User Tag List

Sayfa 25/41 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
779 sonuçtan 457 ile 475 arası

Konu: >> İş Arayanlar (Genel) <<

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul Maltepede marin serktörü üzerine çalışan firmamıza satış ve ofis için yetiştirilmek üzere genç, ingilizce bilgisi olan arkadaşlar arıyoruz. Esas konumuz marin ama bunun yanından karavan, ve enerji sektörüne de malzeme satıyoruz. CVlerinizi yollarsanız yardımcı olurum.
    alper@trendmarin.com
    IN BOOST WE TRUST

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 km Transporter ile Uber sürücülüğü yapmak isteyen sicili temiz arkadaşlar var ise 2 şoför arıyoruz şu anda, aracı 24 saat çalıştırabileceğimiz şekilde

Özel mesajla ulaşabilirsiniz

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0 km Transporter ile Uber sürücülüğü yapmak isteyen sicili temiz arkadaşlar var ise 2 şoför arıyoruz şu anda, aracı 24 saat çalıştırabileceğimiz şekilde

Arabada ruhsatsız silah bulundurmaya izin veriyor musunuz

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yani 12 saat çalışılacak dimi. arkadaşım için soruyorum maaş sigorta ve diğer imkanlar hakkında bilgi için pm atabilirmisinz

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makine mühendisi diplomam var ama yazılım sektöründe çalışıyorum. 1. düzey telefon desteği ve yerinde destek veriyor 5 senedir. Aynı zamanda yazılım geliştirmelerinde ttest işlemlerini yapıyorum. İhtiyacı olan varsa yazım burda bulunsun yoksa çalıştığım yerde cinnet geçireceğim.

Saygılar.

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cKatmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Pick-Up aksesuarı üretimi ve montajı yapmakta olan firmamızda çalışacak Montaj yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. İşimiz keyifli genelde 0 km araçlarla uğraşımız olduğu için titizlik gerektiriyor. Düşünen olursa ö.m yolu ile buradan iletişime geçebiliriz.

Pece Otomotiv - Startseite | Facebook
    Yer Maltepe / Istanbul

Şöyle bir güncelleme çekelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şirketimizin KOSGEB-EKONOMİ BAKANLIGI-AB KALKINMA AJANSLARI hibe ve teşvikleri ile ilgili çalışmalarını takip etmek ve finansal, muhasebesel çalışmalarını surdurmek uzere, muhasebe-finans-teşvik-hibe konularından anlayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

işyeri bostancıda, varsa bu işlerden anlayan arkadslar benimle iletisime gecebilirler...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani 12 saat çalışılacak dimi. arkadaşım için soruyorum maaş sigorta ve diğer imkanlar hakkında bilgi için pm atabilirmisinz
    uber suruculerı %50 alıyor diye biliyorum kazanc tamamen sana baglı...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

rapier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar. Ben de iş arıyorum. Ankara'dayım. İngilizce ve bilgisayar biliyorum. Yaşım 37. 19 yıl kamu hizmetim var. Sigorta sıkıntım yok. Seyahat engelim yok.

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende çalışsam fena olmaz afyon öğrenciyim okulumu işime göre ayarlarım. ingilizce almanca biliyorum 3 sezon karadenizde rehberlik ve vip şoförlük yaptım. engelim yok avrupa ve bi çok ülkeye vize derdim yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş anlayamıyorum iş yok diye herkes ağlıo ama şuraya koyduğumuz ilanlara başvuran yok. Herkes çalışmiim yatiim derdinde. Harbiden tembel memleketiz.
    IN BOOST WE TRUST

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş anlayamıyorum iş yok diye herkes ağlıo ama şuraya koyduğumuz ilanlara başvuran yok. Herkes çalışmiim yatiim derdinde. Harbiden tembel memleketiz.
    Bunların amacı işsizlik oranlarını artırıp hökümetimizi yıpratmak.

Birde daha fazla dikkat çekmek için böyle yapanlar var

Atanamayan genc oğretmen intihar etti - Son Dakika Haberleri

Ataması yapılmayan oğretmen iş cinayetinde hayatını kaybetti | Evrensel.net

Cebinden 6 Lira Cıktı: Ataması Yapılmayan 27 Yaşındaki Oğretmen İntihar Etti - onedio.com

______

Şu şekilde düşünenden pek bir farkınız yok kusura bakmayın

Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzay mühendisliği okudun ama ülkede o dalda iş yok evde mi oturacaksın. Tekstil mühendisiyim uluslarası firmada yöneticilik yaptım Arabistanda üst düzey yöneticilik yaptım şu son dönemde başvurmadığım yer kalmadı kimse görüşmeye bile çağırmadı. Evde mi oturacaktım. Şimdi Marin sektöründe çalışıyorum. Gidip kendimi köprüden vs mi atmam gerekiyordu.
    IN BOOST WE TRUST

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sultanahmet te turizm-otel sektöründeyim 15-16 senedir.. 19-20 yaşlarımda kapıdan iş için girene form doldurtur, formu dolduran benden daha fazla yabancı dil biliyor mu diye endişelenirdim.. şimdi eli ayağı düzgün olsun, çay demleyip bardağa koyabilsin yeter diye adam arıyorum yok.. aklınızda olsun çevrenizde tanıdığınız vs varsa..

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı serkanOC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sultanahmet te turizm-otel sektöründeyim 15-16 senedir.. 19-20 yaşlarımda kapıdan iş için girene form doldurtur, formu dolduran benden daha fazla yabancı dil biliyor mu diye endişelenirdim.. şimdi eli ayağı düzgün olsun, çay demleyip bardağa koyabilsin yeter diye adam arıyorum yok.. aklınızda olsun çevrenizde tanıdığınız vs varsa..
    Lise stajlarıyla birlikte Turizme 20 yılımı verdim ve 2016 yılının Eylül ayında artık bu sektörün Türkiye'de yapılmamasına kanaat getirip sektörü bıraktım.

Ülkeye gelen turist profili o kadar kötü hale geldi ki sektörde resmen adam kalmadı. Kimse bu işi yapmak istemiyor, hal böyle olunca kalifiye insan bulmayı bırakın artık yetişmiyor da.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

rapier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar. Ben de Ankara'da iş arıyorum. 15 yıl kamuda çalıştım. İngilizce ve bilgisayar biliyorum. Seyahat engelim yok. Sigortam dolduğu için ilk planda sigorta sıkıntım da yok. Pratik ve tecrübe kazanabileceğim işlerde bir süre ücretsiz de çalışabilirim. Kamuda çalıştığımız için dış alemi bilmiyorum. Pratik ve tecrübe kazanmam, yapıp yapamayacağıma karar vermem de yeterli benim için. Teşekkürler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ooo turizmciler toplanmış Alın benden de o kadar iki aydır evde yatıyorum.. Conta yakmaya az kaldı..

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz haziran ayında İstanbul'dan mezun oldum. Üniversite döneminde de stajlarım vs var. Mezun olduktan sonra hemen askerliği tecil hakkımı kullandım, amacım 2 yıl boyunca bilgi birikimim elde etmek ve sonrasında askerliği aradan çıkarmaktı. O zamandan bu zamana başvurmadığım yer kalmadı. Çoğu başvurum başvuru iletildi olarak kaldı, görüntülenmedi bile. 2 görüşmeye gitmişimdir bu zamana kadar onlarda kendi bulup çağırmıştı. Bir tanesinde komik olay yaşadım hatta.

Görüşmeye gittim biraz da görüşme tecrübesi olsun vs gibisinden. Kadın bana hangi alanda kariyer plandığımı sordu. Ben de muhasebe finans veya kendimi geliştiribileceğim alanlarda olduğunu söyledim. Kadın yalnız bu iş onunla ilgili değil deyip 2 dakikada görüşmeyi sonlandırdı. Çok şaşırmıştım çünkü CV'mde bunlar yazıyor ve başvurmamışım siz çağırmışsınız ben de kendimi geliştirebileceğim bir alandır belki diye işi dinlemek için görüşmeye gelmişim. İşçi kadar işveren de gerçekten nitelikli olmalı.

Yeni mezun olarak gerçekten zor işimiz. Deneyim olmadığı için çoğu yerde yeni mezunlar ciddiye alınmıyor deneyimli olan insanlarda işi ve koşulları beğenmiyor saçma sapan bir piyasa. Önceliğim maaştan önce tecrübe kazanmak ve işi en iyi şekilde öğrenmek ama maalesef bu ekonomi şartları altında çok zor. Yeni mezunların biraz daha önü açılmalı bence bir şeyler yapılmalı.

İşsizlik oranını arttırıyoruz, deli gibi iş arıyoruz ama alan yok, çağıran yok, işi beğenip beğenememe durumu bile yok. Tecili bozdurup askere gideceğim ondan sonra bakalım neler olacak. Umarım herkes için hayırlısı olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Askere gitmeden beni iş görüşmesine bile çağırmamislardı..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)