User Tag List

Sayfa 35/41 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
779 sonuçtan 647 ile 665 arası

Konu: >> İş Arayanlar (Genel) <<

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey

bu kuryecilik ile ilgili facebook bu reklamı bi ara karşıma çok çıkartıyordu.

Merakdan yorumlara falan baktım.9.000TL brüt veriyorlarmış.Firma kurmanız gerekiyormuş motor benzin masraflar sizdenmiş.

Özetle 9.000TL brüt kalan elize para sanırım 4.500 yazan vardı.5.000 yazan vardı 6.500 kazanan olmuş.(sanırım çıkılan paket sayısı çalışmaya göre)

Arkadaşlar bu kalan tutardan memnun değildi.Bende anlamadım nasıl bir beklenti var.15.000TL falanmı kazanılması gerekiyor.Tamam iş zor risklide daha tehlikeli riskli işlerde üst'de yazdığım rakadamdan daha az kazanıp hayatını kaybedenlerde oldu.
    Seat IBIZA FR

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @CloudGrey

Merakdan yorumlara falan baktım.9.000TL brüt veriyorlarmış.Firma kurmanız gerekiyormuş motor benzin masraflar sizdenmiş.

Özetle 9.000TL brüt kalan elize para sanırım 4.500 yazan vardı.5.000 yazan vardı 6.500 kazanan olmuş.(sanırım çıkılan paket sayısı çalışmaya göre)

Arkadaşlar bu kalan tutardan memnun değildi.Bende anlamadım nasıl bir beklenti var.15.000TL falanmı kazanılması gerekiyor.Tamam iş zor risklide daha tehlikeli riskli işlerde üst'de yazdığım rakadamdan daha az kazanıp hayatını kaybedenlerde oldu.
    Edit : resim

[IMG][/IMG]
    Seat IBIZA FR

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey

evet beklenti nedir anlamak mümkün değil.
    ben böyle fikir üretirken arkadaşım (ataşehir abbas waffle'ın sahibi) gel yarın 6bine başla bende dedi

zaten amacım -getir -hepsijet- trendyol vs değil. saatlik 20 lira + adisyon veren semtteki kobiler.
    şansıma hava bozdu. artık havalar düzelince bakıcam
    médiocrité partout

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    firma kuracağından yemeğidir benzinidir herşeyi zaten gider gösterip gelirden düşebiliyorsun. 4500 bence güzel rakam hatta firma kurup motoru da sonra alırsan onu da gider olarak düşebilirsin diye düşünüyorum yanlış değilsem.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler kuryelik konusunda güzel havalarda kaskın önünü açıp seyahat etmek olduğu gibi, maceraperest motorcuların bile çıkmayacağın şartlarda kullanmak zorunda kalmak da var. Motorculara karşı bu kadar ön yargılı insanların(bazı durumlarda haksız olunmadığı konusunda mütabığım 1 seneye kadar ikisini de kullanan olarak) olduğu trafiğin yanında süre kısıtıyla çalışmak ilaveten risk almak. Aman dikkat.
    Instagram: mutusgarage

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey

Trendyol normal kuryeciliğe bakarak o kadar yüksek kazandırmıyor bence. Bugün bir kuryeyle konuştum abi km başı 50krş alıyorum yakıta sayıyorlar. Saatim 20tl dedi 50TL'ye yakın yol ücreti alıyorum bunun 20si maksimum yakıta gidiyor geriye kalan cebe giriyor dedi. Günde 10 saat 20tlden çalışsan günlük 30tl'de cepte kalsa yakıttan aylık 6k para yapar haftada 1 izin kullanarak. Sigortayı falan çalıştığı restoran yapıyormuş abiye zaten.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet beklenti nedir anlamak mümkün değil.
    ben böyle fikir üretirken arkadaşım (ataşehir abbas waffle'ın sahibi) gel yarın 6bine başla bende dedi

zaten amacım -getir -hepsijet- trendyol vs değil. saatlik 20 lira + adisyon veren semtteki kobiler.
    şansıma hava bozdu. artık havalar düzelince bakıcam
    Abi 6k'ya ithafen

AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi 6k'ya ithafen

15 yıldır çalışıyorum 2. üniyi okuyorum.
    2 ay önce işten çıkarken aldığım para 4K idi.

sokayım mektebine beyaz yakasına , motorcu olurum daha iyi
    médiocrité partout

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 yıldır çalışıyorum 2. üniyi okuyorum.
    2 ay önce işten çıkarken aldığım para 4K idi.

sokayım mektebine beyaz yakasına , motorcu olurum daha iyi
    Yaka beyaz mavi fark etmez abi sonuçta işçisin işçi kalıyorsun Bu arada okumak yerine çıraklıktan işe başlayan net daha fazla kazanıyor. İşlerini yaptığımız bir fabrikada pres bölümünün ve enjeksiyon bölümünün usta yardımcı dediğimiz arkadaşlar 5k civarı maaş alırken aynı fabrikanın hem elektrik hem makine mühendisi 3.5k alıyor yaşlar aşağı yukarı eşit 24-25 civarında
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaka beyaz mavi fark etmez abi sonuçta işçisin işçi kalıyorsun Bu arada okumak yerine çıraklıktan işe başlayan net daha fazla kazanıyor. İşlerini yaptığımız bir fabrikada pres bölümünün ve enjeksiyon bölümünün usta yardımcı dediğimiz arkadaşlar 5k civarı maaş alırken aynı fabrikanın hem elektrik hem makine mühendisi 3.5k alıyor yaşlar aşağı yukarı eşit 24-25 civarında
    Olay orda mesai kısmıyla alakalıdır diye düşünüyorum.Usta yardımcısı vs gibi mavi yaka pozisyonları hafta içi , hafta sonu çalışırken beyaz yaka mühendis grubu ofisde günün saatini doldurup gitsek modunda olabiliyor.

Ama okumayıp sanayiye girseydik yada liseden sonra direk bi işe girseydim şuankinden çok iyi bir pozisyonda olurdum ondan eminim. Ünide yapılan yaşanılanlar insana kar kalıyor bide kata bilirse vizyon katıyor insana
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaka beyaz mavi fark etmez abi sonuçta işçisin işçi kalıyorsun :d bu arada okumak yerine çıraklıktan işe başlayan net daha fazla kazanıyor. Işlerini yaptığımız bir fabrikada pres bölümünün ve enjeksiyon bölümünün usta yardımcı dediğimiz arkadaşlar 5k civarı maaş alırken aynı fabrikanın hem elektrik hem makine mühendisi 3.5k alıyor yaşlar aşağı yukarı eşit 24-25 civarında :d
    abi babam zamaninda dediki seni sanayiye verim, keşke vereydi sana o kadarini söylim :d
    médiocrité partout

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    korona patladı patlayalı elimdeki hazır birikimi yedim iş güç aramadımki babama hastalık bulaşmasın aman taşımayım diye. Geçen ay babayı koronadan kaybettim onla beraberde hayata olan inancımı.. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
    #RenaultSport Clio-R

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korona patladı patlayalı elimdeki hazır birikimi yedim iş güç aramadımki babama hastalık bulaşmasın aman taşımayım diye. Geçen ay babayı koronadan kaybettim onla beraberde hayata olan inancımı.. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

Başınız sağolsun. Tek korkum bu benim de annemin kronik rahatsızlığı var. Martta ilk çıktığında 4-5 gün uçuşlara gitmeyip ücretsiz izin kullanmıştım sonra uçuşlar durdu vs. Tekar başlamadan bizimkileri memlekete göndermiştim. Şimdi yine evde uçuşlara gidiyorum ama tam köşe kapmaca oynuyoruz evde uçuştan gelince.
    Instagram: mutusgarage

sportinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

başın sağ olsun dostum, lütfen dirayetini kaybetme. hayat sana devam edecek, çok zor olsa da. Allah yardımcın olsun inşallah her şey kolaylaşır senin için...

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin kardeşim, sana da sabırlar versin.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin sabır versin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız saolasun.

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah Rahmet eylesin,Mekanı cennet olur inşallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)