User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
106 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Beylikdüzü Nasıldır ?

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beykent - adnan kahveci nin oralarda kiralar nasıl arkadaşlar , ben yeni aldım evi ya taşınacam ya kiraya vericem , piyasayı bilmiyorum ama
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Satış Yasaklı EmrGti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beylikdüzünden nefret ederim çok kalabalıktır ama avm cafe vs vs yönünden çok zengin ama çok kalabalık gideceğin yere gitmenin mümkünü yok bence mimaroba ve büyükçekmece sahil bölgelerine bakın en azından sahil dibinizde ve kalabalık değil
    Emirhan Altınbay

205 GTi

‎5500'den Sonra Başlayan Hayat Geç Kalınmış Bir Hayattır...

Erkekler evde en son sözü söyleyen kişidir ve genellikle söyledikleri son söz " tamam aşkım" dır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmrGti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beylikdüzünden nefret ederim çok kalabalıktır ama avm cafe vs vs yönünden çok zengin ama çok kalabalık gideceğin yere gitmenin mümkünü yok bence mimaroba ve büyükçekmece sahil bölgelerine bakın en azından sahil dibinizde ve kalabalık değil
    teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmrGti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyukcekmecede yazin nahos oluyor ozellikle pazarlari ama bencede buyukcekmece yasanilcak yerler arasinda..

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni konu açmak yerine buraya yazayım;

kuzenim için yatırımlık ev bakıyoruz. esenyurt-beylikdüzü civarında sıfır 2+1 almak yerine avcılar tarafında 10-15 yıllık daire daha mı mantıklıdır? sonuçta kira ile kredi ödemeye çalışacak.
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    beylikdüzü-migros cevresi-bauhaus marmara park tarafı yada innovia tarafları bence daha mantıklı şehir zaten bu tarafa kaydı gitti ozellikle yakuplu taraflarının west istanbul marianın (ambarlı gümrük limanın yanı muhtmelende ve gümrügü ordan silivriye tasınırsa tutulma orası daha)adam akıllı oturmasıyla acaip degerlenir orlaralı. marinaya giden yolda birton sites ıvır zıvır var denizin direk gören.
    1881 - 193

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütçe ne kadar tam olarak?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    max 130bin ve 2+1 olursa hem aile hemde bekar oturması bakımından mantıklı olur diye düşündük

_AS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 senesinden beri Beykent Adnan Kahveci'de oturmaktayız hatta evlendim bizimkilerin evinin 200mt ilerisinde yeni bir ev aldık şimdi oradayız
    Biz genel anlamda Beylikdüzü'nü özellikle de Beykenti çok seviyoruz. Akşam istediğiniz saatte Yavuz Sultan Selim Bulvarında yürüyüş yapabilirsiniz. Serserisi iti kopuğu yok denecek kadar azdır. Hayat akşam 10'dan sonra bitmez muhakkak gidip oturabilieceğiniz 2 bira veya kahve içebileceğiniz biryerler vardır. İnsanları moderndir eğitim durumunun da yüksek olduğunu duymuştum.
    Bunun dışında istemediğiniz kadar avm park bahçe vs bulunmakta hatta bi önce ki hafta baktığınız bir ürünün hangi avm'de baktığınızı unutabilirsiniz. Evlerin (sitelerin) %90ı kapalı otoparklı güvenlikli bunlarında yarısı havuzludur. Tekli apartman dairesi bulmanız biraz zordur.
    Beykent'te ki bu tarzda bir yerleşimde yanılmıyorsam kiralar 1000TL'lerden 2+1evler de 220 230 binlerden başlıyor dairenin konumuna oda sayısına göre 700 800 bin liralara kadar çıkıyor.

Birde şunu gösteriyim de bilmeyenler şok geçirsin

Beylikdüzü Metrobüs ilk durak sabahın en yoğun saatleri 7.00 - 8.00 arası:

Yoğunluk olmadığını düşünmeyin tek seferde bu durakta bir metrobüs komple dolabiliyor. Bu sırayı bozmaya çalışana çok büyük tepki gösteriyorlar. Oturmak istemeyip ayakta gitmek isteyenler ise binenler bindikten sonra sıranın yanından binip giriyorlar. Bir nevi yazısız bir kural var bu durakta insan Türkiye'de olduğunu unutuyor ilk gördüğümde çok şaşırmıştım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotografi gorunce gozlerim doldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla çok açıklayıcı oldu hocam teşekkürler.

to1ga
    Misafir
    Beylikdüzü Bizimkentte oturuyorum.. 10 numara mekan ne yalan söyliyim.. yaklaşık 9 10 senedir burdayım tek tük hırsızlık olayları oldu.. elimizin altında herşey var hastanemi istersin 3 dakikalık mesafe.. avm mi istersin migros marmara park real bauhaus 5 dakika cafe mi istersin yürüme mesafesiyle 1.5 2 dakika hemde 5 tane hepsi yan yana akşamları hepside full çekiyor anlamıyom.. en güzel yanı 1 tane suriyeli yok ne bir dilenci ne bir hapcı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar bende 2009dan berı beylıkdzundeyım ınnovıayı falan sakın tercıh etmeyın ne kadar torbacı ıt kopuk paralı asker varsa hepsı orda. 1-1 daırelerın bol bulundugu sıtelere pek yanasmayın. yolun karsısı yanı marmara park real tarafı sadece e-5 yakın yerlere ıyı bıraz daha asagılar esenyurta yakın oldugu ıcın pek ıyı degıl hırsızlık tınercı vsvsvs bol . buyuksehır adakent beykent megakent mıgros arkası oldugu bolegeye yogunlasın
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hadımköy otoban bağlantı yolu üzerindeki gölşehir de geçen sene fiyatlar 2+1 de 100-110 arasındaydı,şu anda 120-130 arasında fiyatlar dolanıyor ve bana sorarsanız konumu ciddi anlamda güzel
    tabi ya ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecen sene bende niyetlendim Beylikduzunden ev alip kiraya vermeyi ama uzak diye vazgectim, sacmalik degilmi gittim Luleburgazdan arsa aldim, pisman degilim ama keske gozumun onunde biyerde olsaydi, ben tavsiye ederim kotu yer degil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    esenyurttan mümkün olduğunca kaçın, trafikten kurtulayım diye bile girmeyin

altınızda araba varsa yol pek problem değil ama metrobüs kullanılacaksa sabahları ilk durak tercih edilmeli (beylikdüzü son durak diye geçer) burdan metrobüse binmek çok kolaydır (üstteki foto) herkes sırayla biner ve oturacak yerler dolduğunda kimse zorlamaz, söğütlüçeşmeden bile daha medeni. yakında aksaray metrosunu buraya uzatırlarsa efsane hareket olur

innovia siteleri görünüşte çok modern ve lükstür ama bikaç ay yaşayınca iç yüzünü görürsünüz, site yönetimi yorum yapılamayacak kadar kötü, 150 lira aidatla ev tuttum dersiniz her ay sizden öyle veya böyle minimum 250 almayı çok iyi bilirler, güvenlik görevlileri insan değildir, oturan tayfadan ne idüğü belirsiz çok tip vardır. ev bulabilirseniz innovia 1. etap daha temiz düzenli ve sakin diye düşünüyorum

genel olarak beylikdüzünün insan profili fena değil, yeni evli 30-35 arası tayfa buradadır, eğitimlidirler işleri güçleri vardır ama malesef ayda max 2000 er lira maaş alabildikleri için mecburen buraya taşınmışlardır. veya kendi işi olan tayfa vardır, maddi durumu yerindedir, trafikten sıkılmıştır fabrikama/dükkanıma yakın olsun hesabı buraya taşınmışlardır. bi üçüncü grup da şehrin hayhuyundan uzak olsun diye buraya yerleşen emekli tayfa. bunlar zaten zararsız en fazla karşıdan karşıya geçerken yol verirsin ya da koluna girip geçirirsin, başka da bi münasebetin olmaz

ama anadolu yakasında doğup büyümüş biri için beylikdüzü başka bi şehirdir, hiçbi zaman evinde hissedemezsin 40 yılda bir karşıya geçince mutlulukla hüzün arası duygulara kapılırsın, sağda solda değişen şeyleri görünce bu sefer artık anadolu yakasına ait olmadığını hissedip daha beter üzülmeye başlarsın 1-2 sene içinde de kiralık ev araştırmaya başlarsın, mümkünse haliçin doğusunda boğaza ve merkezlere yakın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    + olarak hastaneye gönül isterki işiniz düşmesin ama ufak tefek bir şey için bile olsa aman esenyurt devlet hastanesine gitmeyin. araba varsa atlayın bakırköye gidin gerekirse 1 saat trafik çekin ama esenyurta gitmeyin

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mimaroba-Sinanoba taraflarlarında emlak konut evleri '' kirası kendi parasını çıkarsın '' mantığına çok uygun.Aldığınız ev 1 senede minimum 20-30 lira üzerine koyuyor zaten.Lakin bahsettiğiniz paralara çok zor.
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında SilivriBirlik otobüsleri ile giderdim Vay bee beylikdüzü neydi ne oldu. Taksi'leri kırmızı olan yer Güzel yerdir vesselam öle çok it kopuk bulunmaz ama mesela benim gibi mahalle kültürü ile büyümüş birisine ilk etapta soğuk gelmişti. Tabi düşünceler değişti yaş büyüdü, güzel gelmeye başladı biraz... Duygusal sebeplerden ötürü oturduğum yerden daha cok zaman geçirmiştim Kısmetse evimide ordan alırım heralde. Ama fiyatlar acayip uçmuş tabi o ayrı bişey.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)