almaz bende geçecem.
    netflixde viking izliyodum 4. sezon bitti bende dizi bitti acaba 5. sezonda ne olacak diyorum arkadaşlar arasında...
    5 sezon bile bitmiş haberimiz yok -niye ? çünkü netflixe daha yüklememiş...

la case de papelde aynısı oldu 1 sezon bitti acaba 2 nasıl diyoruz 2 çıkalı 4 ay olmuştu...

kusurabakmasın hem para verip hemde 6 ay geriden gelmesi biraz saçma..
    filmlerine (özellikle kendi yapımlarına ) ise 3. sınıf tv filmi...
    médiocrité partout

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    netflixde viking izliyodum 4. sezon bitti bende dizi bitti acaba 5. sezonda ne olacak diyorum arkadaşlar arasında...
    5 sezon bile bitmiş haberimiz yok -niye ? çünkü netflixe daha yüklememiş...

la case de papelde aynısı oldu 1 sezon bitti acaba 2 nasıl diyoruz 2 çıkalı 4 ay olmuştu...

kusurabakmasın hem para verip hemde 6 ay geriden gelmesi biraz saçma..
    filmlerine (özellikle kendi yapımlarına ) ise 3. sınıf tv filmi...
    Vikings tabi geç yüklenir, History Channel yapıyor diziyi kendi kanalında yayınlıyor, onu netflix den değil H.Channel dan takip edeceksin La casa de papel ise 6 nisanda netflix de yayınlanmış.Avrupa da da aynı... Bir tek ispanyada daha erken verilmiş, oda kendi ülkesinin dizisi olduğu içindir... İzlemedim diziyi bilmiyorum o yüzden okuduğum bu. Başka hiçbir dizide öyle aylarca gecikme duymadım günü gününe çıkıyor.

Filmleri yukarıda dediğim gibi genel sinemadan, otör sinemadan anlayan insanlara hitap ediyor. Sci-fi ve korku gerilim severler için bulunmaz nimet. Aquaman , superman , avangers bunlardan başka film izlemeyenlere hitap etmiyor çünkü sıkıcı gelir filmler. Özellikle kendi yapımları. 148 Milyon üyesi var şu anda git gide artıyor arttıkça daha kaliteli işler çıkacaktır. Ama film bütçesi arttıkça filmler *** oluyor o yüzden ben böyle kalması taraftarıyım.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netflix te yeni bir diziye sardım bu aralar. İsmi CONTINUUM

2077 yılından 2012 yılına zaman yolculuğu yaparak gelen suçlu bir grup ve o grupla birlikte kazara 2012 ye gelen bir polisin hikayesi anlatılıyor.

Çok bilimkurgu değil. Hackerlı, polisiyeli dizileri seviyorsanız beğenirsiniz. Öneririm. Türkçe dublaj yok altyazılı.

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vikings tabi geç yüklenir, History Channel yapıyor diziyi kendi kanalında yayınlıyor, onu netflix den değil H.Channel dan takip edeceksin La casa de papel ise 6 nisanda netflix de yayınlanmış.Avrupa da da aynı... Bir tek ispanyada daha erken verilmiş, oda kendi ülkesinin dizisi olduğu içindir... İzlemedim diziyi bilmiyorum o yüzden okuduğum bu. Başka hiçbir dizide öyle aylarca gecikme duymadım günü gününe çıkıyor.

Filmleri yukarıda dediğim gibi genel sinemadan, otör sinemadan anlayan insanlara hitap ediyor. Sci-fi ve korku gerilim severler için bulunmaz nimet. Aquaman , superman , avangers bunlardan başka film izlemeyenlere hitap etmiyor çünkü sıkıcı gelir filmler. Özellikle kendi yapımları. 148 Milyon üyesi var şu anda git gide artıyor arttıkça daha kaliteli işler çıkacaktır. Ama film bütçesi arttıkça filmler *** oluyor o yüzden ben böyle kalması taraftarıyım.
    hazır bileni bulmuşken sorayım..
    netflix de the blacklist dizisi 5. sezonda bitiyor...ama internette 6. sezon var ve 7.sezon şuan çekimleri yapılıyor...yayınlanmama sebebi nedir amerikan dizisi olduğu için mi ?

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Netflix te yeni bir diziye sardım bu aralar. İsmi CONTINUUM

2077 yılından 2012 yılına zaman yolculuğu yaparak gelen suçlu bir grup ve o grupla birlikte kazara 2012 ye gelen bir polisin hikayesi anlatılıyor.

Çok bilimkurgu değil. Hackerlı, polisiyeli dizileri seviyorsanız beğenirsiniz. Öneririm. Türkçe dublaj yok altyazılı.

Böyle bir dizi yerine altered carbonu tavsiye ederim son zamanlarda bu kadar kaliteli dizi çıkmamıştır net.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hazır bileni bulmuşken sorayım..
    netflix de the blacklist dizisi 5. sezonda bitiyor...ama internette 6. sezon var ve 7.sezon şuan çekimleri yapılıyor...yayınlanmama sebebi nedir amerikan dizisi olduğu için mi ?
    nbc dizisi o , 6. sezon eylülde gelicekmiş, normalde de eylülde geliyormuş yeni sezonlar. Nbc sorun çıkarmaz ise eylül de yayınlanacak

NBC renews its content on an annual basis on Netflix. For the past several years, new seasons have always arrived on Netflix in September. We’re once again expecting the same this year meaning that season 6 will be on Netflix by September 2019

When will Season 6 of The Blacklist be on Netflix? - What's on Netflix

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    The Sinner fena gelmedi bana ama 2.sezonunu henüz yüklememişler.
    Haricinde ise Peaky Blinders, Dark, La casa de Papel (3.sezonu başlayacak) izlemenizi tavsiye ederim.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğlencelik dizi isteyen Lucifer izleyebilir.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğlencelik dizi isteyen Lucifer izleyebilir.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ne takip ettimse netflixde , son sezonları gidipte korsan sitelerden izledim mecburen, o yüzdende bıraktım.
    aklıma bi tane daha geldi bu arada "the 100" oda son sezonu geç geldi. hatta 5 yok bile daha sanıyorum

hem para verip hemde bekleyemem kimse kusura bakmasın
    médiocrité partout

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nbc dizisi o , 6. sezon eylülde gelicekmiş, normalde de eylülde geliyormuş yeni sezonlar. Nbc sorun çıkarmaz ise eylül de yayınlanacak

NBC renews its content on an annual basis on Netflix. For the past several years, new seasons have always arrived on Netflix in September. We’re once again expecting the same this year meaning that season 6 will be on Netflix by September 2019

When will Season 6 of The Blacklist be on Netflix? - What's on Netflix
    ben internetten izledim zaten netflix i beklemeden..ama yeni sezonları hemen güncelken yayınlamamaları kötü..netten izledikten sonra niye netflix üyesi olup para veriyoruz ki sıkıntı orda zaten..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben internetten izledim zaten netflix i beklemeden..ama yeni sezonları hemen güncelken yayınlamamaları kötü..netten izledikten sonra niye netflix üyesi olup para veriyoruz ki sıkıntı orda zaten..
    4 sayfadır anlatmaya çalıştığım
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben anlatamadım heralde, netflix in elinde olan birşey değil o, üretici önce kendi kanalında yayınlamak istiyor ki normal yani. Sonra dağıtıyor. Vikings digitürkde de 5. sezon yok mesela... Bütün platformlarda böyledir. Adam kendi ürettiği şeyi neden aynı gün versin diğer kanallara ? Önce kendi izleticek sonra verecek... Neden para veriyorsun netflix'e öncelikle hırsızlık yapmamak için, bizde netten izliyoruz ama kabul etmek lazım ki hırsızlık bu En azından şimdi yıllarca izlediğimiz korsan filmlerin az da olsa karşılığı verebilmek için bir platform var.. Netflix e para vermek için diğer sebepler

Black Mirror
    Daredevil
    Punisher
    Dark
    Stranger Things
    Godless
    The Hounting Of HillHouse
    Narcos
    Orenge İs The New Black
    Ozark

vs vs bir dolu da film sayarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    The100 dizisinin temeline bakınca ders niteliğinde. Hep bir zora düşme, kurtarılma, kurtulma var ama 3 bölüm izledin mi arka arkaya inanılmaz sıkıcı, kendisini çok tekrar ediyor... ayda bir izleteceksin, çok güzel...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Peaky Blinders 5. sezon bugün başlıyor şükür

Yarın hemen 2. bölüm hatta

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de netflix aldım daha yeni arkadaşlar. Şöyle otomobiller üzerine güzel film ve diziler var mı acaba bilim kurgu olmayan şekilde?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Firefly izliyorum bu ara, eh fena değil. Western / bilimkurgu tarzı sevenlere gidebilir.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de netflix aldım daha yeni arkadaşlar. Şöyle otomobiller üzerine güzel film ve diziler var mı acaba bilim kurgu olmayan şekilde?
    hyperdrive diye bişey var bi başladım bakalım

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altered Carbon... beklentisiz başladım aynı gün bitti, kesinlikle izleyin...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)