User Tag List

Sayfa 30/41 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
779 sonuçtan 552 ile 570 arası

Konu: >> İş Arayanlar (Genel) <<

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlattıklarınız tam da beni tarif ediyor. Yukarıdaki ilana başvurumu yaptım.
    Sadece okul kısmı tutmuyor. Umarım çağırırlarda iş arayışıma son veririm.
    Allah gönlüne göre versin inşallah.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir ici benimde arayisim mevcut.

Denk gelen olursa paylasim yaparsa sevinirim.
    Wagon 911 / Ibiza Cupra / Polo GTi

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlattıklarınız tam da beni tarif ediyor. Yukarıdaki ilana başvurumu yaptım.
    Sadece okul kısmı tutmuyor. Umarım çağırırlarda iş arayışıma son veririm.
    Ben I.T ilanı içimn başvurmuştum, bölüm farklı olduğundan kabul etmemişlerdi, fazla umutlanmamanı öneririm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    THY geçen mail üzerinden geri döndü mezun olduğunuz bölüm kriterlere uymuyor diye, yanlış olmasın xxx üniversitesinin xxx bölümünden mezunum ve kriterleri karşılıyor yanlışlık olmasın diye yazı yazdım. Sürecimiz devam ediyor mailinizi kontrol edin diye cevap verdiler

dün bi firma arıyor görüşme çağırmak için ama saat 19,30. açmayınca whatsapptan yazıyor telefonu açarsanız yarın için görüşmeye çağırmak istiyoruz diye mesaj atıyorum yarın görüşebilir diye hala ısrarla arayıp mesaj çekiyor yapılan davranış bi bana abzürt gelmedi heralde

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    THY geçen mail üzerinden geri döndü mezun olduğunuz bölüm kriterlere uymuyor diye, yanlış olmasın xxx üniversitesinin xxx bölümünden mezunum ve kriterleri karşılıyor yanlışlık olmasın diye yazı yazdım. Sürecimiz devam ediyor mailinizi kontrol edin diye cevap verdiler

dün bi firma arıyor görüşme çağırmak için ama saat 19,30. açmayınca whatsapptan yazıyor telefonu açarsanız yarın için görüşmeye çağırmak istiyoruz diye mesaj atıyorum yarın görüşebilir diye hala ısrarla arayıp mesaj çekiyor yapılan davranış bi bana abzürt gelmedi heralde
    Sayın Adayımız,

A1 Sertifika Programı İle Uçak Bakım Personeli ilanımıza başvurunuz esnasında iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde, ilan kriterlerine uygun bir bölümden mezuniyetinizin bulunmaması sebebiyle değerlendirmeniz olumsuz sonuçlanmıştır.

Eğitim ve deneyimlerinize uygun yeni ilanlarımız için internet sayfamızı takip edebilir, daha sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla.

((

çok üzdüler. Halbuki ünv işletme 4. sınıftayım her türlü öğrenirdik

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

demekki acil elemana ihtiyacı var ama sizin işe ihtiyacınız yok gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada tarım bakanlığında taşeron olarak çalışacak bayan kuaförü arıyoruz
    bilginize..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah mailleri kontrol ederken karşıma çıktı ;

Sayın Adayımız,

A1 Sertifika Programı İle Uçak Bakım Personeli ilan süreciniz; özgeçmişinizde belirttiğiniz ön lisans bölümünün, ön değerlendirme sonucunda uygun bulunması sebebiyle devam etmektedir.

E-posta gelen kutunuzu kontrol etmeniz rica olunur.

Şimdilik olumlu bir dönüş yapmışlar ama işin içeriğini merak ediyorum.Mavi yaka olarak alım yapıyorlar sanırım. @meganes Hocam konu ile ilgili biraz açıklama yapman mümkün mü ? Var olan şartlarımdan daha iyisi verilirse her türlü giderim.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün 13,00-01,00 arasında online sınav davetiyesi gönderdi THY, bakalım nasıl olcak

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdide böyle bir mail geldi,ciddiye biniyor heralde bilemedim ;

Sayın Adayımız,

Başvurmuş olduğunuz A1 Sertifika Programı İle Uçak Bakım Personeli ilanı kapsamında tarafınıza ilk aşama olan Online Genel Yetenek ve İngilizce Sınavı tanımlanmıştır.

Bu ilk aşamada yapacağınız sınav online olacaktır. Sınav tanımlama ‘THY Teknik info@cvmer.com’ adlı alıcıdan e-mail olarak yapılmıştır. ‘HRPeak’ adlı alıcıdan cep telefonunuza ayrıca bilgilendirme gönderilmiştir.

Sınavı yapabilmek için bugün 28.08.2019 tarihinde saat 13:00-01:00 arası sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir. (Yalnızca belirtilen tarih ve saat için sınav planlaması yapılmıştır. Bu saatler dışında sınav sistemine giriş yapılamayacaktır. Sınavın tekrarı olmayacaktır.)

Kameralı bir bilgisayardan, Firefox veya Chrome üzerinden sınav sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu özellikleri sağlamadığınız takdirde sınavı gerçekleştiremiyor olacaksınız.

Sınav esnasında herhangi bir sistemsel sorun yaşadığınız takdirde bulunduğunuz website üzerinden canlı destek alabilirsiniz.

Sınav esnasında kağıt ve kalem dışında herhangi bir araç gereç kullanmanız yasaktır (telefon, hesap makinesi vb. destekler). Kullandığınız tespit edildiği durumda sınavınız iptal edilecektir.

İyi günler dileriz.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

badurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selam,
    İnşaaat mühendisiyim; 8 aydır işsizim malesef, bir türlü bir iş bulamadım. "Ne iş olursa yaparım abi." kıvamına geldim.
    Bahçeşehir tarafında oturuyorum. İşe göre evi de taşıyabiliriz. Varsa duyduğunuz bir yer, ilgililere özgeçmişimi göndereyim.
    Herkese sabır dilerim.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sayın Adayımız,

Başvurmuş olduğunuz A1 Sertifika Programı İle Uçak Bakım Personeli ilanı kapsamında tarafınıza ilk aşama olan Online Genel Yetenek ve İngilizce Sınavı tanımlanmıştır.

Bu ilk aşamada yapacağınız sınav online olacaktır. Sınav tanımlama ‘THY Teknik info@cvmer.com’ adlı alıcıdan e-mail olarak yapılmıştır. ‘HRPeak’ adlı alıcıdan cep telefonunuza ayrıca bilgilendirme gönderilmiştir.

Sınavı yapabilmek için bugün 28.08.2019 tarihinde saat 13:00-01:00 arası sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir. (Yalnızca belirtilen tarih ve saat için sınav planlaması yapılmıştır. Bu saatler dışında sınav sistemine giriş yapılamayacaktır. Sınavın tekrarı olmayacaktır.)

Kameralı bir bilgisayardan, Firefox veya Chrome üzerinden sınav sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu özellikleri sağlamadığınız takdirde sınavı gerçekleştiremiyor olacaksınız.

Sınav esnasında herhangi bir sistemsel sorun yaşadığınız takdirde bulunduğunuz website üzerinden canlı destek alabilirsiniz.

Sınav esnasında kağıt ve kalem dışında herhangi bir araç gereç kullanmanız yasaktır (telefon, hesap makinesi vb. destekler). Kullandığınız tespit edildiği durumda sınavınız iptal edilecektir.

İyi günler dileriz.
    benide sınava yönlenderdiler girmeyi unuttum aliminyum...
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sayın Adayımız,

İyi günler dileriz.
    Başarabilirsin inşallah. Keşke bende bu maili alabilseydim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı badurmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    İnşaaat mühendisiyim; 8 aydır işsizim malesef, bir türlü bir iş bulamadım. "Ne iş olursa yaparım abi." kıvamına geldim.
    Bahçeşehir tarafında oturuyorum. İşe göre evi de taşıyabiliriz. Varsa duyduğunuz bir yer, ilgililere özgeçmişimi göndereyim.
    Herkese sabır dilerim.
    Tavsiyedir.

Türkiye'de inşaat işi bitti. Rakipler çok. Bu yüzden mevcut olan iş inşaatçıları doyurmuyor. Fiyatları kırıyorlar hayvan gibi ve para kazandırmıyorlar adama. Mesleğimi yapıp para kazanacağım derseniz yurtdışından başka çare yok. Moskova bu konuda en gidilesi yerlerden biri inşaatçı adam için...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havaş aradı şimdi ptesi günü saat 1 de uçak bagaj yükleme için iş görüşmesi var dediler. Bi gidelim bakalım amelelik için kaç para veriyorlarmış dolgun ücret karşılığında kabul edilirsek girerizde.

1 sorum var istanbul havalimanı nasıl biyer? Motosikletle gitsem ücretsiz park edebileceğim herhangi biryeri varmı? Yoksa heryer ücretli otopark mı?

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havaş aradı şimdi ptesi günü saat 1 de uçak bagaj yükleme için iş görüşmesi var dediler. Bi gidelim bakalım amelelik için kaç para veriyorlarmış dolgun ücret karşılığında kabul edilirsek girerizde.

1 sorum var istanbul havalimanı nasıl biyer? Motosikletle gitsem ücretsiz park edebileceğim herhangi biryeri varmı? Yoksa heryer ücretli otopark mı?

Asgari ücretin bir miktar üstünü verirler, büyük beklentiyle gitme sen yine de.
    Instagram: mutusgarage

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bu işe hiç gelmemeni tavsiye ederim,bu arada pek takip edemiyorum özelden yazın bana dönüş yaparım en kısa sürede
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul anadolu yakası ferhatpaşa Yedpa yakınlarında yedek parça deposunda sipariş elemanı olarak çalışacak.Hafta içi 08,30-18,30 arası cumartesi yarım gün pazar tatil asgari ücret+yemek+günlük 10tl yol ücreti + mesi olursa mesi ücreti ile çalışmak isteyen varsa özelden iletişime geçebilirler
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski müdürümden gelen mesaja istinaden İş arayan minumum lise mezunu max 30-35 yaşlarında,haftanın 6 günü çalışacak,konuşması diksiyonu düzgün ve kuryeleri yönetebilecek,siparişleri organize edecek, erkek adaylar arıyoruz diye bilgi verdi.
    Varsa bu kriterlere uyan ve çalışmak isteyen bana yazabilirler.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)